50 inspirujących pomysłów na stylizację warkoczy bogini

Zadawano wiele pytań o to, czym naprawdę są warkocze bogini. Mówiąc prościej, wyglądają trochę jak cornrows, tylko odrobinę bardziej wyrafinowane.

Jednocześnie są też grubsze i dużo bardziej uniwersalne. Możesz użyć własnych naturalnych włosów i zapleść je w warkocz lub możesz wybrać przedłużanie. Jeśli chodzi o warkocze bogini, nikt nigdy nie dostrzeże różnicy.

Oto niesamowite pomysły, które możesz wypróbować, jeśli pociąga Cię piękno warkoczy bogini!

1. Proste style warkoczy bogini

czarne warkocze boginiŹródło

Zacznijmy od codziennego przykładu tego, co oznaczają warkocze bogini. Tutaj możesz zobaczyć dwa rodzaje warkoczy przypominających warkocze. Ponadto zauważ, że jeden jest mniejszy, a drugi grubszy. Wszystkie warkocze bogini kończą się warkoczami w pudełku, ciągnącymi się przez całą długość włosów z tyłu.

2. Skręcone warkocze na koronie głowy

hebanowe warkocze boginiŹródło

Rozłóż włosy na środku. Następnie zapleć włosy w poziomą linię od przodu do tyłu w bardzo cienkie, a nawet bogini warkocze. Na koniec weź pozostałe włosy i zapnij je w dwa warkocze. Ponadto możesz założyć dwa warkocze, aby uzyskać X.

3. Bogini warkocze i warkocze

bogini warkocze i warkoczeŹródło

Oto fryzura warkoczy bogini, która jest bardzo zbliżona do warkocza. Zapleć włosy tak blisko karku, jak to możliwe, a następnie wykończ je grubymi warkoczami w pudełku, aby uzyskać uliczny wygląd.

4. Stylizacja ochronna kucyków i bułek

fioletowe warkocze boginiŹródło

Jedną z cech warkoczy bogini, która jest absolutnie fantastyczna, jest ta: można je łatwo zawiązać w luźny kok lub w kucyk. Oba te ulepszenia sprawią, że będziesz wyglądać elegancko i elegancko.

5. Śliczne warkocze bogini

warkocze boginiŹródło

Połącz swoje proste warkocze bogini ze średnimi złotymi obręczami i naturalnym makijażem. W ten sposób możesz wybrać słodki styl „dziewczyna z sąsiedztwa”, który jest łatwy w utrzymaniu.

6. Cztery blond warkocze bogini

blond warkocze boginiŹródło

Moglibyśmy z łatwością przejść do najbardziej oczywistych czterech kalamburów niebędących blondynami, ale nie zrobimy tego. Czemu? Ponieważ ta fryzura to nie żart. Wystarczy spojrzeć, jak pięknie i naturalnie wygląda. Właściwie możesz dodać kilka złotych ozdobników, aby podnieść poziom.

7. Bogini warkocze w bułce

warkocze boginiŹródło

Oto kolejna fajna bułka z warkoczami bogini, którą możesz wypróbować. Jednak tym razem, zamiast robić to na czubku głowy, może zrobić to bokiem na karku? Wyeksponujesz i podkreślisz swój piękny dekolt i jednocześnie go wydłużysz.

8. Plecionki Jumbo Bogini

kok warkocze boginiŹródło

Jeśli potrzebujesz skromniejszej fryzury, która nadal zawiera warkocze bogini, co powiesz na ten? Z przodu ma jeden warkocz typu jumbo, przechodzący z jednej strony głowy na drugą. Poza tym ma też jeden lub dwa grube warkocze zawiązane w kok, z tyłu.

9. Bogini warkocze z lokami

długie warkocze boginiŹródło

Jeśli chcesz dodać trochę pizazz do swoich prostych warkoczy bogini, oto, co możesz zrobić. Zostaw pojedyncze pasma włosów z przodu i zwiń je za pomocą lokówki. Będą miały bardzo ładny efekt kadrowania twarzy.

10. Pleciony styl warkoczy

warkocze w kucykKwaśnyCmi

Jeśli się spieszysz, zawsze możesz wybrać najprostszy styl. Dwa duże warkocze bogini, które zaczynają się od czoła i kończą nisko na plecach w dwa idealne warkocze.

11. Długie i cienkie warkocze bogini

długie czarne warkocze boginiŹródło

Jak nisko możesz zejść? Jak długo możesz jechać? Oto sztuczka. Jeśli chcesz, aby warkocze bogini były jak najdłuższe, wyprostuj włosy, zanim je zaplecisz. Lub rozważ zastosowanie przedłużania włosów w wybranym przez Ciebie typie włosów.

12. Warkocz z kasztanowej korony

prosty warkocz boginiŹródło

Jednym ze sposobów, aby dumnie pokazać swój piękny kolor włosów, jest związanie włosów w duży i luźny warkocz korony. Ubierz się i nałóż swobodny makijaż, aby dopełnić ten zrelaksowany i przewiewny wygląd.

13. Bogini warkocze ze splotem

bogini warkocze dwa modeleŹródło

Warkocze Bogini są nie tylko dla osób z długimi włosami. Jeśli twoja wspaniała grzywa jest krótsza niż byś chciał, zawsze możesz wybrać ładny splot. Zacznij od splatania własnych włosów, a następnie dodawaj splot, zaczynając od podstawy szyi, w miarę postępów.

14. Elegancki pleciony updo

warkocz boginiŹródło

Jeszcze nigdy fryzura nie sprawiła, że ​​jedna dama wyglądała tak elegancko i ponadczasowo jednocześnie. Generalnie warkocze i warkocze Bogini są marzeniem, jeśli chodzi o specjalną okazję.

15. Zrób te warkocze

warkocze boginiŹródło

Jeśli masz wystarczająco wprawne palce lub w pobliżu jest ktoś, kto może ci pomóc, możesz wybrać tę fryzurę w domu. Jednakże, oto wskazówka – zacznij od tych jumbo, aby zobaczyć, jak dobry jesteś. Następnie możesz kontynuować z drobniejszymi, cieńszymi warkoczami.

16. Warkocze Bogini w różnych rozmiarach

długie czarne warkoczeŹródło

Odkąd zaczęliśmy udzielać wskazówek na temat tej uroczej roboty, oto kolejna. Jeśli chcesz dodać głębi lub perspektywy do swoich prostych warkoczy bogini, warkocz środkowy jest znacznie grubszy niż reszta. W ten sposób będzie wyglądał, jakby stał wyżej niż reszta.

17. Holenderskie warkocze przypominające boginię na naturalnych włosach

proste warkocze boginiŹródło

Piękna dama w przykładzie, który wybraliśmy, jest obrazem samej łaski dzięki tej plecionej fryzurze. Minimalny styl makijażu nude i absolutnie brak biżuterii sprawiają, że wygląda naturalnie i bez wysiłku.

18. Długie i ciasne warkocze

Warkocze bogini wariacjiŹródło

Warkocze Bogini mogą być również ostre, jeśli są noszone w odpowiednich kombinacjach. Dodaj okulary lotnicze, dżinsy typu boyfriend i parę trampek, aby wyglądać, jakbyś właśnie wyjechała na ulicę, żeby rzucić kilka rymów.

19. Ciasny warkocz Bogini Updo

ciasne warkocze boginiŹródło

Możesz również trzymać go ciasno i prosto dzięki warkoczom bogini. Innymi słowy, nie musisz się nimi popisywać, jeśli nie chcesz. Zapleć bardzo cienkie warkocze na całej głowie, a następnie zwiąż je z tyłu w mały kok.

20. Zig Zag Twist Warkocze

długie warkocze boginiŹródło

Możesz nie tylko wybrać rozmiar warkoczy swojej bogini, ale możesz także wybrać wzór lub sposób, w jaki chcesz je ułożyć. Poproś swojego fryzjera, aby rozdzielił twoje włosy w linii zygzakowatej, a nie prostej. W rezultacie otrzymasz tę popisową aktualizację.

21. Styl warkocza z dużą koroną

sztuczne warkocze boginiŹródło

Każda dziewczyna chce być księżniczką i na szczęście dla nas ta fryzura pozwala nam nią być. Bardzo gruby lub jumbo warkocz bogini siedzi na czubku twojej głowy, dodając mu elegancji i szlachetności. Ponadto jest to bardzo uniwersalny styl.

22. Dwukolorowe warkocze

wyszukane warkocze boginiŹródło

Oto kombinacja kolorów, która nadaje tym warkoczom dużą głębię. Urocza pani na zdjęciu ma ciemniejszy odcień brązu na dole i jaśniejszy na pasmach na głowie.

23. Bogini warkocze Updo

warkocze boginiŹródło

Zamiast tradycyjnych rzędów w linii prostej, zawsze możesz wybrać kilka boków. Zacznij od lewej strony i zakończ po prawej i na odwrót.

24. X i krzyże Updo

warkocze boginiŹródło

Oto jedno bardzo skomplikowane, ale całkowicie popisowe updo. Przede wszystkim masz z przodu dwa warkocze. Po drugie, masz klasyczne rozstanie na środku aż do tyłu. Po trzecie, masz kolejne rozstanie w poziomie, z tyłu. Wreszcie masz dwa warkocze jumbo bogini w X.

25. Brudny warkocz z podwójną koroną

proste warkocze boginiŹródło

Ta urocza wersja klasycznego warkocza korony sprawi, że będziesz tak brudny, jak tylko możesz. Zastanów się również nad zrobieniem z niej podwójnej korony – odpowiedniej dla prawdziwej królowej!

26. Dwa warkocze bogini

wyszukany warkocz boginiŹródło

Mniej naprawdę znaczy więcej, gdy spojrzysz na ten przykład. Rozłóż włosy na pół na środku i zapnij te dwie duże połówki. Rezultatem jest oszałamiająca para warkoczy bogini.

27. Elegancki i swobodny styl

długi warkocz boginiŹródło

Oto urocza dama, która łączy warkocze z kombinezonem i zabiera je na ulice. Nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś zrobić tego samego.

28. Fioletowa pleciona fryzura z ogniem

fioletowe warkocze boginiŹródło

Ta młoda kobieta połączyła swoje ogniste rude włosy i warkocze bogini z równie oszałamiającą szminką i dużym naszyjnikiem ze złotego łańcuszka. Poza tym zwróć uwagę, jak ograniczyła makijaż do minimum?

29. Tęcze warkocz bogini

kolorowe warkocze boginiŹródło

Niesamowity sposób, w jaki możesz pochwalić się warkoczami bogini, polega na dodaniu kilku pasemek do włosów. Ale nie w dowolnym kolorze włosów, ale w neonowym lub elektrycznym. Ponadto nie zatrzymuj się na jednym: wybierz pięć lub sześć i stwórz godną pozazdroszczenia fryzurę.

30. Sportowy i elegancki styl warkoczy

długie warkocze boginiŹródło

Tak, sport i szyk mogą się naprawdę mieszać. Co więcej, ten przykład pokazuje właśnie to. Tylko spójrz, jak cudownie warkocze komponują się z miejskim dresem i dużym, metalicznym zegarkiem.

31. Styl warkocza jednostronnego

brudne blond warkocze boginiŹródło

Możesz również wybrać jeden warkocz jumbo, jeśli ten styl Ci się spodoba. Nasz przykład to brudny blond odcień połączony z bocznym warkoczem typu fishtail, który kończy się dużym warkoczem spływającym po jej plecach.

32. Fryzura kalejdoskopowa

kobieta z warkoczami boginiŹródło

Przeciwieństwem powyższego stylu, w którym wybierasz tylko jeden warkocz, jest ten: warkocze bogini w wielu rozmiarach, aby wyróżnić twoją głowę z tłumu. Dodatkowo, jeśli włosy farbujesz na kilka kolorów lub masz pasemka, będą wyglądać jeszcze lepiej.

33. Warkocze i pierścienie do włosów

uśmiechnięta kobieta z warkoczami boginiŹródło

Kółka do włosów to proste kółeczka, zwykle złote lub srebrne, które pasują do splecionych włosów. Dlatego idealnie pasują do upiększenia tego i tak już niesamowitego zestawu warkoczy.

34. Czarno-biały i Boho

blond kobieta z warkoczami boginiŹródło

Oto połączenie warkocza bogini na poziomie głowy i luźnego warkocza fishtail biegnącego z tyłu – jest tam nawet warkocz francuski. Połączenie sprawia, że ​​piękny model wygląda kreatywnie i liberalnie. Poza tym ufarbowała włosy na wspaniały odcień białego blondu.

35. Czerwono-czarna fryzura

rudowłosa kobieta z warkoczami boginiŹródło

Warkocze bogini Mohawk niekoniecznie muszą pochodzić z jednego opakowania. W rzeczywistości możesz również wybrać dwa lub trzy, w zależności od grubości twoich włosów. Ponadto możesz pokazać swoje naturalne korzenie, dzięki czemu możesz dodać trochę głębi swoim warkoczom z irokezem.

36. Warkocze bogini dla małych dziewczynek

Mała dziewczynka bogini warkocze różowa kokardkaŹródło

Nie musisz być dorosłą kobietą, żeby być boginią. Obecnie jest mnóstwo dziewczyn, które uczą nas, co to znaczy rządzić światem. W konsekwencji potrzebują fryzury tak ostrej jak oni. Dodaj różową kokardkę dla małego kaprysu Alicji w Krainie Czarów.

37. Doskonałość Bogini

młoda kobieta blond i czarne warkocze boginiŹródło

Tak, odważymy się powiedzieć, że to jest idealne w naszych oczach, jeśli chodzi o warkocze bogini. Doskonałość przedziałków, drobno zaplatane i plecione warkocze oraz kombinacja kolorów wystarczą, aby zabrać nas do nieba fryzur.

38. Pleciony styl Mohawk

misterne warkocze boginiŹródło

Wszystkie rzeki płyną do oceanu, a wszystkie rzędy włosów prowadzą do warkocza bogini matki. Poza tym, czy wiesz, co jest najlepsze w tej fryzurze??

39. Czarno-blond dwukolorowy pleciony kucyk bogini

młoda kobieta blond i ciemne warkocze boginiŹródło

Ta bogini warkoczy fryzurę i wygląd ma wszystko. Dwa duże warkocze w stylu bogini. Jedna z nich to złocista blondynka, starannie zwinięta na czubku głowy. W dodatku drugi spływa po plecach modelki na ostrym kucyku. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ręki do włosów, nie bój się użyć splotu.

40. Potrójny pleciony styl

kobieta z trzema warkoczami boginiŹródło

Na pierwszy rzut oka ten sposób noszenia warkoczy bogini wygląda dość prosto. Jednak, gdy spojrzysz jeszcze raz, zdajesz sobie sprawę, że naprawdę tego chcesz. Czemu? Oczywiście ze względu na cienki warkocz w środku.

41. Idealne warkocze w pudełku

młoda kobieta warkocze bogini w pudełku warkoczeŹródło

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na tradycyjne lub klasyczne warkocze bogini, będziesz musiał je również wykończyć bardzo dobrze wyglądającymi warkoczami w pudełku. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć się do kogoś, kto może dostarczyć niesamowity produkt końcowy.

42. Podwójne równoległe i zjednoczone warkocze

kobieta z tyłu z dwoma warkoczami boginiŹródło

Po co zatrzymywać się na jednym wielkim warkoczu lub warkoczu bogini, kiedy można wybrać dwa? Co więcej, możesz mieć je jednocześnie i bardzo blisko siebie. Pokazują bogactwo i piękno Twoich włosów.

43. Top Spider Web z podwójnymi warkoczami

misterne warkocze boginiŹródło

Ten styl jest naprawdę skomplikowany, ale królewski. W rzeczywistości możesz o tym myśleć w ten sposób. Ten warkocz bogini jest Wersalem wszystkich przykładów i pomysłów, które do tej pory ci pokazaliśmy. Labirynt wąsów jest po prostu hipnotyzujący do oglądania.

44. Prosty i elegancki warkocz Jumbo

widok z boku dziewczyna z długimi warkoczami boginiŹródło

Oto kolejna wskazówka – jeśli utrzymasz swój warkocz bogini tak prosty i tradycyjny, jak to tylko możliwe, możesz go stylizować w dowolny sposób. Dodaj kilka dużych kolczyków i wejdź jako dziewczyna z najodważniejszym stylem tam.

45. Warkocze holenderskiej bogini

warkocze bogini młodej dziewczyny i holenderskie warkoczeŹródło

Ta stylizacja łączy w sobie dwa bardzo lubiane w świecie fryzjerstwa warkocze – warkocze bogini i holenderskie. Idź po holendersku na poziomie głowy, aby zamaskować wzrost włosów, a następnie kontynuuj styl bogini, gdy schodzisz wzdłuż włosów.

46. ​​Ozdoby inspirowane stylem rzymskim

widok z góry kobieta z warkoczami boginiŹródło

Dodanie bardzo pięknej biżuterii ze złotej lub srebrnej tuby do warkoczy bogini nada im mocny i ostry wygląd. Oto kilka inspirowanych stylem rzymskim, takich jak te noszone przez piękne kobiety w starożytnym imperium.

47. Trójkąty i warkocze

widok z góry dziewczyna z zygzakowatymi warkoczami boginiWięctyrce

Jak stworzyć trójkąty na głowie? To jest łatwe. Po prostu rozłóż włosy w zygzakowate linie, tak jak zrobiła to ta urocza dama. W związku z tym wyjmij powstałe kosmyki włosów i zapleć je zgodnie z pragnieniem twojego serca.

48. Kolorowe warkocze bogini

widoki dziewczyny z rudymi włosami i warkoczami boginiŹródło

Chociaż większość kobiet lubi zaplatać włosy w warkocze i utrzymywać je w ciemnym lub naturalnym odcieniu, można je również ufarbować na cukierkowy kolor. Oto przykład wspaniałego czerwonego odcienia splecionego i zaplecionego do perfekcji.

49. Grube warkocze bogini

widok z boku dziewczyny z warkoczami boginiŹródło

Jeśli chcesz wyglądać tak ostro, jak to tylko możliwe, zawsze możesz wybrać masywny styl. Innymi słowy, oznacza to, że możesz zacząć splatać włosy bardzo gęsto od krawędzi czoła, zamiast zaczynać je drobno i kończyć w ogromnych warkoczach bogini.

50. Subtelne warkocze boczne i upięcie

piękna młoda kobieta z warkoczami boginiŹródło

Skieruj swoją wewnętrzną zawziętość i wybierz warkocz bogini irokezów w połączeniu z drobniejszymi i cieńszymi warkoczami z boku i perfekcyjnym makijażem.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Tak jak niesamowita pani w naszym ostatnim przykładzie, pamiętaj o tym. W końcu, bez względu na to, jaki styl warkoczy bogini wybierzesz, zawsze bądź inspiracją dla wszystkich!

Co powiesz, który z tych pomysłów bogini jest dla ciebie??