Daugiau nei 20 akį traukiančių kirpimų juodaodžiams berniukams

Kalbant apie puikios šukuosenos paiešką juodaodžiams berniukams, galima rinktis iš daugybės variantų. Nesvarbu, ar susiduriate su itin susisukusiais plaukais, ar su laisvesniais, garbanotais plaukais, šiame sąraše rasite ką nors jums tinkančio.

Afro austa iškirptė@onlytopbarbers

Nuskustas dizainas

Ši drąsi šukuosena pasižymi modeliu, nusiskuto pakaušyje. Likę plaukai laikomi trumpi, kad pabrėžtų dizainą.

Šventyklos išnykimas@mr.lo__

Šventyklos išnykimas

Jūs negalite suklysti paprastu šventyklos išblukimu. Šis kirpimas, kuriame taip pat yra kampinė linija, veiks su įvairių tipų plaukais ir išlaikys viską tvarkingai.

Klasikinis šventyklos išblukimas@lukedbeaumont

Klasikinis šventyklos išnykimas

Štai dar vienas požiūris į šventyklos išblukimą. Mažiau kampuota linija, šis kirpimas yra šiek tiek formalesnis nei ankstesnis stilius, todėl jis yra geras pasirinkimas įvairioms situacijoms.

Plokščia viršutinė linija@spukthebarber

Plokščia viršutinė linija

Plokščias viršus yra ikoninis stilius, kuris vis dar populiarus iki šiol. Tai puikus pasirinkimas berniukams, turintiems labiau susuktus, matinius plaukus.

Subtilus sprogimo išblukimas@edwardklipperhands

Subtilus sprogimo išblukimas

Jei norite kažko linksmesnio ir atsitiktinio, tai gali būti jūsų stilius. Sprogimo išblukimas pabrėžia sritį aplink ausį, o nusiskuto dizainas prideda šiek tiek picos.

Didelės apimties viršus su šventyklos išblukimu@z_ramsey

Išpūstas plokščias viršus

Štai madingas klasikinio plokščio viršaus posūkis, suteikiantis afro garsumo be jokių netvarkų.

Garbanotas viršus su dviguba plaukų linija@kaisbarbershop

Garbanotas viršus su dviguba plaukų linija

Ar tau trumpesnis geriau? Jei taip, šis kirpimas vertas jūsų dėmesio. Trumpus plaukus ant viršaus pabrėžia odos išblukę šonai, o dvi subtilios kietos dalys suteikia švelnumo.

Vorų pynės@moody_oc

Vorų pynės

Jei jums patinka pinti plaukai, jums gali patikti šis klubų ir nervingas stilius. Ilgos pynės kabo kaip voro kojos, o galvos viršuje yra labai patenkintas stačiakampis raštas.

Plokščias viršus su odos išblukimu@dannyandcobarbers

Plokščias viršus su odos išblukimu

Tai dar vienas plokščias variantas, tvarkingas ir netvarkingas. Paprastas odos išblukimas atkreipia akį į plokščią viršūnę.

„Low Key Mohawk“@evan_thebarber

„Low Key Mohawk“

Jei jums patinka mohawk stilius, bet nenorite kažko ekstremalaus, išbandykite tai. Plaukai sudaro subtilų mohawk, kuris siaurėja, kai pasiekia iškirptę.

Afro Mohawkas@theburghbarber

Garbanotas Mohawkas

Garbanotas mohawkas yra nuostabus būdas leisti savo vaikui ištirti savo pageidavimus, susijusius su šukuosenomis. Jiems tai gali patikti arba nuspręsti, kad jie nori gauti kažką kitokio! Kol jie patenkinti tuo, ką gauna, viskas gerai!

Išvalykite kūgį su šventyklos išblukimu@z_ramsey

Išvalykite kūgį su šventyklos išblukimu

Šis labai nedidelis šventyklos išblukimas yra pagrindinis šios išvaizdos veiksnys, nes jis įsilieja į pagrindinį išblukimo rėmą. Turėdami minkštas linijas ir kraštus, turėsite dažnai užsiregistruoti kirpykloje, kad neatsiliktumėte nuo šios plaukų linijos.

Simetriška linija@emilio_the_barber

Simetriška linija

Tiesi plaukų linija ir ši vadovėlių linija tikrai atrodys nuostabiai, nes … simetrija! Viršutiniai žiedai taip pat gali atrodyti neįtikėtini, kai yra šiek tiek ilgesni, todėl leiskite jiems šiek tiek augti.

Didelės apimties aukštas viršus@tonisaura_barbershop

Didelės apimties aukštas viršus

Čia yra meilės laiškas juodajai kultūrai. Dabar labiau nei bet kada didžiuokitės dėvėdami natūralius plaukus, kaip daugelis anksčiau.

Išblukusi šventykla su aštria linija@phils_barbershop

Išblukusi šventykla su aštria linija

Trumpas derlius idealiai tinka norint parodyti griežtą natūralių žiedų tekstūrą ir apibrėžimą. Kai kurie prisiekia, kad porą kartų pakeisdami jį druskos vandens ir kondicionieriaus mišiniu, tai, žinoma, yra „pasidaryk pats“ versija, tačiau parduotuvėje yra pakankamai sprendimų!

Šviežia eilutė@raelbronx

Šviežia eilutė

Ši šukuosena, turinti šiek tiek ilgio viršuje ir keletą laimingų garbanų, turi gana skirtingą priekinę plaukų liniją, nes kai kurie iš jų yra parodos žvaigždė.

Išblukimas padeda pritraukti visą dėmesį, nes jis buvo laikomas gana žemas.

Tvirtos gauruotos garbanos@freshlyfadedbarber

Tvirtos gauruotos garbanos

Šios gauruotos spynos tokio ilgio atrodo labai mielos, gali būti nesunku nuspręsti, ar tiesiog norite jas užauginti, bet apsvarstykite, ar šį ilgį turėtumėte išlaikyti!

Klasikinės kūginės ir vidutinės garbanos@freshlyfadedbarber

Klasikinis susiaurėjimas ir asortimentas

Kažkoks banguotas stilius vyksta ir aš čia. Rinkinio šonai labiau natūraliai ir švelniai priartėja prie plaukų linijos, o šventyklos yra plonai sutvarkytos.

Klasikinis susiaurėjimas ir asortimentas@freshlyfadedbarber

Klasikinis susiaurėjimas ir asortimentas

Čia matome, kad jie viską supaprastina. Itin trumpas derlius ir natūralus kūginis kūnas visada suteikia neįtikėtiną išvaizdą, tinkančią viskam, ko norite, bet palaukite! Patikrinkite tą įžūlią skutimosi liniją, techniškai tai yra atjungta, o man patinka, kaip tai buvo padaryta!

Klasikinis „Buzz-Down“@e_visionaire

Klasikinis „Buzz-Down“

Klasikinis šurmulys, mes visi žinome, kad tai yra lengviausias ir greičiausias būdas, kai jūs tiesiog neapsisprendžiate, ką kirpti savo vaikui.

Plokščias viršus paruoštas taisyklėms@smith1991aiden

Plokščias viršus paruoštas taisyklėms

Šiame aukštyje ši afro plokščia viršutinė dalis puikiai papildo jų ypatybes, o žemos išblukusios pusės išlaiko viską vienodai.

Išblukusios pusės su nuskusta linija@pjabreu

Išblukusios pusės su nuskusta linija

Čia mes turime labai tvarkingą aukštą išblukimą, užleidžiant kelią nuostabiems žiedams. Visada smagu, kai kalbama apie plaukų liniją ir prašoma subtilaus, bet akį traukiančio dizaino.

Saldus Afro plonas viršus ir ilga šventykla@shawn_barbz

Saldus Afro ir ilga šventykla

Viskas, kas čia vyksta, man patinka! Nuo labai įdomaus ilgo ir smagaus šventyklos dizaino iki puikaus stiliaus afro. Šis žvilgsnis skleidžia tikslumą. Koks įgūdis!

Tankus viršus su išgalvotomis pusėmis@ulithebarber

Tankus viršus su išgalvotomis pusėmis

Natūralūs plaukai gali būti dėvimi įvairiais būdais, ir tai yra jų grožis! Čia mes turime keletą nuostabiai suformuotų garbanų, kontrastuojančių su pjūviu ir šiek tiek nusiskuto linijų. Būkite kūrybingi!

„Mid Fade“ ir „Burr Cut“@klipperkem

„Mid Fade“ ir „Burr Cut“

Pjovimo pjovimas iš esmės yra tik super-duper trumpas derlius. Čia jie žengia dar toliau, suporuodami jį su vidutiniu išblukimu, kad užbaigtų išvaizdą su sudėtimi.

„Hardline“ detalės ir „Afro Brush Up“@jaysfades

„Hardline“ detalės ir „Sharp Edge“ plokščias viršus

Šis plokščias viršus yra žaidimo viršuje (hehe, pažiūrėkite, ką aš ten padariau?). Kalbant apie kirpimo dizainą ar bet kokį kitą dizainą, modeliai ir linijos yra labai svarbūs. Štai kodėl man patinka tai, ką jie padarė su kieta linija šone.

Aštuonkojų pynės@moody_oc

Dėžutės pynės

Dėžutės pintinės jau seniai yra ir jos yra tokia šukuosena, kuri niekada nemiršta! Mažiau žmonių gali jį dėvėti bet kuriuo metu, tačiau jis neišnyksta.

Kam šiaip reikia šventyklos@olliefosterhair

Kam šiaip reikia šventyklos

Patikrinkite šį nuostabų ir labai subtilų sprogimo išblukimą, lydintį neįtikėtinai tvarkingą ir gerai prižiūrimą. Stilistė nusprendė sudaryti grupę per pusę, nes jie išėjo su natūralesne plaukų linija priekyje. Myliu šitai!