6 priežastys, kodėl turėtumėte eiti į kirpyklą

Ar paprastai esate nepatenkinti savo kirpimu? Jei taip, gali būti, kad einate į netinkamą vietą.

Nors paprastai skelbiame plaukų mokymo pamokas, šiandien pateiksime jums kitokio pobūdžio įrašą. Svarbu neatsilikti nuo naujausių vyrų šukuosenų tendencijų, tačiau taip pat svarbu kalbėti apie kitus vyrų plaukų aspektus.

Undercut Brush UpKreditas: pinti kirpėjai

Vienas iš svarbių aspektų yra vieta. Galite padaryti viską teisingai ir vis tiek blogai kirpti. Visiškai įmanoma, kad galėtumėte nusikirpti plaukus, nusifotografuoti į rankas, žinodami, kokio dydžio kirpimo mašinėlės norite, ir vis tiek galėtumėte išeiti kirpdami plaukus, kurių nemėgstate.

Jei einate į saloną, greičiausiai taip yra. Daugelis vaikinų eina į salonus ar vietas, kurių pavadinime yra „klipai“ ar „gabalai“. Šios vietos yra skirtos plačiai auditorijai. Dėl šios priežasties salono stilistai dažniausiai yra generalistai, tai reiškia, kad jie žino platų kirpimo spektrą. Iš pradžių tai skamba gerai, bet jūs tikrai norite specialisto. Vietoj stilistės, kuriai gerai sekasi kirpti daugybę plaukų, norite kažko, kas puikiai išmanytų keletą pasirinktų stilių.

Stilingas „Pompadour“Kreditas: pinti kirpėjai

Štai kur kirpėjai ateina. Kirpėjai yra specialiai apmokyti kirpti vyrų plaukus. Jie žino, ko vyrai ieško kirpdami, ir yra susipažinę su vyrų stilių įvairove. O apsilankymas pas kirpėją vyrą yra nepaprastai naudingas, nes jis gali su jumis bendrauti. Kaip pats vaikinas, jūsų kirpėjas pasinaudos savo žiniomis apie vyrų plaukus, kad padėtų jums nuspręsti, kas jums geriausia.

Apsilankymas kirpykloje taip pat yra ne tik aukščiausio lygio kirpimas. Kirpyklos patirtis nepanaši į jokią kitą. Kirpykloje galite atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti malonioje, svetingoje atmosferoje, kuri yra toli nuo daugumos salonų sterilios aplinkos.

Galų gale jūs turite nuspręsti, kur norite kirpti. Tačiau prieš priimdami galutinį sprendimą, čia yra 6 priežastys, kodėl turėtumėte apsilankyti kirpykloje.

Vyras kirpėjas žino, kaip kirpti vyrų plaukus.

Ant kirpėjų kėdėsKreditas: pinti kirpėjai

Salonuose dirba kosmetologai, kurie yra apmokyti kirpti plaukus, taip pat dažyti, dažyti ir atlikti kitas procedūras. Daugumai vaikinų šių paslaugų neprireiks, tačiau jiems reikia žmogaus, kuris žinotų, kaip padaryti fantastišką kirpimą.

Kirpėjai yra specialiai apmokyti vyrų plaukų kirpimo meno. Jie tiria vyrų plaukų tipus ir šukuosenas, todėl turi išsamių žinių apie klasikinius stilius, tokius kaip kirpimas ir pompadour. Jie taip pat žino, ką rekomenduoti, jei turite klausimų. Nors kosmetologai gali pateikti tik bendras, neaiškias rekomendacijas, kirpėjai gali išanalizuoti tokius elementus kaip jūsų plaukų tipas ir veido forma, kad padėtų jums rasti tinkamą kirpimą.

Kirpyklos aplinka yra neabejotinai vyriška.

Meistras kirpėjasKreditas: pinti kirpėjai

Būkite sąžiningi sau: ar jums tikrai patinka eiti į saloną kirpti plaukų? Atsakymas yra, tikriausiai ne. Blogiausiai tai skausmingai nuobodu ir geriausiu atveju toleruojama.

Kita vertus, kirpyklos yra sukurtos atsižvelgiant į vyrus. Jie sukuria atmosferą, kurioje vyrai gali atsisėsti, atsipalaiduoti ir mėgautis kirpyklos sukurta patirtimi.

Kiekviena kirpykla tai vertina skirtingai, todėl rekomenduojame išbandyti keletą kirpyklų jūsų rajone. Kai kuriuose yra sporto atminimo daiktų sienos. Kitos yra paprastos, paprastos parduotuvės. Tačiau nesvarbu, kokia kirpykla, aplinka bus neabejotinai vyriška.

Apsilankymas kirpykloje yra unikali patirtis.

Undercut Slicked atgalKreditas: pinti kirpėjai

Dauguma kirpyklų yra slapukų kirpimo maketai. Jei matėte vieną, greičiausiai matėte juos visus. Jų galite rasti prekybos centruose ir prekybos aikštėse, todėl jie visi atrodo gana vienodai. Atmosfera yra bendra, o dažnai ir aptarnavimas.

Tačiau kirpyklos suteikia nepakartojamos patirties. Daugelis parduotuvių yra įrengtos senesniuose, istoriniuose pastatuose, kurie atmosferai suteikia autentiško jausmo. Kai kurie yra šviesūs ir šiuolaikiški, o kiti – senoviniai ir jaukūs. Dauguma jų siūlo nemokamus gaiviuosius gėrimus, o daugelis kirpėjų mielai su jumis kalbasi be jokių nesąmonių ar smulkmenų.

Taigi nesvarbu, kokia aplinka jums patinka, greičiausiai rasite kirpyklą, atitinkančią jūsų pageidavimus.

Kirpyklose galite kirpti ne tik kirpimą.

Nupjauti ilgi plaukaiKreditas: pinti kirpėjai

Kaip vaikinas, jūsų plaukų galimybės yra ribotos, jei einate į kirpyklą. Galite nukirpti plaukus, galbūt šampūną, ir viskas. Likusios paslaugos, pavyzdžiui, dažymas, jums tikriausiai nereikės.

Kirpyklos siūlo paslaugas būtent džentelmenams. Be to, kad nusikirptumėte ką nors išmanančio vyrų plaukus, galite nusipirkti barzdą, apkirpti ūsus, masažuoti galvos odą, išsirikiuoti į eilę ir dar daug daug daugiau. Tai apima legendinį puikaus kirpyklos bruožą – karštą putų skutimąsi tiesiu skustuvu. Jūs niekada nepamatysite to, kas siūloma salone, tačiau vyrai visame pasaulyje mano, kad tai yra viena iš nuostabiausių kirpyklų siūlomų patirčių. Kirpėjas paprastai nusiskuta po kirpimo, ir tai yra puikus, gaivus būdas nusiskusti..

Kirpyklos siūlo aukščiausios klasės plaukų produktus.

Nupjauti garbanotieji plaukaiKreditas: pinti kirpėjai

Dauguma salonų turės tik pagrindinius stiliaus produktus, tokius kaip šampūnai ir geliai. Jei norite naudoti aukštos kokybės plaukų produktą, jums gali nepasisekti.

Daugelyje kirpyklų yra specialių vyrų plaukų produktų, tokių kaip pomados ir putos. Geriausia, kad kirpėjai galės padėti jums nuspręsti, kokį produktą turėtumėte įsigyti. Tarkime, kad pompadūrui norite geros pomados. Paaiškinkite tai savo kirpėjui, ir jis galės rasti jūsų plaukų tipui ir stiliaus poreikiams tinkamą pomadą.

Kirpyklos suteikia daugiau pinigų.

Klasikinis „Pompadour“Kreditas: pinti kirpėjai

Gali būti viliojanti apsilankyti salonuose, kuriuose skelbiami jų nedideli tarifai. Daugelis vietų už pagrindinį kirpimą ima maždaug 10 USD, o tai tikriausiai yra viskas, ko jums reikia. Palyginimui, Amerikos kirpyklų kaina yra nuo 15 USD iki 25 USD ir daugiau.

Taigi, jei tai brangiau, kaip tai bus brangiau už jūsų pinigus? Visų pirma, jūsų kirpimas visada bus geresnės kokybės nei kirpimas salone. Iš kirpyklos išeisite nuostabiu kirpimu, būtent to ir norite. Vien šis veiksnys yra vertas priėmimo kainos.

Be to, dažnai gausite daugiau nei kirpimą. Daugelyje kirpėjų yra karštas putų skutimasis su standartiniu kirpimu, todėl 15 USD mokate už kirpimą ir skutimąsi. Jei to nepakaktų, taip pat galite gauti asmeninių patarimų apie plaukus. Jei turite deginančių klausimų, koks stilius jums tinka, galite paklausti savo kirpėjo. Taigi, nors kirpyklos iš pradžių atrodo brangesnės, jos teikia puikų aptarnavimą.

Kaip rasti gerą kirpyklą

Skaitykite atsiliepimus internete – Tokiose svetainėse kaip „Yelp“ ir „Facebook“ pateikiamos vietinių kirpyklų apžvalgos ir jos paprastai yra gana geras parodymas, koks geras yra kirpykla.

„Haircut Inspiration“ džiaugiamės galėdami reklamuoti geras kirpyklas. Čia yra straipsnis apie apdovanojimus pelniusį „Barbreshop“ iš „UK Braid Barbers“.