Galutinis Dwayne’o „The Rock“ Johnsono tatuiruočių vadovas

Norite daugiau sužinoti apie Dwayne’o Johnsono tatuiruotes? Atidžiai apžvelgiame jo tatuiruočių istoriją mūsų vadove.

Dwayne'as Rokas Džonsonas

Dwayne’as Douglasas Johnsonas, taip pat žinomas savo sceniniu pavadinimu „The Rock“, sukūrė kelis skirtingus karjeros kelius.

Visą savo gyvenimą Johnsonas užsiima profesionaliomis imtynėmis, profesionaliu futbolu, vaidina, prodiusuoja ir yra verslininkas.

Pasak „Forbes“, Johnsonas yra geriausiai apmokamas aktorius pasaulyje.

Roko šeima turi tvirtą ryšį su imtynėmis iš abiejų pusių. Dwayne motina Ata Johnson yra pirmosios moters imtynių propaguotojos Ofelijos „Lia“ Maivia dukra.

Jo tėvas Rocky Johnson, kuris, deja, mirė 2020 m. Sausio 15 d., Buvo pirmasis juodaodžių Gruzijos sunkiasvorių čempionas. O dabar Roko dukra pasirašė sutartį su WWE, todėl ji yra jauniausias žmogus istorijoje, kada nors pasirašęs sutartį su įmone.

Dwayne’as sakė, kad yra „pagerbtas“, kad jo dukra seka jo pėdomis: „Ji pasirašė savo sutartį su WWE, tai tiesiog pučia mano protą! Johnsonas sakė Jimmy Falon per vaizdo pokalbį.

Būdamas šeimos žmogus ir kūno meno entuziastas, Johnsonas nusprendė savo odai pridėti tikro ir prasmingo rašalo.

Dwayne’o Johnsono tatuiruotės atspindi jo gyvenimą ir šeimą, ir mes panagrinėsime, ką kiekvienas iš jų reiškia jam.

Genčių tatuiruotė

dwayne johnson genties tatuiruotė

Tatuiruotė: Genties rašalas dengia kairįjį petį, ranką ir dalį nugaros.

Interpretacija: Roko peties tatuiruotė yra Polinezijos genties tatuiruotė, kurią 2003 metais Havajuose rašė tatuiruočių meistras Po’oino Yrondi. Tai didžiuojasi duoklė jo motinos Samoa paveldui.

Rašymas truko apie 60 valandų ir yra padalintas į dešimt skirtingų skyrių, kurių kiekvienas pasakoja skirtingą istoriją apie savo gyvenimą ir šeimos istoriją.

Štai ką jie reiškia:

1. Kokoso lapai nurodo Samoa vyriausiąjį.

2. Saulė atneša laimę.

3. Trys žmonės viename atstovauja jo buvusiai žmonai, dukrai ir jam pačiam.

4. Mažėjančių sūkurių rinkinys vaizduoja praeitį, dabartį ir ateitį.

5. Akių pora rodo, kad Johnsono protėviai visada jį stebi.

6. Didžioji akis atitrauks jo priešą akistatos metu.

7. Ryklio dantys simbolizuoja kovą.

8. Kunigas veikia kaip dvasinis vadovas.

9. Akmenys yra paties gyvenimo pamatai ir pagaliau

10. Vėžlio kiautas, kuris atbaidys piktąsias dvasias.

Kario dvasios tatuiruotė

dwayne johnson kario dvasios tatuiruotė

Tatuiruotė: „Warrior Spirit“ tatuiruotė dengia kairę krūtinės pusę.

Interpretacija: Roko krūtinės tatuiruotė taip pat yra polinezietiška ir yra dar viena jo Samoa paveldo duoklė.

Unikali „Dwayne The Rock Johnson“ tatuiruotė, kurią Havajuose taip pat rašė tatuiruočių meistras Po’oino Yrondi.

Jis paaiškino tatuiruotę „Facebook“ sakydamas: „Havajuose turime žodį„ mana “, kuris reiškia„ dvasia “. „Warrior mana“ yra mano pagrindas. Simbolinės istorijos, kurią pasakoja mano tatau (tatuiruotė), esmė. Mano mana yra mano DNR, kuri mane palaiko ir yra alkanas. Raskite savo „maną“ ir leiskite jai jus vesti. Įkvėpk tave šiandien būti šiek tiek geresniam nei buvai vakar “.

„Brahma Bull“ tatuiruotė

dwayne johnson brahma buliaus tatuiruotė

Tatuiruotė: Brahma jautį galima rasti jo dešinėje viršutinėje rankoje.

Interpretacija: Roko bulių tatuiruotė buvo reguliariai matoma ant jo per WWE karjerą, todėl tatuiruotė tapo ikoniška. Tai tapo jo parašu ir dažnai yra ant marškinėlių ir kitų prekių.

Johnsonas neseniai sudarė susitarimą su drabužių mažmenininku „Under Armour“, o jautis buvo ryškus jų bendradarbiavimo bruožas.

„The Rock“ nusprendė atnaujinti liūdnai pagarsėjusią jaučio tatuiruotę 2017 m., Atspindinčią augimą ir pokyčius per visą jo gyvenimą.

Jaučio tatuiruotės raida

dwayne johnson buliaus evoliucijos tatuiruotė

Tatuiruotė: Jaučio evoliucija

Interpretacija: Po 22 valandų buvo atskleista naujoji „Rock“ tatuiruotė. Dwayne’o Johnsono tatuiruotės reikšmė paaiškinta jo asmeniniame „Instagram“ su šiuo įrašu:

„Jaučio evoliucija. Kraujas, prakaitas & metų. Po 3 seansų ir 22 valandų tatuiruočių su visame pasaulyje žinomais @NikkoHurtado, istorija beveik baigta .. Kiekviena detalė atspindi mano asmeninę istoriją.

Nuo įtrūkimų ir didelių kaulų pažeidimų, atspindinčių sunkias gyvenimo pamokas, kurias išmokau bėgant metams. Visai kaip randai ir raukšlės – esu labai dėkingas, kad turiu, nes jie uždirbti.

Į ragus, nenukreipdamas į viršų ar į šoną, bet nukreipdamas tiesiai į priekį, rodantį nenumaldomą energiją ir pažangą.

Šio vaizdo esmė ir inkaras yra akyje. Atidžiai pažiūrėkite ir pamatysite gyvybę, energiją, jėgą ir pajusite MANA (dvasią). Akis pasakoja apie žlugdančią teigiamą energiją, visada pasiruošusią sugadinti visatą.

Priklausomai nuo šviesos ir kampo, kartais energija yra subtili, o kartais – akinanti. Bet ji visada gyva ir pasirengusi sujaukti visatą ir mylėti bei saugoti savo šeimą ir viską, ką myliu, su aistra ir dėkingumu.

Sveikinimai gyvenimui, mokymuisi, tobulėjimui ir augimui. Ir teigiamiems sutrikdytojams, pasiruošusiems sužlugdyti visatą “.

Ką manai apie jo tatuiruočių kolekciją? Mes norėtume apie tai išgirsti žemiau!