Populiariausios afro šukuosenos vyrams 2021 m. (Vizualinis vadovas)

Afro yra legendinis vyrų kirpimas. Visi žino bent vieną devintojo dešimtmečio dainą ar filmą, kuriame yra šaunus vaikinas su dideliu afro ant galvos, ir jūs turite tęsti šį stereotipą. Tai sakant, yra dešimtys požiūrių į kuklų afro; šioje nuotraukų galerijoje surinkome keletą mėgstamiausių, kad galėtumėte pasirinkti geriausią varžovą.

Donaldo Gloverio afro DFree / Shutterstock.com

Donaldo Gloverio afro

Matyt, ne tik šaunūs devintojo dešimtmečio aktoriai dėvi afros, nes Donaldas Gloveris yra pakankamai vyras, kad galėtų dėvėti šį laukinį ir garbanotą kirpimą.

Dreiko trumpas afro s_bukley / Shutterstock.com

Dreiko trumpas afro

Trumpas afro yra beveik jo paties kirpimas. Neįtikėtina, kaip aštriai galite atrodyti tik su afro šukuosena, trupučiu veido plaukų ir juodu peteliškiu.

afro@xbigwesx

„Frizzly Afro“ su „High Fade“

Apipjaustę kitaip didelio ir netvarkingo afro šonus sukuria visiškai kitokį vaizdą. Šiuo metu jis gali būti klasifikuojamas kaip mohawk, tačiau mes tikrai žinome vieną dalyką: tai smagu ir nepakartojama.

Į viršųLuna Vandoorne/Shutterstock.com

Afro su „Top Bun“

Ar žinojote, kad galite susieti savo afro su vyriška bandele? Ši reta vyrų afro šukuosena sujungia geriausias dviejų prieštaringų stilių savybes: afro ir bandelę. Mums tai patinka ir, kaip papildoma premija, galite pereiti prie šio stiliaus ir iš jo, kai tik norite.

afromimagephotography/Shutterstock.com

Top sunkus ilgas afro

Ši afro šukuosena yra puikus pavyzdys, kaip lengvai galite manipuliuoti afro ilgiu. Jame yra ilgi, garbanoti viršutiniai plaukai, kurie didžiuojasi ir trumpesni šoniniai plaukai, kad geriau atitiktų šią veido formą.

ilgiauLaimingos nuotraukos/Shutterstock.com

Senosios mokyklos afro

Mes manome, kad geriausios afros yra senosios mokyklos afros, kurios atrodo kaip šviežios iš 80 -ųjų Los Andželo. Jis didelis, netvarkingas ir puikiai tinka prie tų akinių!

Vidurinė oda su linija@z_ramsey

Vidurinė oda su linija

Tai dar viena aukščiausia afro šukuosena, tačiau šį kartą yra atjungta linija, apipjaustyta mažu „je ne sais quoi“. Kaip visada, išblukimo ilgis priklauso tik nuo jūsų.

„Skin Fade Flat Top Afro“„Skin Fade Flat Top Afro“, pateikė @mattjbarbers

„Skin Fade Flat Top Afro“

Techniškai kalbant, ši vyrų afro šukuosena yra labai panaši į ankstesnę. Praktiškai papildomas ilgis viršuje, išorinė forma ir glaudus odos išblukimas šonuose suteikia jaunatvišką vibraciją.

Žemas išblukimas su trumpomis garbanomis ir linijapateikė @travisanthonyhair

Žemas išblukimas su trumpomis garbanomis ir linija

Štai dar vienas trumpas afro, šį kartą skirtas papildomam įžiebimui. Švaraus kirpimo plaukai ir minkštas šoninis išblukimas yra tai, kas tikrai daro apgaulę (be to, auskarai!).

Afro

Klasikinis viršus

Populiariausios sunkios afro šukuosenos yra skirtos ne tik išsiskirti. Šis dailus vyriškas afrografas yra trumpas ir efektyvus, o prie akinių ir šviežiai spaustų marškinių atrodo gana elegantiškai.

Didelės apimties „Afro Top“ su išblukusia šventykla@ pedrinho_cabeloearte

Didelės apimties „Afro Top“ su išblukusia šventykla

Šis gausus afrografas yra kruopščiai suformuotas, kad būtų jaunatviškas, tačiau santūrus, modernus. Rezultatas – stilius, tinkantis miesto gyvenimui, ypač esant šiltesniam orui.

Simetriški garbanoti afro plaukai@gimnastikos

Simetriški garbanoti afro plaukai

Čia yra unikalus, garbanotas afro su linija ties plaukų linija. Tai trumpas, kietas ir kitoks. Tai tikrai geras įvadas į afros pasaulį.

Kietosios linijos dizainas „Shapely Afro“@seuelias

Kietosios linijos dizainas atsipalaidavusiame afro

Mums patinka šis natūralus, atsipalaidavęs afro. Tai yra tai, ko tikėjotės iš ilgo afro, tačiau plaukų linija ir antakių dizainas prideda akį traukiančio spindesio.

Išblukusi linija su tankiu viršumi@yakuzabarber

Išblukusi linija su tankiu viršumi

Kodėl nesujungus geriausių dviejų pasaulių: afro ir apatinio? Trumpas viršuje ir trumpesnis šonuose, šis švarus afro puikiai tinka su veido plaukais ir be jų.

„Afro Top“ mazgas su išblukusiomis pusėmis@lucas_kemper_hair

„Afro Top“ mazgas su išblukusiomis pusėmis

Kalbėdamas apie dviejų pasaulių derinimą, ar kada susimąstėte, kaip atrodytų madingą vyrišką bandelę su afro? Nežiūrėkite toliau: tai yra išskirtinė išvaizda, kurią ji sukuria.

„Brush Up Taper Fade“@xbigwesx

„Brush Up Taper Fade“

Štai dar vienas subkarpytas afro, su ilga, šlifuota viršutine dalimi ir odai artimomis pusėmis. Tai nuostabi, laisva nuotaika, ypač jaunesniems vaikinams.

Sulenkta viršutinė dalis su trumpa linija@mr.lo__

Sulenkta viršutinė dalis su trumpa linija

Šis tolygiai supjaustytas dubuo afro rėkia Samuelį L. Jacksoną filme „Pulp Fiction“, bet tik po naujos apdailos. Galbūt tą įspūdį mums daro šonkauliai.

Šaunus Afro@cglcuts

Šaunus Afro

Štai dar vienas dubenėlio formos afro. Ši klasikinė išvaizda yra labai paprasta, ir mes manome, kad ji tinka daugumai vaikinų. Švarus skutimasis yra puikus šio šiek tiek elegantiškesnio stiliaus varianto prisilietimas.

Nuskusta šventykla su išblukusiomis linijomis@cutsbyerick

Nuskusta šventykla su išblukusiomis linijomis

Šis trumpas „top-afro“ turi šviesius plaukus šonuose ir aplink smakrą, todėl atrodo lengva, nereikalaujanti priežiūros ir puikiai tinka vasaros karščiui valdyti.

Dubenėlio viršus su sprogimo išblukimu@jelle.vissers

Dubenėlio viršus su sprogimo išblukimu

Patikrinkite šį dubenėlio viršų ir pastebėkite, kaip jis atrodo kitaip, kai šonai yra apipjaustyti. Kaip ir visi apatiniai, tai yra jaunatviškas pagrindinės šukuosenos posūkis.

Mo-Hawk su Erelio letenomis@patty_cuts

Mo-Hawk su Erelio letenomis

Šis afro yra ypatingas, jo viduryje yra netradicinis dirbtinis vanagas ir net keletas šviesių plaukų linijų. Tiesiog pridėkite auksines grandines, kad pasiektumėte maksimalų poveikį!

„Fine Fade“ su „United Thin Afro“@nickbarfordas

„Fine Fade“ su „United Thin Afro“

Šis kvadratinis afro yra trumpas iš šonų ir tvarkingai išilgai plaukų linijos. Šviesūs veido plaukai suteikia pankišką išvaizdą ir begalinį charakterį.

Kūgiai išblukę afro plaukai@cutsbycameron

Kūginis išblukimas

Pridėkite išblukusių pusių prie savo afro, kad atrodytumėte jaunatviškiau. Tada šukuokite viršutinius plaukus ir leiskite šiek tiek veido plaukams užaugti, kad sukurtumėte šį paprastą, bet veiksmingą stilių.

Netaisyklingos sruogos@jodytaylorhair

Netaisyklingos sruogos

Sruogos yra super išeinantis motyvas bet kokiam afro. Šios vidutinio ilgio sruogos visais atžvilgiais išlieka labai ryškios afro išvaizdos.

Pakeltas afro su griežtu pjūviu@kevinluchmun

Pakeltas afro su griežtu pjūviu

Kaip šaunu, kad pakilimas į kairę yra kažkas, ko nematytumėte kas antrą dieną. Be to, kieta dalis šone daro viską taip akivaizdžiai ir švariai, be to, tiesi plaukų linija yra tik kirpimas. Matai tą nusiskuto liniją? Būtent tai daro jį šiuolaikišku.

Vidutiniškai išblukusi tvarkinga linija@mattjbarbers

Vidutiniškai išblukusi tvarkinga linija

Jaučiasi kaip vienas iš tų griežtų karinių stilių, su tiesiu kūgiu ir griežtu kūgiu išblukęs išilgai šonų, o kuo žemesnis, tuo jis tampa švaresnis. Dėl šios kampinės linijos jis tampa labai švarus, o ši puri laisva viršutinė dalis yra geriausia

Plokščias viršus su švaria linija@ceejayfadez

Plokščias viršus su švaria linija

Plokščios viršūnės neabejotinai yra dalykas ir sujungia jį su maža linija, o plona šventykla daro ją visišku stiliumi. Be to, šio stiliaus raktas yra dėmesys detalėms. Čia taip pat galite išblukti šventyklą, kuri atrodytų gana šauniai.

Tvarkingas „Afro Mid Fade“ su didelės apimties viršumi@elevatemalegrooming

Tvarkingas „Afro Mid Fade“ su didelės apimties viršumi

Tokia didelės apimties viršutinė dalis su tokia afro tiršta tekstūra yra gana smagi ir atrodo dar geriau su tuo mažu kūginiu išblukimu, kuris puikiai įsilieja į situaciją. Linijos taip pat yra vidutiniškai išblukusios, kad suteiktų papildomo švytėjimo ir išryškintų šukuosenos linksmybes.

„Buzz Cut“ su švarios odos išblukimu@cutsbycameron

„Buzz Cut“ su švarios odos išblukimu

Afro plaukai kartais yra labai žinomi dėl savo plonos tekstūros, ir tai galima ištraukti naudojant šią tekstūrą. Be to, matoma linija yra išblukusi į odą viduryje, o šonai yra labai išblukę, o viršuje yra 1,5 dydžio kirpimo mašinėlės, kad viršuje būtų tokia apimtis. Be to, barzda daro ją pakankamai subalansuotą.

Kūginis išblukimas su lengva linija@evan_thebarber

Kūginis išblukimas su lengva linija

Didelis išblukimas su išblukusiomis linijomis papildo šventyklos išblukimą ir didelis garsas ant viršaus, ko dar galima paprašyti? Dėl šios tekstūros viršuje ji tampa daug geresnė ir nepraleiskite tų detalių su plaukų linija, ta tiesi linija daro ją tobulą.

„Afro Buzz Cut“ su nuskustomis pusėmis@fadeguru

„Afro Buzz Cut“ su nuskustomis pusėmis

Šios kranto bangos su ta nusiskuto dalimi daro kaktą daug intuityvesnę, nes šlykštus kūgis išblunka šonuose, o šventykla yra visiškai išblukusi, todėl barzda tampa daug storesnė, todėl veidas tampa subalansuotas.

„Pointy Sharp“ linija@_techneek_

„Pointy Sharp“ linija

Garbanoti afro plaukai tikrai daro daug skirtumų, ir patikėkite manimi, kad ši šepetėlio tekstūra viršuje atrodo labai gyva. Tačiau šonai yra atskirti be jokio įpjovimo, tačiau yra kūgio formos ir mažai išblukę. Be to, nekalbėsiu apie tą aštrią, aštrią liniją?

Kūginis išblukimas su linija@joelstyle1234

Kūginis išblukimas su linija

Ar tai tik aš, ar matote, kad tvarkingas kūgis išblunka šonuose su tuo vidutiniškai išblukusiu sąstatu. Be to, viršutinė dalis yra sujungta į šonus su 2 dydžio kirpimo mašinėlėmis, todėl visa tai yra vienoda ir atrodo kaip viena išvaizda.

„Afro Taper Fade“@tombennetthair

„Afro Taper Fade“

Tai taip pat yra plokščias viršus, atsižvelgiant į tai, kad jis turi šią išlenktą viršų su šiomis aptakiais šonais, tai tik tvarkinga šukuosena. Vidurio išblukimas su odos išblukimu iki pat šventyklos daro jį taip nukreiptą į viršų. Be to, iškirptės išblukimas daro jį tik žingsniu geresniu.

Tvarkingas ir aptakus „Mid Fade“@peteyrock_thebarber

Tvarkingas ir aptakus „Mid Fade“

Vidutinis išblukimas visada yra geriausias pasirinkimas, o jei suporuotas su kažkuo panašiu ar net trumpa šukuosena, tai sudaro klasikinius džentelmenus ar vieną iš tų karinių šukuosenų. Linija taip pat yra išblukusi, o glotni tekstūra daro afro plaukus tokius, kokie jie yra iš tikrųjų.

Išvalykite „Buzz Cut“ išblukusiomis pusėmis@cant_be_faded

Išvalykite „Buzz Cut“ išblukusiomis pusėmis

„Buzzcut“ skleidžia garsus, jei tai daroma teisingai, o kad būtų dar geriau, šonai yra išblukę, tačiau tai ne tik. Žemas išblukimas su iškirptės išblukimu atneša visas linksmybes link viršaus, o bangos viršuje yra geriausios. Afro plaukai yra geriausi, kai detalės padarytos teisingai.

Afro linija su mažu išblukimu@criztofferson

Linija su mažu išblukimu

Ši plaukų tekstūra yra šilkinių ir afro plaukų sruogų mišinys. Abiejų rezultatų derinys suteikia šį pliusą, jei pridėsite tas pusiau garbanotas sruogas, tada jis yra tobulas. Šluostykite juos aukštyn ir kūginiu būdu išblukinkite kartu su linija, todėl viršutinė dalis atrodo tanki, o šonai siaurėja.

Dizainerių mazgas su kūginiu dizainu@gimnastikos

Dizainerių mazgas su kūginiu dizainu

Kur tiksliai pradėti? Viršutinis mazgas yra aukščiausio lygio, o šonai yra nuskusti. Elegantiškas vidurio išblukimas šone yra labai prasmingas ir atkreipia dėmesį į viršų, ir galiausiai, dėl šios pynės jis atrodo labai moderniai.

„Low Fade“ su „Mini Line Up“@nickbarfordas

„Low Fade“ su „Mini Line Up“

Mažos eilės yra dalykas, ir jos tikrai gerai patenka, kai yra suporuotos su afro plaukais. Be to, šventyklos išblukimas atrodo toks švarus ir atrodo kaip netvarkos. Nors viršuje yra vienodo tūrio dubuo supjaustytas.

Plokščias afro@dannyandcobarbers

Plokščias viršus

Na, plokščias viršus, taip, bet šiek tiek įgaubtas, ir tai suteikia papildomos nuojautos klasikiniam plokščiam viršūniui. Be to, šonai yra išgaubti be jokių linijų. Kaip dažnai tai matome? Ne per dažnai, taip pat nepamirškite tos švarios plaukų linijos.

Susirinkite su išgaubtais afro plaukais@louistheiii

Išrikiuokite „Taper Fade“

Šio recepto receptas yra gana paprastas: pradėkite nuo tankios sulenktos afro viršaus ir viduryje pridėkite nuskustą plyšį, tada pereikite prie šonų ir vidurio išblukimo, nepamirškite to padaryti švariai ir tada iškirpkite šias linijas gana kampuotai.

„Mohawked Burst Fade“@phatbobbys_cuts

„Mohawked Burst Fade“

Lašas išblukęs ar mohawk afro plaukai? Na, trumpai tariant, tai yra abu. Be to, eilutė yra siaurėjanti ir neišblukusi, todėl verta atkreipti dėmesį. Viršus yra tankus ir turi labai arogantišką atmosferą.

Skaldyta linija su nuskusta šventykla@rancejohn

Skaldyta linija su nuskusta šventykla

Kaip dažnai mes matome, kad sudėtis perpjauta per pusę, beveik niekada, manau, bet štai mes atrodome visiškai iš mados. Viršus yra tankus, o šepetėlis atrodo sveikas. Šonai yra mažai išblukę ir tai suteikia labai tvarkingą vaizdą.

„Low Bust“ šventyklos išblukimas@hartbarbering

„Low Bust“ šventyklos išblukimas

Paprastai dubenėlio pjūvis nėra suporuotas su mažu išblukimu ar bet kokiu pjūviu, tačiau šis atrodo naujas. Ne tik tai, bet ir tatuiruotės ant kaklo pagyvina barzdą, o tai maina veidą ir kirpimą. Nepamirškite turėti vienodo tūrio.

Išvalykite išblukimą ir išsirinkite407

Išvalyti išblukimą su baimėmis

Oho! Tai bangeris, turiu omenyje pažvelgti į tas storas ilgas pintines, kurių viršuje yra pynimas. Šonai yra švarūs dėl to vidurio išblukimo, o linija yra viena tiesi siaurėjanti, be jokių nesusipratimų, tik tiesiai panaši,

„Buzz Cut“ su šventyklos išblukimu@patty_cuts

„Buzz Cut“ su šventyklos išblukimu

Žiūrėkite klasikinį afro pjūvį su tokia švaria perspektyva. Paslaptingas padažas yra tas, kad ekstremalūs pjūviai su 1 dydžio kirpimo mašinėlėmis. Šventykla yra išblukusi, kad barzda atrodytų pilnesnė. Barzda apskritai subalansuoja veidą ir ji negali būti geresnė.

Klasikinis šepetys@dencioaguilar

Klasikinis šepetys

Ar padidinti aukštį 2 coliais? Ne, tik juokauju, bet šukuosena su tomis pusiau pintomis sruogomis yra tiesiog neįprastas pasaulis. Šonai pagerina beveik aukštą išblukimą ir siaurėjančią liniją. Geriau jau nebegali būti.

Klasikinis „Taper“ ant vidutinio afro@luizgustavoaguiar

Klasikinis „Taper“ ant vidutinio afro

Mes žinome apie šventyklos išblukimą, bet kaip skamba šventyklos kūgis? Nauja tiesa? Na, pažvelk į jį iš pirmų lūpų. T = Tai ne tik leidžia šonams atrodyti geriau, bet ir daro viršutinę dalį pilnesnę, o viršus yra gana didelis ir turi tą tankų garbanos pojūtį.

Didelės apimties „Afro Top“ su „Mid Fade“@sean_the_barber_

Didelės apimties „Afro Top“ su „Mid Fade“

Plokščios viršūnės šiais laikais tampa vis populiaresnės, tačiau smagu tai, kad jas suporuoja maži variantai. Čia šonai yra labai išblukę, o ši linija yra gana maža, o tai tam tikra prasme yra miela. Ar pastebėjote šventyklos išblukimą? Lygus.

Kokoso medžio afro garbanos@mattjbarbers

Kokoso medžio afro garbanos

Ar tas kokosų medis nupjautas nuostabiais matiniais aukso dažais? Sumažėjimas šonuose yra gana geras, nes atkreipia dėmesį į labai unikalią viršūnę. Užklijuota smailėjančiu ir vidutiniu išblukimu yra tik daug geriau.

Šventyklos išblukimas@the_ramsey

Šventyklos išblukimas

To reikia tik gyvenime, turiu omenyje tik pažiūrėkite, koks tobulas stilius atrodo. Šonai gražiai susiaurėję, o po to subtiliai išblukę link šventyklos. Viršutinė dalis yra sulenkti afro plaukai, bet pakankamai tanki, kad atrodytų kaip šepetys. Tos kampinės linijos visada atkreipia dėmesį.

Tvarkinga šventyklos išblukimas@pjabreu

Tvarkinga šventyklos išblukimas

Tankus, storas ir sausakimšas viršus su ta slidžia skutimosi dalimi yra tiesiog toks kietas. Maža to, šonai yra išblukę. Šios siaurėjančios pusės šiais laikais tampa labai populiarios, taip pat ir šventyklos išblukimas. Nepraleisk ir to!

Didelis išblukimas su garsumu viršuje@kirpėjas.teorija

Didelis išblukimas su garsumu viršuje

Didelis išblukimas išties teisingas, kai kalbama apie aptakų išvaizdą, kaip čia. Viršus yra didelės apimties su plonomis afro garbanomis, suspaustomis kartu. Šventyklos išblukimas daro tvarkingą, kad mainais užleidžia vietą barzdai.