Galutinis Scarlett Johansson tatuiruočių vadovas

Atidžiai apžiūrėkite Scarlett Johansson tatuiruočių kolekciją mūsų vadove. Mes taip pat paaiškiname jos tatuiruočių pasirinkimo reikšmes.

scarlett johansson apyrankės tatuiruotė

Scarlett Johansson yra amerikiečių aktorė, gimusi 1984 m. Lapkričio 22 d. Niujorke, todėl jos zodiako ženklas tapo Šauliu..

Ji pradėjo savo aktorės karjerą devintajame dešimtmetyje ir yra žinoma visame pasaulyje, daugiausia dėl pasirodymų superherojų filmuose.

Nors Johansson su buvusiu vyru Romain Dauriac susilaukė vaiko, tai neužkliuvo jos karjerai, ir šiuo metu ji yra 9-oji daugiausiai uždirbanti kasos žvaigždė.

Daugelis Johansson gerbėjų suteikė jai slapyvardį ScarJo, tačiau ji iš tikrųjų pareiškė, kad vardas jai atrodo „tingus“ ir „įžeidžiantis“.

„PBS Finding your Roots“ serijoje Johansson neseniai atrado, kad jos didysis dėdė mirė Antrojo pasaulinio karo metais Varšuvos gete Lenkijoje per nacių invaziją.

Johansson yra didelė meno gerbėja, todėl nenuostabu, kodėl ji nusprendė pradėti savo kūno meno kolekciją.

Šiandien mes pažvelgsime į kai kurias Scarlett Johansson tatuiruočių reikšmes.

Du susipynę apskritimai su „A“ raidės tatuiruote

scarlett johansson ratus ir parašykite tatuiruotę

Tatuiruotė: Jos dešinės kulkšnies vidinėje pusėje yra du susipynę apskritimai su raide A.

Interpretacija: Kaip Scarlet Johannson niekada viešai nepasakė, ką reiškia ši tatuiruotė, belieka tik spėlioti. Johannsonas su keršytojais buvo susijęs dešimtmetį.

Daugelis gerbėjų mano, kad ši tatuiruotė gali reikšti „Avengers: Infinity War“ dėl dviejų tarpusavyje sujungtų apskritimų, kurie reiškia begalybę kartu su „A for Avengers“.

Saulėtekio tatuiruotė

scarlett johansson saulėtekio tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant kairiojo vidinio dilbio kylančios saulės atvaizdas.

Interpretacija: Kylančios saulės tatuiruotė paprastai simbolizuoja optimizmą ir naują pradžią. Kai Johansson buvo paklausta, kodėl ji pasidarė šią tatuiruotę, ji atsakė:

„Kurį laiką turėjau saulėtekio tatuiruotę. Man tai džiugina, kai žiūriu, bet pagrindinė priežastis, dėl kurios tai padariau, yra labai asmeniška. Kai kurie dalykai turi likti privatūs “.

Apyrankės tatuiruotė

scarlett johansson apyrankės tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant Johansono dešiniojo riešo yra įterpta apyrankė.

Interpretacija: Ši tatuiruotė turi įvaizdį, kuris, kai kurių manymu, yra Thoro plaktukas, kabantis ant apyrankės. Jei atidžiai pažvelgsite, taip pat galite pamatyti, aš [širdis] NY užrašiau.

Tačiau kai kurie gerbėjai mano, kad tai tik paprasta duoklė „didžiajam obuoliui“.

„Sėkmės tau“ su pasagos tatuiruote

scarlett johansson jums pasisekė su pasagos tatuiruote

Tatuiruotė: Pasagą, apsuptą žodžių Lucky You, galima pamatyti dešinėje aktorės šonkaulių pusėje.

Interpretacija: Visame pasaulyje, daugelyje kultūrų, žmonės tiki, kad pasaga yra sėkmės ženklas. Scarlett rašalą gavo iš prancūzų tatuiruočių meistrės ir grafiti dailininkės Fuzi Uvtpk.

Avinėlis su gėlių dizaino tatuiruote

scarlett johansson rožės ir avių tatuiruotė

Tatuiruotė: Šis ėriukų ir gėlių dizainas dengia didelę Johansson nugaros dalį.

Interpretacija: Ši Scarlett Johansson nugaros tatuiruotė parodo, kaip aktorė myli meną. Rašalas pirmą kartą buvo pastebėtas dar 2018 metais „Met Gala“.

Nors Johansson tikriausiai siekė elegantiškos išvaizdos, pokalbių laidų vedėja Wendy Williams mąstė kitaip. Aptardama Johansono „Oskaro“ išvaizdą, ji tęsė: „Nors tatuiruotės… jos nešvarios ant nugaros“.

Joshas Lordas buvo šio kūrinio tatuiruočių meistras ir beveik dešimtmetį diskretiškai dažė Johansson.

Rožių tatuiruotė

scarlett johansson rožių tatuiruotė

Tatuiruotė: Scarlett turi rožės atvaizdą po kairiąja krūtimi.

Interpretacija: Johansson tikrai turi ką rožėms sekti po didelės rožės rašalu per nugarą. Rožės paprastai vaizduoja patį gyvenimą, su visais gerais ir blogais. Scarlett nusprendė į savo kūno meną įtraukti rožės lapus.

Kita šios tatuiruotės priežastis gali būti jos dukra, kurios vardas yra Rose Dorothy Dauriac, todėl gali būti, kad ji gavo tokį rašalą taip arti savo širdies.

Skraidančios pelėdos tatuiruotė

scarlett johansson skraidančios pelėdos tatuiruotė

Tatuiruotė: Skrendančią pelėdą galima rasti dešinėje jos šonkaulių pusėje.

Interpretacija: Iš Scarlet Johansson tatuiruočių ši yra populiariausia kūno meno entuziastų.

Pelėda simbolizuoja išmintį, o kai kuriose kultūrose pelėda laikoma gynėja ir globėja. Daugelis kitų įžymybių taip pat rašė paukštį, įskaitant Justiną Bieberį ir Drake’ą.

„Avengers“ logotipo tatuiruotė

scarlett johansson keršytojų logotipo tatuiruotė

Tatuiruotė: Ant jos dešinės rankos matomas „Avengers“ logotipas.

Interpretacija: 2018 m. Gegužės mėn. „Avengers“ aktoriai (išskyrus Marką Ruffalo) nusileido „East Side Ink“ savininkui Joshui Lordui, norėdami rašyti šį logotipą..

Kai Lordas buvo apklaustas žurnalo „Revolver“ apie rašalą, jis pasakė: „Ten yra paslėptas simbolis visiems filme … Jų inicialai taip pat yra paslėpti“.

Scarlett Johansson „Avenger“ tatuiruotė nebuvo paaiškinta, koks buvo jos individualizavimas.