47 fryzur o niskim wyblaknięciu, które odświeżą Twój wygląd

Jeśli szukasz czegoś nowego w tym roku, wypróbuj niski poziom zanikania. Są to jedne z najpopularniejszych fryzur dostępnych dla mężczyzn. Staje się nawet bardziej popularny niż wysoki zanik. Jeśli szukasz świeżego stylu, to nie możesz się pomylić z tym stylem.

Nieważne, czy masz długie, czy krótkie włosy, możesz wkomponować w swoją fryzurę na niskim poziomie. Nawet jeśli włosy odrosną, niski blaknięcie nadal będzie dobrze wyglądać. Właściwie możesz wytrzymać kilka tygodni ze stylem bez konieczności robienia kolejnej fryzury.

Sprawdź te 47 fryzur Low Fade, które odświeżą Twój wygląd:

  1. Oszałamiające zanikanie

Włosy na górze są dość długie i ułożone na bok. Jeśli szukasz świeżego stylu, to ten jest dla Ciebie. Niski efekt zanikania wygląda niesamowicie, ponieważ wtapia się w brodę.

fryzura z niskim blednięciem

2. Kręcone góry

Ma gęste włosy, które zawsze łatwiej się układa. Uwielbiamy ten styl z wielu powodów. Blaknięcie jest fajne, a góra jest odwrócona.

3. Niskie zanikanie

Niskie zanikanie tutaj wygląda niesamowicie, gdy jest wprowadzane na spotkanie z brodą. To styl, który powinieneś całkowicie wypróbować w tym roku.

4. Odważny wygląd

Ten wygląd jest nieco krótszy i czystszy niż większość. Styl jest oddzielony na bok i zachowany rześki.

5. Brodaty styl

Taki styl na pewno pokochasz. Jeśli podoba Ci się styl biznesowy, który możesz zabrać ze sobą do pracy, to jest to styl dla Ciebie.

6. Brudne style

Wyblaknięcie nie oznacza, że ​​musisz mieć dopracowany wygląd. Ten niechlujny styl oznacza, że ​​lubisz rzeczy trochę bardziej ostre.

7. Wstawanie

Ten styl jest trochę powszechny i ​​jest to jeden styl, który jest fajny i czysty. Wypróbuj tego lata i daj nam znać, co myślisz.

8. Odwrócony do tyłu

Sierść jest tutaj bardzo gęsta, więc jest w niej dużo ciała. Może to również ułatwić stylizację. Styl jest długi i odwrócony. To całkiem seksowny styl, który z pewnością przyciągnie wzrok, gdziekolwiek się nie udasz.

9. Dłuższe spojrzenia

Kolejny świetny styl, który jest długi na wierzchu i ma fajny, niski blaknięcie. Nie potrzebujesz też pełnej brody, aby usunąć blaknięcie, jak widać w tym stylu. Jest niechlujny i stylizowany w całym miejscu dzięki temu wyglądowi.

10. Dopracowany wygląd

Jeśli szukasz czegoś, co nie jest ostre i jest trochę bardziej na poziomie Ivy League, to jest to styl dla Ciebie. Taki styl będzie również bardzo łatwy w stylizacji.

11. Ostry i czysty

Styl taki jak ten jest niesamowity na wielu poziomach. Uwielbiamy, jak przystanek wygląda jak rozbijające się fale. To fajny wygląd, który możesz totalnie szaleć przez cały rok.

12. Kwadratowe cięcia

Jeśli szukasz krótkich stylizacji, nie możesz się pomylić z tym stylem. Przód ogolony do perfekcji w kwadratowy fason. Jeśli lubisz świeży styl z odrobiną ostrości, to ten jest dla Ciebie. Jak możesz nie chcieć wypróbować tak fajnego stylu jak ten? Jest modny i ostry, wszystko, czego chcesz w nowym, fajnym wyglądzie.

13. Bardziej miękki wygląd

Ten styl nie zajmie dużo czasu na stylizację rano. Po prostu musisz trochę potrząsnąć i jesteś gotowy na swój dzień. Jeśli kochasz style, które nie wymagają konserwacji, nie możesz się pomylić z tym stylem. Kochamy płynące fale; to tylko udowadnia, że ​​zachowanie naturalnego wyglądu będzie dla Ciebie całkowicie skuteczne. Obejmij to tak bardzo, jak możesz i nie martw się o wycięcie tych loków ze swojego życia.

14. Wysoka góra

Jeśli lubisz modny wygląd, który naprawdę robi wrażenie, to jest to styl, na który się wybierasz. Jest odważny i z pewnością przyciągnie wzrok, gdziekolwiek jesteś. Panie pokochają to, ponieważ wiedzą, że oznacza to, że masz dla siebie odrobinę przewagi i wyczucie mody jest na miejscu. Ten styl ma przyciągać wzrok i nie każdy może to zrobić. Taki styl prawdopodobnie będzie pasował do Twojej osobowości i należy o tym pamiętać przy wyborze fryzury. Pewny siebie i odważny facet jest niezbędny, aby wyciągnąć taki styl.

15. Nawet style

Krótki styl, który jest łatwy do opanowania. Jeśli lubisz niskie wymagania konserwacyjne, to jest to styl dla Ciebie. To rodzaj stylu, który w zasadzie po prostu się umyj i odejdź. Podoba nam się, że broda i blaknięcie są tej samej długości. Te style zawsze wyglądają fajnie z brodą i uwielbiamy, jak łatwo się ze sobą łączą. Jeśli tego lata potrzebujesz świeżego stylu, ten prosty jest idealny dla Ciebie.

16. Odwracanie stylu

Kolejny fajny wygląd, który jest świeży i wyrazisty w tym roku. Takie style z roku na rok zyskują na popularności. Jest modny i ma w sobie kilka klasycznych elementów. Część jest mała i prosta, a reszta jest odwrócona. Niskie zanikanie w tym przypadku jest dłuższe z boku, co oczywiście stworzy znacznie bardziej dramatyczny wygląd. To bardziej dramatyczny wygląd, który z pewnością przyciągnie do Ciebie oko.

17. Ogolona część

Ogolona część to styl, który dotyczy dramatu i flary. Oczywiście wyróżnia się znacznie bardziej niż zwykła część. Mówi też coś o twoim poczuciu stylu. Ten fajny wygląd jest świeży i naprawdę się wyróżnia, co jest dokładnie tym, czego szukasz w tym roku. Ogolona część wydaje się zyskiwać na popularności z biegiem lat i na pewno warto ją wypróbować w tym roku.

18. Stylizowany do przodu

Nie potrzebujesz nawet brody, aby zakołysać niskim blaknięciem, jak widać na tym zdjęciu. Ma niechlujny top, który nie wymaga stylizacji. W tej sytuacji prawie nie ma nawet brody. To seksowny wygląd, który dziewczyny pokochają przeczesywać palcami. Jeśli chcesz fajnego stylu, nie możesz się pomylić z takim zabawnym stylem. Ludzie będą zakładać, że dobrze się bawisz ze względu na osobowość stojącą za takim wyglądem.

19. Kręcona góra

Ten facet całkowicie obejmuje swoje loki i maksymalnie je wykorzystuje. Loki mogą być czasami trudne do oswojenia, ale wydaje się, że ma wszystko pod kontrolą. Uwielbiamy, jak broda idealnie komponuje się z brodą. To sprawia, że ​​​​ogólnie wygląda super fajnie. Loki i zanikanie zawsze dobrze do siebie pasują i na pewno zobaczysz to w tym fajnym stylu.

20. Ostre style 

Świetny styl, taki jak ten, jest bardzo wysoki na górze. To jeden z najmodniejszych fasonów, które zobaczysz na liście. Jest teraz bardzo popularny i nie jest trudny do stylizacji. Zanikanie działa również z całym stylem. Jeśli szukasz fajności, to właśnie ją znalazłeś. Zaimponuj swojej grupie w tym roku fajnym stylem, który z pewnością zdmuchnie konkurencję.

21. Stylizacja czystego cięcia

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy zabawę, ten styl jest odpowiedni dla książek. Jest czysty i dość krótki. Jeśli chcesz mieć ten specyficzny styl, będziesz musiał być dobry w używaniu żelu. To dopracowany wygląd, który jest świetny, jeśli pracujesz w biznesie lub nauce. To styl Ivy League i na pewno nie przyciągniesz wzroku, gdziekolwiek jesteś. Uwielbiamy ostre krawędzie wokół stylu; to naprawdę sprawia, że ​​całość wygląda pop.

22. Badassowe style

Niech twój styl będzie luźny, tak jak ten. W tym stylu jest dużo nieprzyjemnego charakteru i jest to jeden wygląd, który z pewnością pokochasz. Niski poziom zanikania jest fajny i zebrany, styl, który z pewnością pokochasz bez względu na to, dokąd się wybierasz.

23. Bardziej płaskie style

Kolejny klasyczny wygląd, który nigdy nie wychodzi z mody. Ten jest łatwy do stylizacji rano, to bardziej bezproblemowa fryzura. Zanikanie tutaj również nie jest tak blisko skóry, jak niektóre inne. Nie musisz iść do skóry, jeśli nie lubisz tego stylu.

24. Style Preppy

Świetny styl, taki jak ten, jest elegancki i czysty. Część jest wyraźna, a blaknięcie nie jest tak drastyczne, jak niektóre inne. Wyróżnia się jednak całkiem nieźle. Długie włosy na górze są ułożone z boku. To profesjonalny wygląd, który możesz wykorzystać zarówno w biznesie, jak i dla przyjemności.

25. Faliste style

Niskie zanikanie jest tutaj punktowe i świetnie komponuje się z brodą. Wierzch jest jednak falisty i łatwy w zarządzaniu. Jest to styl łatwy w utrzymaniu, który zajmie Ci niewiele czasu na poranne przygotowanie się. Czy naprawdę można wyglądać tak fajnie bez wysiłku??

26. Slicked Style

Ten gładki styl ma w sobie dużo żelu, który utrzymuje go na miejscu. Wszystko zależy od tego, jak komfortowo korzystasz z produktów we włosach. Niskie zanikanie nie jest tak dramatyczne jak reszta, a także wnika w brodę.

27. Seksowne style

Jeśli szukasz seksownego wyglądu, który przyciągnie uwagę wszystkich pań, to pokochasz ten styl. Najlepsze jest to, że rano tworzenie nie zajmuje wcale czasu. Jeśli lubisz krótki wygląd, nie możesz się pomylić z tym stylem.

28. Fajne projektowanie

Golenie w tym stylu zostało zaprojektowane w kwadratowy sposób. Style takie jak ten mają przyciągać wzrok i na pewno są. Fakt, że jego włosy są tak ciemne sprawia, że ​​wygląd jeszcze bardziej się wyróżnia.

29. Znikająca krawędź

Na tym zdjęciu możemy zobaczyć, jak są w stanie tak doskonale golić włosy. Zasadniczo rysują swoje linie, a następnie podążają za nimi. To blaknięcie jest bardzo wyjątkowe, ponieważ w zasadzie znika, więc tak naprawdę nie wiesz, gdzie zaczyna się i kończy broda. To wyrazisty wygląd, który sprawi, że w tym roku poczujesz się całkiem świeżo. Wypróbuj w tym roku, a zobaczysz, o czym mówimy.

30. Wszystko wokół zanikania

Zanikania zwykle przebiegają dookoła głowy i podoba nam się wyjątkowy efekt wizualny, który uzyskujemy dzięki niskiemu zanikowi. To kolejny świetny styl, który z pewnością pokochasz. Lato polega na próbowaniu nowych rzeczy, więc dlaczego nie spróbować stylu, który nie tylko wygląda fajnie, ale także jest łatwy w zarządzaniu?.

31. Pogrubione linie

Jeśli lubisz dłuższe włosy, wypróbuj ten styl. Uwielbiamy to, jak po prostu obejmuje swoje naturalne loki w tym swobodnym stylu. Niski poziom zanikania przesuwa się aż do szyi, zapewniając bardzo świeży i ostry wygląd, który możesz uprawiać w tym roku. Wszystkie te style są atrakcyjne wizualnie.

32. Kolczasty i ogolony

Ten facet nie tylko wypróbował fajny niski poziom zanikania, ale także miał wygolony krzyż z tyłu głowy. Możesz ogolić prawie wszystko we włosach, aby uzyskać ostrzejszy wygląd. te style są czymś więcej niż tylko trochę wyjątkowymi. Jeśli masz oświadczenie, które chcesz złożyć, spróbuj wgolić je we fryzurę. Ma gęste włosy, co prawdopodobnie pomaga mu łatwiej nastroić włosy. To styl, który jest obecnie bardzo popularny.

33. Grube fryzury

To kolejny przykład faceta, który ma gęste włosy. Posiadanie gęstych włosów może czasami ułatwić stylizację włosów, ponieważ prawdopodobnie i tak wstają same. Ta niska moda jest wykonywana bardzo blisko skóry, co daje zupełnie inny wygląd.

34. Ciemniejsze style

Top jest długi i wystylizowany do przodu, co oczywiście nada Ci zupełnie inny wygląd. Nie ma tam zbyt wiele brody, ale wciąż tam jest. Delikatny efekt wtapia się w brodę. Uważamy, że jest to jeden z ostrzejszych stylów, jakie do tej pory widzieliśmy.

35. Modne style

Jeśli lubisz modę i bycie częścią modnego tłumu, te style są dla Ciebie idealne. Widzimy nie tylko surową część, ale włosy są ułożone na bok. Jeśli chcesz stylu, który jest nie tylko świetny do spotkań z chłopakami, ale także stylu, który możesz zabłysnąć w życiu zawodowym, to jest to styl dla Ciebie.

36. Przylizane plecy

Możesz ułożyć włosy do przodu lub w tym przypadku do tyłu. Takie fryzury będą wymagały użycia niektórych produktów we włosach. W tym stylu broda jest nieco grubsza i widać, że niski efekt wtopił się w nią.

37. Krótsza stylizacja

Innym świetnym stylem, który jest naprawdę zły, jest ten krótki styl. Nie możesz znaleźć stylu mniej wymagającego w utrzymaniu niż ten. Wszystko jest krótkie, z wyjątkiem zanikania, które jest jeszcze krótsze. Jeśli nie chcesz nawet myśleć o stylizacji włosów, to ten look jest idealny dla Ciebie.

Trzy dolne style pokazują, jak bardzo możesz stworzyć swój styl, jeśli naprawdę chcesz.

38. Ivy League Style

Jeśli chcesz mieć dopracowany wygląd do pracy i zabawy, to jest to idealny wygląd dla Ciebie. Bądź jednak wygodny w użyciu żelu, ponieważ będziesz go potrzebować w tym stylu. Ten niski poziom zanikania jest znacznie niższy niż w przypadku niektórych innych stylów.

39. Błyszczące style

Jak lśniący jest styl tego faceta? Jest idealnie uczesany i stylizowany z boku. Jedna strona wygląda na dłuższą, podczas gdy z drugiej widzimy niski poziom zanikania. Jest trochę dłuższy niż większość, ale to świetny przykład na to, że nie musisz iść prosto do skóry, jeśli nie chcesz.

40. Kanciasty przepływ

Ten zły styl polega na tworzeniu głębi we włosach. Jest dramatyczny i seksowny i jest to styl, który zdecydowanie powinieneś sprawdzić. Niskie zanikanie jest również dramatyczne i sprawia, że ​​dłuższa góra wyróżnia się jeszcze bardziej. Top jest wystylizowany w wielu różnych kierunkach.

41. Elegancki styl

To kolejny świetny przykład wypolerowanej fryzury. Ten wygląd jest długi i dopracowany do perfekcji. To idealny styl, jeśli prowadzisz biznes, ponieważ ludzie automatycznie zaczną cię traktować poważnie. To popularny styl, ponieważ jest teraz modny. Broda jest znacznie grubsza niż większość stylów, które widzieliśmy, ale blaknięcie całkiem ładnie się w nią wtapia?.

42. Modny wygląd

Kolejny świetny modny wygląd, który jest również łatwy w zarządzaniu. Jeśli bycie modnym jest dla Ciebie ważne, nie możesz się pomylić z tym stylem. Można go również nosić w dowolnym miejscu, więc praca i zabawa nadal są dla ciebie opcją. Nie możesz się pomylić z fajnym stylem takim jak ten.

43. Ostre linie

Jeśli chcesz uzyskać świeży wygląd, który jest jednocześnie ostry, to znalazłeś styl dla siebie. Niskie zanikanie jest bardzo krótkie i w pewnym momencie faktycznie znika. Krawędzie są kwadratowe, a na włosach jest dużo produktów, co sprawia, że ​​fryzura jeszcze bardziej się wyróżnia.

44. Proste style

W tym stylu są naturalne loki i jest to świetny przykład, dlaczego nie należy ich obcinać. Loki powinny być obejmowane i jak widzimy w tym stylu, mogą one również stworzyć styl bardzo łatwy w utrzymaniu. Góra jest długa, a niski blaknięcie idealnie komponuje się z brodą. Jeśli szukasz prostego stylu, nie możesz się pomylić z tym stylem.

45. Gruby na wierzchu

Musisz mieć gęste włosy, aby uzyskać taki styl. Jeśli masz cienkie włosy, będą wyglądać zupełnie inaczej. Grubość włosów jest tym, co tworzy ten wyjątkowy wygląd, a do jego stworzenia potrzeba zwykle mniej produktów, ponieważ są tak gęste. Taki styl wygląda dobrze wystylizowany lub możesz go zostawić luźno, jak na tym zdjęciu. Jest niski blaknięcie i widzimy to w tym brodatym stylu. Nie ma tam zbyt wiele brody, ale całkiem nieźle ją kołysze.

46. ​​Odważniejsze style

W tym stylu znikają krawędzie i kiedy na to patrzysz, zastanawiasz się, czy linie rzeczywiście tam są. Top jest średniej długości i stylizowany żelem. Dzięki temu stylowi jest bardzo wszechstronny, więc możesz go stylizować na kilka różnych sposobów. Blaknięcie jest bardzo blisko skóry, co zapewnia zupełnie inny wygląd.

47. Krótki i seksowny

Kolejny świetny styl, który jest łatwy do ułożenia i pozostawia bardzo mało zamieszania o poranku. Jeśli lubisz styl casual, ale nadal chcesz wyglądać fajnie, to jest to styl dla Ciebie. Ten blaknięcie ma również znikającą krawędź i taki, który z pewnością pokochasz.