63 fajne fryzury Boho, które na pewno pokochasz

Szukasz świetnego nowego wyglądu w tym sezonie? Dlaczego więc nie wypróbować fryzury Boho? W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularny staje się naturalny i zdrowy tryb życia. Ludzie przywracają trendy w modzie lat 70-tych i fryzury bohemy. Szczególnie fryzury są teraz bardzo popularne. To nie jest też styl cyganerii twojej matki, te stylizacje ewoluowały w style, które są nie tylko kreatywne, ale także wspaniałe.

Wnieś w tym sezonie świeżość do swojego stylu dzięki tym stylizacjom. Niebo jest granicą stylu, jaki możesz mieć. Są zwroty akcji i oszałamiające częściowe upięcia, a także bułki, a nawet niechlujny warkocz. Bądź kreatywny w swoim stylu w tym sezonie i zdobądź to, czego chcesz.

Jest tak wiele sposobów, na które możesz podbić te style. Możesz dodać kolor, a nawet dodatki, aby uzyskać swój własny wygląd. Jeśli lubisz naturalne życie, istnieje wiele akcesoriów wykonanych z części roślin. Natura może być twoją inspiracją dla tych niesamowitych stylizacji. Eksperymentuj i twórz własne style.

Sprawdź te 63 fajne fryzury Boho, które na pewno pokochasz:

  1. Warkocze Fishtail

Ten oszałamiający warkocz z rybiego ogona z pewnością będzie tematem imprezy. Uwielbiamy styl boczny, który zamienia się w kucyk, który jest pełen objętości. To jeden z najpiękniejszych stylizacji na tej liście; koniecznie trzeba wypróbować tego lata.

2. Luźne warkocze

Jeśli szukasz świeżego i naturalnego stylu, nie możesz się pomylić z tym luźnym warkoczem. Warkocze świetnie nadają się na imprezy, ponieważ zawsze trzymają Twój wygląd razem.

3. Długie i luźne

Kolejny wspaniały czeski styl, który ma luźny fishtail schodzący z tyłu. Te proste spojrzenia nie są skomplikowane, a mimo to prezentują niesamowity wygląd.

4. Warkocz korony

Warkocz wieńczący głowę to jeden z najpopularniejszych czeskich stylów. Podoba nam się, że na końcu jest też dość duży.

5. Brudne bułeczki

Brudne bułeczki są zawsze świetnym wyborem w stylu, a ten ma wpleciony warkocz typu fishtail. Ten styl to taki, który możesz założyć na następną imprezę.

6. Grube warkocze

Świetny styl, który jest zarówno niechlujny, jak i romantyczny. Może to być stylizacja casualowa lub formalna; jest bardzo wszechstronny.

7. Luźne fale

Są pewne elementy, o których zawsze jesteś pewien znajdź w stylu czeskim a to luźne fale i warkocze.

8. Style korony

Po co komu akcesoria, skoro można z włosów zrobić koronę. To bardzo nietypowy styl, ale jeśli szukasz oryginalności, to jest to styl idealny.

9. Wygląd formalny

Nawet style czeskie mogą być używane podczas oficjalnych wydarzeń. To uderzający styl, który sprawi, że poczujesz się niesamowicie przez całą noc. Chwyć wspaniałe akcesoria, aby uzupełnić wygląd.

10. Małe warkocze

Ten styl jest pozostawiony luźny poza kilkoma warkoczami. Jeśli szukasz swobodnego stylu, może to być styl, którego szukasz.

11. Wspaniały warkocz

To warkocz o nietypowym kształcie, ale bardzo fajny. Podoba nam się, że w grę wchodzi również styl kucyka. Poczujesz się jak w modzie w tym stylu boho. 

12. Podwójne bułeczki

Ten luźny fason ma dwa kokki na wierzchu, aby stworzyć nowy, świeży wygląd. Ten styl jest uniwersalny, więc możesz go nosić na co dzień lub na następną imprezę.

13. Oszałamiające warkocze

Wspaniały pleciony fason, który z pewnością pokochasz przez całą wiosnę. Wypróbuj kilka z tych stylów, aby zobaczyć, co najbardziej pasuje do Twojej osobowości. Możesz spędzić całe lato, próbując różnych stylizacji, które podkreślą Twój nowy wygląd.

14. Akcesoria są wszystkim

Odważny wybór dla każdego, kto szuka stylu boho. Uwielbiamy warkocz fishtail, a także wszelkie kwiatowe dodatki. Fishtails zawsze tworzył piękny wygląd, który z pewnością przyciągnie wzrok.

15. Krótkie style

Tylko dlatego, że masz krótkie włosy, nie oznacza to, że nie możesz mieć niesamowitego stylu w tym klimacie boho. Uwielbiamy ten niechlujny wygląd z warkoczem wkomponowanym w styl.

16. Brudne style

Kolejny świetny przykład niechlujnej bułki z warkoczem. Te style boho są często romantyczne i niechlujne, ponieważ jest to zrelaksowane uczucie tego konkretnego stylu.

17. Małe warkocze

Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka warkoczy, aby uzupełnić ten oszałamiający styl. Jeśli chcesz zachować luźny wygląd przez cały dzień, wypróbuj ten niesamowity styl.

18. Ostateczny Boho

Kiedy większość ludzi myśli o stylu Boho, na ogół to właśnie tam przechodzi. Mamy warkocz koronujący, trochę luźnych fal, a nawet warkocze przez cały czas.

19. Brudne warkocze

Czy te luźne warkocze nie są takie piękne? Uwielbiamy te style. Uwielbiamy, jak ten pleciony kucyk jest przeciągany z jednej strony na drugą. Tworzy nowy wygląd, który z pewnością będzie tematem każdego wydarzenia, na które się wybierasz.

20. Częściowa aktualizacja

Jeśli szukasz prostego stylu na codzienny dzień, to nie możesz się pomylić z tym. To częściowe updo to świetny styl, który jest bardzo prosty, a jednocześnie jest tak ładny.

21. Wspaniałe style

Jeśli szukasz stylu, który możesz założyć na imprezę, to jest dla Ciebie. Utworzenie tego grubego kucyka będzie wymagało dużo włosów, więc jeśli go nie masz, zainwestuj w przedłużanie włosów.

22. Kucyk Boho

Kucyk boho to niechlujny styl, który ma wieńczący warkocz. Ten styl można nosić na co dzień lub na imprezę. Uwielbiamy te niechlujne style, w tym stylu jest dużo kreatywności, która zdmuchnie wszystkich.

23. Style gwiazd

Oszałamiający styl, który Blake Lively kołysze od lat. Zna wspaniały styl, kiedy go widzi. Lively to zawsze ktoś, kto zna świetny styl, więc nie zaszkodzi podążać za jej trendami.

24. Kucyk na lewą stronę

Świetny styl, który z pewnością pokochasz, ponieważ jest wyjątkowy. Nie znajdziesz zbyt wielu kucyków, które są fajniejsze niż ten. Wypróbuj i sprawdź, czy będzie pasować do wyglądu, który wybierasz na ten sezon.

25. Szerokie warkocze

Kolejny świetny pleciony kucyk, który z pewnością ukradnie show.

26. Niechlujny wygląd

Ten niechlujny styl ma dość niezwykłą plecioną koronę, która zamienia się w znacznie większy warkocz. Te style są bardzo fajne i świetnie nadałyby się na imprezę.

27. Złote wzory

Możesz wziąć prosty styl i uczynić go wyjątkowym dzięki odpowiednim dodatkom.

28. Warkocze

Nic nie przebije warkoczy na dzień na plaży lub taki, który obejmuje załatwianie sprawunków. Te wywrócone na lewą stronę warkocze są wspaniałe i nie są tylko codziennym stylem.

29. Pogrubione style

Kolejny świetny styl zwieńczenia, ale tym razem użyto skręconych warkoczy.

30. Świeży wygląd

Świetny styl, który jest jednocześnie niechlujny i elegancki.

31. Trzy warkocze

Ten styl jest obecnie bardzo popularny, a także oferuje zupełnie inny wygląd niż reszta.

32. Częściowe style

Kolejny świetny częściowy styl, który jest naprawdę wyjątkowy. Uwielbiamy ten styl, bo warkocze są grube i tworzą magiczny styl.

33. Ładne style

Ten styl boho jest ładny i romantyczny. Jeśli chcesz mieć szlachetny wygląd na swój wielki dzień, to jest to.

34. Mnóstwo warkoczy

Ten styl ma warkocze we wszystkich kształtach i rozmiarach, aby stworzyć wspaniały nowy wygląd.

35. Prostota w stylu

To prosty styl, który możesz nosić wszędzie.

36. Eleganckie style

Z takim wyglądem z pewnością zdmuchniesz wszystkich na następnej imprezie.

37. Aktualizacje

Czeskie upięcia są idealne na przyjęcie w ogrodzie lub letnie wesele.

38. Długie style

Na pewno potrzebujesz dużo włosów, aby stworzyć takie stylizacje. Uwielbiamy ten wyjątkowy warkocz z boku głowy.

39. Grube i szerokie warkocze

Taki warkocz z pewnością przyciągnie wzrok. To prosty styl do stworzenia, a jednak jest taki piękny.

40. Brudny i piękny

Kolejny świetny przykład niechlujnego stylu, który ma kilka uroczych warkoczy.

41. Wspaniały wygląd

To dowód na to, że nawet prosty warkocz może stać się magiczny i efektowny.

42. Prosty i ładny

Kolejny ładny wygląd, który jest tak prosty, jak to tylko możliwe.

43. Korona warkocza

Możesz poczuć się, jakbyś wrócił w latach 60-tych i 70-tych z tą romantyczną fryzurą. Uwielbiamy plecione akcesoria, które sprawdzają się jako opaska na głowę.

44. Miłość Fishtail

Świetny styl, który jest super. Warkocze Fishtail są bardzo popularne w takich stylach. Pokochasz je tego lata.

45. Elementy formalne

Świetny wygląd ze świetnymi akcesoriami na następne wydarzenie.

46. ​​Formalne bułeczki

Świetny styl, który z pewnością zadowoli Cię, gdziekolwiek się udasz. To, że bułka jest niechlujna, nie oznacza, że ​​nie będzie wyglądać niesamowicie na oficjalnej imprezie.

47. Standardowe style

Kolejny świetny przykład krótkiego stylu z całkiem imponującym warkoczem.

48. Wspaniałe projekty

Jeśli szukasz wyjątkowego stylu na następne wydarzenie, musisz wypróbować ten romantyczny i magiczny styl.

49. Spojrzenie z frędzlami

Świetny styl, który jest prosty i słodki. Jeśli lubisz zachować naturalność, to jest to świetny styl dla Ciebie.

50. Uderzające style

Ten styl jest tak niesamowity ze względu na długość. Aby uzyskać tak oszałamiający styl, potrzebujesz dużo włosów. Uwielbiamy luźne aspekty, które tworzą bardzo romantyczną atmosferę.

51. Oszałamiający kucyk

Częścią tego, co sprawia, że ​​ten styl jest tak niesamowity, jest z pewnością styl. Ale nie możemy zdyskredytować lodowatej, chłodnej kolorystyki więdną. To z pewnością sprawia, że ​​ten styl jest popularny.

52. Miękkie style

Świetny styl, który jest prosty i oszałamiający w jednym.

53. Dopasowane style

Jeśli szukasz pasujących stylów na przyjęcie ślubne, a nawet na wieczór dla dziewczyn, nie możesz się pomylić z tymi wspaniałymi stylami. Twoje dziewczyny z pewnością będą wyglądać tak pięknie, jak chcesz, aby w Twoim wielkim dniu.

54. Chłodny styl

Jeśli szukasz świetnego nowego wyglądu, który możesz nosić na plażę lub na grilla tego lata, nie szukaj dalej niż ten styl.

55. Odważny warkocz

Wspaniały warkocz, który jest gęsty wokół korony, tworząc zupełnie inny wygląd w tym sezonie.

56. Romantyczne warkocze

Wygląda na to, że są one bardzo popularne, jeśli chodzi o formalności lub wesela. Dają romantyczną atmosferę, która sprawi, że przez cały dzień poczujesz się magicznie.

57. Górny warkocz

Style takie jak te zapierają dech w piersiach ze względu na swoją oryginalność. Nie ma wątpliwości, że w tym stylu przyciągniesz wzrok gdziekolwiek pójdziesz.

58. Miękkie skręty

Kręte warkocze są zawsze świetnym wyglądem, gdy chcesz mieć niechlujny styl. Tworzenie tego typu stylów nie zajmuje w ogóle czasu.

59. Miękkie rybie ogony

Kolejny prosty styl, który zawiera warkocze typu fishtail do twojego wyglądu. Są luźne i cudowne, idealny wygląd na prosty dzień.

60. Faliste upięcie

Jeśli szukasz świetnego upięcia na następne formalne przyjęcie, nie możesz się pomylić z takim stylem jak ten. Jest luźny z kilkoma falami, a akcesoria są za które można umrzeć.

61. Prosty, ale oszałamiający

Jeden warkocz to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać niesamowity styl, taki jak ten. To takie proste, a mimo to prawdopodobnie będziesz otrzymywać komplementy przez całą noc. Doceniamy również wspaniałą zmianę koloru na dole. Czasami zmiana koloru to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać nowy, świeży wygląd.

62. Wiele stylów

Dwa bardzo różne style, ale też podobne. Jeden jest luźniejszy, a drugi ma warkocze. Te style są eleganckie i romantyczne, są świetnym wyborem na następne wielkie wydarzenie.

63. Falujący i luźny

Czasami rozpuszczone włosy z lekką falą to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać styl boho. Luźne i casualowe style to wszystko, czego potrzebujesz do swojego wyglądu.