50 gražių vyrų šukuosenų idėjų, kurias išbandyti 2021 m

Su naujaisiais metais mes pasiruošę padėti jums nuspręsti, kokia jūsų 2021 m. Šiais metais tendencija atrodo ilgesnė šukuosena, daugiausia dėmesio skiriant šonams. Kūginės pusės visada buvo slenkanti tendencija, tačiau dabar atrodo, kad išblukimas pamažu ima viršų.

Maža to, garbanos visada turės ypatingą nišą su siaurėjančiais šonais ir šiek tiek ilgesnėmis sruogomis, todėl apskritai atrodys labai tvarkingai ir šauniai. Uždėjus barzdą, tai yra puikus būdas sukurti stilių 2021 m.

Šukuosena 2021 m. Yra labai įvairi dėl to, kad iš niekur atsiranda ilgos ir vidutinės šukuosenos, ypač esant storesnėms plaukams. Visa tai, išskyrus klasiką, visada lieka tokiose vietose kaip įvairūs prancūziški augalai, „Buzz Cuts“ ir „Pompadours“.

Kokio stiliaus šokinėjate šiais metais?

Mohawk šepetėlis su kryžminiu skutimu@ virgiltb

Mohawk šepetėlis su kryžminiu skutimu

Nauji metai reiškia naują pareiškimą ir ši šukuosena tai daro. Mohawk-y skonis su šepetėliu suteikia labai madingą. Maža to, švarus vidurio išblukimas su kryžminiu skutimuisi yra tai, ko mes jau seniai nematėme.

Sugręžta atgal „Pompadour“ su vidutiniškai išblukusiu skutimu@ virgiltb

Sugręžta atgal Pompadour su Mid Fade Shave

Geriausia dalis apie storus plaukus yra tai, kad galite turėti trumpą ilgį ir vis tiek atrodyti gana žvilgantys. Bet tai ne tas, viršuje yra pompadaras su įpjovusia tekstūra. Šonai yra vidutiniškai išblukę skutimosi lašeliu, o po to – įžūliu kūgiu. Matai tą smakro barzdą? Tai čia tas persekiotojas.

Tvirtas galas dažytas šoninis šepetys@plaukas_bello

Tvirtas galas dažytas šoninis šepetys

Ar jis neatrodo kaip Zayn Malik? Jis tikrai tai daro, bet tai nėra esmė, svarbiausia yra tai, kad ši kieta šoninio šepetėlio tekstūra, kurios šonai šiek tiek susiaurėja, daro jį daug vėsesnį. Jau nekalbant apie tai, kad dažymas čia yra tiesiog nepaprastas, galai paryškinti barzda, kuri ateina į gelbėjimą dėl to veido balanso.

Jaunesni ploni plaukai Bradas Pittas@plaukas_bello

Jaunesni ploni plaukai Bradas Pittas

Pažvelkite į tuos šlifuotus gėrio sluoksnius viršuje su įžūliu kvapu ir tai aš kalbu, kai kalbame apie plonus plaukus, darančius stebuklus. Šonai susiaurinti subtilia dalimi. Maža to, jis jaunystėje atrodo kaip Bradas Pittas, atėmus antakių plyšį.

Karališkasis Pompadūras@menshairuk

Karališkasis Pompadūras

Tai galima pavadinti labai elegantiška prancūziška šukuosena su visu tuo dailiu pompastišku atstūmimu, tai matote tik prancūzų operoje. Šonai labai gerai susilieja su viršutine dalimi ir tai suteikia pakankamai vietos tvarkingai mažam išblukimui. Jau nekalbant apie tai, kad sudėtis yra labai aštri, atsižvelgiant į detales.

„Drake“ įkvėpė didesnį „Buzz Cut“@menshairuk

„Drake“ įkvėpė didesnį „Buzz Cut“

Kas nemėgsta būti panašus į Dreiką, ypač jei dėl šio kirpimo atrodote toks švarus. Viršus yra išpjautas 2 dydžio kirpimo mašinėlėmis, o labai sumaišytas viršus suteikia jai labai sveiką išvaizdą be šoninių dalių. Kūginis išblukimas palaipsniui suteikia pakankamai vietos šventyklai išnykti.

Pintas Afro raumenų Panache@ cutjunkies

Pintas Afro raumenų Panache

Tavo plaukai užaugo ilgi? Na, tikrai ne tu vienas. Geriausia tos būties dalis yra tai, kad galite pinti ją su tokia panele. Aš turiu galvoje, tiesiog pažvelk į bendrą dizainą čia. Šonai yra siaurėjantys ir pinti, aštrios linijos ir šventyklos išblukimas sklandžiam barzdos mišiniui.

Ilgos viršūnės su švariomis pusėmis@patty_cuts

Ilgos viršūnės su švariomis pusėmis

Kas sakė, kad šiek tiek pakoreguodami ilgesnius plaukus, jie nebus šedevras. Viršutinė dalis yra šiek tiek susukta ir ilgesnė. Viršus, nepaisant to, kad yra ilgas, taip pat šlifuojamas šoniniu šepečiu. Šonai yra siaurėjantys ir viduryje išblukę. Nepamirškite barzdos, kuri subalansuoja išvaizdą.

Pintas viršus su išblukusiomis spalvomis@patty_cuts

„Dreadlocked“ viršus su išblukusiomis spalvomis

Geriausia ilgų plaukų dalis yra ta, kad juos galima patobulinti milijonu būdų ir juos visada galima kirpti, tačiau šis triumfuoja juos visus. Šis žengia žingsnį toliau, kai šonai yra išblukę, tačiau tik šio blogo berniuko švara tiesiog užburia.

Rokk garbanas išblukusiomis pusėmis@ virgiltb

Rokk garbanas išblukusiomis pusėmis

Mes matome modelį ilgesnėse plaukų sruogose ir visi žinome, kodėl taip yra, bet geriausia yra tai, kad galime jį patobulinti įvairiais būdais. Viršutinė dalis yra šiek tiek sulenkta ir paprastai mėtoma tekstūra. Šonai yra iškirpti skustais šonais ir padeda išblukti ties iškirpte.

Šepetys aukštyn ir barzda šepetys žemyn@henlo_

Šepetys aukštyn ir barzda šepetys žemyn

Ploni plaukai daro daug teisingumo, kai tai daroma teisingai, ir tai yra puikus to pavyzdys. Viršutinė jo dalis švytėjo be atsiskyrimo, o tik smailėjanti prie šventyklos. Tačiau barzda prideda pagrindinio skonio, subalansuodama veidą ir atrodydama visagaliu, bet visiškai švariu.

Iš šonų atskirti ilgi plaukai@jasonheightman

Iš šonų atskirti ilgi plaukai

Kas nemėgsta ilgų plaukų? Ypač, kai tai daroma teisingai, todėl atrodo ilgai ir tuo pačiu metu nekontroliuojama. Šonai yra šiek tiek susiaurėję, o tai puikiai nustato toną naujai išvaizdai 2021 m..

Verta didelės priežiūros@jason_dutch

Verta didelės priežiūros

Nėra nieko blogo, jei leidžiate tiems plaukams augti tol, kol jie nori augti. Geriausia yra tai, kad jie yra ploni ir šiek tiek sulenkti, todėl, kai tai atsitiks, jis pridės papildomo purumo, todėl jis bus toks gyvas.

Vidutinė dalis su žiauriais dažais@area_studio_

Vidutinė dalis su žiauriais dažais

Nėra jokių apribojimų, kuriuos gali pasiekti ploni plaukai, ir tai yra dar vienas pavyzdys. Viršutinė dalis yra plona plaukų struktūra. Geriausia viso išvaizdos dalis yra šalti dažai, kurie išsiskiria gana gerai. Be to, švaresnė išvaizda pakelia visą veidą, todėl apskritai tampa daug geresnė.

Tatuiruotė Slicked Back@tailorfade

Tatuiruotė Slicked Back

Ar pastebite čia modelį? Daugybė madingų šukuosenų turi ilgesnių plaukų sruogas dėl akivaizdžių priežasčių. 2021 -ieji bus ilgų plaukų stiliaus metai, ir tai tai įrodo. Elegantiškas, tačiau išpūstas pompaduras, kurio šonai šonuose išblukę, kad tik taptų spalvinga tatuiruotė.

Storos baimės su svarbiausiomis akimirkomis@ iameugenejordan

Storos baimės su svarbiausiomis akimirkomis

Kadangi dėl to, kad kurį laiką būsite patalpoje, galų gale turėsite ilgus plaukus, kodėl gi neišnaudojus jų. O kas yra geriau už šaunius dredus? Aš jums pasakysiu, kas yra vėsiau, kai kurie paryškinti galai su šviesiais dažais daro jį milijoną kartų vėsesnį. Maža to, barzda gana gerai subalansuoja veidą.

Ryškus imbiero balanso kirpimas@tailorfade

Ryškus imbiero balanso kirpimas

Ilgi plaukai nebūtinai reiškia, kad jų reikia. Tai yra puikus pavyzdys, ypač kai šlifuotas šepetys su išlenktais šonais daro tai labai smagu. Šonai suprojektuoti skustomis linijomis, kurios dar labiau pagerina įžūlų šventyklos išblukimą, kuris gana gerai derina barzdą.

Simetriški šukuoti ilgi plaukai@jimboem

Simetriški šukuoti ilgi plaukai

Netgi ilgiems plaukams reikia laiko šukuoti. Šis yra taip gerai išlaikytas, kad yra gana simetriškas. Ne tik tai, bet ir vien tik šoninis šepetys daro tai labai smagu. Be to, barzda subalansuoja apatinę veido dalį panašaus tūrio. Apskritai šis jaučiasi gana tvirtas!

Tankus viršus su trumpomis garbanomis@kolt_cutz

Tankus viršus su trumpomis garbanomis

Storos garbanos visada daro stebuklą, tačiau trumpos ir tankios garbanos turi savo žavesio. Ši labai gerai laikoma, ypač todėl, kad naudojant kremą garbanos tampa dar ryškesnės. Apatinis kirpimas yra naudingas, o šonai yra klasikinio kūgio, išblukę su tvarkingu barzdos mišiniu. Tačiau barzda gana gerai laiko apatinį aukštą.

Banguoti trumpi plaukai su sparnuotu skutimu@levis_barbershop

Banguoti trumpi plaukai su sparnuotu skutimu

Mes visi troškome, kad būtų atliktas trumpų plaukų meistriškumas, ir štai jis yra savo šlovėje. Viršutinė dalis yra beveik šliaužianti, vienodo tūrio aplink galvą. Tačiau šonai rodo nedidelį kritimą, kai į pagalbą ateina įžūlus barzdos mišinys. Sparnuotas skutimasis išryškina madingiausią dalykų pusę.

Atšliaužusios baimės@londonschoolofbarbering

Atšliaužusios baimės

Tai įvairūs kirpimai, sujungti visi, kad būtų pasiektas maksimalus stiliaus koeficientas. Viršus, nors ir plonesnių plaukų sruogų, yra gana dredo, kuris taip pat nukerpamas atgal, brangakmenis. Šonai yra išgaubti su vidutiniu kritimo išblukimu, kuris palaiko visą minimalią išvaizdą ir atkreipia dėmesį į baimę.

Šlifuotas Pompadūras@rtgtmiami

Šlifuotas Pompadūras

Geriausia supant plonus plaukus yra tai, kad jei jie bus padaryti teisingai, jie gali atrodyti puikiai. Negana to, šlifuotas pompadour viršuje atrodo toks pilnesnis ir turtingesnis. Tai tikrai reikia priežiūros, bet tai visiškai verta. Šonai susiaurėja ir susilieja į barzdą, kad subalansuotų veidą.

Slenkantys ilgi plaukai@rtgtmiami

Slenkantys ilgi plaukai

Turi garbanotus ilgus plaukus? Gavome tave šeima. Šis yra toks subtilus, tačiau užpildytas įvairiais stiliais, kad atrodytų taip. Viršus yra šiek tiek šlifuotas, o šonai laikomi ilgiau, kad garsas būtų vienodas. Trumpos garbanos kartais pasirodo dėl to šalto žvilgsnio su tais ūsais, dėl kurių viskas tampa gana retro.

Pocky Short French Crop@thecommodoreatl

Pocky Short French Crop

„Tankis“ man ateina į galvą žiūrint į šią šukuoseną. Stora barzda tikrai traukia dėmesį, tačiau prancūziškas derlius ant viršaus yra ne mažiau šedevras. Šonai yra labai dailiai išblukę su įžūliu mišiniu į barzdą. Tai sakant, viršutinė dalis yra šiek tiek garbanota, tačiau yra trumpo ilgio.

Šilkinis sklandus šoninis šlavimas@lxbarbers

Šilkinis, lygus šoninis šlavimas

Grįžta klasikinis švarus kirpimas, įvedamas tvarkingas šoninis šlavimas su subtilia šonine dalimi. Sumažėjimas čia leidžia susilpninti kūgį ir labai švarų atspalvį. Ši išvaizda puikiai tinka oficialioms progoms, ypač dėl pūko jis tampa gyvesnis.

Azijos vidurio dalis su Sharky šventykla@thecommodoreatl

Azijos vidurio dalis su Sharky šventykla

Nenuostabu, kad vidurio dalys yra išgalvotos, tačiau tai yra vienas žingsnis į priekį, ta šventykla tiesiog padarė ją žavingesnę. Viršutinė dalis yra plonaplaukė, o laikoma padoriai ilgai, ant jos dalies yra nedidelis pūkas. Šventykla yra šou pavogėjas, turintis ryklišką formą ir ilgesnius iškirptės plaukus, dėl kurių plaukai tampa aguoniški.

Storas dramblio kamienas su barzda@lxbarbers

Storas dramblio kamienas su barzda

Kas sako, kad trumpesnės pusės reiškia labai ilgas viršūnes. Tiesi tekstūra čia labai skiriasi, kai plaukai krenta ant kaktos. Tai puikiai tinka atsitiktinėmis progomis, ypač todėl, kad barzda yra balansavimo priemonė su šiomis storomis plaukų sruogomis, todėl ūsai yra stiprios dviračio rankenos formos.

Stora pusė padalinta su kūginiu@lxbarbers

Stora pusė padalinta su kūginiu

Storų plaukų dujos turi savo pranašumą ir vienas iš jų yra čia. Šoninis šlavimas čia atrodo toks tankus, kad dalis yra šone, kad pjūvis būtų akivaizdus. Šonai yra siaurėjantys su plonu barzdos mišinio išblukimu, o stora barzda puikiai tinka veido pusiausvyrai.

„Buzz Cut“ su „Buzz“ barzda@lxbarbers

„Buzz Cut“ su „Buzz“ barzda

Tarp šio ir karinio kirpimo yra daug panašumų, ypač viršus yra šiek tiek ilgesnis nei kirpimas. Tačiau šonai yra gana trumpi, o šventykloje yra labai didelis išblukimas su įžūliu barzdos mišiniu. Tai žaidimui suteikia gana tankios tekstūros barzdą.

Ploni kaklo plaukai@ bestofmenhair

Ploni kaklo plaukai

Tai klasikinis pavyzdys, kaip galima prižiūrėti ausis užsikimšusius plaukus. Šonai yra šiek tiek apipjaustyti, o viršutinė dalis yra ilgiausia, kaip įprasta. Vidutinės dalies tekstūra viršuje taip pat yra šiek tiek šlifuota šonu, kad ją būtų galima sulenkti gale. Prie to labai tinka gerai prižiūrima barzda.

Užmaskuotos pynės su išblukimu@did_by_kid

Užmaskuotos pynės su išblukimu

Pirmiausia kaukės, bet tada pamatysite, kad pynės atrodo nepaprastai šauniai. Jie ne tik yra labai aštrūs, bet ir dėl simetrijos daro juos akį. Aštri vidurio dalis, kuri taip pat būna sunki, yra tokia smagi šukuosena. Iš abiejų pusių iškirpta šoninė dalis daro tai labai švarią ir beveik tobulą šukuoseną.

Aštri šoninė dalis@domthebarberian

Aštri šoninė dalis

Ar pažvelgtumėte tik į šoninę dalį? Tiesiog pats stilius yra toks žavus, tai paprasta šoninė dalis su šoniniu šlavimu, tačiau aštri šoninė dalis suteikia jai pakraščio atspalvį. Negana to, plona kieta dalis yra subtili, todėl ji yra švaresnė, o išblukimas šone apskritai suteikia švarų vaizdą.

Šviesių skrybėlių dažai su išblukimu@domthebarberian

Šviesių skrybėlių dažai su išblukimu

Viršuje yra gana paprasta, bet tuo pačiu metu nėra paprasta. Dėl šviesių plokščių dažų jis tampa įdomus, o viskas nėra dažyta. Kai nusileidžiame, „High Fade“ tampa tamsesnis ir tampa švaresnis. Tai sakant, švarus skutimasis puikiai papildo išvaizdą.

Ledinis šaltas prancūziškas pasėlis@donnyblends

Ledinis šaltas prancūziškas pasėlis

Kas gali būti geriau nei įžūlus prancūziškas derlius su gražiais dažais, o ant viršaus – švarus išblukimas šonuose – tik meno kūrinys. Svarbiausia, kad garsas būtų viršuje, o žemyn – šonuose, kad išvaizda būtų švaresnė. Smakro dirželio barzda išlaiko visą išvaizdą ir priduria, kad veidas išryškėja dviem spalvomis.

Blizgios auksinės garbanos@donnyblends

Blizgios auksinės garbanos

Ar tu aukso kasykla? Tai tikrai atrodo taip, ypač su tais blizgančiais auksiniais dažais ir kad būtų dar vienas žingsnis geresnis, yra garbanos, suteikiančios purumo ir apimties. Šonai yra vidutiniškai išblukę, o šventykla išblukusi, kad susidarytų tanki ir stora barzda, kuri taip pat turi šviesų elementą.

Sluoksniai, akcentai ir Panache@londonschoolofbarbering

Sluoksniai, akcentai ir Panache

Kaip net galima susidurti su tokiais kūrybiniais stiliais? Aš turiu galvoje pažodžiui, sluoksniai yra labai akivaizdūs, tačiau ilgesnės sruogos yra gerai kontroliuojamos, nesidarant. Geriausia dalis yra plona, ​​bet tanki tekstūra ir akcentai tikrai daro linksmybes dešimt kartų daugiau.

Šukuokite ir šukuokite@tomsimmonshair

Šukuokite ir šukuokite

Būtent tai daro simetrija, jei ji ištraukiama teisingai, ypač svoris čia yra tolygiai paskirstytas, kai viršutinė dalis yra šlifuojama pompadour ir taip, mažai išnykęs blukimas, kuris įtraukia barzdą į žaidimą ir yra nukreiptas į smakrą, taip pat sumažindamas svorį.

„Mo-Hawky Tossed Brush Up“@this_barber_chris

„Mo-Hawky Tossed Brush Up“

Kas nemėgsta dviejų ar daugiau veislių mišinio? Štai „mo-hawk“ apatinio atspalvio viršus su mėtomu šepetėliu aukštyn. Šonai yra susiaurėję ir yra nedidelė našlės smailė, kuri atrodo beveik pakraštyje. Aštrios šventyklos sruogos tik suteikia daugiau gyvybės šiai puošniai šukuosenai.

Garbanos su moliūgų prieskoniais@this_barber_chris

Garbanos su moliūgų prieskoniais

Tiesiog pažvelkite į aptakų banguotą garbaną, ypač su tokiu storu tūriu, jis tiesiog gausiai sėdi ant viršaus. Taip nėra, dažai yra labai žiemiški, nes yra surūdiję, rausvai auksinės spalvos. Viršutinė dalis yra stumiama atgal, o šonai šiek tiek apipjauti, kad užsikimštų už ausies, ir viskas, ko reikia.

„Drop Mid Fade“ su „Blowback“@egobarbers

„Drop Mid Fade“ su „Blowback“

Galbūt matėme nemažai vidurio išblukimų, tačiau šis yra tiesiai tarp vidutinio ir mažo išblukimo. Maža to, dėl lašo tekstūros jis tampa daug švaresnis iki pat iškirptės. Viršus net šonuose yra stumiamas atgal, ypač dėl to, kad pjūvis suteikia kelią kūgiui, apskritai labai švarus.

Niekas nesakė, kad nesi hipis@egobarbers

Niekas nesakė, kad nesi hipis

Nuo ko pradėti? Masiškai pakraščio prancūziškas derlius ar ilgai, bet masiškai mėtoma, bet vis tiek atgaunama viršūnė pagyvina nuotaiką? Žinoma, tai didelis dubenėlis, ypač su šoniniais kraštais, kurie yra siaurėjantys ir neišblukę, kad ilga plaukų sruogos atrodytų tolygiai!

Kūginis šepetys su nepakeliama barzda@fabrizioaldobelfiore

Kūginis šepetys su nepakeliama barzda

Ploni plaukai stebisi, ar jie padaryti teisingai, ir tai yra puikus pavyzdys, ką gali padaryti džiovinant plaukus po plovimo. Formavimas tampa daug lengvesnis ir natūralesnis, čia šepetys atrodo švaresnis, o visa nugara yra nuleista. Šonai yra siaurėjantys, kad atrodytų tolygiai, o barzda turi savo kirpimą.

Keletas „Retro suave“, kodėl gi ne@figarosbarbershoplisboa

Kažkoks retro žavesys, kodėl gi ne

Jei neturite ilgesnių plaukų sruogų, šiaip ar taip nebus problemų, tad kodėl gi nepasirinkus šių metų ilgų plaukų išvaizdos? O kas yra geriau, nei sukti kokią retro šukuoseną iš 80 -ųjų? Viršus yra išlenktas ir pompatuotas, o šonai šiek tiek susiaurėję, kad stumtų atgal, ir visa tai nudažyta iki blizgaus auksinio atspalvio.

Išlenktas Džeimso Bondo Pompadūras@figarosbarbershoplisboa

Išlenktas Džeimso Bondo Pompadūras

Kaip mes galime praleisti klasikinį švelnų retro pompadourą, kuris yra labai artimas tam, ką Džeimsas Bondas sukrėtė tuo metu? Viršus šukuotas pompadour, šonai šukuoti atgal. Visa tai ir neblukimas, rodantis, kad tai klasikinis stilius ir nėra hipiško atspalvio.

Sugręžta viršutinė dalis su pririštu smakru@ggsoaress

Sugręžta viršutinė dalis su pririštu smakru

Ar tai nukirpta nugara, ar tik labai plono profilio pompadour? Na, neabejotinai vienas dalykas yra tai, kad viduryje išblukę šonai su šventyklos mišiniu pakeis tą žiaurų smakro dirželį, kurį įkvėpė Downey. Bendras vaizdas yra švaresnis, atsižvelgiant į sudėties detales.

Viršų dažytas „Sharky Brush Up“@hailwormatron

Viršų dažytas „Sharky Brush Up“

Kas sakė, kad viskas turi būti padėta ir padėta? Šis šveitiklis yra visur, su savo banguotu pobūdžiu. Šonai yra iškirpti dailiu kūginiu išblukimu, kuris eina koja kojon. Blondiniai dažai daro viską, o aštri linija rodo dėmesį į detales.

Pūkuotas Slicked atgal@elektrinis kirpimas

Pūkuotas Slicked atgal

Matote, kad kuokštelis plaukų vaško ar pomados daro tokį nuostabų darbą, kad šis pūkas būtų tvirtas ir vietoje. Tai ne tik dar viena atgręžta nugara, bet ir šiek tiek atsitraukiama su tam tikra pompadour vibracija. Šonai siaurėjantys su ta smakru sutelkta barzda, taip šaunu!

Kodėl ne viršutinis mazgas@ javi_thebarber_

Kodėl ne viršutinis mazgas

Svarbiausia yra žaisti su ilgiu ir plaukų struktūra. Kadangi sruogos yra ilgesnės nei įprasta, lengva nuimti viršutinį mazgą su tuo mažu mazgu. Jei atidžiai pažvelgsite, šonai yra labai švarūs, kūgio formos, išblukę šventyklos išblukimu. Tai tęsiasi iki pat smakro tankios barzdos.

Pocky Fringe su kieta dalimi@ hardgrind_aberdeen

Pocky Fringe su kieta dalimi

Mėlynas atspalvis visada yra gana madingas dažymui, tačiau šis mėlynas yra aguonas ir labai šviežias. Be to, viršuje esantis pakraštys daro jį labai modernų ir hipsterišką. Šone yra poslinkio kieta dalis, kuri gali būti subtili šoninė dalis, tik šiek tiek žemesnė nei įprasta, bet kas vėl pasakys, kad tai nėra stiliaus pareiškimas?

Rusty French Crop@hayden_cassidy

Rusty French Crop

Žaisti garsu visada smagu, o tai gana vingiuota, viršutinė dalis yra sunki priekyje ir mažesnė tankis į nugarą. Šonai yra klasikiniai, labai išblukę, kad būtų maksimaliai atkreiptas dėmesys į viršų ir išryškintos tatuiruotės. Viršus, surūdijęs raudonai, yra dar vienas dėmesio patraukėjas, todėl negali suklysti.