50 stilingų kirpimo šukuosenų variantų, kuriuos reikia nukopijuoti 2021 m.: Visas vadovas

Nupjauta šukuosena šiuo metu yra bene populiariausias vyrų kirpimas. Jo didelio kontrasto struktūra yra unikali ir įsimintina, o tai suteikia dėvėtojui elegantišką, rafinuotą išvaizdą. Tai dera su dabartine vyrų mada, o vaikinams tai patinka.

@blackfishbry / Instagram

Nesunku suprasti, kodėl – pjūvis yra išskirtinis ir sudėtingas. Skirtingai nuo kai kurių kirpimų, iš pirmo žvilgsnio galite lengvai jį atpažinti. Taip pat galite jį stilizuoti keliais skirtingais būdais, ir kiekvienas iš variantų yra toks pat skirtingas kaip ir pats pjūvis.

Taigi mes sukūrėme šį išsamų šios šukuosenos vadovą. Nesvarbu, ar jums patinka kirpimas, ar niekada apie jį negirdėjote, šiame vadove bus aptarti jo smulkmenos, variantai ir stiliaus patarimai. Mes taip pat apžvelgsime, kurie produktai geriausiai tinka kiekvienam variantui, ir padėsime jums nuspręsti, kaip jums patiks.

@barbercarlo/ Instagram

Kas yra „Undercut“ šukuosena?

Tai trumpas-vidutinio ilgio stilius, kuris kontrastuoja viršutinę dalį su šonais. Plaukai paliekami ilgi viršuje, o šonai (o dažnai ir nugara) yra trumpi. Tai pabrėžia plaukus ant galvos ir sukuria ryškų skirtumą tarp viršaus ir šonų.

Yra daug šukuosenos variantų, tačiau tai yra pagrindinė idėja: ilgas viršus, trumpos pusės. Tiksliau, pagrindinė forma yra ilgas viršus ir šurmuliuojančios pusės. Taigi, tai yra didelio kontrasto šukuosena, kuri pabrėžia plaukus viršuje.

Ewanas McGregoras nukirto atgal„Jaguar PS / Shutterstock.com“

Kokios veido formos gerai veikia?

Kvadratiniai veidai puikiai tinka, nes dėl pjūvio veidas atrodo lygesnis ir mažiau lankstus. Sumažėjimas taip pat puikiai dera su deimanto formos veidais dėl tos pačios priežasties: dėl pjūvio veidas atrodo mažiau kampuotas.

Kita vertus, vyrai su apvaliais ar pailgais veidais gali norėti pasirinkti kitą kirpimą, nes kirpimas yra apvalesnis ir lygesnis. Tai neturėtų būti aštrus, kampinis kirpimas, o vientisas, sumaišytas stilius, sukuriantis bendrą veido glotnumą.

Zachary Quinto kirpta šukuosena„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Kaip išsiugdyti šukuoseną

Sumažėjimas yra gana lankstus plaukų ilgio atžvilgiu. Nėra jokių reikalavimų, kiek ilgi ar trumpi turėtų būti jūsų plaukai, tačiau yra keletas bendrų gairių, kaip pradėti.

Viršuje viskas, kas yra nuo 2 colių iki 6 colių, veiks gerai. Šonai gali būti šurmuliuoti taip trumpai kaip #1 arba tiek, kiek #4 arba #5. Tai visiškai priklauso nuo jūsų.

Čia svarbu atkreipti dėmesį į santykinį ilgį. Jei jūsų plaukai viršuje yra tik 2 coliai, šonuose geriausiai tinka #1 arba #2. Tačiau, jei jūsų plaukai viršuje yra 5 ar 6 colių, tada #4 arba #5 geriausiai tiktų. Galite eksperimentuoti su šiais nustatymais, jei norite mažiau ryškaus pjūvio ar dar didesnio kontrasto.

Ir kaip visada, rekomenduojame nusifotografuoti kirpėjui ar stilistui, kad gautumėte būtent tai, ko ieškote. Tai ypač svarbu, jei trokštate išskirtinio kirpimo šukuosenos varianto. Jei po tam tikro žvilgsnio atrodote, parodykite kirpėjui ar stilistui nuotrauką, kad jie galėtų įvertinti viršutinės dalies ir šonų ilgį.

Jei norite pakeisti apatinę liniją, bet nežinote, kur ieškoti, peržiūrėkite šiuos stilingus variantus.

@adamoc_hair/ Instagram

Sugręžta atgal Undercut

Nupjauta nugaros apatinė dalis yra šiuolaikinė įprastos kirpimo šukuosenos variacija, ir jūs tikriausiai ją matėte gana daug. Jis yra nepaprastai populiarus vyrų plaukų madoje ir apskritai vyrų madoje.

Tradicinio kirpimo atveju plaukai paprastai išsiskiria, tačiau plaukų kirpimas atgal yra įprastas stilistinis posūkis. Nupjauta išvaizda primena pompadūrą ir įkvėpta riebesnės penktojo dešimtmečio estetikos. Jis puikiai dera su madingais drabužiais ir puikiai tinka beveik visoms progoms.

Kaip stilizuoti: Nupjautos nugaros pjūvio raktas yra aukštos kokybės plaukų priemonė. Priklausomai nuo jūsų plaukų tipo ir asmeninių pageidavimų, galite naudoti pomadą, gelį ar vašką. Mes rekomenduojame pomadą, nes tai suteiks jums prekės ženklo blizgantį blizgantį nugarą.

Daugeliui plaukų tipų tinka vidutinio stiprumo produktas, nes nupjauta nugara nereikalauja daug apimties. Produktas kaip Suavecito Original Hold Pomade arba Layrite Original Pomade suteiks ir laikymo, ir blizgesio. Tai yra vandens pagrindo pomados, todėl plaukai nebus riebūs, kai produktas yra plaukuose. (Premija: vandens pagrindu pagamintos pomados taip pat daug lengviau išplaunamos iš plaukų.)

Nupjautas

„Undercut Undercut“

Atjungtas pjūvis yra vienas ryškiausių ir dramatiškiausių klasikinio pjūvio variantų. Plaukai galvos viršuje yra atjungti nuo šonų kieta dalimi. Taip sukuriama aiškiai apibrėžta linija, kurioje trumpi plaukai sustoja ir prasideda ilgi plaukai.

Viršuje esantys plaukai gali turėti rimtą ilgį ir apimtį, kad būtų sukurtas itin pastebimas kirpimas. Panašiai, plaukai gali būti nukirpti vidutinio ilgio, kad būtų gauta subtilesnė, į pompadūrą panaši išvaizda.

„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Kaip stilizuoti: Kaip ir nupjautos nugaros pjūvis, atjungtas pjūvis labai priklauso nuo geros kokybės produktų, ypač jei turite storus ir (arba) šiurkščius plaukus. Jei turite storesnius plaukus, norite tokio produkto, kuris gerai laikytųsi Suavecito Firme arba „Layrite Super Hold“.

Jei jūsų plaukai yra šviesesni ar ne per stori, naudokite vidutinio stiprumo produktą Suavecito Original arba Originalus „Layrite“.

@blackfishbry / Instagram

Kaip išlaikyti kirpimo šukuoseną

Jei norite, kad pjūvis būtų ilgesnis, jį reikės reguliariai prižiūrėti ir prižiūrėti. Kai jūsų plaukai auga, kirpimas atrodys šiek tiek kitaip. Jei jums patinka, kaip jis atrodo užaugęs, laikykitės jo. Tačiau jei norite, kad jis būtų nukirptas iki tam tikro ilgio, turėsite reguliariai lankytis pas kirpėją ar stilistą. Dauguma vaikinų, besirengiančių šukuosena, aplanko savo stilistą maždaug kartą per mėnesį.

Kai lankotės kirpykloje ar stiliste, norėdami pataisyti, turite keletą variantų, kaip išlaikyti apatinę vertę. Galite paliesti šonus ir nugarą, bet plaukų viršų palikti nenupjautą. Tai suteiks papildomą ilgį viršuje, tuo pačiu išlaikant trumpas šonus ir nugarą. Taip plaukai bus paruošti ilgesniam stiliui, pavyzdžiui, atjungtam pjūviui, kuris puikiai atrodo su ilgesniais plaukais.

Odos išblukimas SlickedKreditas: pinti kirpėjai

Arba galite paliesti visą iškirptą šukuoseną, kad ji išlaikytų savo ilgį. Tai geriausia, jei jums patinka pjūvio ilgis ir nenorite jo keisti.

Jei norite pridėti papildomo tūrio, turite dvi parinktis: putas ir džiovinimą džiovintuvu. (Natūralu, kad galite juos naudoti vienu metu.) Geras putėsis, pavyzdžiui „Pantene In Control Shaping Mousse“ suteiks jūsų plaukams apimties, todėl jie bus labiau pastebimi ir traukia akį. Tai ypač tinka atjungtam ir ilgam šoniniam pjovimui. Džiovinimas smūgiu (prieš tepant bet kokį produktą) yra dar vienas geras būdas padidinti apimtį.

Tai puikiai tinka daugeliui vaikinų ir porų su madinga apranga. Jei turite arba planuojate sumažinti kainą, įsitikinkite, kad stilius ir reguliariai jį prižiūrite. Norint gerai nupjauti, reikia šiek tiek padirbėti, bet tai verta.

Daugiau idėjų rasite žemiau esančioje galerijoje:

Niko Jono švarus pjūvis„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Niko Jono švarus pjūvis

Tai gali būti paprasta ir netvarkinga, tačiau Nikas mums parodo, kad galite dėvėti apatinę dalį net su minimaliomis pastangomis.

Nolano Funkio netvarkingas šepetys s_bukley / Shutterstock.com

Nolano Funkio netvarkingas šepetys

Ieškote kažko šiek tiek švelnesnio? „Funk“ šlifuotas, papildomas tūrio sumažinimas taip pat gali turėti savo mintis.

Josho Duhamelio „Vėjo šluota“ su našlės viršūne DFree / Shutterstock.com

Josho Duhamelio „Vėjo šluota“ su „Našlės viršūne“

Džošas parodo mums, kad jums nereikia tiesios plaukų linijos, kad galėtumėte sportuoti. Apkabinkite savo našlės viršūnę dėl šios tvirtos ir kampuotos šukuosenos.

„Taper Fade Brushed Back Undercut“@ryancutshair

Šlifuotas nugaros kūgio išblukimas

Ak, kuklus pjūvis su išblukimu. Tai velniškai įdomu ir stebėtinai paprasta, nors jūsų kirpėjui prireiks šiek tiek laiko, kad išsivystytų tobulas kūgis – taip pat ir jūs, 80 -ąjį dešimtmetį primenantis slidumas.

Drop Fade UndercutDrop Fade Undercut, pateikė @meha_barber

Drop Fade Undercut

Vėsios, aštrios linijos šiame pjūvyje daro stebuklus sumažėjusiu išblukimu. Spalvų kontrastas geriausiai atrodo su juodais plaukais, tačiau, tiesa, šis stilius tiks visiems.

Tekstūruotas išblukęs pjūvisTekstūruotas išblukęs pjūvis, pateikė @ambarberia

Tekstūruotas išblukęs pjūvis

Mažiau tikrai nėra daugiau su šiuo storu ir įspūdingos tekstūros pjūviu. Geriausia, kad nereikės visą dieną nešiotis šukų…

Šlifuotas su „Taper Fade“@me_vedęs_plaukas

Šepetys su „Taper Fade“

Ieškote galingo, vyriško stiliaus, kurį kariuomenė jums net leistų išlaikyti (jokių garantijų!)? Nuvalykite bet kokį išblukusį pjūvį ir leiskite savo ražienoms išaugti.

Didelis odos išblukimas@virogas.barber

Didelis odos išblukimas

Štai dar vienas išblukęs stilius, kuris sunkiai dirba, kad kartu nubrėžtų aštrius kampus ir lygias kreives. Akiniai nuo saulės nereikalingi.

Gatvės stilius | „Mid Fade“ su stilizuotu „Pompadour“@cartersupplyco

Vidutinis išblukimas su slidžia nugara

Jei nenorite praleisti šių papildomų minučių ryte, pridėkite šliaužtinuką prie apatinės dalies – tai paprastas būdas surinkti stiliaus taškų.

Pūsta Undercut šukuosena

Pūkuotas Undercut

Šis kirpimas nėra ypatingas, tačiau kruopštus, pūstas stilius dvelkia jaunyste ir pasitikėjimu. Lažinsimės, kad šis vaikinas turi savo roko grupę.

Sugnybta atgal+odos išblukimas@z_ramsey

Atgręžta atgal + vidutinis odos išblukimas

Nupjauta nugaros dalis yra populiarus būdas šiems pjūviams ir nesistebi, kodėl. Šis stilius puikiai tinka barzdai, kad būtų sukurtas įmantrus, tačiau išeinantis stilius.

Spygliuota tekstūra su odos išblukimu@titan_barber

Spygliuota tekstūra su odos išblukimu

Norite išsiskirti? Šios šukuosenos viršutiniai plaukai smagiai rėkia. Vis dėlto tikriausiai nukirptume barzdą.

„Undercut Undercut“@braidbarbers

Nupjautas šoninis raštas

Šį paprastą, mažai priežiūros reikalaujantį pjūvį atlenkia kruopščiai raštuotos pusės. Tai tikrai šauni išvaizda.

Šlifuota nugara su ilgu viršumi@javi_thebarber_

Šlifuota nugara su ilgu viršumi

Čia yra paprastas ir akį traukiantis apatinės dalies pjūvis, dėl kurio šonai yra labai įtempti, todėl viršuje esantys plaukai išsiskiria. Tai puikus pasirinkimas naujai, madingai išvaizdai.

Banguota blondinė Undercut@cartersupplyco

Banguoti šviesūs plaukai

Jei jūsų plaukai natūraliai banguoti, galite tai panaudoti, kad sukurtumėte nuostabią išvaizdą. Naudojant šį kirpimą, pabrėžiamas plaukų bangavimas ir laikomasi šiek tiek netvarkingai, kad jie atrodytų atsitiktinai.

Netvarkinga viršutinė dalis su aštriu kampu@mr.lo__

Netvarkinga viršutinė dalis su aštriu kampu

Jei trokštate trumpesnės šukuosenos, kuri vis dar turi daug asmenybės, apsvarstykite šį netvarkingą kirpimą. Viršus yra tekstūruotas ir šiek tiek smailas, o skirtingai nuo kitų kirpimų, ši šukuosena turi kampinį pakraštį su linija, todėl tai yra gana unikalus stilius.

„Low Key Faux“ su kampiniu kraštu@hayden_cassidy

„Low Key Faux“ su kampiniu kraštu

Dirbtinis vanagas paprastai yra gana patrauklus kirpimas. Ši variacija sumažina maišant labai nedidelį dirbtinį vanagą su pjūviu. Galiausiai pakraštys yra tvarkingas ir tvarkingas. Rezultatas yra stilinga išvaizda, kuri nėra tokia dramatiška, kaip būtų visas dirbtinis vanagas.

Aštrūs tekstūruoti kampiniai briaunos@cutsbycameron

Aštrūs tekstūruoti kampiniai briaunos

Ši jaunatviška šukuosena kupina tekstūros ir gylio. Tai puikus atsitiktinis stilius jaunesniems vaikinams, norintiems „atrodyti iš lovos“.

Išblukęs UndercutFade Undercut, autorius @we_married_hair

Atsitiktinis Quiff

Šio mažinimo žvaigždė yra šiek tiek nepatogus šriftas. Plaukai tik truputį erzinami, tačiau tai turi didžiulį poveikį. Jei turite storesnius plaukus, šis stilius jums tikrai tiks.

Odos išblukimas Mohawk@elboribarber

Odos išblukimas Mohawk

Šis apatinio ir mohawko mišinys tikrai yra drąsus stilius, kuris netiks visiems. Tinkamam žmogui tai padės išsiskirti iš minios ir padaryti pareiškimą savo šukuosena.

Garbanotas Undercut

Garbanotas Undercut, autorius @andrewdoeshair

Garbanotas Undercut

Su garbanotais plaukais yra daug tekstūros, ir šis stilius tuo pasinaudoja. Plaukai sulenkti, kad būtų užtikrinta maksimali tekstūra, o viršuje esantys plaukai yra vienodo ilgio, suteikdami malonų pusiausvyros jausmą.

Storas dramblio kamienas ir vidutinis išblukimas

@barberiaharo

Storas dramblio kamienas ir vidutinis išblukimas

Šis kirpimas turi tvarkingus plaukus šonuose ir nugaroje, o netvarkingi kirpčiukai priekyje sukuria „dramblio kamieno“ efektą. Tai puikus pasirinkimas, jei mėgstate linksmintis su savo plaukais, bet nenorite kažko pernelyg ekstremalaus.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis

@z_ramsey

Prancūziškas pasėlis Undercut

Štai prancūziško derliaus ir pjūvio derinys yra žaismingas, tačiau nepakankamai įvertintas. Pajuoktas prancūziškas derlius beveik atrodo kaip mažas dirbtinis vanagas, o šonai ir pakraštys gražiai įrėmina viršutinę dalį.

Šlifuota nugara su odos išblukimu

@alan_beak

Šlifuota nugara su odos išblukimu

Šlifuotas nugaros stilius yra labai populiarus ir lengva suprasti, kodėl. Šis stilius užtrunka gana trumpus plaukus ir dėl ilgesnio atrodo dėl vidutinio tūrio. Tai puikiai tinka vyrams, kurie mėgsta trumpesnius plaukus, bet nori su jais daugiau nuveikti.

„Undconneut Undercut“ su „Quiff“ viršuje

„Undconneut Undercut“ su „Quiff“ viršuje, autorius @javi_thebarber_

„Undconneut Undercut“ su „Quiff“ viršuje

Atjungta išvaizda taip pat yra labai madinga, siūlanti unikalų klasikinių stilių priedą. Čia visas dėmesys sutelkiamas į didelės apimties quiff.

Faux Hawk su atjungtu aukštu odos išblukimu

Šoninis šlifavimas, pateikė @conortaaffehair

Faux Hawk su atjungtu aukštu odos išblukimu

Vienas iš dramatiškesnių kirpimų mūsų sąraše, šis atjungtas dirbtinis vanagas suporuoja tekstūruotus plaukus su kieta dalimi, kuri yra gana aukštai ant galvos. Tai dar vienas geras pasirinkimas, jei norite, kad jūsų plaukai būtų išraiška.

Brush Up Undercut išblukęs

Šaltinis

Brushed Up Quiff

Paprasta ir madinga, ši iškirptė išryškina aukštą kvapą ir palaipsniui mažėja, kad būtų tolygesnė ir subalansuota. Tai tikrai madinga, bet taip pat labai garbinga.

Nupjautas

@mikeyyyyyyy_

Atjungtas pjovimas su ilgais briaunomis

Šis nuotaikingas stilius sujungia ilgą pakraštį, atjungtas šonus ir odos išblukimą, kad būtų pasiektas labai unikalus rezultatas. Kaip matote čia, šis stilius puikiai tinka garbanotiems plaukams, bet puikiai atrodytų ir tiesiems ar banguotiems plaukams.

Undercut + Brushed Up Fohawk

Undercut + Brushed Up Fohawk, autorius @tombaxter_hair

Undercut + Brushed Up Fohawk

Standartinio dirbtinio vanago posūkis, šis stilius sukuria dirbtinį sakalą priekyje, kad suteiktų šiek tiek kitokią išvaizdą.

Netvarkingas tekstūruotas pjūvis

Netvarkingas tekstūruotas pjūvis, pateikė @agusdeasis

Netvarkingas tekstūruotas pjūvis

Jei jums patinka atsitiktinės šukuosenos, turinčios daug tekstūros, šis kirpimas gali būti jums. Geriausiai tinka vaikinams su storesniais plaukais, šis stilius pasižymi vėjuota išvaizda, kuri yra linksma ir nerūpestinga.

248_21227786_1868406063177322_7787312501250588672_n

@char 24

Netvarkingos garbanos + išblukimas

Štai dar vienas stilius, kuris puikiai tinka garbanotiems plaukams. Kadangi šis kirpimas išlaiko plaukus trumpesnius, jis idealiai tinka vyrams, norintiems to, ko lengva dėvėti ir formuoti.

Išblukęs Undercut

Fade Undercut, pateikė @ryancullenhair

Išblukęs Undercut

Tai dar viena paprasta, nesenstančio pjūvio versija. Plaukai priekyje yra šukuoti, o likusi galvos dalis yra šiek tiek netvarkinga, kad būtų tekstūruotas efektas.

„Undercut“ su „Short Pompadour“

„Undercut“ su „Short Pompadour“, autorius @javi_thebarber_

„Undercut“ su „Short Pompadour“

Nors tradiciškai pompadurai yra šiek tiek aukšti, šis trumpesnis pompaduras tikrai puikiai dera su apatiniu stiliumi. Be to, subtili linija suteikia nepakartojamą nuojautą.

Palaidi garbanoti plaukai + iškirpimas

Palaidi garbanoti plaukai + iškirpimas, pateikė @mattjbarbers

Palaidi garbanoti plaukai + iškirpimas

Jei turite storesnius plaukus ir mėgstate labai išsamų išvaizdą, šis iškirptas išblukimas jums puikiai pasitarnaus. Šonai ir nugara yra išblukę, tačiau laikomi gana ilgai, todėl šis sumažinimas atrodo daug kitaip nei dauguma šiame sąraše pateiktų stilių.

Šoninės dalies pjūvis

Kreditas: pinti kirpėjai

Šoninis šlifavimas

Šis stilius yra labai minimalus, tačiau pastebimas. Šonai turi ypatingą odos išblukimą, kad būtų pasiektas dramatiškas efektas, o šukuoti plaukai prideda judesio ir vizualumo.

Brushed Up Mid Skin Fade Undercut + tekstūruotas viršus

Brushed Up Mid Skin Fade Undercut + tekstūruotas viršus, autorius @javi_thebarber_

Brushed Up Mid Skin Fade

Kitas kirpimas su dideliu judesiu ir gyliu, šis stilius leidžia jums pasiekti netvarkingesnę išvaizdą, atrodant ne vietoje.

Nupjauti garbanoti ilgi plaukai

Kreditas: pinti kirpėjai

Garbanotas pakraštys Undercut

Tai drąsus kirpimas, skirtas ne silpniems širdims! Ši šukuosena su nepaprastai ilgu garbanotu pakraščiu, šlifuotu šonkauliu ir išblukusiomis odos pusėmis yra kupina požiūrio. Mes taip pat manome, kad barzda tikrai padeda subalansuoti šią išvaizdą.

Nupjautas su storomis bangomis

@marek_marin_hair

Undercut su storomis bangomis

Mažai prižiūrima šukuosena, geriausiai tinkanti storiems plaukams, ši kirpimo linija pasižymi trumpais ir tekstūruotais plaukais, kurie šiek tiek šukuojami, kad suapvalintų išvaizdą.

Atjungtas dirbtinis vanagas@z_ramsey

Undercut su Fohawk

Ieškote unikalaus dirbtinio vanago? Šis atjungtas dirbtinio vanago pjūvis gali būti būtent tai, ko ieškote. Plaukai viršuje yra netvarkingi ir beveik dygliuoti, o kieta dalis šone prideda apibrėžimą.

Šoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas + kampinis briaunaŠoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas + kampinis briauna, pateikė @barberdeano

Šoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas

Čia yra įdomus dirbtinio vanago ir šono nušlifuoto derinio derinys. Dirbtinis vanagas nušluostomas ir nusileidžia žemyn, kad susidarytų ilgas pakraštys, einantis tiesiai po akimis.

Vidutinis odos išblukimas + trumpas PompadourVidutinis odos išblukimas + trumpas Pompadour, pateikė @mattjbarbers

„Undercut“ su „Short Pompadour“

Šis klasikinio pompadour stilius išlaiko visus plaukus trumpus, todėl tai puikus pasirinkimas, jei norite mažai priežiūros reikalaujančio kirpimo, kuris vis dar turi daug stiliaus.

Banguotas šepetys su „Taper_“@javi_thebarber_

Garbanotas pjūvis su atjungtu išblukimu + linija

Garbanotieji plaukai natūraliai turi daug judesių, ir tai padeda pabrėžti. Nors pagrindinis susidomėjimo objektas yra galvos priekis, visas kirpimas turi banguotą pobūdį, kuris yra patenkintas ir stilingas.

Nugara nušlifuotaNugara nušlifuota, pateikė @agusdeasis

Nugara nušlifuota

Jei norėsite apimties, ši išvaizda gali būti jums! Ši šukuosena pasižymi aukštu šlifu, nušlifuotu atgal ir šonais, kurie yra šiek tiek ilgesni, kad būtų subalansuotas visas šio kirpimo ilgis.

Spygliuotas Undercut@ambarberia

„Skin Fade Undercut“ su spygliais

Spygliuoti plaukai grįžta, ir mes manome, kad tai yra puikus pavyzdys, kaip spyglius galima padaryti gerai. Šis kirpimas turi daug tekstūros ir nereikalauja, kad plaukai būtų per ilgi.

Šukuotas apatinis kirpimas + dygliuoti plaukai

Šukuotas apatinis kirpimas + dygliuoti plaukai, autorius @javi_thebarber_

Šukuotas apatinis kirpimas + dygliuoti plaukai

Kitas geras spygliuotų plaukų pavyzdys: šis nupjautas šepetys didžiąją dalį plaukų ištiesina į viršų, kad sukurtų „oho“ faktorių.

Didelės apimties pjaustymas

Didelės apimties pjaustymas, autorius @aaron_kiely_hair

Didelės apimties pjaustymas

Vaikinams, norintiems daug apimties ir tekstūros, šis sumažinimas suteikia. Tai geriausiai tinka vaikinams su storais plaukais, nes stori plaukai tikrai išryškina šio stiliaus pilnatvę.

Spustelėtas atgal + atjungtas pjūvis

Spustelėtas atgal + atjungtas pjūvis, autorius @javi_thebarber_

Spustelėtas atgal + atjungtas pjūvis

Šis stipriai suformuotas apatinis kirpimas išlaiko plaukus tvarkingus, o tuo pačiu metu turi banguotus judesius. Tai patenkinamai tvarkingas stilius, sukuriantis šiek tiek preppy išvaizdą.

Garbanotas Undercut

Garbanotas Undercut, pateikė @spukthebarber

Garbanotas Undercut

Dar viena garbanotų kirpimų peržiūra, ši šukuosena puikiai tinka itin garbanotiems ar net susuktiems plaukams. Plaukai viršuje yra tiesiog nukirpti, todėl plaukai natūraliai krinta.

Šlifuotas ir nugara Undercut

Šlifuotas ir nugara Undercut, autorius @javi_thebarber_

Šlifuotas ir nugara Undercut

Naudojant šį kirpimą, plaukai tolygiai sumaišomi, todėl šonai, nugara ir viršus sklandžiai teka vienas į kitą.

Šlifuota nugara su pjovimu

@agusdeasis

Šlifuota nugara su pjūviu

Mūsų sąrašo uždarymas yra šis paprastas šlifuotas atgal. Plaukai formuojami ir erzinami skirtingomis kryptimis, tačiau išlaiko paprastumą, kuris yra labai patrauklus.

Šoninis šukuotas klasikinis

@lanedorsey

Šoninis šukuotas klasikinis

Ši šukuosena pasižymi vienu iš populiariausių apatinio kirpimo motyvų – šoninėje. Tiesą sakant, sakytume, kad dalis yra pagrindinis šio stiliaus bruožas!

Asfaltuota dvynė plaukų linija su šepetėliu

@ fleetwoodthebarber

Asfaltuota dvynė plaukų linija su šepetėliu

Ypatingai ilgas viršuje ir toks trumpas šonuose, kokio tikėtumėtės iš pjūvio: taip šis stilius sukuria naujovę nesenstančioje klasikoje.

Nupjauti su subtiliais briaunomis

@conortaaffehair

Nupjauti su subtiliais briaunomis

Šią Cezario pjūvį apibūdina tolygus pakraštys priekyje ir visa tekstūra viršuje. Manome, kad dailūs veido plaukai yra puikus prisilietimas.

„Sharp Undercut“ su subtilia linija

@yakuzabarber

„Sharp Undercut“ su subtilia linija

Kukliam nusileidimui nėra jokių apribojimų. Čia dažyta ir labai tekstūruota viršutinė dalis sukuria visiškai naują išvaizdą.

Klasikinis viršus su skusta iškirpte

@kevinluchmun

Klasikinis viršus su skusta iškirpte

Viršuje trumpas, o šonuose dar trumpesnis. Manome, kad šis stilius yra ypatingas dėl tolygios plaukų linijos į priekį.

Netaisyklingas stumiamas atgal

@lieanne_

Netaisyklingas stumiamas atgal

Ši šukuosena yra kažkur tarp kirpimo ir pompadour. Didingi, nušlifuoti viršutiniai plaukai tikrai kontrastuoja su odai prigludusia apdaila šonuose.

Garbanotas vidutinis viršus ir apatinė dalis

@henlo_

Garbanotas vidutinis viršus

Ši garbanota šukuosena taip pat yra kažkas iškirptos – juk tai ilgas viršus su trumpomis pusėmis. Jei ieškote mažiau priežiūros, tai gali būti.

Lediniai akcentai tūrio viršūnėje ir apatinėje dalyje

@jarredsbarbers

Lediniai akcentai „Volumized Top“

Šis lengvas, didelės apimties kirpimas puikiai tinka tiems, kurie nori nukirpti, bet ir šiek tiek kitaip.

„Hard Part“ ir „Pompadour“

@kieronthebarber

„Hard Part“ ir „Pompadour“

Mes sakytume, kad ši išvaizda tikrai yra klasikinis kirpimo stilius. Su gerai sušukuotais viršutiniais plaukais, atskirai nuo šonų ir šiek tiek išblukusiu, nėra daug ko apibrėžti.

Blondinis Kifas ir Undercut

@ moohammad_hamze

Blondinis Kifas ir Undercut

Šis garsus šifas turi trumpas puses, todėl tai taip pat yra šiek tiek sumažinta. Manome, kad tai nuostabus stilius.

Blondinė išpūtimas su tamsia apatine dalimi

@ moohammad_hamze

Blondinė išpūtimas su tamsia apatine dalimi

Čia yra dar vienas didelis sumažinimas, kuris negaili išlaidų. Dažytas pompadour viršuje puikiai kontrastuoja su trumpomis, tamsesnėmis pusėmis ir veido plaukais.

Šoninis ir degradacinis dizainas

@ moohammad_hamze

Šoninis ir degradacinis dizainas

Stori, garbanoti viršutiniai plaukai čia yra atskirti nuo trumpų šonų su plona dalimi aplink galvą. Manome, kad yra protinga, kaip jie pridėjo dar daugiau įspūdžių nuskusdami švarią sieną išblukimo apačioje.

Stilingas vidutinis šepetys ir kietos linijos dizainas

@titan_barber

Stilingas vidutinis šepetys ir kietos linijos dizainas

Šis apatinis pjūvis yra unikalus, o viršuje yra daug smaigalių. Šis vaikinas tai sukrečia, ir mums tai patinka.

Paryškintas šepetys

@tonisaura_barbershop

Paryškintas šepetys

Itin sklandus pjūvis su paryškinimais viršuje: tai tikrai nebloga išvaizda. Manome, kad ir švarus skutimasis čia puikiai veikia.

Ilgas viršus ir kūginis išblukimas

@tonisaura_barbershop

Ilgas viršus ir kūginis išblukimas

Sumažėjimą galima atlikti milijonu būdų, ir tai yra dar vienas pavyzdys. Sunkioji dalis yra modernus pjovimo variantas, padedantis išgaubti šonus. Tačiau viršutinė dalis yra apvyniota storu tūriu, kad atrodytų pilnesnė, ir nepraleiskite tų dviejų eilių, jos yra detalių ženklas.

Brush Up

@kevinluchmun

Stilingas šepetys

„Brush up“ yra vienas iš tų, kurie gana gerai dera su pjūviu, nes jam reikia pagalbos iš šonų, kad būtų paryškintas viršus, kas yra geresnis būdas nei pjaustymas. Šonai čia yra siaurėjantys, o tai paryškinta, o viršutinė dalis šiek tiek nudažyta, kad atrodytų aguona.

Atjungtas šoninės linijos dizainas

@mensworldherenkappers

Atjungtas šoninės linijos dizainas

Dvi mažesnės kainos visada yra geresnės už vieną, ir tai yra puikus to pavyzdys. Nusiskutusios linijos taip pat išryškėja kaip kirpimas, o šventyklos išblukimas labiau panašus į mažą išblukimą, dėl kurio šoninis šlavimas ne tik atrodo geriau, bet ir atrodo storesnis.

„Undercut“ ir „Long Top“

@mensworldherenkappers

„Undercut“ ir „Long Top“

Atsigręžiau, ar tai tu Tomas Shelby? Ši sumažinimas taip pat dažniau išnyksta, o dėl šukuotos nugaros tekstūros ji atrodo daug sodresnė. Išblukusi linija visada yra madingas žingsnis ir suteikia švaresnį atspalvį.

Aukštas išpjovas su išblukusiomis pusėmis

@v.hugostyles

Aukštas išpjovas su išblukusiomis pusėmis

Kalbant apie aptakų išvaizdą, šis yra dar vienas eilutėje. Tai taip pat gali būti klasifikuojama kaip kukli karinė šukuosena. Išblukusios pusės su iškirptu viršumi yra gana tankios ir būtent tai vyksta su barzda.

Šoninis nušlifuotas iškirpimas

@4plaukos

Šoninis nušlifuotas iškirpimas

Šoninis šlavimas yra vienas iš nepakankamai įvertintų vaizdų, ir čia jis yra visas. Kietoji dalis taip pat veikia kaip pjaustyta plokštuma, kairė jos pusė yra išgaubta, o viršutinė dalis yra tanki ir šoninė. Tai atrodo rocks dalis ir konferenciją.

Ilgas viršutinis Pompadour su kūginėmis pusėmis

@figarosbarbershoplisboa

Ilgas viršutinis Pompadour su kūginėmis pusėmis

Ilgos šukuosenos ne visada turi būti šukos ar garbanos, kartais jos būna pompadūrų formos su ilgesniais pūkais ir aptakiais šonais. Tai atsitinka kaip vienas iš tų. Kuo ilgesni plaukai, tuo geriau pūkas.

Ilgas viršus su kūginėmis pusėmis

@chadius_maximus

Ilgas viršus su kūginėmis pusėmis

Pradedant nuo viršaus, jis yra gana ilgas su šoniniu šepečiu. Pūkas daromas naudojant tam tikras rankas jo formavimui. Be to, šonai yra siaurėjantys šaltu pjūviu, kuris naudojamas kaip šoninė dalis. Mažas išblukimas daro skirtumą.

Šoninis šlifuotas pūkų viršus

@chadius_maximus

Šoninis šlifuotas pūkų viršus

Vidutiniškai išblukę šonai, o viršutinė dalis yra šoninis šepetys su nupjauta nugaros tekstūra ir nedideliu pūku, kuris sudaro dieną. Apipjaustymas yra švarus būdas įstumti šoninę dalį taip dailiai.

Išryškintas briaunelis su kietu dalijimu

@ pedrinho_cabeloearte

Išryškintas briaunelis su kietu dalijimu

Kietosios dalys nebūtinai turi būti visada nukirptos, bet štai mes ir štai! Viršus paryškintas pakraštyje, o šonai siaurėja, o švari išvaizda daro tai ypatinga.

Dažytos apatinės dalys su nuskustomis plyšio pusėmis

@hosseinsarv

Dažytos apatinės dalys su nuskustomis plyšio pusėmis

„Undercut“ yra visų formų, dydžių ir spalvų; čia tai yra visa šlovė kitaip. Viršutinė dalis yra nudažyta lediniu baltu dažikliu, o šonai nupjauti tokiu elegantišku plyšiu. Švarus išvaizda yra mandagumo didinga šventyklos išblukimas.

Riesta viršutinė dalis su tvarkingomis išblukusiomis pusėmis

@johnny_snips

Riesta viršutinė dalis su tvarkingomis išblukusiomis pusėmis

Viršutinė dalis yra nuostabi, nes ji yra tankiai riesta, tačiau šonai lemia viską. Sumažėjimas šonuose išryškina skirtumą, o išblukimas suteikia veidui labai švarią išvaizdą.

Ploni plaukai siaurėja

@nicholas_the_greek

Ploni plaukai siaurėja

Kas sakė, kad sumažinimai turi būti tik su dalimis. Tai vienas iš naujų įbrėžimų su vyriška bandele viršuje, o šonai yra iškirpti, o po to – plona smailė, kad atrodytų tvarkingai.

Šoninis šlifuotas apatinis pjūvis

916

Šoninis šlifuotas apatinis pjūvis

Kasdienė išvaizda, kuriai beveik nereikia priežiūros, nuolat auga. tai nėra išimtis, viršutinė dalis yra atsitiktinai šlifuota, o šonai yra siaurinami. Išblukimo nebuvimas daro šį stilių subtiliau tvarkingą.

Nupjautos dažytos garbanos su šventyklos išblukimu

@ dennis.mero

Nupjautos dažytos garbanos su šventyklos išblukimu

Dažytos garbanos neabejotinai kalba apie madą, ir čia mes matome, kad į pagalbą ateina ši įžūli apatinė dalis, o šonai yra aiškiai susiaurėję, kad vienas žingsnis būtų ypač švarus. Barzda akivaizdžiai nukreipia žvilgsnį į apatinį veidą.

„Undercut On Top“

@barbernathen

„Undercut On Top“

Paprastai šonuose matome pjūvį, tačiau čia jis yra kitoje padėtyje. Na, tai gali būti žemas klavišas, kuris gali būti kompensuotas viduryje, bet vis tiek, kas turi pasirinkti, kol stilius atrodo pakankamai gerai. Šonai, kaip ir tikėtasi, išgaubti, kad būtų aiškiai matomas vaizdas.

Šoninėje dalyje užmaskuotas pjūvis

@sunshinesnipps

Šoninėje dalyje užmaskuotas pjūvis

Kas sakė, kad pjūvis nėra subtilus, čia jis yra apsirengęs kaip šoninė dalis, bet yra sumažintas. Toliau pateikiama kūginė viską pasako, kai viršutinė dalis yra šlifuota ir šoninė. Geriausias iš abiejų pasaulių.

Ploni plaukai švariai pjaustomi

316

Ploni plaukai švariai pjaustomi

Ploni plaukai, jei jie atliekami teisingai, gali sukrėsti pačias šauniausias šukuosenas. Ši švari išvaizda yra geras plonų plaukų pavyzdys, o šoninė dalis yra subtiliai nupjauta, o tai daro vieną tvarkingą kirpimą, be to, nepamirškite švariai nusiskuto barzdos.

Nupjauta pusė šlifuota aukštyn

@smulkintos galvos

Nupjauta pusė šlifuota aukštyn

Tai gana unikali sumažinimas, kurį turime patys. Viršus yra šlifuotas, bet šoniniu būdu su subtiliais auksiniais akcentais. Tačiau šonai yra išblukę, o tai padeda užauginti gražią barzdą.

„Buzz Cut“ su kietomis dalimis

@ babinaab_

„Buzz Cut“ su kietomis dalimis

Kietos dalys tikrai gali būti sumažintos, bet tik šiek tiek stiliaus. Viršutinė dalis yra sukirpta, kad būtų maksimaliai atkreiptas dėmesys į dalį. Šonai yra siaurėjantys, kad būtų galima labiau stumti į viršų, o tai yra visiškai prasminga.

„Buzzed“ dalis su „Thin Undercut“

@bad.barbers_official

„Buzzed“ dalis su „Thin Undercut“

Naudojant šią panašią priemonę, šoninė dalis gali būti labai sumažinta, ji gali bet ką nutempti. Viršutinė dalis yra išpjauta, o šonai siaurėja, o tai suteikia papildomą tvarkingą išvaizdą.

„Mid Fade Undercut Plus“ šepetys

@adribarbeiro

„Mid Fade Undercut Plus“ šepetys

Ne visi šepečiai yra atvėsę, tai yra vienas klastingas vaizdas. Apipjaustymas čia yra skirtas šonams, kad jie atrodytų švarūs. Dėl storosios dalies tai atrodo gana smagu, kai į pagalbą ateina ši įžūli šventyklos išblukimas.

Ploni plaukai šiek tiek šepetėliu

@ryancullenhair

Ploni plaukai šiek tiek šepetėliu

Subtilus sumažinimas yra labai įdomus ir niekas nemato, kad jis ateis. Viršus šiek tiek šerpetoja su užuomina. Išryškinti dažai šiek tiek padidina šepetėlį ir tuo pačiu metu atrodo šalti ir madingi.

Saturno žiedas Undercut

@ zealrocski72

Saturno žiedas Undercut

Ar tai nepanašu į labai hipišką retro išvaizdą? Prancūziškas derlius yra madinga dalis, o įžūlus – hipių dalis. Šonai yra nuskusti, kad būtų maksimaliai tvarkinga išvaizda, o atsitiktinis barzdos atšalimas apačioje.

Plonas „Afro Undercut“ su kieta dalimi

@thebarbercole

Plonas „Afro Undercut“ su kieta dalimi

Afro plaukai yra labai geri pagal apimtį, nes čia matome, kad jų yra daug, tačiau tos plonos garbanos yra dar vienas fantazijos elementas, padedantis subraižytam šliaužti su ta įžūlia kieta dalimi, kuri puikiai kontrastuoja nuo viršaus iki šonų.

Pusiau banguoti ploni plaukai su nepakirptais plaukais

@internationalbarbers

Pusiau banguoti ploni plaukai su nepakirptais plaukais

„Undercut“ tikrai yra tas mygtukas, kurį vieną kartą paspaudus, akimirksniu pakeliamas jūsų stiliaus pareiškimas. Čia viršutinė dalis yra plonaplaukė ir gana ilga, o šonai siaurėja dėl to. Nedidelė bangų tekstūra daro gyvenimą linksmesnį, ar ne?

Undercut Fury išpūstas atgal

@top_shelf.cuts

Undercut Fury išpūstas atgal

Tai viena garsiausių Brado Pitto šukuosenų. Sparnuota nugara su ilgesnėmis sruogomis suteikia plaukams malonų putlumą, o šoninės pusės yra siaurėjančios, todėl tendencija gana gerai pakelia antakius.

Našlės viršūnės pjautuvinis ponis

Ivanas Kočerginas/ Shutterstock.com

Našlės viršūnės pjautuvinis ponis

Pjaustymo universalumas kiekvieną kartą viršija teritoriją. Čia jis suporuotas su nukirpta arklio uodega, kuri yra gana trumpa, bet lengvai valdoma. Šonai yra perpjauti siaurėjantys, kad būtų tvarkingas, bet šiek tiek tankus.

Banguotas viršus su iškirpta oda

@jakeyjim

Banguotas viršus su iškirpta oda

Banguotas viršus visada suteikia daugiau apimties, ir čia matome, kad apatinė dalis yra puikus būdas pereiti prie siaurėjančių išblukusių pusių. Išblukimas suteikia tvarkingą išvaizdą, kad visa išvaizda būtų švari.

Subtilus Dreadlocks tekstūruotas šoninis šlifuotas viršus

@collinanthonyhair

Subtilus dredų tekstūruotas šoninis šlifuotas viršus

Viršus čia yra gana išskirtinis, o jo išvaizda yra dredas. Šonai išblukę, o šventykla išblukusi, kad ji būtų sumaišyta su barzda. Čia esantis pjūvis taupo dieną, nes šis perėjimas yra gana sklandus ir tvarkingas.

Undercut Stumdomas atgal pūkas

@chadius_maximus

Undercut Stumdomas atgal pūkas

Ilgųjų veidų pranašumas yra tas, kad jie žaidžia garsumu kaip ir šis. Garsas viršuje yra gana egzotiškas, o šonai yra siaurinami. Kad stiliui būtų suteikta gražesnė išvaizda, jis yra mažai išblukęs, tačiau padarytas taip smulkiai, kad jaučiasi gana subtiliai.

“>