51 niesamowitych fryzur dla piłkarzy, które możesz wypróbować w tym roku

W dzisiejszych czasach piłkarze noszą wiele fajnych fryzur. Faceci uwielbiają te fryzury, ponieważ niektórzy z najbardziej znanych piłkarzy mają teraz najlepszy wygląd. Są modne, stylowe i bardzo fajnie wyglądają. Gracze tacy jak David Beckham, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i Neymar mają fajny wygląd, który na pewno będziesz chciał wypróbować w tym roku.

Mają długie i krótkie włosy, irokez i quiffy. Te popularne fryzury z pewnością sprawią, że w tym roku będziesz wyglądać fajnie.

Sprawdź te 51 niesamowitych fryzur dla piłkarzy, które możesz wypróbować w tym roku:

  1. Kolczaste style

Popularny styl, który jest krótki, ale tył pozostaje długi. To zmodernizowany irokez.

fryzury piłkarskie

2. Niezwykłe wyglądy

Jeśli szukasz odważnego wyglądu w tym roku, który jest również trochę nietypowy, nie możesz się pomylić z tym stylem. W tym stylu dzieje się tak wiele, że trudno to śledzić.

3. Ogol się

Bycie łysym to z pewnością styl, który młodzi mężczyźni potrafili całkiem nieźle wypracować na przestrzeni lat. Niektórzy mężczyźni decydują się na golenie głowy, jeśli przedwcześnie łysieją, podczas gdy inni po prostu lubią wygląd.

4. Mohawk

Irokez jest niezwykle popularnym wyglądem i wygląda niesamowicie z brodą. Boki można ogolić na dowolną długość, podczas gdy góra pozostaje długa.

5. Fajny wygląd

Jeszcze jedno spojrzenie na ten sam styl, ale ten jest z boku.

6. Styl czystego cięcia

Jeśli szukasz prostego, ale fajnego stylu, to będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

7. Eleganckie style

Ten wygląd jest prosty i można go stylizować na wiele różnych sposobów.

8. Od stylów

Jeśli masz naturalne loki, nie ma powodu, aby je ukrywać. Możesz ich totalnie rozbujać w stylu takim jak ten.

9. Fajny nowy wygląd

Włosy są dłuższe na wierzchu i ułożone na bok. Wszystko, co jest stylizowane z boku, będzie wymagać produktu, aby utrzymać go na miejscu.

10. Niesamowite krawędzie

Jeśli golisz boki, zawsze możesz dodać do niego wzór, aby uzyskać ostrzejszy wygląd.

Zobacz także:

  • 49 najlepszych pomysłów na strzyżenie Cezara na ten rok
  • 67 popularnych azjatyckich fryzur dla mężczyzn
  • 60 nowoczesnych stylów Crew Cut dla mężczyzn
  • 78 fajnych fryzur dla facetów z kręconymi włosami
  • 72 Stylowa fryzura Neymara do sportu w tym roku

11. Długie style

Jeśli wolisz mieć swobodne zamki, nie możesz się pomylić z tym niesamowitym stylem.

12. Chudy jastrząb

Ten irokez jest dość cienki w środku, co da ci zupełnie inny wygląd.

13. Pogrubione style

Ten wygląd jest nie tylko stylowy, ale też seksowny.

14. Fajne wibracje

Kolejny świetny przykład czystego kroju i prostego wyglądu.

15. Wysokie style

Ten styl jest przesadny i niesamowity.

16. Styl plastra miodu

Ten styl irokezów ma ciekawy design po bokach. Ten wygląd z pewnością będzie się wyróżniał, gdziekolwiek pójdziesz.

17. Gorące style

Kolejny świetny przykład irokeza, a ten ma wysoki poziom.

18. Czyste cięcie

Jeśli szukasz prostego kroju, to będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

19. Unikalne style

Ten seksowny styl ma włosy wypchnięte do przodu z produktem, a boki są krótkie.

20. Kolczaste topy

Taki fajny styl z pewnością zadowoli Cię, gdziekolwiek jesteś. Jeśli chcesz wypróbować mniej ostry irokez, to byłby to dla ciebie świetny początek.

21. Kolorowe style

Jeśli szukasz ostrego stylu, nie możesz się pomylić z tą kolczastą blondynką w kolorze irokezów. Ten jest grubszy i szerszy niż większość, ale to bardzo fajny wygląd. Jego styl z pewnością ma w sobie ten kiepski klimat.

22. Odważna stylizacja

Kolejny świetny wygląd irokezów z wygolonym wzorem z boku. Możesz mieć wszystko wygolone z boku, więc stwórz coś, co ma swój własny styl.

23. Czysty wygląd

To kolejny styl irokezów, ale ten jest nieco bardziej dopracowany niż większość. Jest to styl, który byłby do przyjęcia zarówno w pracy, jak i na mieście.

24. Modne style

To kolejny modny wygląd w tej chwili i tego lata powinieneś mieć popularny styl. Jeśli lubisz luźne, niechlujne style, nie możesz się pomylić z tym niesamowitym wyglądem.

25. Kolce na górze

Styl taki jak ten jest naprawdę niesamowity, ponieważ jest stylizowany na górę. Jest bardzo krótka z boku i dopracowana do perfekcji. To fajny wygląd, który przyciągnie wzrok, gdziekolwiek pójdziesz.

26. Seksowne zamki

Jeśli lubisz długie stylizacje, ten seksowny look jest dla Ciebie. To luźny styl, który ma w sobie luz. Poza tym panie uwielbiają ten styl, ponieważ mówi o wolności.

27. Prosta stylizacja

Jeśli szukasz prostego stylu, który nie wymaga konserwacji, to jest to styl dla Ciebie. Rano nie zajmie Ci dużo czasu, a to nadal popularny styl.

28. Zgrabne style

Taki styl można nosić wszędzie. To klasyczny wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody. Wypróbuj tego lata.

29. Elegancki i seksowny

Taki styl irokezów jest odsunięty od twarzy.

30. Słodkie style

Nie ma nic prostszego niż ten styl.

31. Wygląda na blond

Ten seksowny styl jest obecnie bardzo popularny. Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to fajna zmiana koloru, aby uzyskać pożądany wygląd.

32. Niesamowite style

Kolejny świetny przykład czystego stylu.

33. Krótkie spojrzenia

Możesz zachować krótki wygląd, jeśli wybierzesz.

34. Sportowe style

To rodzaj stylu, który można nosić do pracy i zabawy. Jeśli chcesz czegoś prostego, nie możesz się pomylić z tym stylem.

35. Fajne stylizacje

Pomiędzy jasnymi kolorami i piłką nożną wygoloną w głowę, z pewnością będzie to przyciągający wzrok styl. Oczywiście jest to dla piłkarza, ale istnieją tysiące różnych wzorów, które możesz ogolić we włosach.

36. Style boczne

Kolejny fajny wygląd, który ma długi na górze i krótki po bokach. To seksowny styl, który z pewnością sprawi, że będziesz wyglądać fajnie na następny wieczór z chłopakami.

37. Czyste style

Kolejny świetny wygląd, który jest zarówno stylowy, jak i seksowny. Jest ogolony po bokach i wygląda bardzo modnie.

38. Niesamowite nowe style

Wygląd, który jest jednocześnie ostry i czysty. Na wierzchu jest dłuższy niż większość, ale to naprawdę świetny styl na wypróbowanie tego lata.

39. Krótki i stylowy

To krótkie spojrzenie, które jest bardzo profesjonalne. Możesz z łatwością nosić ten styl w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy uprawiasz sport, wychodzisz na miasto czy jedziesz do pracy. To bardzo uniwersalny wygląd.

40. Mężczyzna Bun

Jeśli zapuszczasz włosy lub masz już długie włosy, męski kok jest nadal bardzo popularnym stylem. Wypróbuj tego lata i zobacz, jak wiele głów odwraca się w Twoim kierunku.

41. Odważny i stylowy

Jeśli lubisz styl irokezów, są bardzo wszechstronne. Jest tak wiele sposobów ich stylizacji. Możesz zachować swobodę, jak na tym zdjęciu, lub podkręcić ją, aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd.

42. Stylizacja boczna

Cristiano bardzo lubi ten styl i jest popularnym wyborem do prostych fryzur. Całość jest kolczasta i tworzy bardzo fajny i klasyczny styl.

43. Biznes fajny

Jest to nieco bardziej ostre, ale wciąż na tyle profesjonalne, że można je nosić w biurze. Można go stylizować z produktem lub pozostawić luźny i niechlujny.

44. Numerowany styl

Popisuje się swoim numerem we fryzurze. Jest ogolony i ufarbowany na blond, pokazując swój numer koszulki. Możesz mieć praktycznie wszystko ogolone we włosach. Uwielbiamy ten kręcony irokez, to świetny wygląd, który pokazuje jego osobisty styl.

45. Fajne klapki

Kolejny świetny wygląd, który jest niechlujny i stylowy. Top jest stylizowany w stylu odwróconego imitującego jastrzębia, a boki są krótkie, ale nie ogolone na wierzchu skóry.

46. ​​Boczny i stylowy

Jeśli szukasz fajnego nowego wyglądu, ten jest całkiem prosty do stworzenia. Możesz stylizować go w górę lub z boku, tak jak ten. To fajny wygląd, który będzie bardzo popularny tego lata.

47. Kolczaste nowe spojrzenia

Jeśli lubisz niechlujne fryzury, z pewnością pokochasz ten kolczasty wygląd, w którym wszystkie włosy są wysunięte do przodu.

48. Kolczasty irokez

Klasyczny styl irokezów z ogoloną stroną i kolcami na górze. To nowoczesne wersje klasycznego stylu, które do dziś cieszą się popularnością.

49. Proste golenie

Prosty wygląd, taki jak ten, jest łatwy do stworzenia. To schludny wygląd, który możesz nosić wszędzie.

50. Czerwony top

Pokaż się w stylu irokezów. Dodaj do tego trochę czerwieni, aby stworzyć znacznie bardziej ostry styl.

51. Style blond

Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to dodać do swojego życia małą blondynkę, aby uzyskać niesamowitą nową zmianę. Jest to styl o czystym kroju, który nie wymaga wysiłku, aby stworzyć rano i wygląda całkiem nieźle.