Šventyklos išblukimas: kaip nešioti kaip čempionas

Šventyklos išblukimas yra daugiau nei tik skambutis atgal į 90 -ųjų pradžią, tai individualumo pratimas, įtraukiant unikalią šventyklų formą, kad galutinai atrodytų ši šukuosena. Nėra dviejų vienodų šventyklų išblukimų, ir kaip matysime šiose kitose nuotraukose, vienintelis dalykas, ribojantis jūsų kūrybiškumą, yra jūsų vaizduotė.

Šventyklos išblukimas, kurį liūdnai pagarsino Džersio kranto didžėjus Pauly D, daugelį metų buvo nukeltas į šiuolaikinio šukuosenų pasaulio pakraštį, tik tada buvo karūnuotas karaliumi, o paskui vėl per televizijos sezoną vėl nušalintas. Yikes!

Pažvelkime į kai kuriuos atvejus, kai ši šukuosena buvo tinkamai dėvima!

Kūginės pusės su šventyklos išblukimu@justin_thebarber

Kūginės pusės su šventyklos išblukimu

Šis šventyklos išblukimas yra puikus būdas pridėti kontrastą ir atskirti veido plaukus nuo galvos plaukų; taip pat atkreipti dėmesį į abiejų įdubas.

Dėvėti taip, tai padeda pasiekti jaunesnę išvaizdą, nes jaunesniems nei 24 metų vyrams retai pasitaiko galimybė išauginti visą barzdą iki šventyklų.

Tvarkinga linija ir šventyklos išnykimas@rancejohn

Tvarkinga linija ir šventyklos išnykimas

Išlaikę švarų stilių, jūs išsiskiriate iš kitų vyrų. Sako, kad į save žiūrite rimtai ir atkreipiate dėmesį į detales. Ši šventykla išblukusi papildo jo šukuoseną, nes atrodo jau švariai ir atrodo dar švaresnė.

Atminkite, kad nėra nieko blogo, jei visada stengiatės atrodyti geriausiai, tai parodo, kad pripažįstate, jog kiti jus vertins, kai pirmiausia vertinsite save.

Šventyklos išblukimas su garbanotu viršumi@benji_thebarber94/Instagram

Šventyklos išblukimas su garbanotu viršumi

Šventyklos išblukimas su trumpu, garbanotu viršumi gali būti tiesiog labiausiai žinoma Justino Timberlake’o išvaizda. Tokį stilių jis dėvėjo daugelį savo „Nsync“ dienų.

Kad ir kaip jis atrodytų toks vaizdingas, pastaraisiais metais jis pradėjo slidžią nugarą ir supančias ražienas. Nesvarbu, mes manome, kad ji vis dar turi savo vietą šukuosenų istorijoje.

Didelės apimties viršus su tvarkinga linija@barberbirdman

Didelės apimties viršus su tvarkinga linija

Ne visi šventyklų išblukimai buvo sukurti lygūs. Ši variacija nuslenka žemyn pro ausis, suteikdama plaukams energingą vėjo švytėjimą.

Kadangi plaukai aplink ausis linkę didinti prakaitavimą, šis sportiškesnis stilius puikiai tinka smėlėtame, saulėtame Cabo San Lucas paplūdimyje arba regiono finalo trasoje.

Tvarkingas šonas su išblukusia šventykla@barberiaharo

Tvarkingas šonas su išblukusia šventykla

Kaip matėme šiame sąraše, šventykla labai gerai išblunka su ilgesniu viršumi. Netvarkinga, laukinė ilgesnio viršaus išvaizda dera su šventyklos išblukimu, pavyzdžiui, žemės riešutų sviestu ir šokoladu.

Galbūt tai pasaulių kontrastas, laisvų dvasių pilnaviduriai plaukai su karingu, visada pulsuojančiu šventyklos kirpimu. Rungtynės, padarytos danguje, jei kada nors buvo.

Garbanotas mullas su kasdieniu viršumi@urednistvo.pricesk.robert

Garbanotas mullas su kasdieniu viršumi

Šis stilius yra įvairių kitų išvaizdų ir šukuosenų užuomazgos. Priekyje sakoma, kad verslas, gale sakoma, kad švęskime kaip 1979 m. Šonai sako „pone, taip, pone“, o veido plaukai rėkia „šiauriečiai ateina!

Šiam žvilgsniui apibūdinti yra ne viena atmosfera, o kelių jausmų serija, užfiksuota ir paskelbta skelbimų lentoje. Jei esate kalbėtojas, tada šis stilius tikrai pritrauks jūsų trokštamą dėmesį.

Banguotas šlifuotas viršus su šventyklos išblukimu@me_vedęs_plaukas

Banguotas šlifuotas viršus su šventyklos išblukimu

Jei esate komiksų gerbėjas, būtent Supermenas, šis kitas stilius yra didelė pagarba plieno švelnaus būdo alter ego Clarkui Kentui.

Nesvarbu, ar lankotės socialiniuose tinkluose, ar verslo susitikimuose kasdieninėje planetoje, ši šventyklos išblukimas išlaikys jūsų išvaizdą švarią ir užtikrins, kad nesupyksite vyriausiojo redaktoriaus.

Trumpas viršus su trumpu kraštu@urednistvo.pricesk.robert

Trumpas viršus su trumpu kraštu

Jei Normanas Reedusas būtų išblukęs šventykloje Boondock Saints, jis atrodytų panašiai kaip šis (išskyrus nosies žiedą).

Kaip jau minėjome anksčiau, gerai išdėstytas šventyklos išblukimas gali paversti atsitiktinę mados šukuoseną į sportiškesnę supakuotą dvivietę išvaizdą iš viršaus į apačią.

Banguota tekstūra su švelniu šventyklos išblukimu@yourbarbergigi

Banguota tekstūra su švelniu šventyklos išblukimu

Tiems iš mūsų, kurie ypač nemėgsta aštraus kontrasto šukuosenų, šis šventyklos išblukimas gimsta iš švelnesnio gradiento. Laipsniškesnis kontrastas čia suteikia natūralesnę išvaizdą.

Sakau natūralu, bet jei ilgus metus atsidursite dykumos saloje, manau, kad jūsų plaukai natūraliai atrodys labiau kaip Tomo Hankso plaukai „Castaway“ ir mažiau tokie. Nepamirškite kitą kartą padėkoti savo stilistui, kad pamatytumėte juos.

Aštri šoninė pusė su iškirptu šventyklos išblukimu916

Aštri šoninė pusė su iškirptu šventyklos išblukimu

Čia matome, kaip susiduria du pasauliai, o šventykla išnyksta ir nusileidžia ilgesnėms pusėms. Tai labai švari, subtiliai sukurta išvaizda, parodanti jūsų kirpėjo įgūdžius ir paverčianti jus šedevru.

Puikiai dera su nudžiūvusia ar dailiai apipjaustyta barzda, pirmoji rodo kontrastą, o antroji parodo pasauliui, kad kiekvienas šio fasado kvadratinis colis buvo sąmoningai išformuotas.

Didelės apimties viršus su plonais plaukais@justmikethatsme

Didelės apimties viršus su plonais plaukais

Ilgesni, plonesni plaukai daugeliu atvejų yra linkę atrodyti „netvarkingesni“. Tai fantastiška, jei tokios išvaizdos siekiate.

Jei jūs ieškote savotiško vidurio kelio, pridėję aštrų išblukimą prie šonų pagrindo, šiek tiek išvalysite savo stilių, tarsi pridėtumėte laisvės ribas, pavyzdžiui, užtvenktą upę už slėnio ar užtvankos.

Šoninės šluotos ilgos sruogos@kaisbarbershop

Šoninės šluotos ilgos sruogos

Dešimtojo dešimtmečio paauglių pyktis buvo ilgos šoninės sruogos, pažiūrėkite į Edwardą Furlongą filme „Terminatorius 2“..

Jei visada norėjote sportuoti šia išvaizda, bet nenorite, kad ji atrodytų tokia pasenusi, galite pabandyti papuošti apatines puses išblukusiu, kad atrodytų labiau 2020 m..

„Afro Temple Fade“ su „Mid Fade“@lxbarbers

„Afro Temple Fade“ su „Mid Fade“

Panašią šukuoseną „Beverly Hills Cop 3“ dėvėjo Eddie Murphy, nors viršus nebuvo toks ilgas. Vidutinis išblukimas yra fantastiškas būdas padaryti jau žinomą šukuoseną ir padaryti ją ryškesnę.

Šoninių paviršių išblukimas iki odos taip pat suteikia papildomos naudos, nes ji atrodo gaivesnė, todėl atrodote kaip žmogus, kuris niekada nepraleidžia susitikimų su kirpėju.

Švelni šventyklos išblukimas su atlenktu viršumi@skinfadepost

Švelni šventyklos išblukimas su atlenktu viršumi

Jessie James (pagal užsakymą sukurtas dviračių dizaineris, o ne įstatymų leidėjas) pastaraisiais metais išpopuliarino slidžius plaukus su tatuiruotėmis. Tai tapo „Nuvo“ baikerių išvaizda ir broliu kitai ilgaplaukio baikerio išvaizdai, kuri buvo plačiau žinoma dar daugelį metų.

Čia matome, kad pridėjus šventyklos išblukimą galima šiek tiek išvalyti išvaizdą, tuo pačiu išlaikant kietą išorinę asmenybę.

Subtilus šventyklos išblukimas su žemu klavišo viršumi@bern_cuts

Subtilus šventyklos išblukimas su žemu klavišo viršumi

Daugelis mūsų karių privalo turėti šukuoseną, kuri būtų funkcionali ir netrukdytų jų darbui.

Šis kitas stilius yra puikus, jei jūsų darbas reikalauja, kad būtumėte nuolat budrūs, suteikdami jums kuo mažiau įkyrių plaukų, nereikalaujant šukuosenos. Dėkojame už paslaugą.

Laisvalaikio viršutinė dalis su išblukusiomis šventyklomis@domthebarberian

Laisvalaikio viršutinė dalis su išblukusiomis šventyklomis

Paskutinėje nuotraukoje trumpai palietėme karinių kirpimų temą. Ir nors skirtingoms šakoms keliami skirtingi reikalavimai, visose ginkluotųjų tarnybų šakose sutariama, kad plaukai negali liesti aktyvaus tarnybos kario ausų, antakių ar kaklo..

Ši šukuosena būtų puikus priedas prie šios linijos, kol viršutinė dalis bus trumpesnė nei 4 coliai (reikalavimas kai kurioms kariuomenės šakoms).

Tvarkingas šventyklos išblukimas su pasvirusiu šonu@domthebarberian

Tvarkingas šventyklos išblukimas su pasvirusiu šonu

Šis kitas stilius puikiai tinka rockabilly gerbėjams visame pasaulyje. Kaip „rockabilly“ kartais pereina į panko pasaulį, jis taip pat tinka panko gerbėjams, kurie yra žmonos ar vyro ir dviejų vaikų gyvenimo etape.

Nuo sukilėlių ir pankų su paauglių nerimu iki krumpliaračių mašinoje, kada buvimas namuose ir ankstyvas miegas tapo tikslais, o ne bausmėmis?

Stilingas viršus su tvarkingu šventyklos išblukimu@donnyblends

Stilingas viršus su tvarkingu šventyklos išblukimu

Kitoje šukuosenoje matome, kad paties karaliaus Elvio era nėra mirusi. Nors roko krikštatėvis pats barzdos nepuošė, nemanau, kad jis baisiai įsižeis, jei pasirinksite.

Šventyklos išnykimas ir kūginis „Fro“@lieanne_

Šventyklos išnykimas ir kūginis „Fro“

Šį kitą stilių sportavo ne kas kitas, o didžiausias bokso Muhammadas Ali. Nors Ali paprastai išlaikė savo šonus kiek ilgiau, nei matome šiame pavyzdyje.

Dėl stipresnio kūgio ir išblukimo jis atrodo šiek tiek modernesnis, taip pat išlieka toks pat nesenstantis kaip „Rolex Submariner“.

Dramatiškas šventyklos išblukimas su dizainerio kūgiu@gerrybarber

Dramatiškas šventyklos išblukimas su dizainerio kūgiu

Jei norite, kad jūsų stilistas įsiskverbtų į dizainą, reikia turėti talentingą stilistą. Kai kurie iš jų gali būti brangūs, pradedant nuo papildomo 5–35 USD pridėjimo prie bendros kirpimo kainos, tačiau, kita vertus, jie gali sukurti išskirtinę ir išskirtinę išvaizdą.

Šiuo atveju matome pavyzdinį išblukimo dizainą, kuris naudoja natūralų skalės kreivumą, kad sukurtų šį dizainą, kuris teka kaip vizualizuota muzika.

Kur dingo šventykla?@ virgiltb

Kur dingo šventykla?

Tai puiki šauni šukuosena su beveik viskuo, blukimais, nuskustais plyšiais, dažais ir ko dar galima paprašyti? Šventykla aptakiai išblukusi nuskustais plyšiais. Tai ne viskas, šonai yra perpjauti siaurėjant, o viršus yra klasikinis šepetys su labai neįprastais dažais, ar gali būti bet koks funky?

Tvarkinga šventyklos išblukimas su garbanotu viršumi@patty_cuts

Tvarkinga šventyklos išblukimas su garbanotu viršumi

Oho, šventyklos oda išbluko, bet šonai siauri. Dėl plonų plaukų struktūros ši šukuosena tampa dar geresnė. Be to, viršus tankiai riestas, o linija trumpa, bet aštri. Nepamirškite iškirptės, kad tatuiruotė atrodytų gerai.

Rūkymas žudo, jei užsidega@jasonfiorentino

Rūkymas žudo, jei užsidega

Rūkymas tikrai žudo, bet karoliai niekada ne. Susikoncentruokime į šukuoseną ir nekreipkime dėmesio į likusią dalį, nes viršutinė dalis yra šiek tiek banguota, o šonai susiaurėję ir išblukę, tačiau tūris yra tankus, o kailis yra išlaikytas ir ilgas.

Mano šventykla prarasta@mozambeak

Mano šventykla prarasta

Šventyklos išblukimas šiais laikais populiarėja ir vienas geras dalykas yra tai, kad išblukimas yra gana universalus. Tai labai formali, klasikinė džentelmeno šukuosena, turinti puikią apimtį ir gerą apimtį, tačiau šventykla išblukusi, todėl ji atrodo dar ryškesnė.

Šiuolaikinė šventyklos išnykimas@eddie_rtb

Šiuolaikinė šventyklos išnykimas

Tai labai ypatingas klasikinių, tačiau madingų kirpimų mišinys. Šonai yra siaurėjantys ir išblukę, tačiau dažniausiai aplink šventyklą ir visa kita yra gero storio. Be to, viršutinė dalis yra išpūsta atgal, o linija yra aštri.

Šventykla išnyks arba „Mullet“, abu@joshconnollybarber

Šventykla išnyks arba „Mullet“, abu

Jie sako, kad karoliai yra retro, bet šis įrodo, kad tai neteisinga. Šis turi viską, ko tik gali paprašyti, šepetėlį su nupjauta plyšio puse ir išblukusia šventykla. Visa tai su tiesia ir šiek tiek sulenkta kule. Visa ši išvaizda gali būti naudinga šaliai, tačiau formaliai.

Ar matėte mano šventyklą?@joshconnollybarber

Ar matėte mano šventyklą??

Taip atrodo atsitiktinis, piko metu su žiupsneliu bling, bendra tekstūra yra trumpa ir garbanota, tačiau ji yra pilna gyvybės su dažais ir blizgesiu. Tai sakant, šventykla yra išblukusi labai mažu išblukimu. Galiausiai, iškirptė yra labai savotiška, visos šios detalės leidžia atrodyti tobulai.

Afro šventyklos išblukimas su išblukusiomis pusėmis@seuelias

Afro šventyklos išblukimas su išblukusiomis pusėmis

Ar afro plaukai gali būti geresni? Štai klasikinis pavyzdys, kurio storas viršus yra visiškai susiaurėjęs ir viduryje išblukęs. Eilė trumpa, bet aštri kaip peilis ir nesibaigia. Dėl ūsų jis tampa tobulas ir tampa sveikas.

Riesta viršūnė su išnykusia šventykla@rpb_nq

Riesta viršūnė su išnykusia šventykla

Geriausias dalykas yra tankios garbanos ir nenutrūkstama nuotaika. Viršus sulenktas su kai kuriais plaukų gaminiais, kad jis atrodytų šlapias. Tai ne viskas, šventyklos išblukimas daro ją tik madinga, o siaurėjančios pusės – į labiausiai sutelktą dalį.

Išblukusi linija su atvėsusiais plaukais@calebthebarber

Išblukusi linija su atvėsusiais plaukais

Čia matome, kad karoliukai žengia kūdikio žingsnius. Tas pliusas viršuje yra gana išmestas, o taip pat labai kuklus. Visa tai su tokia įžūlia šventykla išblėsta dėl to hipiško prisilietimo. Jau nekalbant apie barzdos viršūnę, kuri subalansuoja veidą.

Afro šventyklos išblukimas su aštria linija@seuelias

Afro šventyklos išblukimas su aštria linija

Garsas ir jo valdymas yra du šio stiliaus dalykai. Viršus yra didelės apimties šukutės, kurių šonai siaurėjantys su mažu šventyklos išblukimu ir susimaišę su barzda. Tai sukuria kietą afro šukę su barzda.

Šventykloje išblukusių barzdų mišinys@ the_bloody_butcher

Šventykloje išblukusių barzdų mišinys

OG nusikaltėlis atrodo čia. Viršus ir šonai yra šukuoti su tam tikru produktu, skirtu tam dantų pėdsakui, kuris traukia tokį subtilų vaizdą. Šonai yra siaurėjantys, kad būtų geresnis tūris, nes tatuiruotės turi pasirodyti teisingai?

Puffy Pompadour su šventyklos išblukimu@alan_beak

Puffy Pompadour su šventyklos išblukimu

Šventyklos išblukimas ne visada turi pats rėkti, kaip tai daroma čia. „Pompadour“ yra tas, kuris išsiskiria gana gerai, tačiau šventyklos išblukimas gana gerai palaiko išvaizdą.

Tvarkingiausias šventyklos išblukimas trumpu šepetėliu@barberinspirations

Tvarkingiausias šventyklos išblukimas trumpu šepetėliu

Šventyklos išblukimas tikrai padeda sukurti tvarkingą pjūvio vietą. Tai gali pakelti paprastą pjūvį į kažką elegantiško, kaip ir šis. viršuje visai nėra prašmatnus, tik trumpas šepetys, bet šventyklos išblukimas taip pat parodo geriausią.

Banguotas suktukas su nudažytu šventyklos išblukimu@barberinspirations

Banguotas suktukas su nudažytu šventyklos išblukimu

Garsas čia yra raktas, tos pusiau garbanos yra tiesiog tobulos, kad sukeltų pūkus, tačiau vis tiek nebūtų per daug pamišusios. Šonai yra siaurėjantys, o tada šventykla išblukusi, kad būtų užtikrintas maksimalus švarumas. Vargu ar galima suklysti su šia išvaizda.

Undercut Temple Fade Mullet@blackriverbarbershop

Undercut Temple Fade Mullet

Tokio kirpimo stebuklo nesulaukiame kas antrą dieną. Šis yra gana įmantrus su kepsniu ir aštriu sąstatu. Viršus nušlifuotas plonais plaukais, tačiau nugara yra gana stora su pūkuotais tekstūruotais plaukais.

Sneaky Undercut šventykla išnyks@cresswellbarberco

Sneaky Undercut šventykla išnyks

Viena iš labiausiai neįprastų šventyklų čia išblėsta sunkiu pjūviu – tai, ko nematėme gana dažnai. Viršus ir šonai yra stori banguoti su tankiomis ražienomis, kad būtų subalansuota išvaizda.

Retro ofsetinė vidurinė dalis@thebarbercole

Retro ofsetinė vidurinė dalis

Šonai čia yra gana ilgi, o ta šoninė dalis yra pasvirusi į vidurį, todėl ši yra gana unikali. Kritimo išblukimą šone palaiko šventyklos išblukimas, kuris aiškiai daro šį stilių labai tvarkingą!

Tamsi Afro dėmė su tvarkingu šventyklos išblukimu@tmcuts

Tamsi Afro dėmė su tvarkingu šventyklos išblukimu

Ar tai tu Drake? Išvaizda yra labai minimali, bet ne mažiau stilinga. „Buzz“ pjūvis aplinkui yra gana tvarkingas, tačiau labai elegantiškas. „Temple Fade“ prideda tik tiek panagių, kad galėtų atsikratyti žemės, o ūsų ir smakro barzdos mišinys yra gana geras tonas.

Garbanotas viršus su kūginėmis pusėmis ir šventyklos išblukimu@adribarbeiro

Garbanotas viršus su kūginėmis pusėmis ir šventyklos išblukimu

Garbanotas viršus yra nauja tendencija, o šonai siaurėja gana įdomūs. Linksmybės čia nesibaigia, ypač šventyklos išblukimas viską daro švariau. Smakro barzda su ūsais palengvina gyvenimą paslėptu kirpimu.

Puikus šventyklos išblukimas@ john_thewhitebox

Puikus šventyklos išblukimas

Riesta viršutinė dalis yra gana loterija ir ypač su trumpų garbanotų plaukų tekstūra yra tobula. Šonai šiek tiek susiaurėję, o viršus šiek tiek ilgesnis. Šventyklos išblukimas čia yra minimalus, bet taip pat ir visas požiūris.

Šventykloje išblukęs prancūziškas pasėlis@z_ramsey

Šventykloje išblukęs prancūziškas pasėlis

„Temple Fade“ turi galimybę atrodyti labai tvarkingai ir pakelti viršūnę. Dėl storos tekstūros viršuje viskas yra gana tvarkinga su prancūzišku derliumi, kuris suteikia išvaizdai panašaus, todėl tampa madinga.

Pūkuotas Pompadūras su šventyklos išblukimu@menspireacademy

Pūkuotas Pompadūras su šventyklos išblukimu

Šventyklos išblukimas tikrai padeda sustiprinti viršutinę dalį ir šonus, kaip ir šioje šukuosenoje. Viršus šlifuotas iš šono, o su pūkuota pompada atrodo nuostabiai. Šonai yra siaurėjantys, kad išvaizda būtų švaresnė.