40+ šukuosenos vyrams su banguotais plaukais

Šis plaukų tipas turi savo protą, todėl dažnai manoma, kad jis yra nepaklusnus ir nepastovus. Tačiau banguotų plaukų prigimtis suteikia tekstūros ir apimties, tuo pačiu pridedant charakterį beveik bet kokiam kirpimui. Profesionaliems kirpėjams banguoti plaukai laikomi šventuoju plaukų tipu. Sužinokite, kaip apimti savo laisvai besisukančias sruogas, atlikdami šiuos 25 kirpimus-nuo klasikinio iki paryškinto.

Šoninis šlifuotas šrifas@ggsoaress

Šoninis šlifuotas šrifas

Ši ikoniška išvaizda turi buvimą. Plaukų slinkimas į vieną pusę sulaužo standartinio šifro simetriją ir padaro stilių tinkantį beveik bet kokiai situacijai – nuo kasdieniškiausių iki profesionaliausių. Tai ypač tinka banguotiems plaukams, nes natūralios garbanos yra puikus pagrindas reikalingam tūriui.

Švarus Quiff su kūginėmis pusėmis@zeke_the_barber

Švarus Quiff su kūginėmis pusėmis

Šis švarus šleifas su siaurėjančiais šonais yra puikus pavyzdys, kaip rafinuotą išvaizdą galima dėvėti atsitiktinai ir nesudėtingai. Natūralios bangos yra subtilios ir siūlo tekstūrą, kuri galėtų atrodyti kitaip plokščia.

Laisvos sruogos su kūginėmis pusėmis@z_ramsey

Laisvos sruogos su kūginėmis pusėmis

Jei tikrai norite pasinaudoti maištingomis savybėmis, kurias gali pasiūlyti banguoti plaukai, sruogų atskyrimas gali būti lengvas ir dinamiškas būdas tai padaryti. Švarių ir siaurėjančių šonų kontrastas neleidžia šiam stiliui atrodyti nešvariai.

Banguotas vidutinio ilgio švarkas@thecommodoreatl

Banguotas vidutinio ilgio švarkas

Kuo ilgesni plaukai, tuo ryškesnės bangos. Ir šiuo atveju mes norime ir reikia tų posūkių. Kai garbanos kaskados žemyn ir aplinkui, veidas įrėmintas išgyventomis garbanomis, kurios suteikia lengvą vėsų vaikiną.

Blondinės atspalviai@rockstarsbarberscradleyheathr

Blondinės atspalviai

Eidama šviesiaplaukė gali pridėti matmenų ir gylio banguotų plaukų vingiams. Kuo tamsesni plaukai, tuo mažesnis kontrastas tarp šešėlių ir paryškinimų. Šviesesni plaukai pabrėžia kontrastą, todėl yra ideali spalva, kad būtų aiškiai matomos tos keistos bangos. Pridedant skirtingus tonus, taip pat galima sutelkti dėmesį į skirtingus sluoksnius.

Banguotas reguliavimo pjūvis@jelle.vissers

Banguotas reguliavimo pjūvis

Reguliavimo sumažinimas buvo padarytas kariniu būdu dėl jo garbingos išvaizdos ir lengvai prižiūrimo pobūdžio. Natūralios garbanos sukrečia šią tradicinę išvaizdą, suteikdamos netikėtą posūkį, išlaikydamos garbingas savybes.

Laisvalaikio viršutinė dalis su nelygiais kraštais@igorviniciusbarber

Laisvalaikio viršutinė dalis su nelygiais kraštais

„Vyriški kirpčiukai“ iškelia psichinius Chriso Farley įvaizdžius filme „Tommy Boy“, tačiau jie tikrai neturi būti tokie… kvailai. Nešvarūs šio kasdienio viršutinio sluoksnio sluoksniai su nelygiu pakraščiu yra stilingas būdas formuoti plaukus. Kad išvengtumėte anekdotų „storas vaikinas su mažu paltu“, būtina išlaikyti didžiąją dalį ilgio viršuje ir valyti šonus.

Mažiau susmulkinti didelės apimties plaukai@kevinluchmun

Mažiau susmulkinti didelės apimties plaukai

Leiskite šioms bangoms bėgti laisvai ir laisvai, naudodami šį didelės apimties kirpimą. Šonai nušluostomi atgal, o garbanos susivėlusios ir netvarkingos. Garbanas suaktyvinantys kremai ir losjonai suteikia drėgmės, kad plaukai nesišiauštų ir suteiktų struktūrą, kuri paprastai atrodytų išblukusi.

Banguotos tekstūros išnykimas@chris_barbercode

Banguotos tekstūros išnykimas

Banguoti plaukai gali būti patobulinti sprogimo išblukimu. Plaukai susiaurėję šonuose už ausies ir paliekami šiek tiek ilgesni nugaroje.

Banguotas viršus su „Fancy Burst“@igorviniciusbarber

Banguotas viršus su „Fancy Burst“

Tiems, kurie ieško kažko šiek tiek kitokio, šio sprogimo išnykimo sprogimui suteikiama energija, o linijų raštas išraižytas šonuose. Tai šlifuotas būdas atrodyti puošniai ir be baimės.

Šoninis stumiamas šriftas@jelle.vissers

Šoninis stumiamas šriftas

Šoninis stumdomas kailis ypač tinka kvadratiniams ir kampiniams veidams. Suapvalintos šios šukuosenos pusės suteikia pusiausvyrą kampų veidų ryškumui. Plaukų džiovinimas plaukų džiovintuvu yra esminis žingsnis kuriant šį stilių. Natūralios bangos suteikia reikiamą tūrį, tačiau įpilant jūros druskos rūko ar tūrinio produkto taip pat padeda formuoti.

Didelės apimties banguotas viršus su šventyklos išblukimu@mattjbarbers

Didelės apimties banguotas viršus su šventyklos išblukimu

Šventyklos išblukimas yra puikus stilius tiems, kurie dar nėra išblukę. Kaip rodo pavadinimas, išblukimas sutelktas aplink šventyklas, o nugara ir šonai paliekami sutvarkyti, bet šiek tiek ilgiau. Čia garsas yra pastatytas ant viršaus, kad būtų sukurtas pakelto veido iliuzija.

Blondinė atsitraukia@jodytaylorhair

Blondinė atsitraukia

Išstumti plaukus nuo veido yra ne tik patogu ir patogu, bet ir aptakiai ir nuožmiai. Blizgantys šviesūs plaukai gaudo šviesą taip, kad pabrėžtų bangas. Šiltesnės blondinės (blondinė+brunetė) tonas sujungia tamsesnių plaukų šildančią naudą su šviesesniais šviesesnių plaukų efektais.

Trumpos bangos su šventyklos kūgiu@domthebarberian

Trumpos bangos su šventyklos kūgiu

Tai jaunas ir linksmas kirpimas, kuris švenčia jaunystę. Jei šonai bus švarūs ir šventyklos susiaurėjusios, išvaizda bus protinga, bet patraukli.

Garbanotieji briaunos su kūginiu@hudson.hair

Garbanotieji brūkšniai su kūginiu

Tiems, kurie nenori praleisti valandų plaukų džiovinimo, šis stilius geriausiai atrodo, kai natūralioms garbanoms leidžiama daryti tai, ko jie nori. Siekiant apsaugoti plaukus nuo pūtimo, būtinas serumas ar aliejus, kuris nesusiglamžo. Šis kirpimas yra lengvas stilius veido formoms, kurioms reikia aukščio ir judesio viršuje.

Banguotas viršus su „Clear Taper Fade“@evan_thebarber

Banguotas viršus su „Clear Taper Fade“

Kadangi plaukai ant galvos viršaus natūraliai yra plonesni, kūginis išblukimas yra geras būdas nuimti svorį nuo apatinės galvos pusės, tuo pačiu suteikiant išgaubtą išvaizdą. Šis kirpimas gražiai išauga ir ypač tinka tiems, kurie turi apvalesnę veido formą, nes pailgina veidą.

Sulaužytas banguotas šlifas su subtilia plaukų linija@javi_thebarber_

Sulaužytas banguotas šriftas su subtilia plaukų linija

Visi matėme laukinių linijų dizainą, kurį sukūrė labai talentingi kirpėjai. Tiems, kurie nori pasinerti į linijų detalių meną, neįsipareigodami visam šedevrui, šis subtilus linijinis menas yra naujas ir paprastas būdas išeiti iš normos. Švari linija, išraižyta plaukų šone, priderinta prie švarios ir aštrios plaukų linijos, suteikianti atsitiktiniam netvarkingam viršūniui tam tikrą struktūrą.

Banguotas trumpo ilgio viršus@hartbarbering

Banguotas trumpo ilgio viršus

Galbūt vienas iš lengviausiai valdomų stilių, šis mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas palengvina plaukų džiovinimą rankšluosčiu po dušo. Kad plaukai nesusiglamžytų, patariama nusausinti, o ne sausai įtrinti plaukus.

Kūginė pusė su nuskusta šventykla@donnyblends

Kūginė pusė su nuskusta šventykla

Šis kirpimas puikiai atrodo su gerai prižiūrima barzda. Griežtas plaukų ir barzdos atskyrimas yra sveikintinas tradicinio kirpimo atnaujinimas, todėl barzda gali atrodyti gaivi ir stilinga.

Banguotų našlių viršūnė su šventyklos kūgiu@evan_thebarber

Banguota našlės viršūnė su šventyklos kūgiu

Tinkamai atlikus, našlės smailė ant banguotų plaukų gali suteikti veidui įdomią formą, tuo pačiu nutraukdama ryškią kaktą. Nelygios smailės linijos kontrastuoja su išlenkta banguotų plaukų tekstūra ir sulaužo standartinio šlifavimo monotoniją.

Atsitiktinis šoninis šlifuotas kūgis@rpb_nq

Atsitiktinis šoninis šlifuotas kūgis

Supjaustyti sluoksniai viršuje yra sukurti tikslingai chaotiškai. Šis kirpimas suteikia apimties galvos viršuje, neatrodo pernelyg stiprus ir storas.

Sparnuotas banguotas šriftas@r.baidi

Sparnuotas banguotas šriftas

Drąsiems ir drąsiems šis sparnuotas banguotas šifas yra lengviau valdomas ir ne toks griežtas, kaip kirpimas, kurį išpopuliarino „A Full of Seagulls“. Geriausia šio stiliaus dalis yra ta, kad kirpimas atliekamas panašiai kaip šoninis stūmimas ir gali būti dėvimas įvairiais būdais tomis dienomis, kai nesinori dainuoti „Kosminio amžiaus meilės dainos“.

„Drop Faded with Messy Top“@nomadbarberbln

„Drop Faded with Messy Top“

Jei turite tik vieną minutę laiko nueiti nuo dušo iki durų, paglostykite plaukus rankšluosčiu, kad vanduo nenukristų per kaktą, paimkite pomadą ar gelį ir susmulkinkite. per tavo bangas. Dauguma pomadų turi šiek tiek blizgesio, kad jūsų bangos būtų šlapios ir netvarkingos. Norėdami gauti blizgančią išvaizdą, naudokite garbanas apibrėžiantį gelį. Jei norite kažko natūralesnio, išbandykite matinę pomadą.

Netvarkingos bangos su nuskusta iškirpte@titan_barber

Netvarkingos bangos su nuskusta iškirpte

Karoliai yra žinomi kaip galutinė šukuosena „verslas priešais, vakarėlis atgal“, tačiau šis kirpimas su pastebimomis bangomis ir nuskusta iškirpte gali būti socialiai priimtinesnė alternatyva. Nugaros kirpimai prideda asmenybės prie to, kas priešingu atveju būtų gana įprastas kirpimas, ir stilingai nustebina einant.

Didelės apimties viršus su subtiliu mažu išblukimu@z_ramsey

Didelės apimties viršus su subtiliu mažu išblukimu

Banguotų plaukų pranašumas yra tas, kad apimtis atsiranda natūraliai, žaiskite ją su papildomu produktu ir tekstūra, kad gautumėte tvirtą išvaizdą!

Banguotas šepetys su kūginiu išblukimu@fleetwoodthebarber

Banguotas šepetys su kūginiu išblukimu

Puiku, kaip jie čia naudoja natūralią banguotą plaukų tekstūrą, kad sukurtų tvarkingą šepetėlį. Laikykite produktus lengvus ir voila! Žvilgsnis su daugybe charakterio. 

Banguota tekstūra su skaidriu mažu išblukimu@jose.crespo_

Banguota tekstūra su skaidriu mažu išblukimu

Priklausomai nuo to, kokio tipo banguotą modelį turite, toks stilius sportuojant gali šiek tiek skirtis. Akį traukia čia lengvai atrodanti tekstūra, kuri buvo šiek tiek suformuota ir kurią tikrai galėtumėte išbandyti!

Trumpos bangos, sumaišytos su „Undercut Taper Fade“@unitedbarbers.spain

Trumpos bangos, sumaišytos su „Undercut Taper Fade“

Apipjaustymas čia suteikia prošvaistę gražaus stiliaus viršuje. Tokios šukuosenos gali prireikti šiek tiek laiko, atsižvelgiant į jūsų natūralią tekstūrą, tačiau tai yra absoliuti klasika tiems, kurie turi banguotus plaukus. 

Garbanotas šepetys su paryškintomis sruogomis@unitedbarbers.spain

Garbanotas šepetys su paryškintomis sruogomis

Spalvoti patarimai priekyje suteikia šiam stiliui daugiau nei pakankamai nuojautos, kad parodytų nuostabią plaukų tekstūrą. Paprašykite kirpėjo, kad viršuje būtų lengva tekstūra, kad galėtumėte sportuoti tokiu stiliumi. 

Trumpai banguojama žemu kūgiu@_robwestonas

Trumpai banguojama žemu kūgiu

Banguoti plaukai yra labai universalūs formuojant. Naudodami kai kuriuos produktus ir įrankius, jūs galite suvaidinti dviejų skirtingų tipų tekstūrą toje pačioje šukuosenoje, kaip ir čia.

Jei jūsų plaukai yra šiek tiek šiurkštesni, visada galite ištiesinti dalį jų ir padaryti kontrastą ryškesnį. 

Trumpas banguotas su ilgu viršumi@egobarbers

Trumpas banguotas su ilgu viršumi

Pasinaudokite tuo, kaip lengva sukurti natūralų banguotų plaukų tūrį, ir sukurkite šukuoseną! 

Pusiau banguotas viršus su žemu klavišu@giuse_laguardia

Pusiau banguotas viršus su žemu klavišu

Čia plaukai savaime gali atrodyti ne banguoti, bet mes norėtume juos pamatyti! Kad kada nors tokia maža banga viršuje daro apgaulę. Tikrai stilius banguotais plaukais galėtų spindėti!

Banguotas Kifas su ilgesniu viršumi@rtgtmiami

Banguotas Kifas su ilgesniu viršumi

Šepetys visada yra linksma tų sultingų spynų išvaizda, prideda daug tekstūros su labai mažomis pastangomis. Čia, ant vidutinio klasikinio žirklinio kirpimo, plaukai yra šiek tiek tekstūruoti priekyje. 

Pabudimo tekstūra@mattjbarbers

Pabudimo tekstūra

Man patinka matyti gerą prancūzišką derlių su gražia tekstūra! Kas gali būti geresnis būdas parodyti savo bangas, nei šis klasikinis kirpimas, kuris tobulėjant madai tik gerėja. 

Netvarkingas didelės apimties viršus@lopezcuts

Netvarkingas didelės apimties viršus

Leidžiant bangoms pirmauti, šis sumažinimas suteikia galingą garsumą pirmame puslapyje, kuriame demonstruojamos jo spynos. Dirbdami su produktu, būtinai šiek tiek sulenkite plaukus pirštais. 

Netvarkinga dėmė su siaurėjančia puse@thatrorbarber/Instagram

Netvarkinga dėmė su siaurėjančia puse

Toks kirpimas dievina natūralią netvarką, į kurią gali patekti jūsų plaukai, leiskite jai atlikti savo darbą ir išlaikykite žaismingą! Puikus kontrastas su labai dailiai siaurėjančia iškirpte. 

Banguotas viršus su siaurėjančia linija@thatrorbarber/Instagram

Banguotas viršus su siaurėjančia plaukų linija

Kartais klasika yra kelias. Nesvarbu, ar domitės verslu, ar ieškote išvaizdos, suteikiančios jums vientisą išvaizdą, šis žirklinis augalas paskirsto kiekvieną sruogą tinkamose vietose!

„Sharky Line Up“@nomadbarberbln

Tekstūruotas žirklinis pasėlis

Smagi išvaizda padaryta teisingai, tačiau laikomasi tvarkos su senu geru kūgio iškirpte ir šonkauliais. 

Banguota tekstūra su barzdos mišinio šventykla@lxbarbers

Banguota tekstūra su barzdos mišinio šventykla

Ši išvaizda užbaigta sklandžiai sumaišytais šonkauliais su barzda. Natūrali dalis yra puikus būdas papildyti lengvo stiliaus viršutinę dalį. 

Riestas šepetys su kūginėmis pusėmis@menpeluqueros

Riestas šepetys su kūginėmis pusėmis

Kitas šukuosenos pavyzdys, kuris atrodo tiesiog nuostabiai, sukrečiant natūralią plaukų tekstūrą, nes matote, kad tai taip pat yra sąmoningai tekstūruota viršuje. Komplimentas subtiliu siaurėjančiu šonuose atrodo šviežias ir elegantiškas!

Garbanotas viršus su kūgine šventykla@johnny_snips

Garbanotas viršus su kūgine šventykla

Pasisemus įkvėpimo iš dirbtinio vanago, ši šukuosena palieka plaukus šiek tiek ilgesnius ir išlaiko visada tokią tekstūrą, kuri puikiai tinka dirbtiniam vanagui. 

Dažyti akcentai su banga, kodėl gi ne?@skillsthebarber

Dažyti akcentai su banga, kodėl gi ne?

Jei galvojate šiek tiek paeksperimentuoti su dažymu, tai puikus vidutinio ilgio žirklinio kirpimo pavyzdys, išryškinantis garbanas viršuje. Suporuokite jį su mažu išblukimu ir atrodysite negražiai!

Pusiau banguotas šepetys@ the_bloody_butcher

Pusiau banguotas šepetys

Bangos visada smagios, tačiau suporuotas su kitu stiliumi, kaip ir šveitimas čia, daro jį prašmatnų. Šonai yra šiek tiek siaurėjantys sluoksniais, kad jis būtų subtilus, o švari išvaizda puikiai palaikytų veidą.

Pusiau banguota vidurinė dalis su šventyklos kūgiu@ cut.by.danielweijer

Pusiau banguota vidurinė dalis su šventyklos kūgiu

Banguotas nebūtinai turi būti beprotiškas, bet kartais jis yra gana atvėsęs. Viršutinė dalis yra viduryje, kad būtų maksimaliai stilinga atsitiktinė išvaizda, o šventyklos kūgio išblukimas, kuris pagerina šį tvarkingą požiūrį.

Išpūstas Slicked atgal su Undercut@top_shelf.cuts

Išpūstas Slicked atgal su Undercut

Sugnybta nugara paprastai yra labai suspausta, nedaug arba visai nėra pūkelių, tačiau šis čia yra gana neįprastas stiliaus požiūris. Banguotos sruogos šiek tiek pūsta, o šonai smarkiai iškirpti, kad būtų tvarkingas šonas.

Banguoti plaukai geriausiu atveju@menspireacademy

Banguoti plaukai geriausiu atveju

Banguoti plaukai turi tokią tendenciją atrodyti puresni, nei yra iš tikrųjų. Tai puikus to paties pavyzdys. Viršutinė dalis yra ilgesnė už šonus, kuriuose šoninė dalis yra siaurėjanti, kad būtų galima maksimaliai valdyti išvaizdą, kad ji neatrodytų gauruota.

Banguotas ar garbanotas ar abu?@rokkmanbarbers

Banguotas arba garbanotas arba abu?

Tai yra kažkur tarp garbanotų ar banguotų, nes tai gana sruogos ir nėra susipainioję. Šonai yra siaurėjantys iki galo, bet išblukę tik pabaigoje, kad atrodytų subtiliai. Dėl to, kad nėra pjūvio, jis tampa sveikas ir pilnas apimties.

Banguotos stumdomos sruogos@collinanthonyhair

Banguotos stumdomos sruogos

Banguoti plaukai, kai jiems leidžiama augti, stebina. Šis yra gana atstumtas iš visų pusių, o viršus yra ilgiausias. Šonai yra siaurėjantys ir sluoksniuoti, kad būtų maksimaliai panaši.