Daugiau nei 20 pasirinktų kirpimų vaikinams su apvaliais veidais

Iš visų veido formų apvali forma gali būti viena iš sunkiausių. Tai jokiu būdu nėra bloga veido forma, tačiau vaikinai su apvaliais veidais turi mažiau pasirinkimo stilių (priešingai nei vaikinai su ovaliais ar kvadratiniais veidais).

Adomo Skoto apvalaus veido didelės apimties šepetysDFree / Shutterstock.com

Tačiau lengviau, nei manote, rasti nuostabių kirpimų vaikinams su apvaliais veidais. Bet pirmiausia turite nustatyti, ar turite apvalų veidą, ir jei turite, turite suprasti keletą pagrindinių stilistinių punktų.

Jei turite apvalų veidą, norėsite vengti tam tikrų stilistinių elementų, apimdami kitus. Svarbiausia yra pridėti garsumą, vengiant masinio. Pridėjus garsumo, jūsų veidas įgis daugiau dimensijų ir suteiks daugiau kampų darbui.

s_bukley / Shutterstock.com

Venkite centrinių dalių ir ilgų plaukų, einančių link šventyklų, nes šie elementai padidina veido plotį. Taip pat norėsite išvengti šurmulio, nes jie prideda daugiau apvalumo jūsų galvai. Ir jei jums patinka ilgi plaukai, neikite per ilgai, nes ilgi plaukai taip pat padidins plotį.

Idėja yra ta, kad plaukai yra trumpesni šonuose ir ilgesni viršuje. Viršuje esantys plaukai turi būti tinkamo tūrio ir suformuoti aukštyn. Priešingai, išpjovos ne visada veikia apvaliais veidais. Jie iš tikrųjų gali pabrėžti apvalumą, todėl rekomenduojame nesirinkti apatinės dalies.

Zachas Galifianakis - apvalus veidas - šoninės dalies šukuosenaZacho Galifianakio dalies šukuosena, kreditai: DFree / Shutterstock.com

Žinodami, ko ieškoti, nesunku rasti stilingų kirpimų apvaliam veidui. Šie kirpimai vaikinams su apvaliais veidais yra vadovas, įkvepiantis jus ir vedantis prie mėgstamo stiliaus. Pabandykite sumaišyti ir suderinti kai kuriuos stilius, pavyzdžiui, pompadour su asimetrine šonine dalimi.

Jei abejojate, paprašykite papildomo ilgio viršuje ir trumpose pusėse. Galite jį modifikuoti ir stilizuoti bet kokiu jums patogiu būdu. Ir kaip visada, būtinai nufotografuokite savo kirpėją ar stilistą, kad gautumėte kuo tikslesnį kirpimą.

Norėdami gauti daugiau idėjų, kaip pridėti veidų kampų ir matmenų, peržiūrėkite mūsų galeriją žemiau:

Justinas Timberlake'as - apvalus veidas - didelės apimties šukuosena„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Didelės apimties kirpimas

Visa tai pavadinime! Jei vertikalus kirpimas nėra jūsų arbatos puodelis, jums gali patikti didelės apimties kirpimas. Kaip ir vertikalus kirpimas, šį stilių galima pritaikyti ir kitiems kirpimams, todėl išbandykite skirtingus derinius.

Kaip kirpti – tai dar viena šukuosena, kuri visiškai nepriklauso nuo jūsų kirpimo tipo. Kadangi norite apimties, norėsite bent 3 colių plaukų, tačiau kuo ilgesni plaukai, tuo daugiau apimties turėsite. Kaip stilizuoti – yra keletas plaukų gudrybių, kurias galite naudoti norėdami gauti kuo didesnį apimtį.

Šukuosenos formavimas plaukų džiovintuvu yra tikras būdas padidinti plaukų apimtį. Užtepę priemonę, išdžiovinkite plaukus aukštyn.

Atminkite, kad jūsų plaukai turi būti šiek tiek drėgni, nes tai padės jūsų plaukams lengviau judėti. Kitas būdas padidinti apimtį yra sukurti plaukų tekstūrą. Prieš plaukų džiovinimą džiovinkite plaukus, kad gautumėte papildomą ridą.

Kirpimai vaikinams su apvaliais veidais -asimetriškas kirpimas

Asimetriškas stilius

Asimetriškas stilius suteiks jūsų plaukams matmenų ir gylio, tuo pačiu sukurdamas stiprų vizualinį susidomėjimą. Galima rinktis iš daugybės asimetriškų kirpimų ir stilių. Svarbu taikyti asimetrijos sąvoką aukščiau nurodytai šoninei daliai.

Atskirdami plaukus coliu ar dviem nuo centro (į abi puses), jūs pabrėšite veido apvalumą. Tam padeda ir trumpos pusės (tačiau rekomenduojame simetriškas puses). Kaip iškirpti – turite daug asimetrinių stilių variantų. Kai kurie yra laukiniai ir stilingi, o kiti yra santūresni ir elegantiškesni.

Paprastai šonai ir nugara supjaustomi įprastai, o viršus – asimetriškai. Svarbu dirbti su geru stilistu ir pateikti stiliaus, kurio siekiate. Kadangi asimetriški kirpimai dažniausiai būna madingesni, rekomenduojame apsilankyti pas gerą vyrų kirpėją (ne tradicinį kirpėją).

Kaip stilizuoti – priklausomai nuo pasirinkto asimetrinio kirpimo intensyvumo, jums reikės įvairių tipų plaukų produktų. Jei naudojate labiau sušvelnintą stilių, pomada ar gelis su vidutiniu sulaikymu turėtų gerai tikti.

Jei norite daugiau ekstremalių stilių, turėsite pažvelgti į kitus produktus, tokius kaip stiliaus kremai, vaškai ir pastos. Tai leis išlaikyti gyvą stilių ir neprarasti smulkių detalių.

Medžiotojo Hayeso „Spiky“ šukuosenaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Spygliuotas

Jei ieškote jaudinančio būdo, kaip pridėti apimties, bet jums nepatinka dirbtinio vanago stiliaus, pabandykite pridėti keletą spyglių prie plaukų. Tai dėmesį patraukiantis stilius, bet tikrai ne visiems.

Kai šukuosite plaukus, galite juos apibrėžti taip, kaip norite. Dėl to gali kilti aukšti smaigai arba netvarkingesni, susivėlę smaigai. Kaip kirpti – kaip ir dirbtinis vanagas, aštrus stilius nereikalauja jokio konkretaus kirpimo. Svarbiausias veiksnys yra ilgis.

Jei norite dramatiškesnių, išskirtinių šuolių, norėsite ilgesnio kirpimo. Jei norite subtilesnių šuolių, eikite trumpiau. Daugelį kirpimų galima prisegti gerai, todėl galite gauti kažką panašaus į šoninę dalį ir tada smaigalį.

Kaip stilizuoti – stiliaus procesas yra labai svarbus. Norėsite plaukų priemonės su tvirtu laikymu; daugumai vaikinų vidutinė pomada padės. Tai geriausiai tinka tiesiems (arba ištiesintiems) plaukams.

Produktą tepkite ant plaukų ir paskirstykite pirštais per plaukus arba naudokite šukas. Tada sukurkite smaigalius. Jei norite trumpesnių spyglių, tiesiog paimkite nedidelę plaukų dalį ir suformuokite juos aukštyn.

Jei norite ilgesnių spyglių, turėsite prieiti prie plaukų dalimis, surišdami plaukus kaklaraiščiais ar spaustukais. Dirbkite vienu skyriumi vienu metu, pradedant nuo šaknų ir formuojant aukštyn.

„Pompadour Fade“šaltinis

Klasikinis pompadūras

„Pompadour“ apipjaustytas stilius daro jį vienu madingiausių kirpimų vaikinams su apvaliais veidais. Aukšti pompadurai yra ypač idealūs, nes jie suteikia plaukams tonos apimties.

Trumpesni pompadurai taip pat gali veikti, jei turite apribojimų kirpti (pvz., Darbo vietoje) arba jei jums tiesiog patinka trumpesnis stilius.

Kaip pjaustyti: šonus reikia šukuoti bet kokio ilgio skustuvu – rekomenduojame #2 arba #3 trumpoms pompadūroms ir #4 arba #5 ilgesniems stiliams. Plaukų viršus turi būti bent 3 colių, nors gali būti ir ilgesnis. Plaukai taip pat turėtų būti susiaurėję, kad jie įsiskverbtų į kaklą.

Kaip stilizuoti: „Pompadour“ stilius yra 3 žingsnių procesas. Pirma, ant drėgnų plaukų užtepkite kelis šaukštus pomados. Šukuokite plaukus atgal (iki pat kaklo), tolygiai paskirstydami pomadą.

Antra, jei norite dalies, dabar pats laikas ją sukurti. Trečia, šukomis pakelkite plaukus priekinėje galvos dalyje. Sukdami judesį, pakelkite jį aukštyn ir atgal. Norėdami padidinti apimtį, galite išdžiovinti pompadą aukštyn.

Norėdami sužinoti daugiau apie pompadour kirpimą ar stilių, peržiūrėkite mūsų pompadour šukuosenos vadovą.

Šoninė dalis Vyrų šukuosena raudonašaltinis

Šoninė dalis

Šoninė dalis yra galbūt vienas iš lanksčiausių kirpimų vaikinams su apvaliais veidais. Tai suteikia nesenstančią išvaizdą, papildančią beveik visus drabužius ir asmeninius stilius.

Jis taip pat gali būti suporuotas su kitais šiame sąraše esančiais stiliais, pvz., „Pompadour“ arba pagrindiniu apvalaus veido kirpimu. Tai universali koncepcija, kurią galite pritaikyti pagal savo skonį.

Kaip kirpti – šoninė dalis yra visuotinai pripažintas kirpimas, kurį lengva gauti. Norėsite maždaug 2–4 colių plaukų ant galvos, kad būtų lengviau atskirti.

Šonai turi būti sudrėkinti, o tikslus ašmenų ilgis priklauso nuo jūsų (rekomenduojame nuo 3 iki 6). Taip pat paprašykite, kad šonuose būtų kūginė (taip pat žinoma kaip išblukimas) ir siaurėjanti iškirptė.

Kaip stilizuoti – jums reikės pomados su vidutiniu sulaikymu. Tepkite ant drėgnų plaukų. Kuo daugiau pomados naudosite, tuo blizgesni atrodys jūsų plaukai.

Tada pasirinkite tašką, esantį galinėje kairėje arba dešinėje galvos pusėje, priklausomai nuo to, kuria kryptimi norite judėti.

Šukuokite visus plaukus atgal iki šios vietos. Tada šukuokite šonus žemyn. Jei reikia, įpilkite šiek tiek plaukų lako ir viskas.

Sebastian Stan didelės apimties spygliuota šukuosena apvaliam veiduis_bukley / Shutterstock.com

Vertikalus kirpimas

Vienas iš labiau jaudinančių kirpimų, vertikalus kirpimas yra tikras būdas padidinti apimtį ir daug jos. Norėdami tai padaryti, jums reikės šiek tiek aukštos kokybės pomados ar vaško, tačiau tai verta, jei išvaizda yra tokia, kokios siekiate.

Vertikalų stilių taip pat galite naudoti su įvairiais kirpimais. Pabandykite eksperimentuoti ir pažiūrėkite, kas jums patinka.

Kaip kirpti – Kadangi vertikalus kirpimas yra stiliaus, galite gauti vertikalią išvaizdą su įvairiais kirpimais. Jei norite, kad vertikalus kirpimas būtų jūsų kasdienis stilius, rekomenduojame atlikti standartinį kirpimą; tai yra ilgas viršuje ir trumpas šonuose.

Sumažinti kirpimai ir šoninės dalies kirpimas yra geras pasirinkimas šioje kategorijoje.

Kaip formuoti stilių – jums reikės pomados su geru laikymu (ir galbūt šiek tiek plaukų lako). Įtrinkite gaminį į drėgnus plaukus, tada pradėkite formuoti. Galite pakelti plaukus vertikalia kryptimi pirštais ar šukomis. Galite baigti šiek tiek plaukų laku, jei norite ypač aukšto stiliaus.

Didelės apimties šepetysKreditas: Ryanas Cullenas

Dirbtinis vanagas

Dirbtinis vanagas yra puikus pasirinkimas, jei jums patinka nuotaikingesnės šukuosenos. Tai suteiks neįtikėtiną apimtį ir pridės veidui kampų.

Norėdami tai padaryti, rekomenduojame parodyti nuotraukas patyrusiam stilistui. Kaip ir „pompadour“, dirbtinį sakalą galite modifikuoti taip, kad jis būtų ekstremalesnis ar konservatyvesnis, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.

Kaip pjaustyti – dirbtiniai vanagai aiškiai nereikalauja tam tikrų pjūvių ilgių ar tipų. Tačiau norint gauti gerą, pastebimą dirbtinio vanago formą, jums reikės vidutinio ilgio plaukų (mažiausiai 3–4 colių)..

Šonai ir nugara turėtų būti trumpesni, tačiau tikslus ilgis priklauso nuo jūsų. Kuo trumpesni plaukai ant nugaros ir šonų, tuo labiau išryškės dirbtinis vanagas.

Kaip stilizuoti – paruoškite keletą plaukų priežiūros produktų. Galite naudoti pomadą, gelį ar vašką, tačiau įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas produktas gerai ir tvirtai laikosi.

Pradėkite tepdami produktą ant drėgnų plaukų. Šukuokite jį, tada šukuokite plaukus ant galvos tiesiai. Sukurkite dirbtinio vanago formą, suspausdami plaukus. Pridėkite spyglių ar kitų puošmenų, kaip norite.

Tomo Hardy šukuosena su barzdaTinseltown / Shutterstock.com

Barzda

Tai techniškai šukuosena, nors tai ne plaukai ant galvos! Nors barzda šiek tiek lenkia taisykles, barzda gali suteikti jūsų veidui gražaus vizualinio kontrasto, ypač jei vengsite apvalios barzdos.

Kaip kirpti – šią dalį lengva padaryti – tiesiog leiskite barzdai augti!

Kaip formuoti stilių – Dabar galite kirpti ir formuoti barzdą. Puikus pasirinkimas yra griežtai supjaustyta barzda su kietomis linijomis, kuri atrodo labai kampuota ir lanksti. Tai kompensuos jūsų veido apvalumą ir suteiks daugiau matmenų.

Didelės apimties plokščias viršus ir išblukimas@aaron_kiely_hair

Didelės apimties plokščias viršus ir išblukimas

Ši garsioji penkiasdešimtųjų metų šukuosena yra puiki šukuosena vyrams su apvaliais veidais, nes ji prideda ryškių kampų jūsų veidui, o tai padeda ją labiau užpildyti.

Beje, plokščias viršus gali būti ne jūsų pasirinktas stilius ir jis neveikia su visais veidais. Bet jei jums tai patinka ir manote, kad tai jums tinka, jums pasisekė, nes tai yra paprastas stilius.

Kaip pjaustyti – šonus ir nugarą reikia nukirpti naudojant gana trumpą kirpimo nustatymą (nuo 2 iki 4 yra geras diapazonas). Paprašykite, kad plaukai būtų nukirpti tiesia linija, kad būtų sukurtas lygus paviršius.

Tada jūsų stilistas turėtų pakelti visus plaukus ir naudoti kirpimo mašinėlę per šukos techniką, kad būtų sukurta plokščia galva. Plaukai turėtų sutrumpėti, kai jie artėja prie jūsų karūnos.

Kaip formuoti – Geras plaukų vaškas ar gelis padės geriausiai atrodyti kirpimui ant plokščio viršaus. Tiesiog įmasažuokite priemonę į drėgnus plaukus, tada šukuokite arba šukite plaukus aukštyn ir atgal.

Blondinė kampinė briauna su tekstūra@aaron_kiely_hair

Kampinis pakraštys

Jei jums patinka, kad jūsų plaukų bruožas yra pakraštys, tuomet tikrai norėsite pasirinkti kampinį pakraštį. Kampai jūsų veidui suteiks papildomą matmenų sluoksnį ir sumažins jo apvalumą.

Jei turite ilgesnį, apvalesnį veidą, šis stilius jums ypač tiks, nes pakraštys padės jūsų galvai atrodyti trumpiau.

Kaip pjaustyti – Šonus ir nugarą galima supjaustyti pagal savo skonį. Jei abejojate, pradėkite nuo #4 kirpimo mašinėlės (maždaug pusės colio plaukų) ir eikite aukštyn arba žemyn.

Žinoma, svarbi dalis yra pakraštys. Pasakykite kirpėjui, kad nukirptų kirpčiukus tam tikru kampu, ir paprašykite pakeisti ilgį. Rezultatas turėtų būti šiek tiek asimetriškas, netvarkingas pakraštys, kuris atrodo gerai nusidėvėjęs ar susivėlęs.

Kaip stilizuoti – Kadangi kampinis pakraštys yra daugiau elementas nei stilius, stiliaus techniškai nereikia. Tačiau jūs galite naudoti tam tikrą šviesų gelį ar vašką, kad pritvirtintumėte savo pakraštį.

Priešingu atveju plaukus galite formuoti taip pat, kaip ir bet kurį kitą stilių. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų kampinio pakraščio kirpimo vadovą.

šoninis šluotas

Šoniniai šukuoti kirpčiukai

Šis stilius skolinasi šoninės dalies elementus ir kampines pakraščių šukuosenas, kad sukurtų trečią variantą. Šoniniai kirpčiukai jūsų veidui suteiks asimetrijos ir suteiks lanksčio stiliaus.

Kaip kirpti – kaip įprasta, šonus ir nugarą reikia nukirpti trumpai, tačiau tikslus ilgis priklauso nuo jūsų. Pakraštys čia yra svarbi dalis.

Norite, kad kirpčiukai būtų šiek tiek kitokio ilgio, o jei patinka išvaizda, netgi galite sportuoti neramius pakraščius. Svarbus veiksnys yra šiek tiek ilgi kirpčiukai, kuriuos galite nušluoti į vieną pusę.

Kaip formuoti stilių-Jums gali nereikėti jokių stiliaus gaminių, kad gautumėte gerus šoninius kirpčiukus. Tiesiog sušukuokite arba sulenkite pakraštį į bet kurią pusę. Jei reikia, įpilkite šiek tiek gelio, vaško ar plaukų lako, kad pritvirtintumėte.

Garrett Clayton šoniniai plaukai ploni„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Garrett Clayton nušluostė šoną

Šiam ilgam šonui šveičiamam stiliui nereikia daug daugiau nei šampūno ir galbūt šiek tiek plaukų lako. Bet tai daro stebuklus apvaliam Garretto veidui, tiesa?

Daniel Radcliffe šukosJStone / Shutterstock.com

Daniel Radcliffe šukos

Daniel Radcliffe šukos atrodo labai reprezentatyvios, nepaisant atsitiktinių veido plaukų. Mums patinka mažos garbanos palei jo plaukų liniją – yra kažkas mielo, kaip ji atrodo su jo apvalia veido forma.

916-asis vyras916

Quiff

Kuklus šleifas yra puikus būdas suteikti veidui aukštumo, tačiau ne per stipriai. Paprastas šurmulys šonuose tik padidina efektą.

916916

Nupjautas

Vienas iš didžiausių pardavimo pranašumų yra tas, kad jis veiks su beveik bet kokia veido forma, apvali ar ne. Kaip ir aukščiau, švilpkite arba siaurinkite šonus, kad padidintumėte smūgį.

šviesūs plaukai šukuotiVoyagerix/Shutterstock.com

Quiff

Čia yra dar vienas šriftas, kuris vienodai gerai veikia be odos apipjaustytų šonų. Nelygios linijos čia sukuria galingą išvaizdą su apvaliu veidu, tačiau savo stilių jūs formuojate, kaip jums tinka.

Ilgesnis Cezariss_bukley / Shutterstock.com

Ilgesnis Cezaris

Cezario pjūvis buvo išbandytas tūkstančius metų – pažodžiui. Šis itin paprastas stilius puikiai atrodo tose iškraipytose spynose ir nuostabiai veikia Rennerio kūdikio veidą.

apvalus veidas nuskeltas atgalAndrejus Arkusha/ Shutterstock.com

Sugręžta atgal Undercut

Šis nupjautas nugaros pjūvis yra modernus mūsų apvaliam veidui draugiško sąrašo priedas. Tai puikiai tinka tiek atsitiktinėms, tiek oficialioms aplinkybėms ir puikiai tinka suasmeninti.

Tammeris Hassanas atsitraukė„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Sugręžė atgal

Jei manėte, kad šis stipriai nukirptas stilius yra skirtas mafijai, klystate. Tai gali atrodyti šiek tiek pasenusi, tačiau verta apsvarstyti, ar norite į kambarį įnešti senovinių klasių.

Šukuoti klasikiniai kūginiai plaukaišaltinis

Šoninis nušluostytas

Paprastas šoninis šlifavimo pjūvis, tinkantis bet kokiam ilgiui, tinka bet kokiam apvaliam veidui. Jūs turite nuspręsti, kiek stiliaus reikia.

Niko Jono „Buzz Cut“Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Niko Jono „Buzz Cut“

Jono „buzz“ kirpimas yra kietas ir gaiviai lengvas. Dėvėkite jį su veido plaukais arba be jų, o jūsų veido forma atrodys gražiai, nereikalaujanti priežiūros.

Jeremy Rennerio „Spiky Undercut“„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Jeremy Rennerio „Spiky Undercut“

Pasitikėkite aštriu pjūviu tomis dienomis, kai šlavimas atgal to tiesiog nepadarys. Skirtingai, bet tai visiškai priimtina ir įdomiau. Ar minėjome, kad jis puikiai tinka apvaliai veido formai?

Šiuolaikinis prancūziškas pasėlis su išblukimu@domthebarberian

Šiuolaikinis prancūziškas pasėlis su išblukimu

Mums patinka „French Crop“ dėl savo paprasto seksualumo, tačiau tai taip pat puikus stilius, pritaikantis jūsų pageidavimams. Prie šios išvaizdos tiesiog pridėkite netvarkingų smaigalių ir siaurėjančio išblukimo.

Kevin Connolly tekstūruoti plaukai„Twocoms“ / „Shutterstock.com“

Nupjautas viršus

Nulaužta viršutinė dalis puikiai tinka tiems, kurie nenori atrodyti taip, lyg per daug stengiasi su plaukais. Atrodo laisvai. Atrodo netvarkingai. Atrodo stilingai su apvaliu veidu.

Nepakankamai išpjauta nugaros oda išblukusi

Nupjautas Undercut

Šis kirpimas turi geriausią iš daugelio pasaulių. Žemas išblukimas atrodo aštrus su pilkais plaukais. Sumažinta išvaizda reiškia verslą. Ir apimties pakanka, kad atrodytų labai moderniai.

Kampinis briaunapateikė @travisanthonyhair

Kampinis briauna

Kampinis pakraštys, einantis į dešinę, gali atrodyti protingesnis ir draugiškesnis nei bet kada anksčiau. Su apvaliu veidu kampinis pakraštys išlaiko šviežumą.

Banguota šoninė šukuosena dideliems veidams@barbergreg

Banguota šoninė šukuosena

Daugeliui žmonių trumpos bangos atsiranda savaime. Kitiems bangos yra meno kūrinys tarp šepetėlio ir plaukų džiovintuvo. Su apvaliu veidu ir tinkamu išblukimu bangos yra teisingos.

Didelis išblukimas ir tekstūruotas kampinis briauna@ryancullenhair

Didelis išblukimas ir tekstūruotas kampinis briauna

Be abejo, kirpimas, kurio reikia ieškoti 2020 m., Aukšta kirpimas išnyksta į tobulą liniją. Prie kampinio pakraščio pridėjus tekstūros, taip pat daug gaminio, šis vaizdas bus iš ateities.

Cezario pasėlis@dylanportner

Cezario pasėlis

Atėjau, pamačiau, užkariavau Cezario derlių! Šis kirpimas tikrai suapvalina apvalų veidą, stumdamas visas papildomas tusas į priekį. Stora barzda ir antakių linija, einanti kita kryptimi, yra neabejotinai madinga.

Apvalus šepetys@dylanportner

Apvalus šepetys

XXI amžiuje vyrai turi daug naujų būdų dėvėti plaukus. Pridėti toną apimties ir vėl ją nuvalyti šepetėliu yra nauja senosios slick back versija. Storosios pusės ir barzda juosia apvalų veidą

Plona kieta dalis@russ_thebarber

Plona kieta dalis

Kartais norisi atrodyti kaip ką tik atėjusiam iš salono. Su plona kieta dalimi šis kirpimas atrodo taip, lyg ką tik atėjo iš plaukų susitikimo su mėgstamu stilistu.

„Super Sleek Taper Faded Style“@aluppercut

„Super Sleek Taper Faded Style“

Odos išblukimas egzistuoja amžinai ir išliks dar daugelį metų. Dėl aptakios viršuje siaurėjančios dalies apvalus veidas atrodo kiek mažiau stambesnis ir prašmatnesnis.

Sulenktas viršus su kūginėmis išblukusiomis pusėmis@barberiaharo

Sulenktas viršus su kūginėmis išblukusiomis pusėmis

Deja, garbanojimo geležis nelabai pateko į vyrų plaukų mados pusę, tačiau turintiems garbanas tai yra puikus pasirinkimas. Kūginiai išblukę šonai su garbanotu fauxhawk viduryje gerai tinka apvaliam veidui.

Tvarkingas šepetys su kūginėmis pusėmis@bern_cuts

Tvarkingas šepetys su kūginėmis pusėmis

Ar kada pastebėjote, kad vaikinai su apvaliais veidais nori atrodyti taip, lyg jie labai mažai laiko praleistų plaukų priežiūrai? Šis šveitimas yra greitas ir paprastas, be to, jis šiek tiek lieknina veidą, kad būtų gera bendra išvaizda.

Nupjautas ir garbanotas vidutinis pasėlis@klipperkem

Nupjautas ir garbanotas vidutinis pasėlis

2020 -ieji tikrai bus šlapios išvaizdos metai. Juo labiau vyrams apvaliais veidais. Šis apatinis pjūvis yra gerai dėvimas, o drėgnas, garbanotas vidutinis derlius užtikrina, kad akys eitų tiesiai ten.

šukuosenos vyrams su apvaliais veidais@blackfishbry

Dapper šoninė dalis

Tai šiek tiek daugiau beprotiškų vyrų nei 2020 m..

Trumpas šoninis šepetys aukštyn@jayetothekaye

Trumpas šoninis šepetys aukštyn

Šukuodami plaukus aukštyn, tie, kurie turi apvalius veidus, šiek tiek labiau išlygina veidą. Kad šonai būtų gražūs ir apdailinti, taip pat padėkite plonesnei išvaizdai. Ir galiausiai, plona barzda yra vyšnia ant veido liekninančios išvaizdos.

Kieta dalis su mažu kritimu@unitedbarbers.spain

Kieta dalis su mažu kritimu

Odos išblukimas visada atrodo geriausiai iškart po kirpimo. Čia mažo kritimo išnykimas gražiai pakyla į kietąją dalį, o viršuje pridėtas šiek tiek tūrio.

Natūrali dalis ir mažas išblukimas@cheobarberpr

Natūrali dalis ir mažas išblukimas

Turint tiek daug linijų ir kietų dalių, stebėtinai gaivu matyti natūralią dalį. Kai šukuojamas žemas išblukimas, veidas atrodo daug plonesnis.

Tankus garbanotas viršus su lašeliu@corneliucrihan

Tankus garbanotas viršus su lašeliu

Apie tai galima pasakyti tik vieną dalyką-šviežias! Visur teka tankios garbanos. Sunkioji dalis yra aštri. Ir lašelių išblukimas yra sandarus. Šis vaikinas barzda užmaskuoja apvalų veidą, tačiau jo išvaizda šiuo metu yra 100 proc.

Šventyklos išblukimas ir žirklės@lucas_kemper_hair

Šventyklos išblukimas ir žirklės

Šis šventyklos išblukimas yra toks žemas, kad jo beveik nėra. Tai reiškia, kad stilistas turėjo užsiimti žirklėmis pasėliams. Jis banguotas, netvarkingas ir visiškai pasviręs, kaip tik apvaliam veidui.

Priekinis šepetys ir vidutinis išblukimas@lucas_kemper_hair

Priekinis šepetys ir vidutinis išblukimas

Išlenktas priekinio šepetėlio vaizdas automatiškai sumažina veido apvalumą. Šis stilius suporuotas su vidutine išblukimu ir linija.

Natūralus trumpas kūgis ir banguotas viršus@kaidenfayhair

Natūralus trumpas kūgis ir banguotas viršus

Kadangi šiuo metu yra tiek daug išblukimų ir stilingų stilių, natūrali išvaizda yra reta, tačiau vis tiek visada labai stilinga, nes tai prieštarauja grūdams. Banguotas viršus yra logiškas natūralaus trumpo kūgio pratęsimas.

Pilna barzda ir personalizuota prancūzų kalba@ barbaruivabr

Pilna barzda ir individualizuota prancūzų kalba

Nors ten yra paslėptas apvalus veidas, jį sunku pamatyti dėl visų skirtingų stilių. Apipjaustyta barzda pailgina vyro veidą, todėl ji nebeapvali.

Išblukęs prancūziškas derlius su trupučiu Cezario su kirpčiukais traukia akį dėl jo sujungimo. Šone esantys dizainai dažniausiai šokiruoja, tačiau šiam džentelmenui jie yra trečias ar ketvirtas pastebėtas dalykas.

Tekstūruotas prancūziškas ir kampuotas briauna@lucas_kemper_hair

Tekstūruotas prancūziškas ir kampuotas briauna

Dėl šonų išblukimo ir tekstūros prancūziško derliaus šis džentelmeno veidas keliais žirklių brūkštelėjimais iš apvalios tampa pailgas. Kampinis pakraštys viršaus šonuose taip pat padeda sumažinti apvalumą.

Karališkoji šoninė dalis su šepetėliu@ wdthebarber

Karališkoji šoninė dalis su šepetėliu

Tai turi būti viena paklusniausių šukuosenų, kokią matėme kurį laiką. Kiekviena plaukų sruogos yra labai disciplinuotos ir puikiai sulygiuotos, ypač ta šoninė dalis, kurios viršuje yra plonas šepetys, daro ją madingą, o švaresnės pusės atrodo labai tvarkingai, tikrai puikus derinys.

Stilingas, nuo vidurio į šoną atskirtas stūmimas atgal@ cutbydk

Stilingas, nuo vidurio į šoną atskirtas stūmimas atgal

Šis toli gražu turi būti vienas iš tų kirpimų, kurių pusiausvyra yra maksimali. Viršutinė dalis yra stumiama atgal, kad būtų galima valdyti garsumą, tačiau subtili šoninė dalis atrodo šiek tiek puošniau nei įprasta atgal, ypač su tuo pūku. Švaraus skutimosi išvaizda daro nepaprastą teiginį.

Pūkuotos garbanos su mažu išblukimu@travisanthonyhair

Pūkuotos garbanos su mažu išblukimu

Apvalus veidas ir švarus skutimasis tikrai yra gera pora. Viršus gražiai riestas pūkuotomis blizgančiomis garbanomis, kurios atšoka. Be to, dar daugiau. šonai yra stori, tačiau mažai išblukę dėl to aukso prisilietimo. Geriausia, kad viskas nusiskuto švariai!

Išmestas šepetys su šventyklos pjūviu@vinsenthebarber

Išmestas šepetys su šventyklos pjūviu

Apvalūs veidai turi putlesnės išvaizdos pranašumą ir su tuo tikrai galima traukti tokias šaltas šukuosenas kaip ši. Plaukai viršuje ir šonuose yra vietomis, bet labai valdomi. Teptuku jis atrodo atsitiktinai, o šventyklos išblukimas prideda tą švarų vaizdą.

Mohawked Fluffy Brush Up@vinsenthebarber

Mohawked purus teptukas

„Drop fades“ yra vienas iš labiausiai paplitusių išblukimų ir, pridėjus švelnų mohawk, viskas tiesiog pagerėja dešimt kartų. Viršus yra gana išgalvotas, o purus garbanotas šepetys su švariu šventyklos išblukimu daro gyvenimą nuostabų.

Skutimosi skutimas su „Pocky Top“@lucas_kemper_hair

Skutimosi plyšiai su „Pocky Top“

Švelnus viršus gali būti gana įdomus, jei tai padaroma teisingai, o čia tai daroma teisingai milijonu būdų. Šonai dailiai nušveisti skutimosi skutimu, kad būtų šiek tiek įmantraus stiliaus. Barzda gana gerai subalansuoja veidą.

Mini šepetėlis su kariniu įtaisu@olliefosterhair

Mini šepetėlis su kariniu įtaisu

Apvalių veidų dalykas yra tas, kad jam nereikia daug garsų, todėl čia viršuje yra šlifuotas, bet mažas. Tai sakant, šonai tvarkingi su tuo kūgio išblukimu, o tada ražiena puikiai subalansuoja veidą.

Pocky sluoksniuotas šepetys su odos išblukimu@horatiuthebarber

Pocky sluoksniuotas šepetys su odos išblukimu

Šepetys su kišeniniu sluoksniu yra gana įdomus ant apvalaus veido. Ypač kai suporuota su prižiūrima barzda atrodo labai tvarkingai, kaip čia. Oda išblukusi šonuose daro ją tobula, kad būtų dar tvarkingesnė.

Didelio tūrio šoninė dalis@rafaxhair

Didelio tūrio šoninė dalis

Šoninės dalys yra tiesiog vienas iš madingiausių ir retro kirpimų. Dėl plonos kietos dalies labai aišku, o plaukai šonuose yra siaurėjantys ir šiek tiek atlenkiami. Barzda praverčia, kad išvengtumėte tokios švarios išvaizdos.

Elegantiška šoninė dalis su odos išblukimu@russ_thebarber

Elegantiška šoninė dalis su odos išblukimu

Tvarkinga išvaizda visada dera su plonomis šoninėmis dalimis ir blunka. Šis yra puikus to paties pavyzdys. Viršus yra šiek tiek šlifuotas, tačiau šonas yra šlifuotas, o šonai yra išblukę iki galo, kad būtų švari.

„Neat Buzz Cut“ visada veikia@travisanthonyhair

„Neat Buzz Cut“ visada veikia

Apvalūs veidai kartais gali būti mažesni, tačiau tai nereiškia, kad reikia sumažinti stiliaus parinktis. Viršutinė dalis yra iškirpta tiesiai, o šonai siaurėja ir iškirptos linijos sudaro mažesnį garsą.

Ta smaili barzda yra balansuotoja@travisanthonyhair

Ta smaili barzda yra balansuotoja

Barzda yra kažkas, dėl ko veidas gali atrodyti ilgesnis nei yra. Čia esantis yra ypatingas, ypač su subtiliu smakro tašku. Geriausia dalis yra viršutinė dalis, kuri yra šiek tiek išblukusi, kad būtų maksimaliai panaši.

Subalansuota Ludacris išvaizda@the_ramsey

Subalansuota Ludacris išvaizda

Jei pastebime, kad ši šukuosena yra daugiau nei tik plaukai. Barzda taip pat vaidina svarbų vaidmenį, kad ši išvaizda atrodytų gana trapiai. Viršuje išpjautas šurmulys su barzda kaip balansavimo elementas daro šią gana elegantišką išvaizdą ir puikiai tinka vasarai.

Prancūziškas pasėlis su šventyklos išblukimu su balansavimo barzda@ renjworld

Prancūziškas pasėlis su šventyklos išblukimu su balansavimo barzda

Pusiausvyra yra raktas, ir mes matome, kad tas raktas naudojamas tobulai. Viršus prancūziškas, apipjaustytas šelmišku šventyklos išblukimu, kuris įkaista karštai, kad išgelbėtų barzdą, kuri visiškai subalansuoja veidą, ko dar galima paprašyti?

Sustingęs atstumtas su „Drop Fade“@nick_kinsley

Sustingęs atstumtas su „Drop Fade“

Apvalūs veidai gali turėti daug nekilnojamojo turto, todėl jie gana gerai išnaudojo kiekvieną jo centimetrą. Pusiausvyra tarp plaukų ir barzdos yra tobula, kai sušukuota nugara ir stora barzda sunku suklysti.