Išnykimo tipai šiuolaikiniam džentelmenui

Išblukimas yra daugiau nei tik aksesuaras, kurį pridedate kaip laikrodis ar gražūs batai. Išblukimas diktuoja jūsų plaukų ribas, sušvelnina norimas detales ir sušvelnina tas, kurių nenorėtumėte demonstruoti atviroje scenoje iki šnabždesio.

Šios kitos nuotraukos pateikia keletą naujausių būdų, kaip galite sukurti išblukimą, kad išryškėtų visas jūsų stiliaus potencialas.

Asortimentas ir „Low Fade“@z_ramsey

Asortimentas ir „Low Fade“

Jei jūsų šukuosena vyksta daug, tada mažas išblukimas gali būti jūsų pasirinktas ginklas. Mažai išblukus, šonai labiau nusileis į apačią, tolygiai atkreips dėmesį į visą jūsų išvaizdą ir suteiks jums ypatingą aurą iš tolo.

„Sharp Mid Fade“ su stora viršūne@jan.khalifaa

„Sharp Mid Fade“ su stora viršūne

Vidutinis išblukimas sutelkia dėmesį, kai mes daugiau stebime į viršų, pabrėždami šukuoseną virš šventyklų. Dėl to galite sukurti nedidelį kontrastą tarp savo išvaizdos apačios ir viršaus.

Ši išvaizda tikrai tinka tokiems aksesuarams kaip akiniai nuo saulės, auskarai ir „Flashdance“ amžiuje. galvos juostelės!

Dizainerių išblukusios linijos@moohammad_hamze

Dizainerių išblukusios linijos

Išblukimo linijos šiuo metu yra populiari priemonė, padedanti paversti gyvą, kvėpuojantį meno kūrinį. Nors jie buvo populiarūs daugelį metų, pastaruoju metu juos pradėjome matyti kilimo ir tūpimo tako šou bei mados parodose.

Jie taip pat buvo rasti tarp Holivudo elito su tokiais kaip Kendrick Lamar ir Curtis Jackson.

„Line Up“ ir „Thick Pomp“@markthebarber

Linija ir vidutinis išblukimas

Eilė mados pasaulyje yra ne tada, kai krūva įtariamųjų patenka prieš atspindinčią stiklo plokštę, kad būtų ištirti geriausi LA. Plaukų pasaulyje linija yra sukurti aštrią perėjimo ribą tarp pilnų plaukų srities ir vietos be.

Blondinės ir rudos spalvos išblukimas@z_ramsey

Blondinė ir ruda aukšta

Atspalvių kontrastas ir išblukimo kontrastas; čia matome ryškiausius, kokie tik gali būti, saulėje balinti nuo ’69 metų vasaros. Nesvarbu, ar prašote kirpėjo pliko išblukimo, ar aukšto kūgio, abu puikiai dera su šia išvaizda.

Dizaineris „Faded Beard“ ir „Pompadour“@moohammad_hamze

Dizaineris „Faded Beard“ ir „Pompadour“

Kaip matome su šia išvaizda, blukimas yra ne tik viršuje ir gali būti taikomas ir barzdai. Nors tai labiau pakraščio dizainas, kartais drąsus ir bandantis naujų idėjų stilius gali sukurti fantastišką, tikrai originalią išvaizdą.

Visada būkite tendencijų kūrėjas ir matote, kaip jūsų idėjos įamžintos dešimtmetį apibūdinančioje ikoniškoje išvaizdoje; Galutinė glostymo forma yra imitacija.

Atsitiktinis šepetys su mažu išblukimu@ javi_thebarber_

Atsitiktinis šepetys su mažu išblukimu

Šukuosenos išvaizda yra išvaizda, kurios pagrindinis tikslas yra pasukti galvas. Be to, jei ieškote subtilesnės, sušvelnintos versijos, šis trumpesnis variantas gali būti jums tinkamas.

Puikiai subalansuotas su vidutiniu išblukimu, jis sukuria tą patį jausmą, tik šiek tiek atsitiktinį.

Šoniškai šlifuota ilga viršutinė dalis ir vidutinis išblukimas@sky_salon

Šoniškai šlifuota ilga viršutinė dalis ir vidutinis išblukimas

Jei šukuosena šukuosena bus šukuosena, galėsite geriau parodyti savo pusę.

Akys (ir prailginto fotoaparato objektyvas) natūraliai sutelks dėmesį į tą pusę, kur plaukai šukuoti. Tiems iš jūsų, kurie nenori per daug pabrėžti viršaus, laikykitės mažo ir vidutinio blukimo, kaip matome šiame pavyzdyje.

Peleniniai dažai su išblukusiu kietosios linijos dizainu@moohammad_hamze

Peleniniai dažai su išblukusiu kietosios linijos dizainu

Aštri kieta linija, išgraviruota į šonus, yra vienas dalykas, tačiau, turėdami du, jūs tikrai baigėte profesionalios mados pasaulį.

Peleniniai paryškinimai, reiškiantys vėsesnes spalvas, atitinka šios nuotraukos odos atspalvį, o nespalvotos dalys atitinka veido plaukus, sukurdamos įdomią šio dviejų spalvų išvaizdos pusiausvyrą.

„High Fade“ ir dizainerio barzda@peteyrock_thebarber

„High Fade“ ir dizainerio barzda

Šis kitas stilius yra būdas parodyti savo kirpėjo įgūdžius, parodant, kad jis formuoja vyro barzdą ir formuoja viršutinę dalį.

Jis yra Michaelangelo su žirklėmis ir Donatello su kirpimo mašinėlėmis. Aš rekomenduočiau google ieškoti abiejų šių pavadinimų, jei manote, kad kalbu tik apie vėžlius su puse lukšto.

Banguota vertikali šukuosena su dideliu išblukimu@nunez.kirpėjas

Banguota vertikali šukuosena su dideliu išblukimu

Garsus išblukimas garsėja tuo, kad meta akis tiesiai į plaukų viršūnę, panašiai kaip alpinistas, skaliantis kalną.

Puikiai tinka, kad stilius su apimtimi atrodytų dar tūringesnis, sukurdamas papildomo vieno ar dviejų colių tūrio išvaizdą. Puikiai tinka išspausti iš išvaizdos kiekvieną paskutinį ūgio gabalėlį.

Laisvos garbanos ir sprogimas išnyks@nunez.kirpėjas

Laisvos garbanos ir sprogimas išnyks

Sprogimo išnykimas yra tada, kai išblukimo linija seka jūsų kaukolės kreivę; jis siaurėja aplink ausies liniją ir žemyn pakaušyje. Tai puikiai tinka sekant mohawk ar frowwag kryptimi, tačiau paprastai galite ją naudoti bet kokiai šukuosenai, kurią norite, kaip matome šiame puikiame pavyzdyje.

Tekstūruoti ploni smaigaliai@kalin_barber

Tekstūruoti ploni smaigaliai ir didelis išblukimas

Dešimtojo dešimtmečio viduryje populiaresnio pankroko ir alternatyvaus roko propagavimas sukėlė trumpų, dygliuotų plaukų išvaizdą.

Jau beveik 2020 -ieji ir jūsų plaukai, taip pat smūgis, vis dar yra, tik spygliai yra ilgesni, o išblukimas yra daug didesnis. Atsiprašau, Bryan Holland.

Subtilūs aukščiausi akcentai ir vidutinis išblukimas@peteyrock_thebarber

Subtilūs aukščiausi akcentai ir vidutinis išblukimas

Jei jūsų plaukai turi daug apimties, išblukimas viduryje yra geras būdas subalansuoti jūsų išvaizdos dėmesį per visą galvą, tuo pačiu išlaikant, kad šou žvaigždė yra viršuje.

Subtilūs akcentai suteikia plaukams natūralią išvaizdą, kuri, tinkamai padaryta, visiškai įsilieja į jūsų natūralią plaukų spalvą.

„Line Up and Drop Fade‘ Fro “@peteyrock_thebarber

„Line Up and Drop Fade ‘Fro“

Kaip buvo minėta anksčiau, jei matote daugiau nei vieną sąmoningą griežtą liniją, žinote, kad žiūrite į ką nors, kas su savo stilistu vadinasi vardu; Tikra šukuosenų žinovė.

Čia matome aukštą šventyklos išblukimą su linija, žyminčia odos išblukimo pabaigą. Linija-tai dar vienas švaresnis vaizdas, sukuriant dirbtinę liniją, o ne leidžiant plaukų natūralioms linijoms diktuoti galus.

Netvarkingas šoninis šukavimas ir kūginis išblukimas@meha_barber

Netvarkingas šoninis šukavimas ir kūginis išblukimas

Išvaizda, šoninė šukos išvaizda buvo stilius, pradėjęs naują korporacinės Amerikos erą (bent jau JAV.) Serijos „Mad Men“ gerbėjai prisimins 50-ojo Dono Draperio šukuoseną.

Blyksėkite pirmyn iki šiandienos, o ne toks švarus šio stiliaus variantas prideda retro klasikos ir naujoviško avangardo mišinio.

Šventyklos išblukimas ir šepetys atgal@peteyrock_thebarber

Šventyklos išblukimas ir šepetys atgal

Slenkantys plaukai dėl daugybės legendinių istorinių asmenybių ir Holivudo filmų tapo tvirto, dalykiško požiūrio žmogaus įsikūnijimu.

Andy Garcia filme „Vandenynai 11“, Robertas De Niro „Goodfellas“ ir Michaelas Douglasas „Wall Street“ yra vieni geriausių pavyzdžių, kodėl mes atrodome taip madingai ir apdorojame tai taip, kaip darome.

Šventyklos išblukimo pridėjimas padeda pašalinti šį stilių iš devintojo dešimtmečio ir padaryti jį jūsų.

Tvarkingas mažo tūrio viršus su kūginiu išblukimu@jayroberts_

Tvarkingas mažo tūrio viršus su kūginiu išblukimu

Jei pastebėjote, kad pati mintis apie tai, jog galima suskaičiuoti visus plaukus ant galvos, tampa vis labiau pasiekiamas žygdarbis, galbūt norėsite apsvarstyti mažo tūrio viršutinę dalį.

Plonesni, mažiau tūriniai plaukai puikiai atrodo, jei patiriate plaukų slinkimą, nes dėl to plaukų slinkimas tampa daug mažiau pastebimas. Pridėkite kūgio išblukimą, kad išvaizda būtų dar švaresnė ir profesionalesnė.

Subtili siaurėjanti šventykla su garbanotomis ilgomis sruogomis@char 24

Subtili siaurėjanti šventykla su garbanotomis ilgomis sruogomis

Tarkime, kad esate palaiminti ilgais, slenkančiais plaukais ir norėtumėte žinoti, kaip jų išvengti, nenukirpdami, tada šis kitas išblukimas gali būti slaptas ginklas, kurio jums reikia savo arsenale.

Šis šventyklos išblukimas užtikrina, kad plaukai būtų stumiami tiek, kad nesukeltų kelio, tuo pačiu leisdami jiems laisvai tekėti ir susisukti vėjuje iki pat širdies.

Plonas plaukas šepetys su išblukusia šventykla@henlo_

Plonas plaukas šepetys su išblukusia šventykla

Šukuosena atrodo taip, kad daugelis lenktynininkų ir blogų berniukų tipų mėgsta sportuoti, net 1950-aisiais, kai Jamesas Deanas maištavo be priežasties.

Daugeliui plaukų gelio išlaikyti reikia daug ir daug, tačiau jei galite jį nuplėšti, jis atrodo labai stilingai ir vyriškai. Vidutinis išblukimas yra puikus būdas subalansuoti fokusą tarp viršaus ir šonų.

Ilgas sruogas su kūginiu išblukimu@jakfinchhair

Ilgas aptemptas viršus su kūginiu išblukimu

Šis stilius turi „aš prabudau taip“ jausmą, tačiau kūgio išblukimas užima karūną. Puikiai atlikta technika.

Dizaineris „Drop Fade“ ir „Barzda“@moohammad_hamze

Dizaineris „Drop Fade“ ir „Barzda“

Gerai, šis stilius tinka ne visiems. Su dizainerio lašo išblukimu ir paryškintu priekiu bei stiliumi … tarkime, kad ši šukuosena taip pat gali lengvai dėvėti jus, o ne jus. Tikrai atrodo laukinis!

Fine Taper Fade su nukirpta šventykla@menshairstyletrends

Fine Taper Fade su nukirpta šventykla

Šis sumažintas išblukimas, šventyklos išblukimas atrodo labai šauniai, kai suporuotas su šiais, nors ir dažytais, pilkais smūgiais. Kas sako, kad reikia laukti, kol pamatysi save kaip pilką lapę?

Elegantiškas „High Fade“ su siaurėjančia linija@jasonfiorentino

Elegantiškas „High Fade“ su siaurėjančia linija

Čia esanti stiliaus kompozicija išlieka gana konservatyvi, atsižvelgiant į tai, kokio išblukimo ji nori, bet jei tik šiek tiek pasuksite galvą, pamatysite du smarkiai nuskustus smūgius.

Taip barzdos skutimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį užbaigiant išvaizdą. Patikrinkite, kaip eina jo linijos, ir užbaikite išnykimo kelią.

Traškus pjūvis su šepetėliu@corneliucrihan

Traškus pjūvis su šepetėliu

Šepetys aukštyn ir šepetys žemyn! Tai gana nuostabus būdas formuoti šiaip gana standartines šukuosenas šiais laikais.

Nuskusta kieta linija suteikia jai dar vieną dimensiją, atskirdama šį nuostabų vidutinį odos išblukimą.

Kasdienis susiaurėjimas su šepetėliu@fleetwoodthebarber

Kasdienis susiaurėjimas su šepetėliu

Kūgis yra kaip konservatyvesnis išnykimo pusbrolis. Daugelis žmonių nori susieti plaukų liniją su barzda, išblukindami ją kartu.

Banguotas „Pompadour“ su „Drop Mid Fade“@mattjbarbers

Banguotas „Pompadour“ su „Drop Mid Fade“

Pompaduras, ypač tokio ilgio kirpimas, gali tapti puikia pora beveik viskam! Šis artimo kirpimo lašo išblukimo būdas yra tobulas.

Labai tylus šventyklos kritimas@nickbarfordas

Labai tylus šventyklos kritimas

Padėtas aukščiau, toks kritimas gali lengvai integruotis su trumpesniu pjaustymo viršumi. Puikiai veikia su šiuo trumpo pakraščio Cezario pasėlių variantu. 

Plyšęs išblukimas ir kieta kampinė barzda@ alifade22

Plyšęs išblukimas ir kieta kampinė barzda

Sąžiningai, šis yra per daug švarus! Koks įgūdis! Man patinka, kaip ilgesnės plaukų sruogos puikiai baigiasi puikiai iškirpta linija ir susilieja į išblukimą.

Barzda taip pat yra dar vienas įgūdžių lygis. Turint omenyje, kad visada sunku jį išlaikyti tokiu būdu, bet tikrai lengva suteikti jam meilės ir rūpesčio, kurio jis nusipelno, jei jis atrodo taip.

Vidutinis išblukimas ir kūginis viršutinis pasėlis@ kipp_hair

Vidutinis išblukimas ir kūginis viršutinis pasėlis

Esant tokiems plonesniems plaukams, siaurėjantis kūnas gali visiškai judėti. Vidutiniai plaukai visada daro didesnį akių įspūdį, kai jie dirba su trumpesniu odos išblukimu.

Šventyklos išnykimas ir vaivorykštė@oficial_daniel_tubarao

Šventyklos išnykimas ir vaivorykštė

Ar žinojote, kad taip pat galite paprašyti išblukusių vaivorykštinių dažų? Gaunamas dvigubas išblukimo veiksmas! Puikus būdas susieti savo pasirinkimo nebuvimą, jei galvojate pasirinkti stilių, kuris yra labiau „atviras“.

Šventyklos išblukimas ir priekinis šepetys@ kipp_hair

Šventyklos išblukimas ir priekinis šepetys

Priekinis šepetys viršuje atrodo kaip labai kieta banga. Didžioji dalis yra tai, kad jūs galite nuspręsti, kokia didelė banga tampa, kiek laiko norite palikti jai augti. Išblukimo sugebėjimas bet ką suderinti labai padės.

Prancūziška netvarka ir odos išblukimas@ kipp_hair

Prancūziška netvarka ir odos išblukimas

Naujos prancūziško derliaus formos buvo visur, ir aš esu už tai. Galite jį suremontuoti ir gauti kažką gana įdomaus, pavyzdžiui, šią netvarkingą tekstūrą ir tobulai lygią odą.  

Trumpas pasėlis ir vidutinis išblukimas@ kipp_hair

Trumpas pasėlis ir vidutinis išblukimas

Šis terpės išblukimas taip pat atsitrenkia į šventyklas, formuojančias jas kartu. Paprastas kirpimas banguotais plaukais tampa itin mažai priežiūros reikalaujantis būdas išlikti skraidančiam.

Trumpas apkarpymas ir serijos išblukimas@_techneek_

Trumpas apkarpymas ir serijos išblukimas

Jei turite ką nors apibrėžtoms linijoms, ši kieto kampo linija skirta jums. Suporuokite jį su itin sklandžiu išblukimu ir jausitės tuo pat patenkinti, kaip ir patogu pažvelgti į visus, kurie žiūri į kirpimą.

Cezaris ir šventykla išnyks@ kipp_hair

Cezaris ir šventykla išnyks

Tiesūs plaukai visada yra naudingi, pridedant jiems šiek tiek tekstūros, kaip jie čia padarė su Cezariu. Neryškus trumpas pakraštys viską kontroliuoja ir nemato jūsų akių.

Sprogimo išblukimas ir garbanos@snutko

Sprogimo išblukimas ir garbanos

Garbanos atrodo labai šauniai, jei supjaustomos į dirbtinį sakalą arba išnyksta lašas, kaip čia.

Tiesa, kad pasirinktumėte ilgį, turite atsižvelgti į norimo apimties kiekį, tačiau paliekant jį trumpesnį gale, šiai šukuosenai daroma gana dažnai.

Balayage ir šventyklos išnykimas@z_ramsey

Balayage ir šventyklos išnykimas

Balayage technika yra puiki, jei turite ilgesnius plaukus, vien todėl, kad stilistas turi daugiau galimybių dirbti. Štai kodėl tokia puiki idėja sekti trumpesniu išblukimu, pavyzdžiui, šventyklos išblukimu.

„Drop Fade“ ir modernus reguliavimas@ alifade22

„Drop Fade“ ir modernus reguliavimas

Viskas apie šį stilių man rėkia KONTRASTAI. Pradedant nuo šio lašo išblukimo būdo, iki beveik ilgo reguliavimo pasėlių formavimo, atliekamo skiriant plaukus.

„Burst Fade“ ir garbanotas viršus@ barbaruivabr

„Burst Fade“ ir garbanotas viršus

Skustos linijos dizainas čia yra šio labai atsijungusio pjūvio pabaiga. Jei turite siaurus garbanotus plaukus, geriausia, ką galite padaryti, kad gautumėte panašią tekstūrą – šukuoti garbanas!

Labai išblukusi ir atjungta dalis@ gabriele_iervolino

Labai išblukusi ir atjungta dalis

Kad viskas būtų gana šviežia ir be šurmulio, jums gali būti tinkamas būdas! Patikrinkite šį didelį išblukimą ir tai, kaip jis tiesiog dera su tokio tipo detalėmis!

Vidutinis išblukimas ir sunkios bangos@ barbaruivabr

Vidutinis išblukimas ir sunkios bangos

Šios sunkios bangos suteikia man visas teisingas vibracijas! Man patinka matyti storus plaukus, tinkamai suformuotus ir turinčius tokią ploną kietą dalį, kad vidutinis išblukimas gali būti tinkamai įvertintas.

Didelio išblukimo ir didelio tūrio šepetys atgal@ gabriele_iervolino

Didelio išblukimo ir didelio tūrio šepetys atgal

Tai gana tvarkingas didelis išblukimas! Išblukę norėsite nuoseklumo ir ši šukuosena yra viskas.

Klasikinis šepetys ir „Burst High Fade“@z_ramsey

Klasikinis šepetys ir „Burst High Fade“

Sprogimas labai išblukęs gali būti labai smagu suporuoti su beveik bet kokiu derliumi viršuje. Šiuo atveju su teptuku ir tekstūra išblukimas padidino išvaizdą.

„Pointy Drop Fade“ ir vidutinis pasėlis@z_ramsey

„Pointy Drop Fade“ ir vidutinis pasėlis

Kritimo išblukimai gali skirtis priklausomai nuo to, kaip pasirinkote jį numesti (pažiūrėkite, ką aš ten padariau?), Ir šiuo atveju „smaili“ V forma atitinka čia atlikto stiliaus tipą.

Pažiūrėkite, kaip nugaroje vyksta tam tikra ančių situacija? Tiksliai formuoti tas formas!

„Burst Fade“ ir „Blow Back“@z_ramsey

„Burst Fade“ ir „Blow-Back“

Šukuosena gali būti tokia dramatiška, kokios norite, jei turite plaukų ilgį ir plaukų lakas!