79 magicznych fryzur jednorożca, które przeniosą Cię do innego świata

Jeśli szukasz czegoś magicznego, czegoś naprawdę odmiennego od tego, do czego przywykłeś, to fryzury jednorożca są dla Ciebie. Ten oszałamiający wygląd jest nie tylko super zabawny, ale także piękny. Włosy jednorożca są inne i możesz je pokochać, ponieważ również jesteś inny i lubisz style, które naprawdę się wyróżniają.

Możesz się zastanawiać, o co chodzi w stylu jednorożca. To jest bardzo proste. Chodzi o kolor i jasność, dziwactwo i tak, czasami jest nawet róg. Jak możesz być jednorożec bez rogu w końcu? Uwielbiamy te style i ty też. Istnieje mnóstwo różnych stylizacji, które wprowadzą do Twojego życia więcej kolorów i radości. Zaufaj nam, pewnego dnia będziesz chciał być jednorożcem.

Sprawdź te 79 fryzur magicznych jednorożców, które przeniosą Cię do innego świata:

1. Styl jednorożca

Nie możesz być bardziej magiczny niż ten wygląd. Mamy róg, który naprawdę zrobi z ciebie jednorożca, a potem te wszystkie wspaniałe i kolorowe włosy. To zdjęcie jest po prostu niesamowite.

włosy jednorożca

2. Jasne odcienie

Eeeek! Jeśli szukasz niebanalnego stylu, nie możesz się pomylić z tym oszałamiającym odcieniem. Jest niebieski, jasny i uwielbiamy to. Następnie rozlewa się w odcień różu, który jest naprawdę niezwykły.

3. Pastelowe odcienie

Ten styl jest piękny, ponieważ łączysz wszystkie pastelowe kolory jako jeden i uwielbiamy to. Jednak utrzymanie stylu takiego jak ten wymaga dużo konserwacji. Te kolory szybko znikną, więc będziesz musiał regularnie utrzymywać kolor.

4. Tak wiele wyborów

Jak widać tutaj, niebo jest granicą tego, co możesz osiągnąć dzięki wyglądowi jednorożca. Ten styl zapiera dech w piersiach, a jeśli kochasz kolor, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Wskazówki: nie wszystkie kolory są sobie równe

Jedną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że różne naturalne odcienie będą inaczej reagowały na kolor, gdy włożysz go we włosy. Jeśli masz jasnobrązowe włosy lub blond włosy, to pastelowe kolory zaprezentują się genialnie i będą wyglądać tak, jak na zdjęciach. Ale jeśli masz ciemne włosy, czy to czarne, czy nawet ciemnobrązowe, te kolory też się nie pojawią i nie będą wyglądać jak na zdjęciach. Będziesz musiał spróbować ciemniejszych kolorów, które się pojawią. Jeśli chcesz uzyskać pastelowe odcienie lub modne kolory, musisz najpierw rozjaśnić włosy.

Zawsze zalecamy pójście do salonu, aby wypróbować style takie jak te, ponieważ możesz skończyć z bałaganem, jeśli zrobisz to sam i popełnisz błąd. Korekcja kolorów jest bardzo kosztowna.

5. Miękkie odcienie

Te kolory są tak magiczne i nieskazitelne. Aby osiągnąć taki styl, musiałabyś być platynową blondynką lub najpierw dojść do tego punktu. Byłoby jednak warte wysiłku, ponieważ jest absolutnie oszałamiające.

6. Proces

Zdjęcie po lewej to to, czego potrzeba, aby uzyskać żądany kolor. Zdjęcie po prawej pokazuje zakończony proces. Uwielbiamy, jak niesamowity jest ten styl, jest taki piękny.

7. Od światła do ciemności

Włosy jednorożca nie zawsze mają pastelowe kolory, czasami są też jasne i neonowe. Ten styl zaczyna się jako blond i rozlewa się w jasne, neonowe kolory.

8. Gorące kolory

Jeśli kochasz niebieski, z pewnością pokochasz tę kombinację kolorów. Mamy tu razem błękity i fiolety, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju styl.

9. Jasne łuki

To z pewnością styl, który przyciąga wzrok, gdziekolwiek jesteś. Kolory są jasne i piękne.

10. Miękkie odcienie

Oszałamiający odcień, który ma kilka ładnych kolorów. Tutaj są bardziej miękkie i bardziej przypominają styl jednorożca.

11. Neonowe odcienie

Jasnoniebieski odcień przechodzi w turkusową zieleń. Te kolory wyglądają, jakby pochodziły z morza.

12. Gorące i jasne

Te gorące odcienie są neonowe i niezwykłe.

13. Fajne odcienie

Uwielbiamy, jak ten odcień zaczyna się od niebieskiego, a następnie zmienia się w biały i fioletowy. To świetna kombinacja kolorów.

14. Jasnoróżowy

Kolory są tutaj tworzone w sposób ukośny. Kolory są jasne i magiczne.

15. Bladozielony

Jeśli szukasz jasnego odcienia, to dlaczego nie spróbować tego chłodnego zielonego koloru.

16. Różne odcienie

Jest tak wiele różnych odcieni do wyboru, a wszystkie kolory są niesamowite. Możesz mieć problem z wybraniem tylko jednego. To świetna rzecz we włosach jednorożców, możesz mieć wszystkie kolory, jeśli chcesz.

17. Ciemny i jasny

Oszałamiający styl, w którym mieszają się ciemne i jasne kolory.

18. Rogi do włosów

Ten róg jednorożca jest wykonany z samych włosów. Możesz być jednorożcem przez jeden dzień, jeśli chcesz.

19. Gorący różowy

Jeśli szukasz pięknego odcienia, to dlaczego nie spróbować gorącego różu.

20. Tęczowe odcienie

Uwielbiamy te kolory i są w tęczowej formacji.

Wskazówki: podejmowanie decyzji, jakiego produktu użyć

Jasne, musisz wybrać kolor do wypróbowania, ale musisz zdecydować, jakiego produktu użyć. Możesz iść do salonu i utrwalić całość, ale są też inne metody, które są mniej trwałe. Możesz użyć kredy lub kremu i wszystko zależy od tego, jak długo chcesz, żeby starczyło.

Kredy od razu się rozczesują i zmywają. Gdy tylko weźmiesz prysznic, kolor zniknie. Istnieją szampony, które pozwolą ci trochę dłużej utrzymać kolor. Jest kilka odcieni, które pozostaną na swoim miejscu, dopóki nie weźmiesz sześciu lub siedmiu pryszniców. Kolory półtrwałe pozwolą utrzymać odcień przez blisko miesiąc, wszystko zależy od koloru. Oczywiście innym wyborem jest pójście na stałe i możesz zachować kolor przez długi czas, aż do następnej wizyty w salonie.

21. Głęboka zieleń

Jest to jeden styl, który zaczyna się od naturalnej ciemności, przez chwilę pozostaje ciemny, a następnie przechodzi w jasny łososiowy kolor.

22. Odważni czerwoni

Kolejny ciemny odcień, który jest naprawdę niezwykły i jeśli chcesz spróbować czerwonego, to byłby to świetny kolor do wypróbowania.

23. Oszałamiająca fioletowa

Jeśli fioletowy jest twoim ulubionym kolorem, pokochasz ten kolor. Jest ciemniejszy u nasady, ale ogólnie to naprawdę magiczny wygląd.

24. Jasne tęcze

Oszałamiający styl, który ma tak wiele kolorów tęczy.

25. Ciemność i światło

Uwielbiamy wszystkie te kolory, błękity i zielenie razem tworzą naprawdę piękny wygląd.

26. Krótkie spojrzenia

Ten krótki look naprawdę prezentuje te pastelowe odcienie.

27. Słodkie style

Taki wspaniały styl jest piękny i niepowtarzalny, naprawdę jedyny w swoim rodzaju.

28. Połyskujące kolory

Te kolory są oszałamiające i miękkie. Jeśli chcesz stylu, który jest naprawdę magiczny, to jest to wygląd dla Ciebie.

29. Jasne odcienie

To kolejny magiczny odcień, ponieważ jest tak lekki i wyjątkowy. To bardzo jasny platynowy wygląd, a kolory naprawdę zmieniają cały wygląd.

30. Odcienie fuzji

Jeśli szukasz jednego jednolitego koloru, wypróbuj fushia. To wspaniały odcień.

31. Jasne warkocze

Warkocze to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojego koloru. W najlepszy możliwy sposób prezentują kolory, zwłaszcza różne,.

32. Odcienie blond

Nazywamy te odcienie blond, ponieważ są tak jasne, że równie dobrze mogłyby być blondynami. Ale oni nie są blondynami, to wciąż farbowane włosy.

33. Oszałamiające kolory

W salonie można stworzyć dowolną kombinację kolorów, którą wymyślisz w swojej głowie. Jak widać tutaj, istnieje wiele kreatywnych rzeczy, które możesz zrobić ze swoim kolorem.

34. Jasne i piękne

Znów widzimy tęczowe odcienie, ale tym razem są to odcienie pastelowe.

35. Jasne neonowe odcienie

Te kolory są ciemniejsze, ale nie mniej piękne. Kolor zmienia się etapami.

36. Odważne odcienie

Te oszałamiające odcienie są naprawdę niezwykłe, widzimy tam nawet trochę pomarańczy.

37. Neonowe fiolety

Te neonowe odcienie są wyjątkowe i z pewnością przyciągną wzrok, gdziekolwiek się udasz.

włosy jednorożca

38. Gorące style

Istnieją gorące kolory zmieszane z ciemnymi kolorami, aby stworzyć styl, który zapiera dech w piersiach, delikatnie mówiąc. uwielbiamy wszystkie te piękne odcienie i na pewno otrzymasz od nich mnóstwo komplementów.

39. Blaknięcie odcieni

Kolor wtapia się i znika w tym stylu, tworząc naprawdę wyjątkowy styl.

40. Miękkie cieniowanie

Te piękne kolory są miękkie i ładne.

41. Niebieski i fioletowy

Świetną kombinacją kolorów są odcienie niebieskiego i fioletu.

42. Fioletowe atrakcje

Świetny styl, w którym kolory są tylko pasemkami.

43. Miękki i cudowny

Jest tak wiele pięknych kolorów, które widzimy w tym stylu i jest to styl, który pokocha każda kobieta.

44. Gorące cieniowanie

Widzimy tutaj wspaniałe odcienie, zaczynające się od ciemnoniebieskiego, a następnie przechodzące w piękne, neonowe odcienie.

45. Pastelowa miłość

Ten piękny styl łączy w sobie blond i pastelowe kolory.

46. ​​Gorący i oszałamiający

Oto kilka całkiem oszałamiających odcieni, które z pewnością przyciągną wzrok, gdziekolwiek się udasz.

47. Miękki zielony

Niesamowity styl, który ma delikatne kolory, które łączą się, aby stworzyć coś naprawdę ładnego.

48. Miękkie i pastelowe

Ten efektowny styl ma wiele odcieni, a odcienie są pastelowe.

49. Zieleń morskiej piany

Ten solidny odcień jest wspaniały i przywodzi na myśl syreny i ocean. To oszałamiający odcień, który z pewnością pokochasz.

50. Jasne loki

Ten wspaniały styl to prawdziwie rockstar materiał. Jak moglibyśmy nie pokochać tak oszałamiającego pokazu kolorów. Mamy fajne odcienie, a loki naprawdę sprawiają, że wszystkie kolory wybijają się w najpiękniejszy sposób. Jeśli masz takie loki, musisz wypróbować tę kombinację kolorów.

51. Miękki niebieski

Kolejny jednolity kolor, w tym przypadku jest to delikatny niebieski kolor.

52. Jasne kolory

Uwielbiamy ten kolor, ponieważ zaczyna się jako tajemnica. Wygląda na to, że różowy jest jedynym kolorem, dopóki nie podniesiesz kolorów i zobaczysz wszystkie kolory tęczy pod spodem. To wyjątkowy styl i uwielbiamy tęczę a ku-ku, która jest pod spodem.

53. Wzory jednorożca

Uwielbiamy kolory i róg jednorożca na górze. Te rogi są zwykle w formie opaski na głowę i są naprawdę zabawne w użyciu.

54. Jaśniejszy wygląd

Uwielbiamy styl, który rozświetla, a ten bierze górę.

55. Miękki i słodki

Te blade odcienie będą wymagały dużo opieki. Znikną i będziesz musiał zarezerwować wizyty w salonie, aby zachować świeżość kolorów.

56. Długie i ładne

Długi fason ma kilka pastelowych kolorów, które są naprawdę piękne i niepowtarzalne.

57. Gorące i neonowe

Kolejny świetny styl, który ma piękne, neonowe kolory.

58. Miękkie fiolety

Miękki odcień, który z pewnością przyciągnie wzrok, gdziekolwiek się udasz.

59. Niebieskie style

To kolejny styl, w którym kolory są tak jasne, że mogłyby być po prostu blond. Kolory w większości są niebieskie i są oszałamiające.

60. Gorące cieniowanie

Kolejny świetny styl, który ma piękne, jasne kolory.

61. Oszałamiający różowy

Styl zaczyna się od szarości, a następnie krwawi we wspaniały różowy odcień. Jest tak piękny, że zalecamy od razu wypróbowanie tego stylu jednorożca. Z takim stylem powinieneś zacząć nowy rok.

62. Jednorożec na jeden dzień

Kto nie chciałby być jednorożcem w oszałamiających odcieniach jak te? Są oszałamiające i dobrze ułożone.

63. Wspaniałe kolory

Świetny styl, taki jak ten, ma kilka niesamowitych kolorów. Od góry do dołu mamy różne odcienie, które naprawdę mają przyciągać wzrok.

64. Odważne odcienie

Te style jednorożca są całkiem fajne i zdecydowanie mają sprawić, że poczujesz się, jakbyś żył magicznym życiem.

65. Zielony i niebieski

Zieleń i błękit zawsze świetnie ze sobą współgrają i to jest wspaniały przykład.

66. Odważne wybory

Te gorące kolory z pewnością przyniosą Ci mnóstwo komplementów, gdziekolwiek się udasz.

67. Blady różowy

Ten różowy kolor gumy do żucia jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Jeśli chcesz wypróbować fajny odcień, to jest ten dla Ciebie.

68. Odcienie ombre

Ten chłodny odcień jest naprawdę oszałamiający. Jest to styl ombre, który zaczyna się od blondu i przechodzi w jasny, gorący róż, który tak przyciąga wzrok. To wspaniały wygląd, który z pewnością przyciągnie spojrzenia, gdziekolwiek się udasz.

69. Fajne róże

Różowy jest zdecydowanie popularnym kolorem, a ten jest wyjątkowym wyborem.

70. Gorący czerwoni

To jest ten rodzaj czerwieni, który naprawdę sprawia, że ​​mówisz „wow”. Jest oszałamiający i naprawdę dobrze komponuje się z jej niesamowitym makijażem. Cały pakiet tego wyglądu jest dość niezwykły.

71. Wspaniały kolor

Ten wygląd ma odrobinę koloru, który jest naprawdę piękny. Możesz nawet zachować część swoich blond włosów dzięki temu jednorożcowemu wyglądowi.

72. Przed i po

Porozmawiaj o niesamowitym zdjęciu przed i po. Na pierwszym zdjęciu mamy niechlujny styl blond, a na drugim mamy genialny wachlarz kolorów. To całkiem niezła metamorfoza.

73. Odważne kolory

Ten styl wygląda, jakby jej włosy zostały umoczone w farbie. Większość stylizacji pozostaje blond, z wyjątkiem końcówek. Jak mogłeś nie pokochać kreatywności tej fryzury?

74. Malowany róg

Róg tutaj jest znowu zrobiony z włosów i pomalowała go prawdopodobnie tylko kredą do włosów, aby przez jeden dzień mogła być jednorożcem. Ta kolorystyka od razu by się zmyła.

włosy jednorożca

75. Ogolone style

Jeśli szukasz ostrego wyglądu, nie możesz się pomylić z tym stylem. To nawet rodzaj heavy metalowego stylu. Boki są wygolone, a reszta włosów związana w kucyk. Włosy są zabarwione na fioletowo, aby stworzyć styl.

76. Zanikające odcienie

To świetny przykład na to, jak bardzo kolor może blaknąć, jeśli go nie utrzymujesz. Fioletowy staje się dość jasny i ma ten wyprany wygląd, który nie jest tak atrakcyjny jak jasny fiolet, który widzimy po lewej stronie.

77. Miękkie cieniowanie

Kolory tutaj są miękkie i ładne i nie ma ich zbyt wiele. To tylko drobny dotyk koloru, który sprawia, że ​​wygląd jest pop.

78. Jasne odcienie

Uwielbiamy te odcienie, zwłaszcza żółty. Nie widzimy dużo żółtego, jeśli chodzi o fryzury jednorożca, a żółty jest raczej przyjazny. Kolory tutaj są dość jasne i piękne. Kolory szybko wyblakną, więc będą wymagały konserwacji.

79. Magicznie niebieski

Uwielbiamy ten oszałamiający styl, który zaczyna się od zapierającego dech w piersiach błękitu i przechodzi w inne kolory. Jest prawie neonowy i to jeden z najbardziej magicznych kolorów tutaj.