Kaip kirpti berniukų plaukus + sluoksniavimo ir maišymo vadovai

Maži berniukai netrukus taps mažais vyrais ir laikas leisti savo kirpimams įkūnyti, kokie jie bus. Šiame straipsnyje yra viskas, ko jums reikia.

Net maži vaikinai gali turėti didelį stilių ir yra šimtai mažų berniukų šukuosenų, iš kurių galima išryškinti kiekvieno mažo vyro asmenybę, tačiau gali būti sunku sumokėti už viską, ko reikia augančiam berniukui. Kad viskas būtų šiek tiek lengviau, išbraukite kirpimą iš išlaidų sąrašo ir sužinokite, kaip nupjauti tobulą mažo berniuko plaukų galvą.

Pjaustymas

Kirpdami mažus berniukus, visada kirpkite plaukus aukštyn, kai kirpate ilgį viršuje, ir nustatykite ilgį pirštų galiukais. Pjaudami ar kirpdami dugną, šukomis šukuokite plaukus ir kirpkite iš apačios.

Iš pradžių būtinai nupjaukite tą patį ilgį, o paskui vėl atlikite bet kokį sluoksniavimą. Be to, prieš pradėdami kirpti, šukuokite plaukus norimose vietose. Kirpdami naudokite tik žirklių galus ir vienu metu visada kirpkite vieną nedidelę plaukų dalį.

Sluoksniavimas

Grįždami per sluoksniuotą kirpimą, plaukus laikykite aukštyn taip pat, tačiau nesijaudinkite dėl to, kad nukirpsite visus vienodo ilgio plaukus. Sluoksnio esmė yra suteikti plaukams tekstūros. Užuot kirpę vieną tiesią liniją, naudokite trumpą įsilaužimo techniką, kai plaukai nukerpami į mažesnius ir skirtingus ilgius. Tai bus daroma tik viršutiniuose sluoksniuose, kur reikia tekstūros.

Pjaudami kirpčiukus, turėkite omenyje tą pačią mintį, ne tik atlikite vieną švarų kirpimą, bet ir kelis išmintingus kirpimus, kad sukurtumėte minkštą išvaizdą. Skutimosi peiliukai taip pat dažnai naudojami vietoj žirklių, norint kirpti daug tekstūros turinčius plaukus. Naudodami ašmenis, nukirpkite plaukus įstrižai, kad plaukai nukirstų labiau susmulkintai..

Kaip nukirpti berniukų kirpimą - sluoksniavimas

Maišymas

Naudodami kirpimo mašinėles, sumaišykite skirtingo ilgio plaukus tarp viršaus ir apačios, kad kirptumėte mažus berniukus. Pradėkite nuo viršaus, pirmiausia sukurkite ilgesnius ilgius, o kai viršus bus baigtas, kirpimo mašinėlėmis nukirpkite trumpesnius ilgius.

Kai kirpimo mašinėlės pasiekia liniją, kurioje plaukai pradeda ilgėti, naudokite šukas kartu su žirklėmis, kad nukirptumėte pačius plaukų galiukus, kad jie susimaišytų su trumpesnėmis sritimis, o ne sukurtų aiškią liniją tarp trumpų ir ilgų.

Kitas būdas maišyti yra naudoti kirpimo galvutę, kuri yra tarp dydžių, naudojamų viršuje ir apačioje, tik įsitikinkite, kad tik sumaišysite, o ne per toli viršuje.

plaukų kirpimo mašinėlės ilgio

Kirpimo mašinėlės ilgiai -Atskiros kirpimo mašinėlės: naudojamos aplink ausis ir kaklą

#1: aštuntadalis colio

#2: ketvirtadalis colio

#3: trys aštuntadaliai colio

#4: pusė colio

#5: penkios aštuntosios colio

#6: trys ketvirtadaliai colio

#7: septyni aštuntadaliai colio

#8: vienas colis

Taikant bet kokią pjovimo techniką, siūloma kam nors pasipraktikuoti, norint įsisavinti bet kokią techniką prieš išbandant ją savo vaikams.

Įdomu, kokios geriausios priemonės šiai užduočiai atlikti? Ar jums reikia šaunių kirpimų vaikams pavyzdžių? Mes tave!

Visi „Haircut Inspiration“ produktai yra individualiai atrinkti mūsų redaktorių. Tačiau kai perkate ką nors per mūsų mažmeninės prekybos nuorodas, galime uždirbti komisinį mokestį.

„California BabyCalming“ plaukų detanglerio purškiklis su raminančiomis prancūziškomis levandomisamazon.com

Išpurškimo purškiklis

Ką pirmiausia turite padaryti prieš kirpdami plaukus? Teisingai, jūs turite atsikratyti! Dabar gali būti šiek tiek nuobodu, jei vaikui sunku sėdėti, bet nesijaudinkite! „California Baby“ purškimo purškiklis turi nuostabų prancūzišką levandų kvapą, kuris padės nuraminti visus aplinkinius, kol naudosite šį produktą. 

Jums nereikia jaudintis, kad juos naudojant reikia plauti plaukus, nes tai daro stebuklus tiek šlapiems, tiek sausiems plaukams. Didžiulis pliusas mums yra tai, kad jis yra augalinis, dar žinomas kaip be žiaurumo! Valio!

Kalifornijos kūdikisPirkti dabarRemingtonas VPG6530amazon.com

Remingtonas VPG6530

Remington VPG6530 yra puikus įrankis dėl savo universalumo. Norite, kad galėtumėte pasirūpinti vaiko plaukais ir savo partnerio barzda? Su savo 13 priedų ilgio, būtinai aprėpsite visas savo bazes. 

Ši kirpimo mašinėlė yra su dviem pavaromis, leidžiančiomis žoliapjovės ašmenis ir vakuume važiuoti optimaliu greičiu, kad žvaigždės veiktų ir sumažėtų netvarka namuose. Dabar prie to pridėkite faktą, kad tai belaidis ir dabar galite geriau valdyti smalsų mažą žmogų, bandantį žaisti kabeliais, kurių jie neturėtų. 

RemingtonasPirkti dabarProfesionalios plaukų žirklėsamazon.com

Profesionalios plaukų žirklės

Jūsų vaiko plaukų padėtis tampa nekontroliuojama ir jūs tiesiog norite greitai išspręsti problemą, suprantu. Bet tie įprastos apvalios žirklės tiesiog nenupjauna. Hehe, pažiūrėk, ką aš ten padariau?

Bet iš tikrųjų yra priežastis, dėl kurios kirpėjai ir kirpėjai turi plaukų kirpimo žirkles, ir tai yra sumažinti suskaidytus galus. Teisingai, madingas kirpimas, kurio galbūt nepadarėte paauglystėje, tikriausiai padarė daugiau žalos nei bet kas kitas.

Džiovinta žirklė buvo sukurta siekiant sumažinti apimtį, o naudodamiesi šiuo rinkiniu, turėsite galimybę pridėti tekstūros prie bet kokio kirpimo, kurį nuspręsite išbandyti. 

„ShearGuru“Pirkti dabar„Wahl Professional“ serijos detalizatoriusamazon.com

„Wahl Professional“ serijos detalizatorius

Tarkime, jūs tikrai norite padaryti kirpimą, reikalaujantį tikslumo linijoms arba aštrų nulį. Su šiuo amerikietišku detaliu būsite pasiruošę imtis bet kokio jūsų mėgstamo dizaino. 

WahlPirkti dabarPlaukų šukos - medinėsamazon.com

Sandalmedžio plaukų šukos

Vienas iš jūsų sąjungininkų, kai virsta kirpėju kirpti mažylio plaukus, visada bus šukos. Geras kirpėjas turi plaukų šukas, kuriomis jie pasitiki, jie puikiai palaiko tekstūrą, daro natūralias ar kietas dalis, ir jūs tikrai norite, kad stilius būtų užbaigtas kokiu nors produktu. 

„Rocky Mountain Barber Company“ šukos yra pagamintas iš sandalmedžio, nes apsaugo nuo plaukų statiškumo, Šios medinės plaukų šukos yra sunkesnės nei dauguma plastikinių, todėl vėdinimas per spynos bus lengvas! 

„Rocky Mountain Barber Company“Pirkti dabar„Equinox“ profesionalios žirklėsamazon.com

„Equinox“ profesionalios žirklės

Jaučiate, kad jums nereikia dezinfekuoti plaukų plauko situacijos, o jūs tiesiog ieškote puikios poros, kuri būtų tokia klasikinė? „Equinox Professional Sheers“ yra čia, kad sutvarkytų plaukų skyrių.

Mums patinka šios žirklės, kad jų dizainas apima reguliuojamas įtempimo varžtas, tai reiškia, kad jūs gaunate reikiamą kontrolę ir tikslumą. 

LygiadienisPirkti dabarFaHanerio kyšulysamazon.com

FaHaner ryklių kirpimo kyšulys & Dulkės

Paskutinis dalykas, kurio norite, yra niežtintis vaikas su plaukais, todėl tikrai turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip nusipirkti tinkamą apsiaustą. Juos smagu dėvėti ir, oi! ar mes paminėjome šaunų ryklio dizainą? Mes taip įsitraukę. 

„FaHaner“ kyšulys yra nuostabus dėl jo atsparus vandeniui ir antistatinis audinys ir tai, kad jie šiek tiek įmeta dulkių siurblys padėti išvalyti klientą po gero kirpimo. 

FaHanerisPirkti dabarShetu sviestasamazon.com

Garbanojimo kremas

Maži berniukai gali išmokti rūpintis savo plaukais nuo labai mažo amžiaus, ir su šiuo nuostabiu garbanotu kremu jie gali pradėti tai daryti!

„Cantu“ garbanojimo kremas yra pagamintas be mineralinių aliejų, sulfatų, parabenų, silikonų, ftalatų, glitimo, parafino, propileno, PABA ar DEA. Visa tai yra didelis „ne-ne“ natūraliai plaukų priežiūrai.

Mums patinka natūrali plaukų priežiūra, o „Cantu“ plaukų kremas gali tik pažadėti neįtikėtiną laikymo laiką. 

CantuPirkti dabarPlaukų kirpimo mašinėlių aliejusamazon.com

Plaukų kirpimo mašinėlių aliejus

Gerai sutepta kirpimo mašinų pora daro skirtumą visame pasaulyje. Alyvos paskirtis yra tokia, kad mašina veiktų taip, kaip numatyta, todėl kuo geriau prižiūrėsite kirpimo mašinėlę/žoliapjovę, tuo geresnių rezultatų gausite kirpdami plaukus!

WahlPirkti dabarDaugiasluoksnė ranka šlifuota su „Undercut Taper“@javi-kirpėjas

Daugiasluoksnė ranka šlifuota su „Undercut Taper“

Norėdami pjaustyti sluoksniuotą pjūvį, tokį kaip šis, pradėkite trumpai nupjauti šonus. Ištraukite kirpimo mašinėlės priedą, kad suapvalintumėte plaukų liniją ir aplink ausis, ir ant žirklių. Nupjaukite galus nuo viršutinių plaukų, kol pasieksite norimą ilgį, tada suformuokite pirštais ir geliu.

Pirkti dabarPiršto stiliaus viršutinė dalis su mažu odos išblukimu@alexthegreatvivar

Piršto stiliaus viršus su mažu odos išblukimu

Išblukimai nėra tokie sudėtingi, kaip atrodo. Pradėkite apipjaustyti šonus vidutinio ilgio priedu, o palaipsniui pereikite prie trumpesnių ir trumpesnių priedų. Linijai naudokite švarų tiesų kraštą.

Pirkti dabarRaudongalvis Pompadūras@barber_djirlauw

Raudongalvis Pompadūras

Panašios taisyklės pjauti pompadurą: kirpkite šonus trumpai, bet palaipsniui trumpinkite, tuo žemiau. Viršuje nupjaukite galus ir šukuokite atgal su daugybe produkto.

Pirkti dabarAsimetriškas „Fringe Boy“šaltinis

Asimetriškas kraštas

Iškirpti pakraštį gali būti sunku – mažiau, jei esate patenkintas netvarkinga išvaizda. Kaip visada, naudokite žoliapjoves šonui ir perėjimą į viršų žirklėmis. Norėdami gauti tokį sluoksniuotą efektą, turėsite nukirpti viršutinius plaukus įvairaus ilgio.

Pirkti dabarŠviesus Mohawko berniuko kirpimas

Išgalvota aštri tekstūra su trumpesnėmis pusėmis

Yra keletas papildomų veiksmų, jei norite iškirpti aštrų išvaizdą. Be šonų paruošimo, turėsite naudoti savo meninę pusę, kad supjaustytumėte skirtingus ilgius, kaip čia.

Pirkti dabarPlona spygliuota tekstūra@cuttyfresh

Plona spygliuota tekstūra

Tokia trumpesnė spygliuota išvaizda taip pat pasiekiama žirklėmis. Tiesiog šurmuliuokite šonus ir supjaustykite viršutinę dalį pagal pasirinktą ilgį, pridėdami keletą smailių ir slėnių, kad būtų kontrastas. Pabandykite naudoti žirklių ir žirklių mišinį, kaip čia, kad gautumėte unikalų plaukų linijos efektą.

Pirkti dabarNetaisyklingas šepetys su mini linija@criztofferson

Netaisyklingas šepetys su mini linija

Yra keletas elementų, kurie padeda pjauti šepetėlį, kaip šis. Jums reikės žoliapjovių šonams ir kvadratų išlyginimui, taip pat žirklių viršutinei kiekvienos pusės pusei, nugarai ir, žinoma, viršutinei daliai. Šiai daliai nereikia briaunos – tiks tik šukos.

Pirkti dabarsutrumpintos tekstūros šviesiaplaukis berniukas

Sutrumpinta tekstūra

Čia yra šiek tiek ilgesnis stilius, kuriame jums greičiausiai nereikia kirpimo mašinėlių. Norėdami iškirpti šią tikslią išvaizdą, turėsite šiek tiek laiko statyti sluoksnius viršuje. Be to, tikriausiai norėsite šiek tiek suploninti plaukus, kad jie nebūtų pernelyg stambūs.

Pirkti dabarIšvalyti Žemas išblukimas@chop_a_gram

Išvalyti Žemas išblukimas

Tokio mažo išblukimo kirpimas yra tarsi daugelio kitų berniukų stilių kirpimas. Žoliapjovės aplink šonus ir kaklą ir žirklės perėjimui į viršų. Tokiu atveju plaukai išlaikomi gana vienodo ilgio, kad atrodytų tvarkingai.

Pirkti dabarNetvarkingas Emo šviesiaplaukis vaikas@joshconnollybarber

Netvarkingas Emo šviesiaplaukis vaikas

Lengviausia kirpti šukuosenas yra netvarkingos. Jei norite tokio stiliaus, pradėkite nukirpti ilgus galus. Tada pasitelkite savo meninį sprendimą, kad sukurtumėte įvairaus ilgio spynas, jei reikia, suploninkite viršų.

Pirkti dabarKietosios dalies kūginis išblukimas@officialbarberclub

Kietosios dalies kūginis išblukimas

Tikrai galite pasiekti šią itin tvarkingą išvaizdą vien tik žoliapjovėmis. Braukite aukštyn nuo trumpiausio nustatymo šonuose, o viršuje naudokite ilgesnį priedą. Norėdami išvalyti liniją, norėsite naudoti lygintuvą.

Pirkti dabarTekstūruotas teptukas@acutabovesparta

Tepkite tekstūrą

Ši trumpa išvaizda yra dar vienas žirklių ir žirklių derinys. Tikrasis menas yra tai, kad viršus yra teisingas: jis turi atrodyti šiek tiek netvarkingas. Galite iškirpti spynos kampu, kad gautumėte daug kontrasto

Pirkti dabarŠukos per šukuoseną „Little Boy“ šukuosenos

Šukos per kraštą

Šis šukavimas negali būti lengvesnis. Kai kuriomis žirklėmis nukirpkite plaukus iki norimo ilgio ir rankomis nuvalykite. Šiek tiek retėja ir šiek tiek sluoksniuojasi – ir Bobas tavo dėdė!

Pirkti dabarTrumpa netvarkinga šviesiaplaukė šukuosena

Trumpai netvarkinga blondinė

Štai dar vienas stilius, kuriame tikrai turėsite patobulinti tekstūros kūrimo įgūdžius. Norint gauti tokią aštrią, daugiasluoksnę išvaizdą, reikia atlikti tam tikrą tyčinį žirklinį darbą ir reikės išretinti storus plaukus.

Pirkti dabarMohawko ir atspalvių stilius

Mohawko ir atspalvių stilius

„Mohawks“ yra lengviau pjaustyti, nei atrodo, nes daugelis blyksnių atsiranda formavimo etape. Jūsų darbas yra įsitikinti, kad viršus yra pakankamai ilgas, o tada jūs turite nuspręsti, ką daryti su likusia dalimi!

Pirkti dabarPirštų stiliaus žirklinis pasėlis@lucas_kemper_hair

Pirštų stiliaus žirklinis pasėlis

Galvojate apie dominavimo nustatymą? Ši šukuosena tikrai padės, tai yra pirštų pompadour su daugybe šepetėlių ir šoninio šlifavimo atspalvio. Šonai nėra išblukę, bet labai susiaurėję, kad tos sruogos vis dar būtų sluoksniuotos. Ilgesnės sruogos yra stumiamos atgal, o šio stiliaus gaminį naudoti būtina.

Pirkti dabar„Pompadour“ ir „Classic Taper“@barber.josh.o.p

„Pompadour“ ir „Classic Taper“

Šukuotos nugaros vaikams yra nepakankamai įvertintos, ir tai yra puikus pavyzdys, kad amžius yra tik skaičius. Dėl siaurėjančio šonų kirpimo šukuosena tampa švaresnė, o šonai išblukę, o šventykla išblukusi – tobula. Blizgesys pagerina bendrą išvaizdą ir jaučiasi dar geriau.

Pirkti dabarDramatiška natūrali dalis ir pjūvis@barber.josh.o.p

Dramatiška natūrali dalis ir pjūvis

Kietos dalys visada yra madingos, ypač su užsikabinusiu kraštu šone, o priešingas šoninis šlifavimas daro jį daug geresnį. Dėl šonuose siaurėjančio kūgio ši išvaizda atrodo taip šauniai, o ši šiurkšti spalva išryškina geriausią kirpimą.

Pirkti dabarKampinis kraštas ant tekstūruoto Cezario@barber.josh.o.p

Kampinis kraštas ant tekstūruoto Cezario

Kampinis pakraštys tampa tik geresnis, kai suporuotas su kitu stiliumi, ir čia jis yra kietas ir mėtomas cezario pjūvis. Pakraštys yra labai tvarkingas ir turi tiek pat detalių, kaip ir sudėtis. Jau nekalbant apie paryškintus dažus ir cezarį ant viršaus, todėl jie tampa daug mažiau bendri, todėl jūs žiūrite į kelią.

Pirkti dabarNuostabios tekstūros berniukasšaltinis

Nuostabios tekstūros berniukas

Kas gali būti geriau, nei ištraukti įprastą ir atsitiktinį kirpimą, tačiau su nedideliais posūkiais čia ir ten. Prancūziškas kirpimo stilius ant kaktos su tomis nedidelėmis garbanomis daro jį kitokį. Be to, šonai gražiai susiaurėja, šiek tiek išblukę. Mažiau yra daugiau, ar ne?

Pirkti dabar