Stilingi ir glostantys 20 tipų kirpimai vyrams

Tai, kaip atrodai, lemia daug ką apie tave išoriniam pasauliui. Savo šeimai ir draugams mes esame vertybės ir gerumas, kuriuos apima mūsų širdis. Tačiau daugumai išorinio pasaulio žmonių, kurie neturi laiko su jumis susipažinti, esate tik pirmas įspūdis. Darykime viską, kad tai būtų gera, kad galėtume panaudoti savo sėkmę rūpindamiesi tais, kuriuos mylime. Prisimenu citatą iš senų vyrų sandėlio skelbimo. Kostiumas nepadaro vyro, bet gali padėti vyrui gauti gerą darbą.

Ronano Keatingo natūralus kūginis ir tekstūruotas viršus„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Ronano Keatingo natūralus kūginis ir tekstūruotas viršus

Dažnai sakoma, kad tekstūruotos šukuosenos primena Juliaus Cezario šukuoseną, ir teisingai, nes kvalifikuoto kirpėjo chirurginėse rankose jos gali paversti tave užkariautoju.

Pasirinkus natūralų kūgį, o ne išblukimą, šiek tiek sutrinka, o tai puikiai papildo kitaip švarų išvaizdą.

Chriso Pratto „Ivy League“„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Chriso Pratto „Ivy League“

„Ivy League“ kirpimas yra tradicinė jaunų privilegijų šukuosena, dėl kurios jums kyla klausimas: „Harvardas, Prinstonas ar Jeilis?“ Jis gali būti stilizuotas įvairiais būdais ir dauguma mano, kad tai yra gana universali išvaizda. Iš dalies susiaurėjęs, siaurinant šonus ir turintis ikonišką subtilią šoninę dalį, jis taip pat yra mėgstamiausias karinių jūrų pajėgų pirmųjų karininkų.

Leonardo DiCaprio parašo šoninė dalis DFree / Shutterstock.com

Leonardo DiCaprio parašo šoninė dalis

„DiCaprio“ šoninę dalį, galbūt prisiminsite iš tokių filmų kaip „Greiti ir mirę“ ir „Romeo + Džuljeta“. Sakyti, kad tai nesenstanti šukuosena, yra nepakankama, nes ši išvaizda yra ankstesnė net pačiam fotografijos atsiradimui.

„Hard Drop Fade“@lucas_kemper_hair

„Hard Drop Fade“

Kritimas išnyksta, kai išblukimas seka kaklo kreivumą ir nukrenta žemiau ausies. Būtent šis subtilus skirtumas išskiria jį iš įprastesnio, standartinio išblukimo ir prideda tą rankų darbo/amatininko jausmą.

Tikras entuziastas, kaip ir sausai brandinta jautiena ar amatinis alus, skiria ypatingą dėmesį detalėms, kurių ieško.

Dramatiška šventykla su garbanotu muliu@z_ramsey

Dramatiška šventykla su garbanotu muliu

Jei jūsų kasdieniam šlifavimui nereikia kostiumo ir kaklaraiščio, jums gali būti geriau pasirinkti visiškai kitokią šukuoseną nei „Ivy League“ ar karinga įgula..

Šis kitas stilius parodo mums, kad leidžiant jūsų plaukams šiek tiek išaugti ir formuojant šonus, jūsų vaizdas gali būti visiškai pakeistas; kaip feniksas, gimęs iš liepsnų, iš kur jis atsirado.

Jei norėtumėte atsisakyti savo griežto auklėjimo ir labai reguliuojamos praeities, kad atiduotumėte savo sielą dievams rokenrolui, šis stilius gali būti gera pradžia ir yra mažiau pastovus nei tatai.

Horizontaliai suprojektuotos bangos ir pjūvis@lucas_kemper_hair

Horizontaliai suprojektuotos bangos ir pjūvis

Jei kaulas yra verslas priekyje, vakarėlis gale, tada šį stilių galima laikyti kurklio pusbroliu vertikalia prasme.

Tai daugiaaukštis biuras su vakarėliu ant stogo \ šventė. Tai „Goldman Sachs“, kai įeinate liftu į „Motley“ įgulos koncertą 2 aukšte. Ar galiu pamatyti jūsų bilietus, prašau?

Vidutinio išblukimo ir vario bangos@ ghostbarberjv

Vidutinio išblukimo ir vario bangos

Puiki audra, kuri yra šis kitas stilius, yra dviejų draudimų, tinkamų plaukioti jūrų laivams, susidūrimas.

Pirmoji USS terpė išblunka dešinėje pusėje. Antroji, „USS Alotta Beard“, plaukianti tik už horizonto, abu klanai turėjo susitikti ir kovoti tarp šių varinių bangų, pilnavidurių kaštoninių plaukų vingių ir garbanų. O, Poseidonas, pasigailėk mūsų, paprastų, tačiau madingų jūrininkų.

Ilgas kraštas ir vidutinis išblukimas@ ghostbarberjv

Ilgas kraštas ir vidutinis išblukimas

Vyriškų šukuosenų pakraštys yra tada, kai plaukai nukrenta per kaktą, tarsi priešingai nei slidus nugaros verslo ryklys.

Lygiai taip pat, kaip ir slenkantys plaukai tapo profesionalaus darbo ir rimtumo sinonimu, šukuoti plaukus į priekį suteikia papildomos naudos, nes atrodote kaip menininkas, kuris ne visada į save žiūri taip rimtai.

Didelis išblukimas ir stilingas trumpas pasėlis@ ghostbarberjv

Didelis išblukimas ir stilingas trumpas pasėlis

Kartą mano senelis man pasakė: „Jei tikiesi gauti darbą tatuiruotėmis ant veido, geriau būk savininkas“. Natūralu, kad tai supratau, kad turėdami tatuiruotes ant veido atrodysite kaip viršininkas.

Didelis išblukimas ir stilingas trumpas kirpimas, mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena, kuriai reikia minimalaus pasiruošimo laiko, tačiau dažnai reikia apsilankyti kirpykloje. Puiki šukuosena vyrų kirpėjui rodo, kad žirklės ir plaukų gelis bėga per jūsų venas.

Išsamus Fringe prancūzų kalba@ ghostbarberjv

Išsamus Fringe prancūzų kalba

Tekstūruoti kirpimai yra stiliai, kai apimtis natūraliai pridedama prie bendro vaizdo per pagrindinę kirpimo struktūrą. Suporavimas su pakraščiu ar „kirpčiukais“, kaip jie kartais minimi, gali padėti sustiprinti kitaip plokščią šukuoseną.

Klasikinis šventyklos išblukimas ir šepetys atgal@raggos_barbering

Klasikinis šventyklos išblukimas ir šepetys atgal

Jei daugelis mano, kad „Ivy League“ šukuosena yra švari, turtingo berniuko išvaizda, galime drąsiai teigti, kad šukuosenos šukuosena yra švari ir profesionali išvaizda.

OC smulkintuvai, Jessie James, Harvey Spencer iš „Suits“, jie turi tokią išvaizdą ir yra sėkmės vyrai, dirbantys už savo pinigus ir neturintys ką tik jiems įteiktų.

„Pompadour“ ir „Drop Fade“@lucas_kemper_hair

„Pompadour“ ir „Drop Fade“

Jei sukrėsite šią išvaizdą, geriau pripraskite prie to, kad žmonės jums duoda mikrofoną ir prašo kelių diržų. Tai buvo karaliaus karūna, jei ketinate ją dėvėti, turėsite tikėtis kelių dainų prašymų. Ačiū, ačiū, sustosiu, per daug nuspėjama.

Priekinės šlifuotos bangos ir vidurio blukimas@hosseinsarv

Priekinės šlifuotos bangos ir vidurio blukimas

Šukuosenos, kurioms reikia daug produktų, kad išlaikytų savo apimtį, paprastai nėra puikus pasirinkimas „kasdieniniam vairuotojui“, tačiau jos yra puikus būdas atkreipti dėmesį renginio ar kitos ypatingos progos metu, kai to reikia.

Moterims bangų ar garbanų pridėjimas prie šukuosenos tikrai išryškina jos eleganciją ir išties suteikia ypatingą progą, tačiau su tokiomis didelėmis bangomis jums reikės banglentės.

Žemas išblukimas ir ilga viršūnė@hosseinsarv

Žemas išblukimas ir ilga viršūnė

Dar šlovingoje ir pernelyg trumpalaikėje devintojo dešimtmečio futuristinėje eroje šis žingsnis išnyko. „River Phoenix“, Johnny Deppas ir Edwardas Furlongas šią išvaizdą išryškino taip pat, kaip ir daugelis kitų.

Tai atrodė kaip renegato širdies plakimas, ir nors 90-tieji metai buvo daugiau nei prieš 20 metų, pastaraisiais metais įvyko savotiškas 90-ųjų šukuosenų renesansas.

Tekstūruotas vidutinis pasėlis ir šventyklos išblukimas@lucas_kemper_hair

Tekstūruotas vidutinis pasėlis ir šventyklos išblukimas

Būdami vienas iš neginčijamų variantų karalių, šventyklos išblukusios kartu su šia sutrumpinta viršutine šukuosena vidutinio ilgio suteikia mums nežabotos, meniškos aistros pasaulyje jausmą, kuris pernelyg dažnai apdovanoja vienodumą už naujoves. Tačiau kiekviename amžiuje ateina Cezaris; Kiekvienam amžiui Aleksandras.

Vidutinis išblukimas ir žirklinis kūgis@ barbaruivabr

Vidutinis išblukimas ir žirklinis kūgis

Kūginis kirpimas yra tarsi išblukimas, išskyrus tai, kad jis atliekamas žirklėmis, o ne kirpimo mašinėlėmis. Tai suteikia švaresnę, ekologiškesnę išvaizdą ir tekančias, matomas kūrimo linijas, tokias kaip augančios seno ąžuolo šaknys.

Vidutinis išblukimas padeda išlaikyti švarų šio stiliaus vaizdą, o akiniai nieko nedaro, išskyrus sėdėjimą ir nuostabų išvaizdą.

Šventyklos išblukimas ir šoninės bangos@hosseinsarv

Šventyklos išblukimas ir šoninės bangos

Šoniniai plaukai, ypač jei jūsų stilius toks pat dramatiškas ir traukiantis akį, kaip šis, dažnai daro tokį efektą, kad atrodote tarsi nejudanti nuotrauka.

Vėjo nublokštų plaukų akimirka dažnai užfiksuota paveikslėlyje, judanti, kvėpuojanti ir perkant maisto produktus vietiniame „Tesco“.

Sprogimo išblukimas ir šoninis šlifavimas@thatrealbarber

Sprogimo išblukimas ir šoninis šlifavimas

Kitas iš šono nublukęs išblukimas, kuris suteikia įspūdį, kad buvote paminėti, kad fotografai bus pasiruošę netoliese. Nusileiskite geroje pusėje, jūs esate filmo plakato piktograma. Nusileiskite netinkamoje pusėje, esate įžymybė inkognito režimu.

Lengvas antis su abstrakčia iškirpte@fede__thebarber

Lengvas antis su abstrakčia iškirpte

Ketvirtajame dešimtmetyje Joe Cirello Filadelfijoje sugalvotas ducktail apima plaukų nukirpimą atgal su produktu ir galvos pakaušio plaukų dalijimąsi per vidurį, kai einate žemyn iškirpte..

Šepetys atgal ir kieta dalis@fede__thebarber

Šepetys atgal ir kieta dalis

Gryna verslo išvaizda išbandyta ir tikra. Šiuo atveju nėra jokių nesusipratimų, atsisėskite ir pradėkime verslą. Jei planuojate eiti į kambarį, kuriame pilna vadovų, ar pradėti kovą pirmą dieną kalėjime, tai jūsų pasirinkimas.

Kaip ir kieta dalis šone, jūs pjaunate tiesiai į tašką. Jūs metate pirmą smūgį ir matote šį iki galo.