Yakınımdaki Ucuz Saç Kesimlerini Almak İçin En İyi Yerler

Kuaförlerde pahalı saç kesimleri için ödeme yapmaktan bıktıysanız, sizin ve aileniz için ücretsiz veya ucuz saç kesimi almanın birkaç yolu vardır. Erkekler ve kadınlar için bir saç kesiminin ortalama fiyatı artmaya devam ederken, paradan tasarruf etmek istediğinizde potansiyel alternatifler olarak size en yakın ucuz saç kesimlerini bulmak için en iyi yerleri bulmak önemlidir. Ve ucuz bir berber veya berber dükkanı size mükemmel bir solma sağlamayabilirken, birçok erkek için, bir vızıltı için 10 dolarlık bir saç kesimi, evde kendi saçınızı kesmenin karmaşasıyla uğraşmaktan daha iyidir..

Berberlerden kuaförlere, erkek saç kesimi yaptırmak için yakındaki diğer uygun yerlere, uygun fiyatlı, düşük maliyetli bir saç kesimini nereden alacağınızı merak ettiyseniz, bu kılavuz tam size göre. Şu anda size en yakın en ucuz saç kesimlerini bulun!

ucuz saç kesimi

Yakınımdaki Ucuz Saç Kesimlerini Almak İçin En İyi Yerler

İster ücretsiz saç kesimi isteyin, ister ucuz bir berber dükkanında para biriktirmek isteyin, maliyetleri düşürmenin ve yine de iyi görünmenin birkaç yolu vardır. İşte saçınızı kestirmenin en iyi yolları!

Berber dükkanı

Yakınımdaki Ucuz Saç Kesimlerini Almak İçin En İyi Yerler

Yakınınızda her zaman ucuz bir berber dükkanı vardır. Tüm erkeklerin saçlarını iyi berber dükkanlarında kestirmesi gerektiğini düşünürken, saç kesiminizin kalitesi açıkçası berbere ve yere bağlıdır. En iyi berberler daha fazla ücret alıyor veya üst düzey müşterilerle pahalı bölgelere taşınıyor.

Bununla birlikte, kesinlikle iyi saç kesimi sağlayan ucuz berberler bulabilirsiniz. Vızıltı kesimi, mürettebat kesimi veya herhangi bir kısa normal saç kesimi gibi basit ve kolay saç stilleri için yerel berberinizi ziyaret etmek mükemmel bir indirim seçeneği olabilir. Geleneksel berber dükkanlarındaki berberlerin çoğu uzun süredir erkeklerin saçlarını kesiyor ve saçınızı iyi kesecek kadar deneyimli..

Yakınımdaki Ucuz Berber Dükkanları

Bununla birlikte, iyi berberler, kadın saç kesimi için harika bir düzeltme bile sunabilir. Doğal olarak, berberler kadınların kısa saç modelleri için çok uygundur. Daha uzun saç kesmek istiyorsanız, bir kuaför tavsiye ederiz..

Erkekler için, rahatlığı ve düşük maliyeti göz önüne alındığında, yerel berberiniz muhtemelen ilk tercihiniz olmalıdır. Berber dükkanları ayrıca çocuk saç kesimi için en iyi ve en ucuz yerlerdir..

Genel olarak, maliyetin herhangi bir kuaför veya indirim bayisinden daha uygun olmasını beklemelisiniz. Aslında, burada 6, 8 veya 10 dolarlık saç kesimi bulmak çok mantıklı. İndirimleri bulmak için Groupon’u kontrol etmek bile isteyebilirsiniz..

Güzellik ve Kozmetoloji Okulları

Güzellik Okullarında Ucuz Saç Kesimleri Alın

Yerel kozmetik, güzellik ve berber okulları, ucuz veya ücretsiz saç kesimi almanın harika bir yoludur. Berber, stilist ve kuaför olmak için eğitim alan öğrenciler, becerilerini gerçek deneyimlerle uygulamalıdır. Lisanslı ve profesyonel eğitmenlerin gözetiminde bu öğrenciler saçlarınızı kesecek.

Bu bir eğitim okulu olduğu ve kursun genellikle geçmesi gerektiği için, beklentiler yüksektir ve aslında iyi bir saç kesimi alırsınız. Kuaförünüz veya stilistiniz bir hata yaparsa, öğretmen onlara kesimi düzeltme konusunda yol gösterecektir..

Kozmetoloji Okullarında Ücretsiz Saç Kesimi

Sonunda, düşük bir fiyata iyi bir saç kesimi elde edeceksiniz. Ne de olsa okul, temel eğitimleri olmasaydı berberlik yapmalarına veya saç kesmelerine izin vermezdi..

Berber programlarında ve yerel güzellik okullarında saç kesimi fiyatları şehrinize bağlıdır, ancak maliyet yine de bir kuaför veya berber dükkanından daha ucuz olacaktır. Halka açık hizmetler hakkında bilgi edinmek için bölgenizdeki sınıfları ve programları arayın.

Kuaför Zincirleri

Ucuz Kuaförler

Fantastic Sams, Great Clips, Supercuts ve Sport Clips gibi kuaför zincirleri, saç kesimlerinden tasarruf etmenin başka bir yolu olabilir. Bu indirimli saç kesimi bayiliklerinin sağladığı değer, gerçekten şehrinize ve şu anda kesintileriniz için ne kadar harcama yaptığınıza bağlıdır..

Bu saç işletmelerinin çoğu fiyatlarını önemli ölçüde artırdı ve genellikle erkek saç kesimi için en iyi yerler değil. Ancak, bu şirketlerin her yerde yerleri var ve makul bir fiyata makul bir düzeltme bekleyebilirsiniz..

Önce yerel bir berberi denemenizi, ardından bu zincirleri alternatif olarak değerlendirmenizi öneririz..

Evde Çalışan Berberler

Evde Ucuz Berber Dükkanları

Bazı berberler ve stilistler aslında evden çalışıyor. Bu serbest meslek sahibi berberler, geleneksel dükkanlarla aynı giderlere sahip olmadıkları için düşük fiyatlar talep ediyor. Kira ve diğer sabit maliyetler olmadan, daha ucuz ücretler talep edebilir ve çalışabilirler..

Benzer şekilde, evde çalışan stilistler, çalışanlar gibi muamele görmek yerine küçük işletmeler olarak çalışırlar. Esnek bir programın faydalarına ek olarak, bu profesyoneller yalnızca sabit bir saatlik ücret artı bahşiş yerine kendileri için daha fazla çalışarak kazanabilirler..

Birçok yetenekli kuaför ve berber evden bir iş yürütmeye başlar. Bu yetenekli profesyonelleri bulmak için ailenizden ve arkadaşlarınızdan tavsiye istemeniz gerekir..

Kendi Saçını Kesmek

Kendi Saçınızı Kestiğinizde Ücretsiz Saç Kesimi

Kendi saçınızı kesmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendinize bir saç kesimi yapmak veya evde saçınızı kısaltmak istiyorsanız, çok sayıda çevrimiçi kurs ve program var. Ayrıca, tek istediğiniz üstte çok kısa ve yanlarda daha kısa saçlarsa, saçınızı kesme makinesiyle düzeltmek zahmetsiz olabilir..

Kendin yap saç kesimi konusunda ne kadar ciddi olduğunuza bağlı olarak, iyi saç kesme makinelerine yatırım yapmanız gerekecektir. Keskin bıçaklar, kaliteli bir motor ve ihtiyacınız olan tüm ataşmanlar ve aksesuarlarla birlikte gelen ucuz ev makasları var..

Ancak saçlarını düzenli olarak kestirmek isteyen erkekler profesyonel saç kesme makineleri isteyecektir. Berber makasları en keskin bıçakları, güçlü motorları, kablolu ve kablosuz kullanım, uzun pil ömrü ve eksiksiz bir koruyucu ve tarak seti sunar..

Sonunda, evde kendi saçınızı kesmeyi öğrenirseniz, yılda yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz..

Kuponlar

Erkekler İçin Ucuz Saç Kesimleri Nereden Alınır?

En büyük kuaför zincirleri her zaman kupon sunuyor. Supercuts, Fantastic Sams, Great Clips ve diğer en iyi zincirler için kuponları bulmak için çevrimiçi veya yerel gazetenizde arama yapın. E-posta yoluyla düzenli olarak özel promosyonlar almak için bile kaydolabilirsiniz..

Ayrıca Groupon ve LivingSocial gibi günlük fırsat siteleri sürekli olarak saç kesme hizmetlerini, kuaförleri ve berber dükkanlarını tanıtıyor. Yeni bir kesime ve stile ihtiyacınız olduğunda, size en yakın fırsatı bulmak için siteye göz atın..

Berberinizle Takas Yapın

Uygun Saç Kesimi İçin Ucuz Berberler

Eşsiz bir değerli yeteneğiniz varsa, bir ticareti tartışmaya değer olabilir. Saçı kesen ve şekillendiren bir arkadaşınızla takas hizmetlerini düşünün. Takip eden büyük bir Instagram’ınız varsa, saçlarını kestirdikten sonra işlerini tanıtabilirsiniz. Yaratıcıysanız, dükkanlarında havalı bir duvar resmi çizmeyi teklif edin. Son çare olarak, ücretsiz saç kesimini ödemek için kuaföründe veya berberinde çalışın.

Yakınımdaki Ucuz Berber Dükkanı

İyi bir saç kesimi almak pahalı olmak zorunda değildir. Yakınınızda ucuz bir berber dükkanı bularak başlamanızı kesinlikle tavsiye etmemize rağmen, hem erkeklerin hem de kadınların çok sayıda ucuz seçeneği vardır. Sizin için en ucuz yer bir berber okulu, yerel bir dükkan veya evden kuaförlük yapan bir arkadaşınız olabilir. Sadece etrafa bakmanız ve denemek için saygın bir yer bulmanız gerekecek..

Hatırlanması gereken en önemli şey, yeni bir yer ya da saç modeli denemeden hemen önce özel bir gün geçirmemek..