55 oszałamiających odcieni brunetek, które pokochasz

Jeśli szukasz odmiany tej jesieni, dlaczego nie wypróbować odcienia brunetki? To nieprawda, że ​​blondynki mają więcej zabawy. Jest mnóstwo brunetek, które kradną show. Jest tak wiele różnych odcieni do wyboru, że możesz spróbować jasnego brązu z karmelowymi refleksami, a nawet czekoladowego brązu, który z pewnością sprawi, że Twoje oczy będą błyszczeć.

Te namiętne i seksowne brunetki pokazują swoje okulary przeciwsłoneczne i powinieneś dołączyć do zabawy. Najlepsze dostępne odcienie brązu to te, które wyglądają naturalnie, ale są podkręcone. Chodzi o złagodzenie naturalnych odcieni zamiast ich drastycznej zmiany.

Chcesz nowy odcień? Sprawdź kolory, które mamy dla Ciebie i dokonaj wyboru, aby spróbować czegoś nowego w tym sezonie lub nawet urozmaicić swój już istniejący styl brunetki.

Poniżej znajduje się 55 oszałamiających odcieni brunetki, które pokochasz:

  1. Klasyczny Ombre

To bardzo prosty i naturalny wygląd. Ombre jest dodany u dołu i jest to prosta zmiana koloru, która nie jest zbyt jasna.

2. Kolor czekolady

To dość ciemny odcień brunetki, prawdopodobnie bliższy ciemnej czekoladzie.

3. Najważniejsze informacje

Jeśli jesteś brunetką i chcesz prostej zmiany, po prostu rozjaśnij swój wygląd pasemkami. Możesz przejść na blond, a nawet zostać w brązowej rodzinie i spróbować karmelu. To odcień, który naprawdę ociepla styl.

4. Miękkie odcienie

Świetny wybór stylu i koloru dla tej brunetki. Pasemka to świetny sposób na subtelną zmianę Twojego stylu.

5. Przed i po

To świetny przykład tego, co możesz zrobić, jeśli masz ciemniejszy odcień. Zobacz, jak bardzo pasemka zmieniają ogólny wygląd włosów. Styl wygląda zupełnie inaczej.

6. Styl gwiazdy

Jessica Alba nigdy nie wykroczyła poza swój klasyczny styl brunetki. Utrzymuje światło z pasemkami i zawsze wygląda świetnie.

7. Miękkie elementy

Jeśli nie szukasz dużej zmiany, to może być dla Ciebie. Nie jest to duża zmiana, ale naprawdę rozjaśni Twój naturalny odcień.

8. Styl Ewy

Oto kolejny styl celebrytów, który ma naturalny wygląd. Eva to kolejna kobieta, która lubi wyglądać naturalnie i zawsze wygląda fantastycznie.

9. Dotyk czerwieni

Jeśli chodzi o brąz, zawsze możesz dodać odrobinę innego koloru, aby stworzyć swój własny odcień. W tym przypadku do brązu dodano trochę czerwieni, która po prostu wydziela nutę czerwieni bez szaleństwa. To świetnie wyglądający odcień i taki, który pokochasz tej jesieni.

10. Blond wzory

Jeśli naprawdę chcesz rozjaśnić swój naturalny odcień, po prostu dodaj blond pasemka. Ten styl ma pełen zestaw pasemek, dlatego jest w nim tak dużo blondynki. Wciąż jednak widać podteksty brązu.

11. Najważniejsze cechy karmelu

Naturalny odcień jest tutaj dość ciemny, a jeśli chodzi o rozjaśnienie wyglądu, wydaje się, że w grę wchodzą blond i karmelowe pasemka.

12. Style czekoladowe

Jennifer Love-Hewitt zawsze wygląda niesamowicie. Zawsze miała długie czekoladowobrązowe włosy i czasami widzimy pasemka, takie jak to, co widzisz tutaj. Ten odcień to zawsze świetny wybór dla każdego.

13. Styl Jennera

Kendall Jenner wygląda niesamowicie ze swoimi ciemnobrązowymi lokami. Kto powiedział, że potrzebujesz pasemek, aby mieć niesamowity styl??

14. Ciemnobrązowy

Styl jest bardzo ciemny, ale na dole dodano jasne pasemka.

15. Ciepłe dźwięki

Ten styl jest świetny na każdą porę roku. Po prostu uwielbiamy ciepłe odcienie, ponieważ sprawiają, że cała twarz jest rozświetlona.

16. Miękkie funkcje

Wspaniałą rzeczą w Brown jest to, że nie możesz się z nim dużo bawić bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian.

17. Wspaniały brąz

To piękny brązowy odcień, który pokocha każdy. Jest tam również tylko kilka atrakcji, które rozjaśnią sprawy.

18. Uderzające odcienie

Uwielbiamy ten styl z kilku powodów, krój jest krótki i stylowy, a kolor jest boski. Uwielbiamy, jak rozjaśniła swój brąz, dodając blond pasemka.

19. Seksowne style

Świetny styl, który ma w sobie kilka niesamowitych akcentów. Jeśli chcesz rozjaśnić swój styl, skorzystaj z tego przepisu na wspaniałe włosy.

20. Brudne style

Kolejny przykład stylu ombre, który z pewnością pokochasz.

21. Lżejsze zamki

Ta kobieta ma jaśniejszy odcień, który naprawdę kołysze. Jeśli chcesz spróbować jaśniejszego odcienia, ten jest bardzo ładny.

22. Ciemne i pyszne

To kolejny bardzo ciemny czekoladowo-brązowy odcień, który będziesz pielęgnować przez długi czas.

23. Bardziej miękkie odcienie

Pasemka to zawsze świetny sposób na subtelną lub silną zmianę wyglądu. Wszystko zależy od tego, za jakim wyglądem się wybierasz.

24. Lżejsze projekty

Ma bardzo długie włosy, co pozwala jej naprawdę mieć jaśniejsze odcienie. Nie możemy pomóc, ale uwielbiamy te wspaniale wyglądające atrakcje.

25. Proste style

Wspaniały odcień brązu, który sprawi, że będziesz szczęśliwy przez cały sezon.

26. Wspaniałe odcienie

Po prostu uwielbiamy ten przepiękny brąz, jest ciepły i zachęcający.

27. Sławne brunetki

Gisele jest jedną z celebrytek, która zawsze zachowywała swój naturalny styl brunetki. Ona nigdy nie wykracza poza robienie kilku pasemek.

28. Ciemny i tajemniczy 

Wspaniały odcień brązu, który doda Ci tajemniczości. Ta wampirzyca zawsze wyglądała oszałamiająco w swoim naturalnie ciemnym odcieniu.

29. Miękki brąz

Kolejny świetny przykład tego, jak możesz rozjaśnić swój naturalny odcień.

30. Kaskadowe odcienie

Te atrakcje są nie tylko idealnie umiejscowione, ale także wspaniałe?.

31. Brąz to nowa blondynka

Świetny przykład pasemek we włosach, które naprawdę ocieplają cały look.

32. Jaśniejszy brąz

Jeśli chcesz rozjaśnić swój naturalny kolor, wypróbuj ten ładny odcień?

33. Odważne spojrzenia

Może szukasz czegoś bardziej ekscytującego. Nie chcesz małej zmiany, chcesz dużej, prawda? Nie ma problemu. Wypróbuj ombre, który zmieni kolor brązowy na beżowy. Na pewno przyciągniesz wzrok, gdziekolwiek jesteś. To oszałamiający kolor, który z pewnością pokochasz przez bardzo długi czas.

34. Podświetlanie

Świetny przykład czekoladowego brązowego odcienia, który ma niesamowite opcje podkreślania.

35. Królewska brunetka

Ta księżniczka wie wszystko o świetnym stylu i ma niesamowity odcień brązu. Jeśli chcesz trochę królewskiego traktowania, powinieneś całkowicie wypróbować ten styl. Poczuj się jak księżniczka na cały dzień.

36. Spalony kolor

Te pasemka są dość ciepłe i całkowicie zmieniają wygląd tego mrocznego stylu. Jeśli chcesz ocieplić swój styl, po prostu dodaj pasemka.

37. Białe światła

Ta dama dołożyła wszelkich starań, aby zmienić swój wygląd i absolutnie to uwielbiamy. Ma wiele różnych kolorów pasemek, w tym szarych, które wyglądają niesamowicie na tle jej naturalnie brunatnego koloru.

38. Wspaniałe style

Zobacz, jak niesamowicie wygląda to upięcie ślubne z ciemnym czekoladowo-brązowym kolorem. Jeśli chcesz ukraść show, musisz spróbować tego koloru.

Zobacz także:

  • 53 świetne karbowane fryzury, z którymi można się bawić
  • 64 podcięte fryzury dla kobiet, które naprawdę się wyróżniają
  • 70 zapierających dech w piersiach fryzur syreny, które są żywe
  • 68 eleganckich fryzur do połowy w dół, które pokochasz
  • 69 niesamowitych fryzur na studniówkę, które rozbudzą Twój świat

39. Wiele tonów

Kolejny przykład tego, jak pasemka mogą mieć wiele kolorów. Nie musisz się tylko trzymać jednego. Stwórz swój własny styl.

40. Odważny i piękny

Ten wspaniały kolor tak bardzo ją komplementuje. Dobrze komponuje się z jej kolorem skóry oraz ciemnymi oczami. Jeśli chcesz zabłysnąć swoim stylem w tym sezonie, wypróbuj ten ciemnobrązowy rozmiar.

41. Oszałamiające style

Jeśli chcesz drobnej zmiany, wszystko, czego potrzebujesz, to pasemka. Masz wybór, ile chcesz w swojej głowie. Możesz więc uzyskać pełną głowę podświetleń, aby naprawdę rozjaśnić swój wygląd, lub po prostu trzymać się kilku, aby subtelnie wzmocnić. Niebo jest granicą tego, co możesz zrobić.

42. Projektując to Brown

Kochamy brąz, nie możesz powiedzieć? Ten styl wygląda niesamowicie z pasemkami.

43. Beyonce Miłość

Kochamy wszystko w tej dziewczynie, jej styl zawsze był niesamowity. Wie, jak rozbujać każdy styl, jaki ma. Tutaj rozjaśnia swój brunetowy styl kilkoma karmelowymi pasemkami. Jeśli chcesz poczuć się jak celebrytka, wypróbuj ten styl.

44. Krótkie style

To świetny przykład na to, jak można ocieplić cały look, wybierając jaśniejszy odcień brązu. Doda koloru Twojej twarzy w momencie, gdy dokonasz zmiany. Uwielbiamy te wspaniałe kolory.

45. Mały czerwony

Kristen Stewart zawsze wymykała się brunetce, oczywiście do niedawna. To świetny kolor, ponieważ jest nie tylko jaśniejszy, ale także zawiera nutę kasztanową. Uwielbiamy te celebryckie style, chcemy je wszystkie skopiować.

46. ​​Niesamowite style

Proste style z kilkoma akcentami to wszystko, czego potrzebujesz, aby zmienić swój styl na brunetkę. Wypróbuj ten styl celebrytów i zachwyć tłum.

47. Karmelowa miłość

Ten wspaniały styl ma w sobie odrobinę karmelu i nie możemy się nacieszyć tym, jak jest piękny. Jeśli szukasz nowej zmiany, to dlaczego nie wypróbować tego pięknego odcienia brunetki w tym sezonie.

48. Biel Miłość

Jessica Biel po prostu kołysze swoim naturalnym odcieniem. Dodała tutaj sporo atrakcji, oferując nowy styl, który jest znacznie lżejszy. Kochamy to.

49. Ciepłe projekty

Uwielbiamy ten odcień, ponieważ jest gdzieś pomiędzy jasnym a ciemnym. Jeśli chcesz mieć pikantny odcień w tym sezonie, wypróbuj ten.

50. Ciemnobrązowe wzory

Ten kolor jest bardzo ciemnobrązowy, prawie czarny. Jeśli chcesz wypróbować nowy odcień, z pewnością pokochasz ten ciemny wygląd. Wiele osób decyduje się przyciemnić swoje odcienie na jesień i wygląda to na wspaniały odcień do wyboru.

51. Piękny brązowy

Uwielbiamy ten odcień brązu, jest taki piękny i dobrze komponuje się z jej odcieniem skóry. Zawsze najlepiej jest znaleźć kolor pasujący do Twojej karnacji.

52. Wielkie wybory

Oto trzy bardzo różne odcienie, ale wszystkie są piękne. Wybierz najbardziej pożądany odcień i biegnij z nim. Nie możesz się pomylić z żadnym z tych wyborów kolorystycznych.

53. Jasnobrązowe wzory

Po prostu uwielbiamy, jak te pasemka naprawdę rozjaśniają jej cały wygląd. Jeśli chcesz zmienić swój styl, nie szukaj dalej niż ten wspaniały odcień.

54. Styl Jolie

Angelina Jolie zawsze była oszałamiającą brunetką i zawsze zmienia odcień swoich włosów. Czasami jest ciemno, a innym razem dodaje do niego pasemka. Niezależnie od tego, czy chcesz jasnego, czy ciemnego, pokochasz bycie brunetką w tym sławnym kolorze. Za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro, poczujesz się jak gwiazda.

55. Falisty brąz

Kochamy wszystko w tym stylu, kolor, odcień. Wszystko po prostu krzyczy wspaniały brąz. Kochamy to i ty też będziesz.

Mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć cień, który kochasz. Bycie brunetką to coś, co należy celebrować. Jeśli chcesz się bawić tak jak blondynki, wybierz jeden z tych odcieni i umów się na wizytę u utalentowanej stylistki. Nie pożałujesz.

Wszystkie te style mają swoje zalety, zależy to tylko od tego, czego szukasz. Jeśli chcesz odważnej zmiany, ombre zawsze jest świetnym wyborem, szczególnie w jaśniejszym odcieniu. Jeśli chcesz mieć ciemny odcień, czekolada zawsze podoba się tłumowi. Ale jeśli chcesz zachować prostotę, nigdy nie możesz się pomylić z kilkoma wyróżnieniami.

Mamy nadzieję, że artykuł Wam się podobał, prosimy o komentarz na temat swoich ulubionych stylizacji brunetek.