65 najgorętszych fryzur na scenę na zmianę w 2021 roku (ze zdjęciami)

W 2018 roku w pełnym rozkwicie może nadszedł czas, aby nowa fryzura pasowała do nowego Ciebie. Być może szukasz czegoś bardziej dramatycznego, aby stworzyć swój własny, charakterystyczny wygląd. Grzywki zdecydowanie powracają w wielkim stylu. Jeśli szukasz nowego wyglądu, możesz zapoznać się z poniższymi stylami strzyżenia, aby znaleźć swój nowy wygląd.

Sceny fryzur

Sceny fryzur

  1. Bardzo krótki z krawędzią

scena-strzyżenie-0604163To stylizacja tylko dla bardzo odważnych nie tylko ze względu na kolor, który można zmienić, ale także ze względu na kanciasty krój. Warstwy są bardzo pofałdowane, a uderzenie boczne jest wyraźne.

2. Wiele warstw i trochę długościscena-strzyżenie-0604165Sprawdź także:44 niesamowite fryzury Emo, które zdmuchną twój umysł

Jeśli chcesz zachować długość, ale chcesz dodać warstwy, może to być wygląd, do którego dążysz. To bardzo pofałdowany wygląd, który zaczyna się bardzo krótko na brzegu i staje się dłuższy przez cały czas. Huk zostaje zmieciony na bok.

3. Red Hot i Wispy

Kolejne spojrzenie naprawdę długie włosy ale z wieloma warstwami w całym tekście. Musisz być gotów stracić dużo włosów za te cięcia.

4. Długie włosy to nie obchodzi

scena-strzyżenie-0604167

Jeśli kochasz długie włosy, pokochasz ten wspaniały srebrny wygląd. Z przedziałkiem pośrodku, bez warstw, tylko utrzymujące go długo.

5. Pochylony Bob powraca

scena-strzyżenie-0604168

Skośny bob powrócił, ale ten ma nową krawędź. Bardzo krótki tył z dużo dłuższymi warstwami z przodu, ten wygląd to nowe podejście do skośnego boba. Warstwy są pofałdowane i mają huk z boku.

6. Tępy Bob

scena-strzyżenie-0604169

To bardzo krótkie spojrzenie kończy się na linii szczęki warstwami układającymi się w kwadratową ramkę. Wspaniałą rzeczą w warstwach jest to, że jeśli dodasz pasemka do włosów, może to nadać im wiele wymiaru. Ten wygląd ma również boczny huk.

7. Bieber Bob

scena-strzyżenie-06041610

Ta fryzura przypomina fryzurę Justina Biebera, kiedy po raz pierwszy pojawił się na scenie. To bardzo krótki bob z wieloma warstwami. Musisz wysuszyć go do przodu, aby uzyskać ten przedni wygląd.

8. Turkusowy i wzburzony

100%

Możesz pokolorować włosy w dowolny sposób, ale ten ostry bob wygląda całkiem jak gwiazda rocka w kolorze turkusowym. Jest to krój, który wymaga wielu warstw. To ogromne zobowiązanie, bo okres dorastania byłby trudny.

9. Blondynka i długa

scena-strzyżenie-06041612

Bardzo krótka z jednej strony, druga ma długość. Ten szczególny wygląd wygląda niesamowicie z blond włosami. Boczny huk jest grubszy niż zwykle, ale uzupełnia cały wygląd.

10. Grzywka jest kluczem

scena-strzyżenie-06041613

Ten wygląd jest rewelacyjny w czerni. Grzywka jest kluczową cechą tego wyglądu, ponieważ długość pozostaje tam, a grzywka jest bardziej widoczna z przodu.

11. Rozciągnięty huk

scena-strzyżenie-06041614

Ten wygląd jest długi bez żadnych warstw. Po raz kolejny kluczową cechą jest huk, który zostaje przesunięty na bok. To też jest grubszy huk, więc jest wyciągany z tyłu i przesuwany do przodu.

12. Fujowe sny

scena-strzyżenie-06041615

Ten krój polega na utrzymaniu długich włosów i pominięciu grzywki. W ten sposób możesz odciągnąć wszystkie włosy, aby stworzyć to oszałamiające updo. Kolor jest najlepszą częścią tego wyglądu, ponieważ sprawia, że ​​wszystko się wyróżnia.

13. Blondynka z małym hukiem

scena-strzyżenie-06041616

Strzyżenie tutaj dotyczy całej długości. Blondynka całkowicie to komplementuje, a ostry huk boczny jest najbardziej atrakcyjną częścią tego. Ekstremalny huk zawsze sprawia, że ​​wygląd jest trochę bardziej ostry.

14. Fioletowy i dziarski

scena-strzyżenie-06041617

Ten średniej długości styl jest idealny dla tych z was, które nie chcą być zbyt krótkie, jeśli chodzi o strzyżenie włosów. Fioletowy sprawi, że każdy styl będzie się wyróżniał, ale możesz wypróbować dowolny kolor, który wybierzesz, aby uzupełnić ten krój.

15. Ostre kolory

scena-strzyżenie-06041618

W tym wyglądzie jest wiele warstw, a nawet sam huk jest niezwykle ostry. To nie jest cięcie dla kogoś, kto boi się obcięcia włosów. Boczny huk jest bardzo ekstremalny i pochodzi z samego tyłu włosów i ciągnięty do przodu.

16. Niebieski świat

scena-strzyżenie-06041619

Ten look to połączenie krótkiego i długiego. Wygląda na to, że z tyłu są długie warstwy, ale z przodu jest bardzo krótkie. Przód ma pełny huk z pofałdowanymi warstwami przez cały czas.

17. Pomarańczowy Cieszę się, że ściąłeś włosy?

scena-strzyżenie-06041620

To bardzo krótkie spojrzenie na styl powyżej ramion. Pomarańcz jest po prostu fantastyczny w tym kroju, ale znowu wybór koloru należy do Ciebie. Warstwy ponownie są pocięte na postrzępione wokół twarzy.

18. Przemieść to na bok

scena-strzyżenie-06041621

Ten look opada tuż poniżej ramion i świetnie wygląda z naturalnym kolorem. Ma boczny huk, który przesuwa się na bok. Wygląda na to, że również był pierzasty, ale może to być tylko technika suszenia suszarką.

19. Ombre z Bang

scena-strzyżenie-06041622

Ten ombre wygląd przybiera ciemnoniebieski i rozjaśnia go aż do bieli. Poza bocznym hukiem nie ma zbyt dużego cięcia na długość.

20. Wszystko o tym huku

scena-strzyżenie-06041623

Ten wygląd dotyczy wyłącznie grzywki, która jest gruba i przesunięta na bok z tyłu. To spojrzenie ponad ramieniem dla tych z Was, którzy szukają dużej zmiany.

21. Zamiatająca wróżka

scena-strzyżenie-06041624

Uwielbiasz długie spojrzenia? To jest dla Ciebie. Chodzi o środkową część i kaskadowe loki. Włosy są srebrne i długie i nie przeprosi za to.

22. Czerwona Grzywa

scena-strzyżenie-06041625

Kolejne długie spojrzenie, które opada poniżej ramion. Są warstwy z tym krojem, ale wszystkie znajdują się poniżej podbródka i mają uzupełniać długie włosy. Objętość jest tworzona za pomocą warstw.

23. Nie interesuje się warstwami

scena-strzyżenie-06041626

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia upięcia, to prawdopodobnie dobrym pomysłem jest trzymanie się z dala od nożyczek. Ten styl jest możliwy, ponieważ jej włosy są długie od góry do dołu, a nie jedna warstwa w zasięgu wzroku.

24. Bob, który kadruje

scena-strzyżenie-06041627

Ten wygląd to klasa i elegancja, nawet w niebiesko-czarnej kolorystyce. Włosy są ścięte w tradycyjny koczek, który oprawia twarz. Opada tuż na ramiona i wszystko suszy się w kierunku twarzy. Huk jest miękkim bokiem, który całkowicie uzupełnia jej wygląd.

25. Mam bluesa

scena-strzyżenie-06041628

To krótkie spojrzenie bez żadnych warstw. Krój jest miękki, bez żadnych nierówności. Jest to cięcie powyżej ramienia z bocznym hukiem.

26. Więcej niż tylko Bob

scena-strzyżenie-06041629

To nie jest zwykły bob. Od przodu do tyłu ten wygląd polega na wprowadzaniu zmian i nie baniu się nożyczek. Na całej głowie są pofałdowane warstwy o różnej długości, bez ładu i składu. Jeśli szukasz czegoś ostrego i oryginalnego, to jest to styl dla Ciebie. Kontrastujące kolory również pomagają wyróżnić wygląd.

27. Zwiążmy to łukiem

scena-strzyżenie-06041630

Ten wygląd jest długi z długimi warstwami w całym tekście. Wydaje się, że wokół oczu znajdują się krótsze warstwy, które uzupełniają boczne uderzenie. Loki dość dobrze komponują się z długimi warstwami.

28. Rocker Edge

scena-strzyżenie-06041631

Ten wygląd nie jest dla osób o słabym sercu, w rzeczywistości musisz być niezły, aby chcieć uznać ten wygląd za swój własny. Włosy są długie, aż do ramion, kiedy następuje nagłe cięcie z przodu włosów, stamtąd widać warstwy wszystkich kształtów i rozmiarów przypadkowo w ostry i poszarpany sposób. Kolory pasują do całego wiru warstw herbaty.

29. Różowy i pleciony

scena-strzyżenie-06041632

Dla tych z was, którzy mają wyjątkowo długie włosy i nigdy nie obcinaliby ich poza okazjonalnym przycięciem, ten wygląd może się spodobać. Jest długa bez widocznej warstwy, a warkocz sprawia, że ​​wygląd jest jeszcze bardziej beztroski w projektowaniu.

30. Długie zamiatanie warstw

scena-strzyżenie-06041633

Ten styl jest swobodny, a część zaczyna się od środka. Wszystkie warstwy są długie, pierwsza zaczyna się poniżej podbródka. Styl ombre uzupełnia gamę kolorów.

31. Długość pozwala na warkocz

scena-strzyżenie-06041634

Krój jest poniżej ramion, ale w większości długość jest kompletna. Wygląda na to, że nie ma w nim żadnych pociętych warstw. Grzywka jest przecięta z przodu twarzy, co różni się od większości stylów, w których zatacza się na bok.

32. Materiał gwiazdy rocka

scena-strzyżenie-06041635

Ten wygląd daje naprawdę rockowy urok. Wygląd w większości trwa długo, dopóki nie dojdziesz do ramion, gdzie warstwy są skrajnie pocięte. Nie ma tylko warstw z przodu włosów, jak większość stylów, ale są one wycięte na całą głowę włosów z tyłu. Wygląda na to, że tracisz dużo włosów, ponieważ warstwy są obcięte dookoła.

33. Włosy zebry

scena-strzyżenie-06041636

Podobnie jak wcześniejszy wygląd, ten jest długim, warstwowym wyglądem, w którym warstwy biegną dookoła głowy zamiast z przodu. Kolory zebry sprawiają, że całość wygląda pop.

34. Królowa Bobów

scena-strzyżenie-06041637

Ten wygląd jest bardzo krótki, jeśli szukasz dużej zmiany. Warstwy zaczynają się wokół oka i nie kończą, dopóki nie osiągną podbródka. Są wzburzone i wszędzie. Wygląd jest ostry, jeśli chcesz tego lata uprawiać sport. Boczny huk ponownie wygląda tak, jakby był upierzony, aby wyglądał miękko i delikatnie.

35. Czerwony i w kratkę

scena-strzyżenie-06041638

Ten kraciasty wygląd opada poniżej ramion dla tych, którzy nie chcą zbyt często odcinać. Nie ma również żadnych warstw tego wyglądu poza bocznym hukiem. Wygląd czerwonej szachownicy może z pewnością spodobać się niektórym, ale każdy kolor będzie pasował do tego wyglądu.

36. Tęczowe zamiatanie

scena-strzyżenie-06041639

Absolutnie uwielbiam tęczowy wygląd i wszystkie kobiety na tyle odważne, aby go wypróbować. Dzięki temu kolorowemu wyglądowi dziewczyna postanowiła zachować swoją długość, ale dodała kilka długich warstw, ale nie poniżej linii podbródka. Szeroki huk boczny wygląda wspaniale w kolorach tęczy.

37. Skrót od Sport

scena-strzyżenie-06041640

Ten wygląd jest znowu bardzo krótki i niepewny dla tych z was, którzy szukają dużej zmiany. Krój znajduje się tuż poniżej linii podbródka, a na całej długości jest sporo warstw, ale tylko z przodu. Warstwy siekają, a huk jest gruby, przesunięty od tyłu i pociągnięty do przodu. Podświetlenie fioletowe naprawdę wyskakuje z blondynki.

38. Marzenia Pixie

scena-strzyżenie-06041641

Jeśli szukasz czegoś naprawdę drastycznego, wypróbuj fason pixie na wymiar. Krój kończy się na linii ucha i pozostaje krótki przez cały czas. Ten wygląd jest szczególnie siekający bez ładu i składu. Zawsze dobrze jest połączyć ekstremalny krój, taki jak ten, z dramatycznym kolorem, który wybierzesz, aby uzyskać dodatkowy efekt.

39. Różowe warkocze

scena-strzyżenie-06041642

Ten look jest kolejny krótki i bez warkoczy prawdopodobnie spadłby tuż na ramiona. Kolor różowy sprawia, że ​​całość się wyróżnia, ale wybór koloru należy do Ciebie. Ten wygląd ma pełny huk na czole.

40. Gotycka krawędź

scena-strzyżenie-06041643

Ten wygląd polega na przełamywaniu granic i doprowadzeniu fryzury do krawędzi. Jest skrócony do podbródka, a na całym kroju są poszarpane warstwy. Włosy zostały wysuszone do przodu, aby uzyskać aktualny wygląd. Neonowy zielony kolor tylko dodaje ostrości kroju.

41. Wróżki z Krainy Wróżek

scena-strzyżenie-06041644

Ten wygląd przypomina mi wygląd chochlika Tinkerbella w oryginalnych filmach o Piotrusiu Panu. Naprawdę potrzebna jest pewna siebie dziewczyna, aby uzyskać ten wygląd. Jedna strona z pewnością została ogolona, ​​ale nie za krótka. Reszta została pocięta na surową pixie z dużą ilością poszarpanych warstw, które wystrzeliwują w irokeza. Wygląd jest cudownie dziki, zwłaszcza z dodatkiem koloru.

42. Rockstar Pixie

scena-strzyżenie-06041645

Takie cięcie pixie będzie wymagało dużej ilości produktów, takich jak żel, aby te kolce wyglądały tak, jak wyglądają. To naprawdę wygląda jak gwiazda rocka z tak dużą krawędzią, że wylewa się ze strony. Jest krótki z jednej strony, długi z drugiej i ma mnóstwo warstw.

43. Style gejszy

scena-strzyżenie-06041646

Klasyczny wygląd, z którym tak wiele osób wciąż trzymało się w epoce obrzydliwości, a to dlatego, że jest piękny. To kolejny wygląd dla tych, którzy chcą zachować swoją długość, ale ewentualnie dodać huk boczny.

44. Objętość i długość

scena-strzyżenie-06041647

Kolejny wygląd poniżej ramienia, który w większości zachowuje długość, ale ma też dużo krawędzi. Warstwy na jej twarzy i wokół niej tworzą dużą objętość.

45. Krótszy niż Pixie

scena-strzyżenie-06041648

Jeśli uprawianie pixie jest jeszcze dla ciebie oswojone, wypróbuj ten styl. Boki zostały ogolone dookoła, a na wierzchu pozostało wystarczająco dużo na Mohawk. Wypróbuj mosiężny kolor, aby całkowicie urozmaicić fryzurę.

46. ​​Królowa Rockstar

scena-strzyżenie-06041649

To kolejny platynowy wygląd, który przemawia do gwiazd rocka w sercu. Jest dłuższy, ale ma wiele warstw, więc spodziewaj się utraty włosów. Warstwy po prostu nie są z przodu, są wokół głowy, co nadaje jej ten niepewny wygląd. Zamiatający boczny huk uzupełnia cały wygląd.

47. Uczucie błękitu?

scena-strzyżenie-06041650

Wygląd jest podobny do poprzedniego w tym sensie, że jest długi z warstwami dookoła. Bank jest krótszy i przesunięty na bok, a niebieski odcień łączy to wszystko w całość.

48. Prosty i śliski

scena-strzyżenie-06041651

Poker proste włosy, które są bardzo długie, naturalnie lub z przedłużeniami. Ma warstwy z przodu, ale kończą się tuż nad ramionami. Grzywka jest ekstremalna i pofałdowana i wyprostowana tak bardzo, że daje ekstremalny wygląd.

49. W gniewie o moje warstwy

scena-strzyżenie-06041652

Jeśli szukasz super-krótkiego kroju z dużą ilością niegrzecznego stylu, to jest to styl dla Ciebie. Jest pocięty wokół uszu, a warstwy są bardzo pofałdowane. Nie ma początku ani końca miejsca, do którego trafią warstwy. Dodaj trochę koloru do blond włosów, a uzyskasz wygląd, który z pewnością przyciągnie wzrok.

50. Przemieść to na bok

scena-strzyżenie-06041653

Krótkie spojrzenie, które nadal pozwala na odrobinę długości poniżej ramion. Ale jest dużo warstw wokół głowy. Zamiatający boczny huk jest gruby i pierzasty. Ekstremalny kąt jest spowodowany suszeniem włosów do przodu.

51. Zrelaksuj się i nie tnij

scena-strzyżenie-06041654

Dla tych miłośników długich włosów jest to świetny powód, aby nie ciąć. Możesz zapuścić dość długie włosy i po prostu dodać miękki huk z boku.

52. Czerwony i warstwowy

scena-strzyżenie-06041655

Ten fason opada tuż poniżej ramion z dużą ilością warstw z przodu, aby nadać mu lekki wygląd. Grzywka jest pełna i przebiega w poprzek, aby uzyskać zupełnie inny styl.

53. Cruella de Vili

scena-strzyżenie-06041656

Jeśli szukasz czegoś ekstremalnego, zachowaj długość i kolor tak, jak jest. Czarny z jednej strony i biały z drugiej daje doskonały kontrast. Jeśli szukasz zmiany, z przodu jest pełny huk.

54. Styl Jacksona

scena-strzyżenie-06041657

Córka Michaela Jacksona pojawiła się w centrum uwagi jako ikona mody, a jej fryzura nie jest inna. Utrzymuje swój kolor stosunkowo naturalny, ale ma długie warstwy na całej powierzchni i huk na przodzie.

55. Bladoniebieskie koszmary

scena-strzyżenie-06041658

Dla każdego, kto może zrobić ten bladoniebieski, oklaskiwam ich. Krój jest krótki tuż pod brodą i jest ułożony warstwowo, aby uzyskać maksymalną objętość. Jest gruby boczny huk, który został pociągnięty z przodu od tyłu.

56. Loki dla dziewczynek

scena-strzyżenie-06041659

Ten fason jest bardzo krótki, prawdopodobnie w okolicach linii ucha. Masz możliwość utrzymywania tego wszystkiego na stosunkowo tej samej długości lub używania loków jako Mohawk na wierzchu.

57. Warstwy przednie do przodu

scena-strzyżenie-06041660

Wyrazisty wygląd powraca dzięki temu czarnemu, długiemu, warstwowemu wyglądowi. Cała głowa jest ułożona warstwami i przesunięta do przodu, aby stworzyć obecny wygląd. Grzywka jest z przodu i wyrzeźbiona również po bokach.

58. Długie i warstwowe

scena-strzyżenie-06041661

Aby uzyskać ekstremalnie warstwowy wygląd, będziesz potrzebować bardzo długich włosów lub przedłużeń. Włosy tutaj opadają do linii talii i są warstwy od stóp do głów. Jest to część boczna po przeciwnej stronie jej głowy, która pozwala jej na ekstremalną głośność podczas uderzenia w bok.

59. Krótki, ale słodki

scena-strzyżenie-06041662

Ten wygląd to skrzyżowanie pixie i boba. Warstwy są nierówne, więc wygląd jest ekstremalny, jeśli chcesz być tak krótki.

60. Ekstremalne części boczne

scena-strzyżenie-06041663

Kolejny niestabilny, warstwowy wygląd dla tych z was, którzy lubią ich długość, ale chcą trochę krawędzi. Część boczna jest ekstremalna, aby umożliwić większą objętość uderzenia bocznego.

61. Naturalna droga

scena-strzyżenie-06041664

Długi wygląd na tym zdjęciu jest bajeczny, a naturalny kolor jest naprawdę piękny. Styl jest długi z zamaszystym bocznym hukiem.

62. Fioletowa część

scena-strzyżenie-0604161

Kolejny długi warstwowy wygląd, który łączy w sobie fiolet i czerń. Warstwy pozostają z przodu z bocznym hukiem.