Geriausi 30+ mažos priežiūros kirpimai vaikinams

Norite, kad jūsų plaukai būtų stilingi, tačiau neturite daug laiko savo plaukams. Galbūt esate nuolatinis studentas ir darbuotojas arba užimtas tėvas. Ką tu darai?

Laimei, vaikinams yra daug mažai priežiūros reikalaujančių šukuosenų, kurių stilius ar priežiūra nereikalauja nedaug, ir jie nedaro jokių kompromisų dėl išvaizdos. Pliusas yra tai, kad daugelį jų lengva pjaustyti namuose, todėl galite sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

Čia yra mūsų mėgstamiausi vaikinų kirpimai be priežiūros:

klasikinis kūginis@jeremywexlerhair

Kūginis išblukimas

Puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško trumpesnio ir protingo kirpimo. Palikdami viršūnę ilgiau, siaurindami šonus, kol ji sklandžiai susimaišys su oda, gausite tikrai lengvai valdomą pjūvį. Mes turime visą straipsnį apie „Taper Fade“ kirpimą, jei norite sužinoti daugiau.

Tom Cruise trumpa klasikinė šukuosenaJStone / Shutterstock.com

Klasikinis kūginis

Trumpas klasikinis kūginis kirpimas yra sudėtingas ir nereikalauja priežiūros. Plaukai šonuose ir nugaroje yra išblukę, o viršuje esantys plaukai yra ilgesni nei šonai ir nugara. Klasikinis kūginis pjūvis gali dirbti bet kokio ilgio. Šis stilius geriausiai tinka mados vaikinams, kurie nenori paaukoti estetikos dėl priežiūros. Jei pjūvis yra pakankamai trumpas, jums visiškai nereikia jokio produkto, tačiau tai yra galimybė. Taip pat galite derinti su šonine dalimi.

Matt Damon įgula nukirpo Ivy League kirpimąTinseltown / Shutterstock.com

Ivy lyga

„Ivy League“ kirpimas yra dar vienas puikus pasirinkimas vaikinams, kurie nori profesionalios išvaizdos. „Ivy League“ yra aukščiausios klasės įgulos pjūvis, kuris palieka pakankamai plaukų ant viršaus, kad būtų galima atskirti. Kaip ir klasikinis kūginis kirpimas, „Ivy League“ yra trumpas kirpimas, leidžiantis sportuoti su šonine dalimi. Tai tvarkingesnė išvaizda nei klasikinis kūginis, nes plaukai daugeliu atvejų yra daug vienodesni. Tai geriausia vyrams, turintiems aštrius, kampuotus veido bruožus.

Gerardo Butlerio cezario kirpimass_bukley / Shutterstock.com

Cezaris Cutas

Nors Cezario pjūvis gali nesurinkti daugiausiai taškų už šiuolaikinę vyrų madą, tai paprastas, paprastas kirpimas, kuriam nereikia beveik jokios priežiūros. Jei jums patinka itin trumpi plaukai, Cezaris jums gali būti geras pasirinkimas. Cezario pjūvio metu plaukai yra vienodo ilgio. Tai gali turėti daug privalumų, jei esate ypač aktyvus žmogus. Galite įeiti į beveik bet kurią kirpyklą ar saloną ir nusipirkti gero Cezario, bet taip pat galite jį supjaustyti namuose.

Dave'as Franco, „Butch Cut“Dave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

Butch Cut

Jei jums patinka šukuotų kirpimų išvaizda, bet nenorite turėti labai trumpų plaukų, kirpimas ant nugaros yra geras pasirinkimas. Jame naudojamas vidutinio ilgio kirpimo įrenginys, todėl jūsų plaukai bus švarūs ir tvarkingi, tačiau jie nebus beveik tokie trumpi kaip kai kurie kariniai kirpimai. Mėsos pjūvis yra pagrindinis beveik visuose kirpyklose ir salonuose, tačiau jį taip pat lengva padaryti namuose. Jei pirmą kartą svarstote apie trumpesnius plaukus, kirpimas ant nugaros yra puikus jūsų naujo stiliaus pasirinkimas.

John Goodman įgulos kirpimass_bukley / Shutterstock.com

Įgulos pjovimas

Nors Cezario, užpakalio ir šukių kirpimai sukuria vienodą išvaizdą, įgulos kirpimas (kuris užleido vietą „Ivy League“) pasižymi gražiu blukimo modeliu, išskiriančiu jį iš kitų mažai priežiūros reikalaujančių kirpimų vaikinams. Įpjovus įgulą, plaukai yra ilgiausi galvos priekyje ir išnyksta, pasiekdami trumpiausią tašką vainiko gale. Tada plaukai šonuose ir nugaroje susiaurėja iki trumpesnio ilgio. Įgulos kirpimas paryškina ir apibrėžia veido bruožus, todėl puikiai tinka vaikinams su kvadratinėmis ar ovaliomis veido formomis. Vaikinai su apvaliais veidais gali norėti to išvengti.

Laisvai pasibaigęs Spikys_bukley / Shutterstock.com

Tekstūruota

Geras pasirinkimas vaikinams su tiesiais plaukais, kurie linkę lengvai išsilaikyti. Plaukai viršuje yra ilgesni nei Cezario ar Taper. Lengva valdyti pjūvį, kurį reikės šiek tiek nuvalyti ryte, naudojant jūsų ranką, ir mes pasiruošę siūbuoti.

reguliavimo pjūvis@blackfishbry

Reglamento iškirpimas

Jei norite, kad jūsų plaukai būtų ilgesni šortai, pabandykite iškirpti. Reguliavimo pjūvis palieka net 2 colius ant viršaus ir atrodo dalykiškai. Nors viršutinė dalis paliekama pakankamai ilgai, kad išsiskirstytų, šonai ir nugara yra išblukę į odą, o tai reiškia, kad išblukimas palaipsniui išnyks, kol susimaišys su kaklo oda. Kaip ir klasikinis kūginis kirpimas, reguliavimo kirpimas atrodo profesionaliai ir traškiai.

Colino Farrelio indukcinis kirpimasColin Farrel indukcinis kirpimas, s_bukley / Shutterstock.com

Indukcinis pjūvis

Jei nė vienas iš šių vaikinų kirpimų, kuriems nereikia daug priežiūros, jums nebuvo pakankamai trumpas, apsvarstykite indukcinį kirpimą. Šis itin trumpas kelias taip pat kyla iš kariuomenės ir yra lengvai ekstremaliausias šiame sąraše. Plaukai švilpia be ašmenų apsaugos, taip pat žinomos kaip #0, aplink galvą. Po to, kai plaukai nukirpti, jie primena ražienas. Tai nėra stilius silpnapročiams, bet jei norite beveik visiškai nusiskusti galvą, indukcinis kirpimas yra skirtas jums.

Kellano Lutzo trumpa, negraži tekstūruota įgulas_bukley / Shutterstock.com

Trumpesnis viršus su glamžyta tekstūra

Šis apipjaustytas kirpimas gali būti trumpas, tačiau jis turi daugybę tekstūros. Tai puikus pavyzdys, kaip galite pasinaudoti šmaikščia išvaizda.

Chriso Evanso „Butch Cut“„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Chriso Evanso „Butch Cut“

„Butch“ kirpimas yra pagrindinė vyrų šukuosena, kuri išliko populiari nuo pat debiuto. Kadangi plaukai yra vienodo ilgio, kirpimas ant nugaros suteikia labai švarią išvaizdą.

„Low Key Taper Fade“@whitneyvermeer

„Low Key Taper Fade“

Jei trokštate kažko elegantiško ir elegantiško, čia reikia apsvarstyti stilių. Lengvai tekstūruota viršutinė dalis susitinka su išblukusiomis pusėmis, kad atrodytų dailiai.

Nusiskuto plaukų linija su nusiskuto kūgiu@boar_and_blade

Nuskusta plaukų linija su nuskustais kūginiais

Pastaruoju metu vis daugiau šukuosenų atsiranda nusiskuto linijų. Galite pasirinkti subtilią liniją, kaip parodyta čia, kad kirpimas taptų šiek tiek išraiškingesnis.

Atsitiktinis šlifuotas viršus@iisakkinummi

Atsitiktinis šlifuotas viršus

Ilgesni stiliai taip pat gali būti nereikalaujantys priežiūros! Šis vidutinio ilgio šepetys gali būti dėvimas netvarkingai arba tiesiog šukuojamas į vietą.

Trumpi tekstūruoti briaunos@luckycatbarbershop

Trumpi tekstūruoti briaunos

Vaikams, norintiems kirpti kirpimus, yra daug mažos priežiūros galimybių. Šis tekstūruotas stilius, kurio briaunotas kraštas, yra trumpas, bet traukiantis akį.

Paprastas viršus su išblukusiomis odos pusėmis@kevinluchmun

Paprastas viršus su išblukusiomis odos pusėmis

Šis paprastas kirpimas turi daug naudos. Jo išskirtinė dviejų spalvų išvaizda atsiranda dėl to, kad plaukai laikomi dviem kraštutiniais ilgiais.

Puikios tiesios sruogos@horatiuthebarber

Puikios tiesios sruogos

Vaikinai, turintys plonus, tiesius plaukus, dažnai gali pasinaudoti trumpesniu, mažai priežiūros reikalaujančiu stiliumi. Šis stilius pabrėžia natūralią plaukų tekstūrą, išlaikydamas viską tvarkingai.

Paprasta tekstūra su mažu garsumu@lukedbeaumont

Paprasta tekstūra su mažu garsumu

Jei jūsų plaukai linkę gulėti ant galvos, tai jums gali būti idealus stilius. Užuot bandęs kovoti su natūraliu plaukų elgesiu, šis kirpimas jį apima.

„Skin Fade Crew Cut“„Skin Fade Crew Cut“, pateikė @mattjbarbers

Aukštas ir tvirtas

Aukštas ir griežtas yra dar vienas klasikinis kirpimas, kuris niekada neišėjo iš stiliaus. Tai puikus pasirinkimas demonstruoti tekstūrą, nes visas dėmesys yra nukreiptas į plaukus ant galvos.

Šukuoti viršuje su kūginėmis pusėmis@cutsbycameron

Šukuoti viršuje su kūginėmis pusėmis

Štai šukuosena puikiai tinka vyrams su storais ar šiurkščiais plaukais, kurie nori kažko, kas nereikalauja priežiūros, bet ir yra madinga.

Šviesiaplaukis prancūziškas augalas@nomadbarberbln

Šviesiaplaukis prancūziškas augalas

Prancūziškas kirpimas yra vienas iš geriausių mažai priežiūros reikalaujančių kirpimų, padedančių parodyti dažytus plaukus. Čia ryškių šviesių atspalvių dėka pasirodo aštrus derlius.

Prancūziškas pasėlis su iškirpta oda@anton_marchenko_

Prancūziškas pasėlis su iškirpta oda

Dar vienas prancūziško derliaus posūkis, šis tvarkingas stilius naudoja didelį išblukimą, kad dramatiškai kontrastų lygius plaukus ant viršaus, o maža nusiskuto linija, kuri užbaigia šią išvaizdą.

Netaisyklingi briaunos su tekstūruotu viršumi@m.r.k.theberber

Netaisyklingi briaunos su tekstūruotu viršumi

Šis pankiškas, asimetriškas stilius kupinas požiūrio ir asmenybės. Plaukai yra sluoksniuoti, kad būtų sukurtas dinamiškas judesio pojūtis, sukuriantis drąsų mados pareiškimą.

Prancūziškas pasėlis su aptakiu kūgiu Fade@z_ramsey

Prancūziškas pasėlis su aptakiu kūgio išblukimu

Šis derlius sutelktas į tvarkingumą. Švarus išblukimas ir tiesūs pakraščiai užtikrina, kad plaukai visą laiką išliktų ten, kur turėtų.

Du kartus atmesta „Buzz Cut“@javi-kirpėjas

Du kartus atjungtas „Buzz Cut“

„Buzz“ pjūvis yra paprastas ir nesenstantis kirpimas, tačiau jį taip pat galite paįvairinti atlikdami tam tikrus pakeitimus. Čia parodytos dvigubos skutimosi linijos suteikia daug vizualinio susidomėjimo kirpimu, neperžengdamos viršaus.

Banguota viršūnė su kūgine šventykla@rpb_nq

Banguota viršūnė su kūgine šventykla

Tokio stiliaus jums reikia, jei norite anksti pradėti savo rytą. Kelkitės ir pasiruoškite eiti, viskas, ko jums reikia, yra mažas išblukimas su šventyklos kūgiu. Laikykite vidurio išblukimą ne per stiprų, o viršus yra tankus. Toliau viskas, ko jums reikia, yra šoninis šepetys ir šiek tiek garbanos.

Trumpas prancūziškas pasėlis su atjungtu išblukimu@menpeluqueros

Trumpas prancūziškas pasėlis su atjungtu išblukimu

Kietos dalys yra labai smagios ir joms nereikia per daug prisiliesti. Kitas dalykas – įtempta oda išblunka šoniniu šepečiu. Tai nesibaigia, sukurkite stilių kaip dirbtinį, bet nežymiai, galiausiai, naudokite sausą vašką, kad gautumėte sausą tekstūrą

Netvarkingi garbanotieji brūkšniai su „Undercut Fade“@chop_a_gram

Netvarkingi garbanotieji brūkšniai su „Undercut Fade“

Tai iš anksto sukurtas kirpimas. Garbanos daromos salone ir lieka tokios, kokios buvo daromos. Viskas, ką jums reikia pridėti, yra išlenktas siaurėjantis kūgis. Garbanos yra dažytos, kad pridėtų tą panašią. Pasiruošę sukviesti kitą vakarėlį?

Pierce'o Brosnano ilga šukuota nugaracarrie-nelson / Shutterstock.com

Pierce’o Brosnano ilga šukuota nugara

Brosnanas niekada nepasens, o kai tai padarys, atrodo, kad jis tapo drąsesnis. Čia yra klasikinis garbanotų nugaros stilius ir tai, kad suporuotas su ta barzda, atrodo visiškai tvirtas.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis@poolethebarber

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis

„French Crop“ yra paprastas būdas atrodyti stilingai, tačiau tam skirti mažiau laiko. Nesuklyskite, tai nėra jūsų įprastas prancūziškas pasėlis, tai trumpesnis prancūziškas derlius su dailiu kūginiu išblukimu. Galiausiai atkreipkite dėmesį, kad lašas už ausies suteikia stiliui daugiau detalių.

Išblukęs kirpimas su barzda@patty_cuts

„Dapper Mid Fade“ su „Buzz Cut“

Tai turi laimėti šalčiausio stiliaus sąrašą. Jis turi „buzz“ pjūvį, kurio vidurinis išblukimas ir šventyklos išblukimas. Tai nesibaigia – tanki barzda, subalansuojanti veidą.

Odos išblukimas prancūziškas pasėlis@joshconnollybarber

Odos išblukimas prancūziškas pasėlis

Nykščio taisyklė – ištiesinkite plaukus taip, kad jų nereikėtų kondicionuoti. Receptas yra aštrus kūgis su šoniniu išblukimu. Kūgis nėra įprastas kūgio formos, tai tiesus kūgis, tačiau tai geriausiai tinka ploniems plaukams, kaip parodyta paveikslėlyje.

Emo su trumpesnėmis pusėmis@chop_a_gram

Emo su trumpesnėmis pusėmis

Justinas Bieberis, tai tu? Tai labai panašus stilius, tačiau pasirodo, kad tai vienas iš mažai priežiūros reikalaujančių kirpimų. Viskas, ko jums reikia, yra ilgas viršus, kad galėtumėte leisti jam nukristi ant kaktos. Galiausiai šonuose reikia siaurėjančio kūgio, kad jis atrodytų mažiau tankus.

Trumpas viršus su trumpesnėmis pusėmis@luckycatbarbershop

Trumpas viršus su trumpesnėmis pusėmis

Šios šukuosenos elementai yra gana aiškūs, todėl tai yra pop šukuosena. Slaptos šio stiliaus sudedamosios dalys yra aiškiai apibrėžtos ir smulkiai siaurėjančios pusės. Kitas yra tankus tūris, tačiau trumpas viršus, šonai ir viršus yra sujungti per pjūvį.

Klasikinis „Taper Fade“@mattjbarbers

Švarus viršus su išblukusiomis pusėmis

Tvirta aukšta ir putli išvaizda. Iššifruokime tai, tankų šurmulį su vidutiniu išblukimu. Nepamirškite naudoti skustuvų, kad iškiltų. Galiausiai įsitikinkite, kad kūgio išblukimas yra labai aiškus ir aštrus. Ir tai ne tik eilė, nepraleiskite barzdos!

Paryškintas bankas su „Clean Taper Fade“@sean_the_barber_

Paryškintas bankas su „Clean Taper Fade“

Kas sakė, kad mažiau priežiūros plaukų kirpimas turi būti sudėtingas? Štai triukas, pradėkite nuo prancūziško derliaus, bet šiek tiek trumpo. Toliau eilutėje yra švari linija ir vidurio išblukimas. Ir galiausiai, tu teisi, dažytas akcentas.

Netvarkinga ranka šepetėliu taper@patty_cuts

Netvarkinga ranka šepetėliu taper

Ar šis stilius atrodo pernelyg dažnas? Tačiau tai yra vienas iš labiausiai paplitusių rečiau prižiūrimų kirpimų. Tai plono plauko tankios viršūnės mišinys su siaurėjančiu šonuose. Geriausia dalis yra šoninės, sumaišytos į barzdą, kuri subalansuoja veidą.

Trumpas šepetys aukštynAJR_photo / Shutterstock.com

Trumpas šepetys

Ar jis Adomas Levinas? Nes tai yra rimta ir švelni šukuosena. Raktas yra gana paprastas, susiaurinkite šonus ir sumažinkite garsumą, kad galėtumėte šukuoti plaukus į šonus. Geriausias yra mažas priekis priekyje.

Aaron Paul Buzz kirpimasDFree / Shutterstock.com

Aarono Pauliaus „Burr Cut“

Aaronas Paulas visada buvo toks kietas, tačiau ši šukuosena yra tik dar viena šaunesnė jo versija. „Buzzcut“ su kai kuriomis siaurėjančiomis pusėmis yra geriausias receptas ir būtent tai Burras čia siūbuoja. Taip pat pripažinkime jo siaurą barzdą tomis mėlynomis akimis!

įgula nukirto@tote_barber

Išgalvota nematoma dalis su nuluptu viršumi

Dažyti plaukai visiškai laikomi mažiau priežiūros šukuosenomis, nes juos tikrai reikia liesti ne itin dažnai. Dėl subtilios kietos dalies tai tampa stiliumi, kuriam nereikia per daug priežiūros. Galiausiai, aštriu kūgiu išblukinkite aptakiu šoniniu šepečiu.

Chriso O’Donnello stilingas trumpas pasėlis s_bukley / Shutterstock.com

Chriso O’Donnello stilingas trumpas pasėlis

Tai toks klasikinis, tačiau subtilus kirpimas, kurio kartkartėmis nereikia liesti. Šoninis šepetys, dėl kurio jis atrodo kietas, bet ne per daug beprotiškas, todėl šią išvaizdą galite dėvėti oficialiai, bet atsitiktinai. Galiausiai turite šypsotis, tai tik papildymas bet kokiam stiliui.

Justino Timberlake'o aukšto ūgio kirpimasTinseltown / Shutterstock.com

Oficialus dezorientuotas viršus su išblukusiomis pusėmis

Negalima pritarti šiam stiliui, nes tai yra atsitiktinių, bet putojančių kirpimų pavyzdys. Viršus yra tankus, bet trumpas, tačiau nepakankamai trumpas, kad būtų išpjautas, bet ne toks tankus kaip šleifas. Šonai nusmailėję. Norėdami paskutinio dalyko, pasilikite barzdą, šiek tiek nukirpkite ir „BOOM“!

„French Crop“ ir „High Fade“@irfan_eke_man_hair_master/Instagram

„French Crop“ ir „High Fade“

Didelis išblukimas su džiazuojančiu prancūzišku derliumi yra raktas! Šonas taip smulkiai išblukęs, o apatinis pjūvis daro jį klasikiniu. Viršuje naudokite minkštą raštą su dažytu paryškinimu. Jei plaukai ploni, tai dar geriau

Klasikinis kūginis trumpas pasėlis@irfan_eke_man_hair_master/Instagram

Klasikinis kūginis trumpas pasėlis

Šoninius šepečius, kai jie atliekami teisingai, malonu žiūrėti. Šonai tiesiog puikiai susiaurėję. Ne per daug, ne per mažai. Svarbiausia, kad nebūtų sunkios dalies ir tiesiog pakreipkite ją į šoną. Naudokite skustuvą, kad suformuotumėte mūsų liniją visais kampais.

Burr CutAlones / Shutterstock.com

„Burr Cut“

„Burrcut“ yra gana subtilus, tačiau jis toks švelnus. Naudojant 1 arba 0 dydžio kirpimo mašinėlę, jis atrodo taip, kaip yra. Naudokite skustuvą, kad kaktos plaukai būtų švarūs. Mažiau yra daugiau, prisimink tai!

Modernus ir retro retro viduryje@andrewdoeshair

Modernus ir retro retro viduryje

Gana įžūlus mums čia, kai viršus yra viduryje, o šonai sluoksniuoti, o viršus laisvai krenta ant šonų, sukurdamas šią nuostabią retro išvaizdą. Ūsai yra tas elementas, dėl kurio jis tampa labiau retro nei modernus.