40 tekstūruotų vyrų plaukų 2021 m. – vizualinis vadovas

Jei sekate vyrų šukuosenų pasaulį, turbūt pastebėjote, kaip tekstūruoti plaukai šiais laikais tampa vis populiaresni. Kaip tekstūruotos šukuosenos veikia mums, vyrams? Tai gana paprasta: be apimties, ji suteikia gana lengvai prižiūrimą šukuoseną, kuri atrodo tikrai madinga. Tikrai sunku suklysti su tekstūruotomis šukuosenomis.

Žemiau pristatome savo galeriją mėgstamiausias atrodo, kad tekstūra pakyla į aukštesnį lygį.

Banguoti plaukai su akiniais@poolethebarber

Tekstūruota banga

Banguoto stiliaus plaukų apimties didinimas yra lengvas. Čia tekstūra naudojama norint sukurti gražų kontrastą ir įkvėpti viršutinės dalies judėjimą.

Žemas odos išblukimas@jarredsbarbers

Tekstūros odos išblukimas

Odos išblukimas kartu su aštriu ir dygliuotu modernaus stiliaus pakraščiu, kuris suteikia šiam kirpimui daug traukos, tačiau vis dar išlaiko tekstūrą.

Garbanos ir pasėliaišaltinis

Tekstūruotos garbanos

Naturals garbanos yra tiesiog tekstūruotos, kad suteiktų dar daugiau apimties. Jie gali būti šukuoti arba palikti skraidyti šone.

Šepetys atgal Blondinė šukuosenaŠepetys atgal Blondinė šukuosena, autorius @z_ramsey

Aukštos tekstūros blondinė

Pašviesinta šviesia tekstūra, sukuriančia beveik aštrią apdailą galvos viršuje. Vėlgi, šio stiliaus judėjimas suteikia daug patrauklumo.

Eksperimentinis tekstūruotas pasėlisKreditas: pinti kirpėjai

Eksperimentinis tekstūruotas pasėlis

Oda išblunka šonuose kartu su aštriu skustuvo kirpimu, mūsų raštas ir tekstūra pakelia plaukus ant viršaus. Šukuosenos forma kontrastuoja su eksperimentinėmis pusėmis.

Srauto atgal tekstūraKreditas: pinti kirpėjai

Srauto atgal tekstūra

Ilgesni plaukai su dideliu srautu, paimti į plaukų galą. Galima rinktis iš daugybės variantų, jei kalbama apie galvos šonus. Šiam stiliui reikia daugiau stiliaus, tačiau tikrai verta pastangų.

Tekstūruota šukuosena@cutsbyerick

Gatvės stilius išstumtas

Trumpus kirpimus lengva prižiūrėti, tačiau tekstūruotuose plaukuose yra kažkas, kam kai kurie iš mūsų negali atsispirti. Kodėl gi nepasinaudojus geriausiu iš abiejų pasaulių ir nesujungus dviejų, kaip čia?

tekstūruotos šukuosenos@jeremywexlerhair

Šonas šlifuotas pirštais

Tekstūruotų plaukų grožis yra tai, kad tai galite padaryti bet kur, skrisdami, tik pirštais. Šioje paprastoje šukuosenos šukuosenoje galite tai pamatyti praktiškai.

Netvarkinga tekstūra su odos išblukimu@paul_barbercode

Netvarkingas rankų šepetys su išblukusiomis odos pusėmis

Jei jūsų plaukai yra natūraliai garbanoti, jūs galite gauti tikrai šaunų efektą, tiesiog juos apkabinę. Čia užtenka greito šepetėlio rankomis, kad iš kai kurių kuklių garbanų išgautumėte kuo daugiau tekstūros.

Šepetys su klasikiniu brūkšniniu lašeliu@z_ramsey

Šepetys su klasikiniu brūkšniniu lašeliu

Galite pridėti tekstūrą prie beveik bet kokio kirpimo, ir tai tampa tekstūruotu stiliumi. Patikrinkite šį dirbtinį sakalą su išnykimu: jis prideda ypatingą tekstūrą viršuje, todėl jis yra nepakartojamas.

Dažyti aštrūs plaukai@paul_barbercode

Dažyti aštrūs plaukai

Dėl sukuriamo jaudinančio kontrasto mums patinka tekstūruotos šukuosenos. Kitas būdas bet kokiam kirpimui pridėti kontrastą yra šiek tiek šviesių dažų. Patikrinkite, kas atsitinka, kai sujungiate abu!

Ilgos ilgio sluoksnių sruogos@iisakkinummi

Ilgos ilgio sluoksnių sruogos

Daugelis tekstūruotų šukuosenų gali atrodyti šiek tiek pernelyg atsitiktinės jūsų asmeninėms nuostatoms. Šis stilius tikslingai naudoja didesnius, lygesnius kuokštus, kad būtų rafinuotas vaizdas.

Tekstūruotas išblukęs pjūvisTekstūruotas išblukęs pjūvis, pateikė @ambarberia

Tekstūruotas Pompadour su dalimi

Daug kuokštinės tekstūros ir maža, bet labai pastebima dalis: ko dar norėti paįvairinti šią lengvą pompadūrą?

Liam Hemsworth tekstūruotas aštrus kūginis kirpimasNuotraukų darbai / Shutterstock.com

Atsitiktinė įstrigusi tekstūra

Jei turite plonesnius plaukus, galite sukurti tikrai unikalių tekstūros efektų. Ši paprasta, įstrigusi išvaizda bus lengva tik šiek tiek raukantis.

Spygliuotas priekis su atjungtu žemu išblukimu@did_by_kid

Spygliuotas priekis su atjungtu žemu išblukimu

Čia yra dar vienas dirbtinio vanago stilius su papildoma tekstūra. Unikalūs šio kirpimo elementai yra maži, į ragus panašūs kuokštai priekyje.

Brushed Up Mid Skin Fade Undercut + tekstūruotas viršusBrushed Up Mid Skin Fade Undercut + tekstūruotas viršus, autorius @javi_thebarber_

Brushed Up Mid Skin Fade Undercut + tekstūruotas viršus

Jei norite kitaip papjauti, šiek tiek lengvos tekstūros gali padaryti stebuklus. Vis dėlto šiai išvaizdai tikriausiai prireikė nemažai laiko, kol ji susitvarkė!

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis@z_ramsey

Prancūziškas pasėlis su išblukusiomis pusėmis

Prancūziškas derlius yra dar vienas šukuosenos pavyzdys, kai šiek tiek tekstūros nueina ilgą kelią. Papildomi įbrėžimai iš tų palaidų ir atsitiktinių kuokštų ant viršaus suteikia daug charakterio.

Spygliai su kūginiu išblukimu@javi-kirpėjas

Spygliai su „Taper Fade“

Tekstūros nustatymas ne visada turi būti tyčinis. Jei bandysite šukuoti plaukų priekį tokiu būdu, naudodami tik rankas, pastebėsite, kad tam tikra tekstūra atsiranda savaime!

tekstūruotos šukuosenos-andrewdoeshair@andrewdoeshair

Šone stumiamas trumpas briauna

Kai trumpi ar vidutinio ilgio plaukai džiūsta, jie gali padaryti juokingų dalykų. Jei pažvelgsite į šio pjūvio galą, galite pamatyti daugiasluoksnį, spygliuotą efektą, kuris greičiausiai atsirado savaime.

Kraštai su atjungta odos išblukimu@titan_barber

Kraštai su atjungta odos išblukimu

Jei norite kažko šiek tiek didingesnio, galite sluoksniuoti didesnius, labiau apgalvotus šuolius. Šoninė pastaba: norint gauti tokią išvaizdą, jums tikriausiai reikės gero plaukų kiekio!

Laisvai pasibaigęs Spikys_bukley / Shutterstock.com

Laisvai pasibaigęs Spiky

Ši smagi, aštri šukuosena tinka viskam – nuo klasės iki raudonojo kilimo. Jis yra lengvas ir nereikalauja priežiūros, todėl jums nereikia jaudintis dėl jo sugadinimo.

Liam Payne paprasta tekstūraJStone / Shutterstock.com

Liam Payne paprasta tekstūra

Paprastas, bet stilingas šepetys parodo, kaip šiek tiek sumanus stilius gali padėti. Jei turite šiurkščius, šiurkščius plaukus, tai yra idealus kirpimas.

Edic Dane Casual tekstūruota pilka smailė„Everett“ kolekcija/Shutterstock.com

Tekstūruoti žili plaukai

Žili plaukai ir tekstūra eina koja kojon. Net jei dar neturite žilų plaukų, vis tiek galite sportuoti taip laisvai, atsitiktinai.

Tekstūruotas dirbtinis vanagasTekstūruotas dirbtinis vanagas, autorius @tombaxter_hair

Tekstūruotas dirbtinis vanagas

Jei paprastai formuojate plaukus šukuosenomis ar pompais ir norite išbandyti ką nors kitokio, pažvelkite į šį dirbtinį sakalą.

Mini kampinis briaunelis su kūginėmis pusėmis@raduvitca

Mini kampinis briaunelis su kūginėmis pusėmis

Asimetrija yra tikrai įdomi, kai naudojama su trumpesniais stiliais, nes ji pasirodo. Nedidelis įbrėžimas šiame pakraštyje išlieka dėl kitaip tvarkingo pakraščio ir išsirikiuoja.

Tekstūruotas pjūvis su odos išblukimu@ambarberia

Nupjauta su odos išblukimu

Tai tikrai drąsus kirpimas, kuris išblukęs pabrėžia tekstūruotus plaukus ant viršaus. Jei norite kažko drąsaus, tai gali būti jūsų naujas mėgstamiausias kirpimas.

Ilgesnės tekstūros pasėlis prancūziškasšaltinis

Nepakankama tekstūra

Šis apatinis kirpimas taip pat pasižymi dideliu išblukimu, tačiau viršuje esantys plaukai yra dar labiau tekstūruoti. Priblokšti ir banguoti priekyje ir tvarkingesni gale, tai atrodo puikiai.

Pasitikinti tekstūra su „Taper Fade“@agusdeasis

Pasitikinti tekstūra su „Taper Fade“

Norėdami pamatyti aštrų stilių, kuris neatrodo pernelyg aštrus, patikrinkite šį vaizdą. Jis taip pat gerai tinka plonesniems ar plonesniems plaukams.

Prancūziškas pasėlis su barzdos išblukimu@r.baidi

Prancūziškas pasėlis su barzdos išblukimu

Šis stilius pasižymi stora plaukų galva ir kieta galvos dalimi, šis stilius skirtas vaikinams, norintiems padaryti mados pareiškimą savo plaukais.

Tekstūruotas kampinis briaunaKreditas: pinti kirpėjai

Tekstūruotas kampinis briauna

Jei į negražų žvilgsnį kreipiatės, jums patiks ši šukuosena. Pakraštys yra šoninis, o plaukai yra labai netvarkingi.

Paprasta sluoksniuota tekstūramimagephotography/Shutterstock.com

Paprasta sluoksniuota tekstūra

Pagrindinė, tačiau efektyvi, ši daugiasluoksnė išvaizda dažniausiai yra tvarkinga ir tik šiek tiek netvarkinga. Šiai išvaizdai pasiekti prireiks šiek tiek plaukų produkto, pavyzdžiui, plaukų gelio.

tekstūruotos šukuosenos@paul_barbercode

Priekiniai akcentai su dideliu išblukimu

Svarbiausi dalykai yra žinomi kaip puiki priemonė šešėliams pagerinti ir šviesai žaisti, o kontrastingumas yra toks kontrastingas, nes šis akimirksniu privers akį kirpti.

Sprogimas išnyks@donnyblends

Sprogimas išnyks

Karoliai sugrįžta, ir nėra jokios priežasties nesigilinti ir suteikti jai tokios tekstūros, kokios ji nusipelno!

Plonas plaukų susiaurėjimas@juanmapeluka

Plonas plaukų susiaurėjimas

Kalbant apie smaigalius … jūs negalite gauti labiau pastebimos tekstūros nei tai! Sumažinta kaina ir ponas/ponia. tekstūra bus jūsų antrasis vardas.

„Flowcut“ šukuosena@char 24

Bro Flow

Svarbu prisiminti, kad tekstūra yra tai, ko beveik visada galite paprašyti stilisto. Nebent jūs einate buzz sumažinti, tai yra; tačiau esant tokiems vidutinio ilgio plaukams, atrodo, kad papildoma tekstūra papildys išvaizdą!

Netvarkingas tekstūruotas pjūvisNetvarkingas tekstūruotas pjūvis, pateikė @agusdeasis

Netvarkingas tekstūruotas pjūvis

Dabartinių laikų štapas, šis stilius tiesiog nebūtų tas pats, jei būtų tinkamas tekstūros kiekis.

Ilgesnės tekstūros pasėlių raudoni plaukaišaltinis

Ilgesnės tekstūros pasėlių raudoni plaukai

Vario spynos su tokia tekstūra, atrodo kaip Mikelandželas, išdrožė jas.

Cezario stiliaus plaukai su tekstūrašaltinis

Cezario stiliaus plaukai su tekstūra

Išmintinga viršutinė išvaizda su Cezario pjūviu suteikia jiems visą Romos imperatoriaus vibraciją! Plaukų kirpimo įkvėpimas patvirtintas!

Prancūziškas pasėlisPrancūziškas pasėlis, pateikė @agusdeasis

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis

Tai kirpimas, kuris atrodo neįtikėtinai, nesvarbu, ar dėvite kokį nors produktą, ar ne! Čia, atrodytų, be produktų, viskas atrodo tobulai.

Aštrus tekstūruotas dirbtinis vanagas su linija@z_ramsey

Aštrus tekstūruotas dirbtinis vanagas su linija

Storesnis dirbtinis vanagas niekada negali turėti per daug tekstūros, tai yra išvaizdos siela!

Prancūziškas pasėlis Undercut

Prancūziškas pasėlis Undercut

Šis susivėlęs prancūziškas derlius atrodo švelnus ir retro. Cillian Murphy tikrai sugrąžino atmosferą, kurios nežinojome, kad mums to reikia.

Tekstūruotos garbanos išblukusiosKreditas: pinti kirpėjai

Tekstūruotos garbanos išblukusios

Tekstūra ir garbanos eina koja kojon, o išblukusi apatinė dalis neabejotinai leidžia jiems spindėti visoje savo šlovėje.

tekstūruotos šukuosenos@hideoutbarber

Subtilūs šiuolaikinio Cezario ir „Undercut“ akcentai

Raktas įvaldyti savo tekstūrą? Maišykite ir maišykite, tada dar kartą maišykite, kol gausite tinkamą išvaizdą!

Tekstūruotos šukuosenos@oldandnewtownbarbershop.cz

V formos trumpi briaunos ir linijos

Labai subtili ir lengva šio trumpo derliaus tekstūra beveik nepastebima, tačiau ji puikiai tinka ilgiui!