Išlikite nesenstantys su šiais 30 klasikinių kūginių kirpimų

Jei ieškote kirpimo, kuris nebūtų pernelyg nuobodus, ne per laukinis ir niekada neišeis iš stiliaus, apsvarstykite vis populiaresnį klasikinį kūginį kirpimą.

Klasikinis kūginis kirpimas yra mažai priežiūros reikalaujantis, didelio našumo stilius, klasikinis ir nesenstantis. Jį lengva gauti, ir jūs galite jį pakeisti pagal savo asmeninį stilių. Tai vienas iš tų stilių vyrams, kurie tiesiog negali suklysti.

Klasikinis kūginis didelės apimties šluostė Kathy HutchinsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Jis puikiai tinka visų tipų veidams ir plaukų tipams, taip pat išlaiko pusiausvyrą tarp kasdienio ir profesionalaus. Jei jums reikia tvarkingo kirpimo darbui ar tiesiog norite šlifuoto stiliaus, klasikinis kūginis kirpimas yra skirtas jums.

Ko man reikia klasikiniam kūgiškam kirpimui??

Kadangi klasikinis kūginis kirpimas yra lankstus stilius, galite jį pataisyti pagal savo skonį. Dėl šios priežasties nėra nustatytų reikalavimų plaukų ilgiui. Trumpesni plaukai suteiks profesionalesnę, klasikinę išvaizdą, o ilgesni plaukai suteiks šiuolaikiškesnę išvaizdą ir kai kuriais atžvilgiais atrodys beveik kaip kvapas.

Ilgis visiškai priklauso nuo jūsų. Pažvelkite į kai kuriuos jums patinkančius stilius ir naudokite juos kaip informacinį vadovą.

@adamjosephchase/ Instagram

Kaip padaryti klasikinį kūginį kirpimą

Daugeliu atžvilgių klasikinis kūginis kirpimas yra tarsi atjungtas apatinis kirpimas. Plaukai šonuose ir nugaroje yra siauri, o viršuje – ilgi. Tačiau klasikinis kūginis kirpimas yra labiau senosios mokyklos ir oficialus.

Pirmiausia norėsite savo stilistei pasakyti, kiek laiko norite, kad jūsų plaukai būtų. Nors tai jums patinka, geras atspirties taškas yra du coliai viršuje.

Norėdami gauti klasikinį kūginį kirpimą, pradėkite siaurinti šonus ir nugarą. (Būtinai pasakykite savo stilistui, kaip palaipsniui norite, kad kūgis būtų smailus.) Stilistas gali naudoti žirkles ar kirpimo mašiną, kad pasiektų kūgį. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, kirpimo mašinėlės nustatymas gali būti trumpas – #2 arba ilgas – #5.

Taip pat galite nurodyti, kur norite baigti kūgį. Jei pageidaujate ilgo kūgio, kuris baigiasi kaklo pagrindu, kirpimo mašinėlės turėtų duoti gerą rezultatą. Tačiau, jei jums patinka trumpesnis kūgis, kuris baigiasi labiau prie ausų apačios, paprašykite savo stilisto, kad jis užbaigtų kūgį. Gali būti, kad jie naudos tiesų skustuvą, kad pašalintų visus plaukus, esančius žemiau kūgio galo. Jei jums patinka ši švari išvaizda, būtinai paprašykite skustuvo apdailos.

Tada paprašykite savo stilisto nukirpti plaukus ant galvos iki norimo ilgio. Tai gali būti nuo pusės colio iki keturių colių. Jūsų stilistas greičiausiai tam naudos žirkles.

@andrewdoeshair / Instagram

Kaip suformuoti klasikinį kūginį kirpimą

Klasikinį kūginį kirpimą galima formuoti daugybe skirtingų būdų, todėl pasirinkite sau tinkantį stilių. Be to, yra keletas elementų, kurie visada gerai veikia su klasikiniu kūginiu kirpimu.

Jūs negalite suklysti su šonine dalimi. Dalis, naudojama kartu su klasikiniu kūginiu kirpimu, yra laimingas derinys, ypač jei dalis yra dramatiška.

@jeremywexlerhair / Instagram

Taip pat norėsite apsvarstyti kai kuriuos geros kokybės plaukų produktus, kad jūsų kūnas būtų kuo geresnis. Trumpesniems plaukams tiks bet koks įprastas vaškas, pasta, pomada ar panašus produktas. Jei plaukai ilgesni, apsvarstykite produktą su didesniu sulaikymu. Pomade arba pasta idealiai tinka, jei norite, kad jūsų plaukai blizgėtų.

Žiūrėkite žemiau esančią galeriją:

Sulaužytas Kifas su šepetėlio nugarėle@me_vedęs_plaukas

Sulaužytas Quiff su šepetėlio nugarėle

Šis lengvas siaurėjantis kirpimas yra viskas, ką vyro kirpimas turėtų būti: jaunas, drąsus ir vyriškas. Jis puikiai dera su veido plaukais, o sukama dalis viršuje yra labai laukiamas priedas.

Sluoksniuotas Kifas@danperrihair

Sluoksniuotas Kifas

Šis atlenktas šriftas naudoja klasikinį kūgį, kad užbaigtų šonus. Aukšta viršutinė ir arti esančios pusės suteikia unikalią, kontrastingą išvaizdą, kuri atspindi jūsų veido formą ir suteikia visiškai naują išvaizdą.

Šoninis stumiamas šriftas@jelle.vissers

Šoninis stumiamas šriftas

Čia yra klasikinis kūgis su stebėtinai ilgomis pusėmis. Žinoma, šis kirpimas reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei kiti sąraše esantys, tačiau jis yra vienodai kietas ir suteikia daug laiko žaisti.

Sluoksniuotas stūmimas atgal su šventyklos išblukimu@domthebarberian

Sluoksniuotas stūmimas atgal su šventyklos išblukimu

Šis trumpas kirpimas jaučiasi maloniai ir reguliariai. Nors plaukai yra šiek tiek ilgesni, nei matytumėte karinėje šukuosenoje, tvarkingumas sukuria tą patį vertingą įspūdį.

Klasikinis kūginis su dalimiGeorge Rudy/Shutterstock.com

Klasikinis kūginis su dalimi

Kaip matote, klasikinis kūgis puikiai tinka veido plaukams. Čia plaukai apsivija visą veidą, lūžę tik siaurąja dalimi viršuje. Sujunkite tai su slidžiu kvapu ir tai atrodo labai šauniai.

Tekstūruota klasika@barber_djirlauw

Tekstūruota klasika

Jei ieškote kirpimo su šiek tiek daugiau tekstūros, tai gali būti būtent jums. Šis paprastas kirpimas atitinka auksinę taisyklę „ilgas viršuje, trumpas šonuose“, tačiau su papildoma tekstūra, kad būtų kontrastingos siaurėjančios pusės.

Atsitiktinis šepetys su kūginiu šonu@ballesterbarbershop

Atsitiktinis šepetys su kūginiu šonu

Pavadinkite tai dirbtiniu vanagu ar šepetėliu, šis vyriškas kirpimas naudoja šiek tiek lengvo šepečio, kad pasiektų nedidelį keterą palei vidurį. Suporuotas su trumpu kūgiu šonuose, tai lengva išvaizda, dėl kurios būtų sunku skųstis.

Pasitikintis šukuotas nugara@rumbarber

Šukuotas atgal su pasitikėjimu

Norite šiek tiek labiau išsiskirti? Jei šiek tiek išaugsite viršutinius plaukus, galite juos atsikratyti, kad atgaivintumėte 80-ųjų išvaizdą. Turėdami šiek tiek trumpesnius šoninius plaukus, nei jie būtų sportavę devintajame dešimtmetyje, galite pamatyti šio stiliaus naujų ir senų dichotomiją.

klasikinis teptukas@hideoutbarber

Pasitikintis šukuotas viršus

Tiems, kurie turi šiek tiek daugiau laiko ryte, galite pasiekti tikrai šaunių efektų su savo viršutiniais plaukais, naudodami mažiausią produkto dalį. Šis švarus, plaukiojantis šlavimas puikiai tinka trumpoms pusėms.

Sluoksniuotas kūginis išblukimas@alternativebarberingco

Šepetys su sluoksniuotu kūgiu

Štai kiek netvarkingas pompadūras su jaunatvišku kūgiu šonuose. Šis pjūvis kalba daug, kai suporuotas su stipria žandikaulio linija ir lengva ražiena.

Perpildytas kūgis su nukirpta šventykla@johnny_snips

Perpildytas kūgis su nukirpta šventykla

Jei jums patinka tekstūruoti kirpimai, šis stilius jums tinka. Dėl kirpimo kirpimo plaukai atrodo ilgesni, nei yra iš tikrųjų, todėl šis stilius ateis į pagalbą, jei norite mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos ir daug gylio.

Pasitikintis kūgis su šoniniu šepečiu@jw.plaukas

Pasitikintis kūgis su šoniniu šepečiu

Šis siaurėjančio pjūvio posūkis yra drąsus ir stilingas. Jame yra besisukantis pakraštys, turintis vieną plaukų sruogą, kuri kabo ne vietoje ir prideda unikalios nuojautos.

Taip ir toliau „Taper Classic“

Taip ir toliau Taper

Štai paprastas smailėjantis, jaunatviškas stilius. Priekyje esantys plaukai švelniai dygsta, sukuriant plaukų kuokštą, esantį tarp klasikinės dygliuotos išvaizdos ir šukuosenos.

Klasikinis kirpimas su barzda@barber_djirlauw

Klasikinis kirpimas su barzda

Kartais norite atsitiktinio, mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus mokyklai ar darbui, o šis žirklinis kirpimas su kūgiu puikiai tinka sąskaitai.

„Blow Out Taper Fade“šaltinis

„Undercut Taper“

Kūgiai labai gerai dera su išpjovomis, o jūs galite įsivaizduoti norimą stilių. Galite pasirinkti tekstūruotą viršų, kaip parodyta čia, arba kažką panašaus į pompadūrą.

Klasikinis trumpas kirpimas su išblukusiu iškirpte@hayden_cassidy

Klasikinis šlifuotas nugaros žirklinis kirpimas

Norėdami gauti pilną, lygią plaukų galvą, išbandykite tokį žirklių kirpimą. Plaukai siaurėja ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš priekio į nugarą, sukuriant itin tvarkingą išvaizdą.

Sugręžta atgal Undercut@liamjtwist

Sugręžta atgal Undercut

Ši didelio kontrasto išvaizda šiuo metu yra madinga, ir nesunku suprasti, kodėl. Tolygus kūginis rėmas sukuria didelį tūrį, kuris yra šukuojamas pirštu, kad būtų pasiekta maksimali tekstūra.

Priekinis šepetys ant vidutinio derliausAllkindofpeople/ Shutterstock.com

Priekinis šepetys ant vidutinio derliaus

Šią madingą išvaizdą pasiekti stebėtinai paprasta. Tai daugiausia sukuria paprastas kirpimas, o priekiniai plaukai yra šiek tiek išaugę, todėl juos galima šukuoti.

Lengvos tekstūros prancūziškas ir klasikinis kūginis@seuelias

Lengvos tekstūros prancūziškas ir klasikinis kūginis

Jei norite kilimo ir tūpimo takui paruošto stiliaus, apsvarstykite galimybę atlikti tokį kirpimą. Šio stiliaus sukurta kampinė tekstūra traukia akį ir yra madinga.

Laisvo stiliaus Pompadour@pedrostival_/Instagram

Laisvo stiliaus Pompadour

Šis aukštas, platus pompadour yra dėmesį patraukiantis vaizdas, kuris puikiai tinka atsitiktiniam asmeniniam stiliui. Ryški linija suteikia aiškumo ir švaros.

Ivy lyga@robinmaeter

Ivy lyga

„Ivy League“ yra vienas iš klasikinių kūginių kirpimų. Šis amžinas stilius yra kirpyklų klasika dešimtmečius, trumpas, paprastas ir stilingas.

Prancūziškai apkarpytas emocijų kirpimas@sean_the_barber_

Prancūziškai apkarpytas emocijų pjūvis

Šis unikalus stilius įkvėptas iš pakraščių ir dubenėlio pjūvių, kad būtų sukurtas hibridas su trumpomis pusėmis ir ilgu apibrėžtu pakraščiu.

Paprasčiausias žirklinis kirpimas@rpb_nq

Paprasčiausias žirklinis kirpimas

Šis tvarkingas, oficialus kirpimas yra puikus mažai priežiūros reikalaujantis stilius, puikiai tinkantis visų tipų plaukams. Universalus ir švarus, šis kirpimas yra tinkamas, tačiau jaunatviškas.

Reglamento iškirpimasAlones / Shutterstock.com

Reglamentas sumažintas

Kas atsitiks, kai imsite nesenstantį štapelį ir jį atnaujinsite? Tokiu atveju jūs ilgiau imatės reguliavimo kirpimo, kuris leidžia plaukams tekėti, tačiau vis dar turi apibrėžimą.

Klasikinis kūginis vidutinis pasėlis@loxam_barber

Klasikinis kūginis vidutinis pasėlis

Dėl tvarkingos, gerai prižiūrimos išvaizdos, jūs negalite suklysti su šiuo vidutinio ilgio kūginiu kirpimu. Plaukai išaugo šiek tiek ilgiau nei daugelyje kūginių kirpimų, todėl, jei norite, yra daugiau galimybių juos formuoti.

Klasikinis kūginis kirpimas

Klasikinis kūgis su išblukimu

Po elegantiškesnės šukuosenos? Tai tikrai patiks kiekvienam išrankesniam džentelmenui, norinčiam šukuosenos.

Klasikinis šoninis šukavimas ir barzda@jannikknopp

Klasikinis šoninis šukavimas ir barzda

Jei pastebėjote, kad jūsų plaukai lengvai sveria, išbandykite trumpesnį, bet apimtį, kaip ši šoninė šoninė. Plaukai vis dar turi aukštį, tačiau jie nėra tokie ilgi, kad jie sugrius pagal savo svorį.

Klasikinis „Taper“ ir „Pompadour“@ moohammad_hamze

Klasikinis „Taper“ ir „Pompadour“

Kitas didelės apimties stilius, šis šiuolaikinis pompadour pasižymi švariomis ir apibrėžtomis pusėmis, kontrastuojančiomis su aukštu matiniu pompadouru viršuje.

Šukuoti klasikiniai kūginiai plaukaišaltinis

Šlifuotas kūgis

Tai toks švarus kūginis darbas! Priekinė dalis laikoma šiek tiek ilgiau, kad būtų pasiekta tobula piršto šukos, kurią jis turi priekyje.

„Taper Fade“ klasikinis mokyklos kirpimas

Elegantiškas „Taper Fade“

Viršus atrodo, kad jis turi gana gražią tekstūrą su gana elegantiškomis šoninėmis šukomis. Štai kodėl niekada negalite suklysti su kūginiu, viskas tiesiog susideda iš turtingo būdo.

Klasikinis kūginis@dannyandcobarbers

Puikiai šukuotas šonu

Koks švarus ir tikslus kirpimas! Iš esmės jūs galite paleisti šį stilių iš kartos į kartą, amžinai. Kaip visada traškiai.

Ekstravagantiškas „Pompadour“@pedrostival_/Instagram

Ekstravagantiškas „Pompadour“

32. Pats karalius didžiuotųsi šia pompada čia pat! Sklandus perėjimas su šoninėmis žaizdomis.

Vidutinis klasikinis pasėlis@justusf_hansen

Vidutinis klasikinis pasėlis

Žirkliniai pasėliai ir kūgiai visada dera kartu. Tai klasikinis sporto derinys.

Klasikinis kūginis ir šepetys@andrehamann

Klasikinis kūginis ir šepetys

Kitas žirklinis derlius, kuris yra tiesiog tobulas ir turi barzdą. Tokia ilga kūginė puikiai tinka, kai oras šiek tiek atšąla, o jūsų galvoje atsiranda papildoma šiluma, o jūsų stilius išlieka suderintas ir valdomas.

Šoninės šukos su pjūviuAJR_photo / Shutterstock.com

Šoninės šukos su pjūviu

Tokia šukuosena, kaip šoninė šukos, puikiai dera su klasikiniais kūginiais, tokiais kaip čia.

Nepamirškite taikyti tam tikro produkto, kad jūsų išvaizda išliktų kartu; nors ši šukuosena yra gana trumpa, viršutinė dalis vis tiek galėtų naudoti atramą.

Netvarkinga barzda ir kūgisbegalphoto / Shutterstock.com

Klasikinis kūgis ir barzda

Geriausias būdas kartais yra išlaikyti paprastumą. Šis kirpimas atrodo darni ir išskirtinai prižiūrimas.

Klasikinis kūginis žirklinis pasėlis@luizgustavoaguiar

Klasikinis kūginis žirklinis pasėlis

Dar viena pompastūra knygoms! Tai gali padėti sukurti stilių, jei naudodami plaukų džiovintuvą pridėsite reikiamo tūrio, kad jį ištrauktumėte taip.

Šoninės šukos ir klasikinis kūginisASDF_MEDIA / Shutterstock.com

Šoninės šukos ir klasikinis kūginis

Gana standartas derinti gerą verslo žirklių derlių su siaurėjančia iškirpte ir šonkauliais. 

Vidutinio žirklinio kirpimo ir siaurėjančios pusės nelgelpi / Shutterstock.com

Vidutinio žirklinio kirpimo ir siaurėjančios pusės

Šis vidutinio dydžio žirklinis augalas puikiai suformuoja geras savybes. Viršutinė dalis paliekama ilgiau, nes ją reikia elegantiškai nušluoti į šoną ir šukuoti atgal. 

Vidutinis žirklinis pasėlis@rpb_nq

Vidutinis žirklinis pasėlis

Žirklės nupjauna tokį ilgį, kad galėtumėte gauti beveik bet kur. Kaip standartinis kirpimas, šio stiliaus kūgis yra beveik visi kirpėjo pagrindiniai įgūdžiai.

Tekstūruotas banguotas pasėlis su klasikiniu kūgiu@rpb_nq

Tekstūruotas banguotas pasėlis su klasikiniu kūgiu

Turėdami banguotus plaukus, jūs gausite VIP klasę ir tekstūrą, o berniukas tai daro nuostabiai, naudodamasis ja! Rinkdamiesi kirpimą, kaip visada apsvarstykite, kokį plaukų modelį turite.

Vidutinio kirpimo ir barzda@rpb_nq

Vidutinio kirpimo ir barzda

Tokios vidutinio dydžio žirklės, kurios yra trumpoje pusėje, ir yra priežastis, dėl kurios ji puikiai dera su pilna barzda.

Klasikinis susiaurėjimas ir smūgis atgal@rpb_nq

Klasikinis susiaurėjimas ir smūgis atgal

Nesenstantis kūgis su nušlifuotais vidutinio plauko plaukais gali suteikti jums darbą ir svajonių žmogų! Nepamirškite klasikos, pridedant modernaus posūkio, pavyzdžiui, išblukimo ar kietos linijos dizaino, stilius gali būti dar geresnis.

Klasikinis kūginis ir stilingas šepetys@z_ramsey

Klasikinis kūginis ir stilingas šepetys

Tokio ilgio šepetėliui tikrai reikia tam tikro produkto, kad jį išlaikytumėte, todėl kol dirbate, eksperimentuokite su skirtingomis tekstūromis. Čia matome, kad jie dingo su pirštų šukomis, bet jūs galite naudoti šepetėlį ar šukas, kad pasiektumėte garsumą.