50 oszałamiających węzłów Bantu do wypróbowania w domu

Węzły Bantu to jedna z najsłodszych i najbardziej zalotnych fryzur, jakie możesz uprawiać.

Historycznie pochodzą z Afryki Zachodniej i, na szczęście dla nas, rozprzestrzeniły się po całym świecie jako preferowana fryzura dla wszystkich.

Ponadto pasują do absolutnie każdego rodzaju włosów, zarówno kręconych, prostych, długich, krótkich, jak i średnich.

Och, czy wspominaliśmy, jak łatwo jest zrobić własne węzły Bantu w domu??

Oto 50 przykładów, które Cię zadziwią i zainspirują.

1. Kołysanie w stylu królowej węzłów Bantu

Kobieta z węzłami bantu pozuje przed kamerąŹródło

Bycie ulicznym i zaciekłym przy jednoczesnym trzymaniu się swojej kobiecej i eleganckiej strony nie jest łatwe. Mimo to zawsze możesz wziąć przykład od tej groźnie wyglądającej kobiety i kołysać węzły Bantu, tak jak ona.

Co więcej, możesz dodać złoty naszyjnik, aby wyrazić swój status królowej i pierścień z oświadczeniem, i już tam jesteś.

2. Węzły Bantu na długich włosach

Młoda kobieta z węzłami bantu pozuje do kameryŹródło

Kolorowe lata 90. spotykają się z boho chic z tym pomysłem na węzły Bantu. Ponadto są jeszcze większe, jeśli masz długie włosy, ponieważ węzły Bantu skręcają się w piramidy lub długie lejki. Na koniec dodaj parę stylowych, artystycznych kolczyków i pastelową koszulę na jedno ramię, aby uzyskać efekt.

3. Bantu dla Kręcone włosy

Kobieta z węzłami bantu siedzi na krześle w salonie fryzjerskimŹródło

Jednym ze sposobów na skopiowanie tego wyglądu jest podzielenie włosów na wiele pasm. Jeśli chodzi o skórę głowy, możesz podążać za wzorem ula, aby splot wyglądał jeszcze modniej.

Dzięki temu stanie się bajecznym sposobem na ułożenie krótkich, kręconych włosów, w którym od razu się zakochasz.

4. Proste węzły Bantu

Kobieta z węzłami bantuŹródło

Oto widok z tyłu uroczej młodej dziewczyny, która zdecydowała się na tradycyjne i proste węzły Bantu. Jeśli chcesz spróbować tego samemu w domu, musisz podzielić włosy według promiennego wzoru.

Co więcej, możesz uzupełnić stylizację parą krótkich, wyrazistych kolczyków, najlepiej tak kolorowych, jak tylko możesz.

5. Zdobiony Bantu

zdobione węzły bantuŹródło

Na przeciwległym końcu prostych węzłów Bantu znajdują się upiększone. W tym wyglądzie nie tylko będziesz nosić tradycyjny splot kobiet Bantu w Afryce, ale będziesz musiał również dodać do nich trochę iskier.

Na przykład ta urocza dama postanowiła włożyć kilka złotych biżuterii do włosów w pasma włosów podczas tkania węzłów. Na koniec uzupełnij wygląd dużymi złotymi kolczykami, aby uczynić go jeszcze bardziej luksusowym.

6. Węzły Bantu oraz Warkocze

węzły bantu i warkoczeŹródło

Kto powiedział, że węzły Bantu muszą stać same? Dodaj element zaskoczenia do tradycyjnej fryzury w postaci misternie splecionych warkoczy. Dodatkowo możesz przykleić do dwóch z nich na całej długości przedziałka włosów lub możesz przejść na całą głowę dla spektakularnego widoku.

Ze względu na skomplikowany projekt fryzury, utrzymuj makijaż i biżuterię w półtonach i tak proste, jak to tylko możliwe. Dlatego nie przesadzisz.

7. Bujne zamki w węzłach Bantu

Kobieta pokazująca swoją fryzurę węzły bantuŹródło

Loki, węzły, skręcenia, zwoje. Ty to nazwij. Węzły Bantu mogą zawierać je wszystkie i sprawić, że będą wyglądać świetnie. Dlatego bez względu na to, jak długie są twoje włosy, zawsze możesz je związać w węzeł bantu.

Ponadto trzymaj je blisko głowy zamiast w stylu piramidy, jeśli chcesz postawić na elegancję zamiast zalotnej zabawy.

8. Bogini Bantu

Młoda kobieta z węzłami bantuŹródło

Posiadaj pokój, do którego wchodzisz, i rządź światem, gdy w nim jesteś. Oto wspaniała inspiracja dla Ciebie z wieloma węzłami Bantu zawiązanymi ciasno wokół całej głowy. Co więcej, dodaj perłowy kolczyk w nosie i ciemny i ziemisty makijaż, a nie możesz się pomylić.

9. Węzły Bantu na zrelaksowanych włosach

młoda kobieta węzły bantuŹródło

Oto wspaniały pomysł, aby spróbować w domu, jeśli nie masz do dyspozycji dużo czasu. Przede wszystkim podziel włosy na pasma i luźno okręć je wokół palca, aby utworzyć węzły Bantu. Na koniec powtórz ten proces tyle razy, ile chcesz wokół głowy.

10. Minimalne węzły Bantu

Kobieta z węzłami bantu patrząca uwodzicielsko w kierunku kameryŹródło

Co powiesz na minimalistyczne podejście do tradycyjnego splotu węzła Bantu? Podziel włosy na cztery lub pięć grubych pasm i zakręć supły. Wygląda na to, że ta urocza dama dodała naszyjnik z lat 90., stylowy kolczyk w nosie z perłami i ciemną śliwkową wargę. Możesz wyglądać tak samo wspaniale jak ona, jeśli spróbujesz!

11. Półwęzeł

Kobieta z węzłami bantu pozuje do kameryŹródło

Możesz także wybrać ciekawe podejście do fryzury z węzłem Bantu, wykonując tylko połowę głowy. Oto wspaniałe źródło inspiracji dla ciebie z młodą damą, która zawiązała tylko przednią połowę włosów, a druga część wisi luźno w naturalnych lokach na ramionach. W konsekwencji wygląda niesamowicie.

12. Bantu Węzły na krótkich włosach

Kobieta z węzłami bantu o figlarnym spojrzeniuŹródło

Jeśli masz krótkie włosy, masz szczęście. W rezultacie małe węzły Bantu będą wyglądać jak małe pąki róż na czubku głowy. Na koniec dodaj kilka wyrazistych biżuterii, aby uzyskać odrobinę pizzy.

13. Dziki Bantu Węzły

Kobieta z węzłami banti w uwodzicielskiej pozieŹródło

Ten niesamowity wygląd łączy naturalną figlarność węzłów Bantu z zaciętością koszuli moro. W rezultacie sprawi, że będziesz wyglądać niesamowicie stylowo, bez względu na to, jak zdecydujesz się na dalszą stylizację.

14. Pyskaty, Ulica, i oświadczenie Banu Węzły

Kobieta z węzłami bantu patrząca w stronę kameryŹródło

Oto wygląd, który łączy w sobie wszystkie elementy, których potrzebujesz, aby uczynić go wielkim. Bezczelny, uliczny i wyrazisty. Atramentowo niebieska warga i złoty kolczyk w nosie wprowadzają zuchwałość, a podkoszulek z wzorem dolara jest tutaj, aby mówić o byciu ulicznym. Ponadto węzły Bantu są oczywiście stwierdzeniem.

15. Pleciony Włosy i Bantu

DIY węzły bantu z tkanymi grzywkamiŹródło

W tym stylu chodzi o biznes z przodu i imprezę z tyłu. Sposób na uzyskanie tego wyglądu polega na zapleceniu jednego długiego i dużego warkocza z przodu, a następnie całej masy zabawnych węzłów Bantu z tyłu.

16. kasztan w Węzły

królewskie węzły bantuŹródło

Węzły Bantu są nie tylko dla pań o ciemnych włosach. Oto doskonały przykład pięknych kasztanowych fal spiętych w węzły.

Wyglądają jak korona pąków kwiatowych nad głową, którą można łatwo powielić w domu. Oprócz tego możesz dodać duże kolczyki i kolorowy makijaż, aby uzupełnić wygląd.

17. Metal i miedź

rzeźbione węzły bantuŹródło

Kontynuując przykłady kolorowych włosów, oto grzywa w kolorze miedzi. Pani na zdjęciu zawiązała to wszystko w pięknie ułożone węzły Bantu.

Dodatkowo stylizowała to wszystko za pomocą dużych, cienkich srebrnych kolczyków i srebrnej obroży. Ponadto białe kropki nie są obowiązkowe. Możesz jednak nosić ten look na co dzień.

18. Niski oraz Słodkie węzły Bantu

cienkie węzły bantu na krótkie włosyŹródło

W przypadku węzłów Bantu na krótkich włosach zasada jest prosta. Im cieńsze pasma włosów, tym więcej będziesz mieć węzłów. W konsekwencji oto doskonały przykład obrazujący tę ideę. Zwróć uwagę, jak idealnie ułożyła węzły w prostych liniach. Jak sprytnie i elegancko!

19. Impreza!

kreatywne węzły bantuŹródło

Świetną okazją, aby pokazać swoją nową fryzurę z węzłem Bantu, jest oczywiście impreza. Jeśli chcesz odtworzyć ten wygląd, rozważ związanie włosów w asortymencie węzłów Bantu w kształcie piramidy. Ponadto możesz ubrać się w sukienkę z frędzlami i dodać wyrazisty perłowy kolczyk.

20. Naturalność

glam bantu węzłyŹródło

Jeśli jesteś zmęczona swoją fryzurą i chcesz zmienić, nie ma potrzeby posuwać się tak daleko, jak jej strzyżenie lub farbowanie. W przeciwieństwie do tego, możesz użyć swoich naturalnych zamków, aby stworzyć luźne węzły Bantu tu i tam.

Dzięki temu możesz obserwować, jak zmienia się cała Twoja twarz w ciągu kilku minut. W końcu zmiana jest naprawdę łatwa!

21. Fryzura z węzłem Bantu

proste węzły bantuŹródło

Zdobienie węzłów Bantu może pójść dalej niż tylko dodanie warkocza lub kilku złotych ćwieków. Oto przykład fantastycznego dzieła sztuki na włosy. Dodanie delikatnych elementów wykonanych z własnych włosów bezpośrednio na poziomie skóry głowy pomoże wykadrować twarz i jeszcze bardziej podkreślić węzły.

22. Bantu Lolita

grube węzły bantu dla dziewczynekŹródło

Jak sprawić, by mała dziewczynka była jeszcze słodsza, niż już jest? Dodaj oczywiście węzły Bantu we włosach. Ta urocza młoda dama jest żywym dowodem na to, że współczesne księżniczki są teraz modne.

23. Czeki i kwadraty

ciasne węzły bantuŹródło

Weź wskazówkę z tego przykładu i podziel włosy na kwadraty. Weź powstałe pasma i zakręć je w węzły Bantu.

W rezultacie, widziany z góry, efekt jest bajecznie geometryczny, nie mówiąc już o stylowym. Poza tym, nawet jeśli zrobisz je sam w domu, nadal będą wyglądać tak, jakbyś poszedł do profesjonalnego salonu.

24. Wibracje elektryczne

węzły bantu z jasnoniebieskimi opaskami do włosówŹródło

Oto fantastyczne podejście do tradycyjnego koloru i stylu węzłów Bantu. Możesz go uzyskać farbując włosy w połowie długości. Ponadto możesz uzyskać ten sam efekt minionej ombre. Aby to zadziałało, sugerujemy wybór koloru elektrycznego, takiego jak ten, który widzisz na zdjęciu. Wybierz kolor morskiej piany, elektryczny róż lub gaga żółty.

25. Węzły Bantu na włosach przejściowych

DIY węzły bantuŹródło

Jeśli jesteś w trakcie przechodzenia na swoje naturalne włosy i szukasz stylu, który pomoże Ci przejść przez ten trudny czas, nie szukaj dalej. Na ratunek są węzły Bantu.

Pozwól włosom się zagoić i wrócić do dawnej świetności. Jak wszyscy wiemy, węzły Bantu są bardzo ochronne dla pasm włosów i zapewniają im bezpieczeństwo i zdrowie.

26. Zig i Zag i Zig Again

dobrze zdefiniowane bantu knosŹródło

Mówiąc o węzłach Bantu, przedziałki, które robisz we włosach, są tak samo ważne jak same węzły. Jeśli masz ten pomysł na myśl, możesz rozważyć dzielenie włosów w zygzakowaty wzór, a nie proste.

27. Węzły Bantu i blond pasemka

naturalne węzły bantuŹródło

Jeszcze innym sposobem na umieszczenie węzłów Bantu, a także włosów per se, jest wiązanie jasnych pasemek. Przede wszystkim jaśniejsze włosy zawsze będą się wyróżniać i nadadzą Twoim włosom bardzo potrzebną perspektywę. Myśl w 3D!

28. Soczyste zamki

proste węzły bantuŹródło

Porozmawiaj o oszałamianiu! Dodaj trochę olejku lub produktu do włosów, zanim je okręcisz. Wreszcie, gdy skończysz, dzięki temu węzły Bantu będą wyglądać elegancko i elegancko. Poza tym olejek nada Twoim włosom i skórze głowy zdrowy blask, którego wszyscy pragniemy.

29. Bantu dla blondynki

blond węzły bantuŹródło

Szalony blond i szalony za kępkami włosów składa się na fantastyczne, jasne włosy z węzłem Bantu. Nie martw się, jeśli masz za krótkie włosy. W rezultacie sęki będą malutkie, ale mimo to cudowne do zobaczenia.

Co więcej, możesz dodać wyrazistą wargę i kilka zbyt dużych kawałków biżuterii, aby naprawdę wejść. Możesz też zrezygnować z biżuterii, jeśli chcesz wyglądać bardziej naturalnie i skromnie.

30. Plecione węzły bantu na długich włosach

równomiernie rozmieszczone węzły bantuŹródło

A może zamiast kręcić kosmyki włosów, zaplatasz je w warkocz? Weź długie warkocze i okręć je wokół palca, aż uzyskasz węzły w kształcie piramidy. Ponadto możesz pójść o krok dalej, tak jak urocza dama na zdjęciu, dodając trochę olśniewających złotych włosów.

31. Błyszczące i eleganckie

spiralne węzły bantuŹródło

Jeśli robisz węzły Bantu w domu, zawsze możesz zacząć, gdy twoje włosy są jeszcze mokre po umyciu. W ten sposób nie tylko węzły zachowają swój blask i blask, ale Twoje włosy będą kręcone po ich zdejmowaniu.

32. Pajęczyna i cewki

popularne węzły bantuŹródło

Kontynuując odliczanie wszystkich sposobów, w jakie możesz stylizować swoje rozstające się kosmyki, oto pajęczyna. Można śmiało powiedzieć, że ten również należy do kategorii „sztuki włosów”.

Jednak chociaż możesz to zrobić w domu, a nie w salonie, możesz potrzebować pomocy, aby to zrobić dobrze. Przynajmniej na początku.

33. Długie i wysokie węzły Bantu

gwiazdy i bantuŹródło

Zapamiętaj tę wskazówkę – im dłuższe twoje włosy, tym wyższe będą twoje węzły Bantu. Na przykład w tym przykładzie widać wyraźnie, że ta młoda dama ma poważne loki. Dlatego jej węzły Bantu wyglądają jak małe lejki przepychu i stylu.

34. Bantu na kręcone włosy

stylizowane węzły bantuŹródło

Decyzja o związaniu kręconych włosów w węzły Bantu może być najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłeś. Dlatego jeśli wydaje Ci się, że Twoje głęboko kręcone włosy mają swój własny umysł, teraz możesz umieścić je na właściwym miejscu dzięki tej fryzurze. Jako bonus będzie wyglądał naturalnie i niewyraźnie.

35. Cienkie węzły Bantu

cienkie węzły bantuŹródło

Innym sposobem, jeśli masz długie włosy, jest związanie ich w wiele bardzo cienkich węzłów Bantu. Możesz odtworzyć ten wygląd, dzieląc włosy na cienkie pasma, a następnie kręcąc nimi, aż uzyskasz węzły w kształcie lejka.

Wspaniałą częścią tego wyboru fryzury jest to, że niektóre węzły będą stać prosto, a niektóre będą trochę postronne. W rezultacie rezultat jest bardzo naturalny.

36. Dwukolorowe węzły bantu

czarno-blond węzły bantuŹródło

Zamiast biżuterii ze złotymi włosami, którą pokazaliśmy wcześniej, zawsze możesz użyć swoich naturalnych włosów, aby ozdobić węzły Bantu. Zwiąż je ostrożnie, w taki sposób, aby blond pasemka otaczały podstawę węzła, pozostawiając tylko ciemny czubek.

37. Mniej znaczy więcej

węzły bantu dla kobiet rasy kaukaskiejŹródło

Mniej naprawdę może być więcej, jeśli chodzi o tę piękną fryzurę. Podziel włosy na dwie części, jedną z przodu, a drugą z tyłu.

Ponadto dodaj trochę błyszczącego produktu do włosów i zawiąż dwa duże węzły w pobliżu czoła i karku. Dramatyczny makijaż jest tutaj koniecznością, aby komplement ten jedyny w swoim rodzaju.

38. Wiele węzłów Bantu

stylowe węzły bantu na bardzo krótkie włosyŹródło

Cienkie włosy można również zawiązać w wiele małych supełków Bantu. Trzymaj je jak najbliżej skóry głowy, aby uzyskać wspaniały klimat lat 90. Urocza pani w tym przykładzie zdołała zrobić wszystkie węzły tego samego rozmiaru, kształtu i wysokości. W efekcie wygląda cudownie i ładnie.

39. Węzły Bantu w koronie

piękne węzły bantuŹródło

Ten oszałamiający sposób wiązania węzłów Bantu sprawi, że poczujesz się jak królowa. Widząc, że przedni rząd wysokich węzłów w kształcie lejka biegnie od lewej strony głowy do prawej, wygląda na to, że dama ma koronę na głowie. Porozmawiaj o królewskim stylu!

40. Warkocze i więcej warkoczy

węzły bantu w stylu wiązkiŹródło

Ten styl obejmuje tyle warkoczy, ile tylko możesz. Modelka ma nie tylko małe warkocze dokładnie tam, gdzie rozdzielała pasma włosów, ale również loki, którymi kręciła i robiła węzełki.

41. Kolory tęczy we włosach

kolorowe węzły bantuŹródło

Tak więc, jeśli wybierasz się na imprezę lub zabawną uroczystość sylwestrową, oto odważna propozycja dla Ciebie – wielokolorowe węzły Bantu. Włosy możesz farbować na stałe lub czasowo na dowolną ilość kolorów.

Przede wszystkim podziel grzywę na kilka pasm w zależności od koloru. Możesz je mieszać, aby uzyskać tęczowy wygląd lub mieć osobne odcienie. W konsekwencji, gdy zawiążesz węzły Bantu, będą wyglądać jak kolorowe dzieło sztuki.

Możesz zrobić jako urocza dama na zdjęciu i dodać klejnot na głowie.

42. Węzeł

pierwszy etap węzłów bantuŹródło

Węzły Bantu przydadzą się nie tylko w przypadku wiązania, ale także gdy puścisz włosy. Dlatego, jeśli utrzymasz wilgotne włosy lub nałożysz produkt utrwalający tuż przed nakręceniem ich na miejsce, włosy staną się pofalowane lub kręcone po ich rozłożeniu..

Co więcej, możesz pozwolić swoim włosom wyschnąć samodzielnie w nocy lub skorzystać z suszarki, jeśli jesteś w biegu.

43. Wzory geometryczne

rzeźbione węzły bantuŹródło

Geometryczne wzory mogły być modne w latach 90., ale nie bez powodu. Sprawia, że ​​dumna właścicielka takiej fryzury czuje się elegancko, wyrafinowana i fantazyjna. Ponadto ten sposób wykonania splotu sprawdza się zarówno na przyjęciach, jak i na zabawny dzień w biurze lub niezobowiązujący piątek.

44. Fioletowe węzły Bantu

fioletowe barwione węzły bantuŹródło

Jeśli masz krótkie włosy i robisz węzły Bantu małe i grube, wyglądają jak małe pąki róży. Co więcej, jeśli ufarbujesz włosy na odpowiedni odcień, podobieństwo będzie niesamowite. Dlatego jeśli szukałeś topowego looku na przyszłe lato, nie szukaj więcej, bo go znalazłeś!

45. Prosty węzeł Bantu

węzły bantu dla dzieciŹródło

Nigdy nie należy przeceniać prostoty, ponieważ można w niej znaleźć wiele piękna. Dlatego wiązanie prostych węzłów bantu bez wielu ozdób może dać wspaniały efekt, zwłaszcza jeśli robisz to dla swojego dziecka.

Dzięki temu może ją nosić wszędzie, także w przedszkolu czy szkole.

46. ​​Bantu w stylu ulicznym

węzły bantu na długie włosyŹródło

Węzły bantu mogą być również bardzo skuteczną fryzurą, gdy nie masz zbyt dużo czasu na rękach. Przede wszystkim trzeba umyć włosy pod prysznicem, a potem szybko zawiązać je w kok.

Na koniec pozwól mu wyschnąć naturalnie, gdy idziesz do biura lub szkoły. Wybierz również naturalny makijaż, aby dopełnić wygląd.

47. Bantu o splocie

wspaniałe węzły bantuŹródło

Tak więc, jeśli szukasz nowej fryzury, która jest szybka i łatwa do splotu, dlaczego nie spróbować węzłów Bantu? Co więcej, jeśli połączysz je z efektownym makijażem smokey eye i dużymi złotymi kolczykami, będziesz wyglądać jak królowa nocy, bez względu na to, gdzie pójdziesz.

48. Węzły Bantu z Dreads

wyszukane węzły bantuŹródło

Jeśli masz dredy i chcesz tchnąć w nie nowe życie, możesz zakręcić je wokół kilku dobrze zaprojektowanych węzłów Bantu. Poza tym chodzenie na luźne zamiast tych bardzo ciasnych sprawi, że twoje włosy będą wyglądać naturalnie i zrelaksowane.

49. Glamournasz Bantu

ciasno tkane i kunsztowne węzły bantuŹródło

Te kreatywne węzły Bantu zostały wykonane najpierw przez splatanie włosów, a następnie wybieranie niektórych z tych warkoczy i kręcenie ich w węzły. W rezultacie są bardzo świeże i miejskie, dzięki czemu wyglądasz elegancko i elegancko, gdy idziesz ulicą.

50. Bantu na cienkich włosach

bogini cienkie węzły bantuŹródło

Wreszcie, oto świetny przykład tego, jak możesz stylizować się w stylu miejskim i stylowym ze swoją fryzurą. Konsekwencją podążania za nim możesz zamienić się w niesamowite i cienkie węzły Bantu.

Ponadto możesz dodać wyrazistą wargę i gęste brwi, a także dużą parę kolczyków i naszyjnik.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Podsumowując, istnieje jedna fryzura dla każdego. Na szczęście dla nas węzły Bantu pasują na każdego i wszędzie!