50 įspūdingų Katy Perry šukuosenų

Apie ką pagalvoji išgirdusi žodžius Katy Perry šukuosenas? Kūrybiškumas, naujovės, spalva, rizika ir grožis. Tai visi terminai, apibūdinantys nuostabų ir užburiantį stiliaus jausmą, kurį ši dainininkė demonstravo bėgant metams. Pasiruoškite gyvenimo stiliui, nes Katy Perry žino, kaip surengti šou. Čia yra 50 geriausių jos išvaizdų!

1. Bokserio pynės

Katy nukreipė savo vidinę Kardashian, kai paskelbė šią savo nuotrauką „Instagram“, kurioje buvo itin ilgų platininių bokserių pynių rinkinys. Žinoma, ji dėvėjo prailginimus, tačiau, kalbant apie Katy Perry šukuosenas, ši išvaizda buvo švelni, palyginti su kitomis.

bokserio pynės katy Perry šukuosenos

Šaltinis

2. Katy Perry šukuosenos „Met Gala“

Katy dalyvavo 2018 metų „Met Gala“ apsirengusi šiuo milžinišku sparnuotu ansambliu, matydama, kad metų tema buvo „Dangaus kūnai: mada ir katalikų vaizduotė“. Kritikai ir gerbėjai nesiėmė kostiumo, bet mes dievinome jos kirpimą.

susitiko su gala 2018 katy perry šukuosenomis

Šaltinis

3. Kristalinis Bobas

Nė vienas Katy Perry šukuosenų sąrašas nebūtų išsamus be pamišusių galvos apdangalų. Katy nešiojo šią krištolinę grandininio pašto bobą su pakraščiu ir visiškai pasukusiomis galvomis. Mums taip pat patinka jos saldus rožinis ir violetinis makiažas.

Crystal Bob katy Perry šukuosenos

Šaltinis

4. Retro Bobas

Panašu, kad Katy šiek tiek įkvėpė Lady Gagos, nes vieną iš savo vaizdo įrašų ji pasipuošė šiuo plastiko ir odos ansambliu. Išvaizda užbaigta 50 -ųjų blondine bobu ir retro bangomis bei koralų lūpų dažais.

bob katy perry šukuosena

Šaltinis

5. Katy Perry šukuosenos „Dark Horse“

Ar žinojote, kad „Dark Horse“ yra vienas žiūrimiausių visų laikų „YouTube“ vaizdo įrašų? Jame Katy vaidina teatralizuotą ir populiariausią Kleopatros versiją su brunetiniu peruku su pynėmis.

tamsių arklių katy perry šukuosenos

Šaltinis

6. Elegantiškos Katy Perry šukuosenos

Nedaug žmonių gali nepriekaištingai ištraukti žvilgsnį, kuriame jie priderina savo plaukų spalvą prie drabužių. Tačiau Katy Perry yra ne bet kas. Ji ilgiau žaisdavo spalvomis ir tekstūromis, nei galime prisiminti.

elegantiškos mėlynos katy perry šukuosenos

Šaltinis

7. Katy Perry šukuosenos Kalifornijos merginose

Štai dar vienas žvilgsnis į vieną dainininkės vaizdo įrašą, kuris, pasirodžius pasirodymui, sukėlė įspūdį. Tai „California Girls“, kurioje Perry rodoma cukruota, techniškai spalvota dangaus versija. Ji dėvi purpurinį peruką ir derantį makiažą.

Kalifornijos merginos katy Perry šukuosenos

Šaltinis

8. Ledinė mėlyna Katy Perry šukuosena

Pakalbėkime šiek tiek daugiau apie perukus. Katy yra didžiulė jų gerbėja, dėvi juos beveik visą laiką. Tiesą sakant, dabar labai gerai žinoma, kad ji iš tikrųjų nori perukų, o ne natūralių plaukų, nes jie leidžia jai visą laiką keisti savo išvaizdą.

ledo mėlynos katy perry šukuosenos

Šaltinis

9. Prizminis pasaulinis turas

Kaip ir bet kuris kitas jos pasirodymas scenoje, „Prismatic World Tour“ buvo toks pat kūrybingas ir spalvingas. Vienu metu Katy pasirodė su vaivorykštiniu peruku ir grojo blizgančia gitara, papuošta masyvia saulėgrąža.

prizminis pasaulinis turas katy Perry šukuosenos

Šaltinis

10. Klasikinis prancūziškas posūkis

Net kai sportuoja klasikines šukuosenas, Katy vis tiek turi jas pasidaryti pati. Tai klasikinis prancūziškas orchidėjų purpurinis posūkis su daug apimties ir milžiniška vaivorykštės juostele vienoje pusėje. Katy tai dėvėjo 2011 m. Amerikos muzikos apdovanojimuose.

klasikinis prancūziškas posūkis su daugybe apimties ir švytintis juostelės plaukų aksesuaras 2011 m. Amerikos muzikos apdovanojimų ceremonijoje Katy Perry šukuosena

Šaltinis

11. Mėlynasis Bobas

Bet ji taip pat gali tai sumažinti. Žinoma, Katy Perry stilius su maža ir slidžia bobu, kuris buvo nudažytas turkio spalva. Mums patinka šios Katy Perry šukuosenos, nes jos arba puikiai atitinka jos akis, arba jas paryškina.

mėlynos bob katy perry šukuosenos

Šaltinis

12. Banguotas Bobas

Ši miela, mažai sluoksniuota ir plunksnuota bobė buvo apdorota vienu sidabriškai pilku peekaboo akcentu tikra Katy Perry mada. Visos jos šukuosenos turi būti šiek tiek nervingos ir parodyti savo kūrybingą ir žaismingą pusę.

banguotos bob katy perry šukuosenos

Šaltinis

13. Katy Perry šukuosenos su vidurine dalimi

Kai Katy per „Grammy“ apdovanojimus žengė ant raudonojo kilimo su šia mėtine žalia suknele, visas pasaulis aiktelėjo. Tačiau mus labiau nei bet kas domina jos sodrūs brunetiniai plaukai su paprasta vidurine dalimi.

vidurinė dalis Katy Perry šukuosenos

Šaltinis

14. Žaliasis želė

Katy tam tikru momentu išgyveno visą etapą, kai buvo visiškai įsitraukusi į pinupo sceną. Bet, žinoma, ji padarė ją pati su aukščiausiu makiažu ir aksesuarais bei ne natūraliomis plaukų spalvomis. Tai miško žalia želė ritinėlis.

žalia jellyroll katy perry šukuosena

Šaltinis

15. Rožinis bukas Bobas

Ar yra kokia nors plaukų spalva, kurioje Katy neatrodo gerai? Dėl šios rožinės spalvos saldainių ji atrodo kaip šiuolaikinė fėja. Ji pasirinko 2000 -ųjų buką derlių su kirpčiukais kūdikiams ir neoninį makiažą, kaip įprasta.

rožinės trumpos bob katy perry šukuosenos

Šaltinis

16. Senovinės Holivudo Katy Perry šukuosenos

Nors negalime to tiksliai žinoti, įgauname stiprią atmosferą, kad Katy tokiu žvilgsniu nukreipė Jane Russel. Ir mums tai patinka! Ilgos, senovinės garbanos ir ekrano sirenos makiažas yra visiškai neįtrauktas į gražius grafikus.

senovinės Holivudo katy perry šukuosenos

Šaltiniai

17. Ispanų įkvėpimo Katy Perry šukuosenos

Ši ispanų įkvėpta raudona suknelė paskatino Katy pritaikyti savo šukuoseną ir spalvingą pintą žemą bandelę. Kai vilkite tokią sunkią suknelę, rinkitės paprastesnes šukuosenas, kad neužgožtumėte pačios suknelės.

ispanų įkvėpta katy perry šukuosena

Šaltinis

18. Katy Perry šukuosenos rudeniui

Gerai, jums nereikia dėvėti kostiumo, jei to nenorite. Tik Katy gali tai padaryti. Tačiau mes rekomenduojame išbandyti tą išskirtinę šviesią ir blizgančią kaštonų spalvą, kuri pašlovins jūsų rudenį.

rudens katy perry šukuosenos

Šaltinis

19. 1920 -ieji Katy Perry šukuosenos

Taip, Katy taip pat grįžo į riaumojantį 20 -ąjį dešimtmetį ir išmėgino sklendės stilių. Akivaizdu, kad ir šioje ji atrodo gerai. Ji sportavo senovinėmis pirštų bangomis ir ikoniškais amžiaus galvos apdangalais.

1920 -ųjų katy Perry šukuosenos

Šaltinis

20. Raudonplaukė Katy Perry šukuosena

Reklamuodama savo kvepalus „Purr“ Katy buvo raudonplaukė. Pagerbdama kvepalų pavadinimą ir temą, ji taip pat dėvėjo žavių kačių ausų rinkinį, kurį taip pat galite nešioti. Ar matėte tą mielą purpurinį buteliuką, panašų į katę?

jos kvepalai purr katy Perry šukuosenos

Šaltinis

21. Povo uodegėlė

Šis puikus povų spalvų derinys išryškina mėlynas Katy akis ir persikinį atspalvį. Povo spalvos reiškia mėlyną, žalią, turkio ir violetinę spalvas ir intensyvumą.

povo uodegos katy Perry šukuosenos

Šaltinis

22. Katy Perry šukuosenos su gėlių karūna

Štai triukas tiesiai iš Katy Perry išvaizdos knygos. Jei norite paprastos ir paprastos šukuosenos, visada galite ją pagražinti arba padaryti įdomesnę, naudodami tokius priedus kaip gėlių vainikas ar akiniai nuo saulės.

gėlių karūnos katy perry šukuosenos

Šaltinis

23. Katy Perry šukuosenos su „Bandana“

Jos spalvų paletė yra nuostabi. Nors ant galvos ji dėvi ryškią, džinsinę mėlyną bandaną ir turi mėlynas akis, Katy pasirinko purpurinius lūpų dažus, kurie pavertė šią išvaizdą dueto chromo svajone.

bandana katy perry šukuosenos

Šaltinis

24. Platininis Bobas

Kai ji nusprendė išradinėti save, Katy atsisakė įvairiaspalvių perukų ir pasirinko tik platinos blondinę. Iš pradžių tai buvo nuostabi banguota bobė su 90 -ųjų dešimtmečio rudais lūpų dažais ir nosies žiedais..

platinos bob katy perry šukuosenos

Šaltinis

25. Tiesus platininis Bobas

Tai yra ta pati bob, tik šį kartą ištiesinta. Tai aptakus ir gražus variantas, kurį Katy vilkėjo ant raudonojo kilimo kartu su įspūdinga karoliuota varine suknele. Tinkamas makiažas galėjo būti šiek tiek per daug ir šiek tiek nuobodus, tačiau tai yra tikrasis Perry stilius.

tiesios platinnum bob katy perry šukuosenos

Šaltinis

26. Apverstas Bobas

Štai Katy dėvi stebėtinai kuklų bobą dėl savo novatoriškos asmenybės. Jame yra trumpi kirpčiukai, kurie vos pasiekia jos antakių liniją. Tai galima lengvai supainioti su kitu jos peruku, bet iš tikrųjų tai yra jos pačios plaukai.

Katy Perry šukuosenos

Šaltinis

27. Neoninės mėlynos Katy Perry šukuosenos

Dar kartą kalbant apie perukus, šis neoninis mėlynas su kirpčiukais kūdikiams neabejotinai padėjo sukurti vieną ikoniškiausių dainininkės išvaizdų iki šiol. Ji sportavo muzikiniuose vaizdo įrašuose, scenoje ir beveik visur, kur tik kurį laiką ėjo.

neoninės mėlynos katy perry šukuosenos

Šaltinis

28. Katy Perry šukuosenos su gėlių beretėmis

Jei juos naudosite pakankamai kūrybingai, gėlių beretės gali tapti aštriu aksesuaru, o ne moksleivės kuokšteliniu. Suporuokite juos pagal spalvą ir dydį, kaip Katy padarė šioje nuotraukoje.

gėlių beretės katy Perry šukuosenos

Šaltinis

29. Elegantiškos Katy Perry šukuosenos

Negalima paneigti, kad kai ji nenešioja beprotiškos spalvos peruko ar katės ausų, Katy atrodo kaip tikra Holivudo diva. Dūminis akių makiažas ir nuogi lūpų dažai yra puikus pasirinkimas šiai madingai ir elegantiškai viršutinei bandelei.

elegantiškos katy perry šukuosenos

Šaltinis

30. Elegantiškos Katy Perry šukuosenos

Katy yra nuostabi net tada, kai ji per daug nesistengia ir leidžia spindėti natūraliam jos grožiui. Tai tikrai įrodo, kad kartais mažiau tikrai yra daugiau ir nereikia dėvėti blizgučių ar blizgučių, kad būtum įdomus.

glotnios tiesios katty perry šukuosenos

Šaltinis

31. Pintos Katy Perry šukuosenos

Štai dar vienas iš jos vaizdo įrašų, kuriuos galite visiškai nukopijuoti ir dėvėti kaip gatvės stilių. Tai paprasta, ilga šukuosena su paplūdimio bangomis ir vidurine dalimi. Tačiau įdomu tai, kad Katy ant kaktos pridėjo dvi lygiagrečias pintines.

Katy Perry šukuosenos

Šaltinis

32. Hipsterio Katy Perry šukuosenos

Prieš kelerius metus Katy net trumpam tapo hipsterė. Tai buvo pirmoji jos karjeros dalis, kai ji dar tik atrado save. Ji pasipuošė šia gražia trumpa, turkio spalvos bobu su auksiniais „Chanel“ auskarais ir maža kepure.

hipster katy Perry šukuosenos

Šaltinis

33. Teatrinės Katy Perry šukuosenos

Tai dar vienas pavyzdys iš jos „Dark Horse“ vaizdo įrašo. Ją galite pamatyti čia, nuotraukoje šalia Juicy J prabangiame auksiniame ansamblyje su kaštonų peruku. Ji labiau panaši į „Disney“ karalienę nei bet kas kitas, ir mums tai patinka!

Katy Perry sultingos j katy Perry šukuosenos

Šaltinis

34. Iris Katy Perry šukuosenos

Ar yra kokia nors spalva, kurios Katy dar neišbandė? Mes tikrai taip nemanome. Tiesą sakant, mes tikime, kad ji išbandė visas spalvas ir dabar ji tiesiog ieško skirtingų atspalvių, nes jai pritrūko tikrųjų vaivorykštės spalvų.

iris katy perry šukuosenos

Šaltinis

35. Spalvingi „Peekaboo“ akcentai

Mums labai patiko, kai ji manė, kad prie savo varnos plaukų reikia pridėti vaivorykštės peekaboo akcentų. Tai yra fantastiškas būdas atnaujinti bet kokią šukuoseną ar plaukų spalvą, kuri šiek tiek pavargsta ar norite ruoštis vasarai.

peekaboo akcentai katy Perry

Šaltinis

36. Dip Dye Katy Perry šukuosena

Katy taip pat nėra svetima dažymo technika, daugiausia todėl, kad jai nebesvetimi viskas, kas susiję su plaukais ir makiažu. Tai ji su brunetėmis ir mėlynais plaukais, jau nekalbant apie katę, gyvūną, kuris dabar tiek daug atstovavo jai.

Katy Perry šukuosenos su mėlyna spalva

Šaltinis

37. „Grammy“ šukuosena

Tik Katy Perry galėjo nuvesti garbanotus plaukus į „Grammy“ ir padaryti juos vertus tokio svarbaus raudono kilimo. Dar kartą ji suporavo ją su vario spalvos blizgučių suknele ir aukso ir rudos spalvos makiažu.

2017 metų „Grammy“ katy perry šukuosenos

Šaltinis

38. Aukštos ir griežtos Katy Perry šukuosenos

Šis prisegtas bouffant galėjo būti šiek tiek matroniškas, palyginti su tuo, ką Perry mums rodė visus šiuos metus. Tačiau buvo malonu matyti, kaip ji bręsta nuo saldainių spalvos perukų ir karikatūrinių suknelių.

aukštos ir griežtos katy perry šukuosenos

Šaltinis

39. „Pixie Cut“

Platinos pikselių kirpimas buvo dar viena didelė transformacija, kurią išgyveno ši pop žvaigždė ir kurios, atrodo, ji laikėsi ilgą laiką. Vėlgi, tai buvo pokyčiai, kuriuos mes visi vertinome, nes tai jai tiko ir buvo tinkama amžiui.

pixie kirpta katy perry šukuosena

Šaltinis

40. Nuostabi moteris Katy Perry šukuosena

Štai praeities sprogimas Katy formos, dėvinčios „Wonder Woman“ kostiumą, makiažą ir aksesuarus. Dainininkui šis stilius nėra svetimas. Jos meilė puoštis ir vaidinti vaidmenis yra gerai žinoma.

nuostabi moteris katy Perry šukuosena

Šaltinis

41. Netvarkingas žalias Bobas

Tai tikrai kietas kirpimas ir plaukų spalva iš Katy Perry išvaizdos knygos, kurią iš tikrųjų galite dėvėti kaip gatvės stilių. Pradėkite nuo vasaros ar muzikos festivalio drabužių, tada atnaujinkite savo kasdienybę.

netvarkinga žalia bob katy perry šukuosena

Šaltinis

42. Retro Katy Perry šukuosenos

Štai kaip jūs darote retro 2010 -ųjų pabaigoje. Gražios, apimties garbanos, tokios kaip jos dėvėjo 40–50-aisiais, tik netradicinės spalvos, kuri šiuo metu yra tokia madinga, kaip ši nuostabi violetinė baklažanų spalva.

baklažanų katy perry šukuosenos

Šaltinis

43. Brunetės arklio uodega

Štai Katy nukreipia savo vidinį seksualų save, pasitelkdama fantastiškai aptakų ir blizgantį aukštą arklio uodegą. Visa jos apranga yra juoda, vieninteliai spalvų švytėjimai yra auksiniai „Chanel“ papuošalai ir raudoni lūpų dažai.

brunetės arklio uodega katy Perry šukuosenos

Šaltinis

44. Ombre Katy Perry šukuosena

Tai gali būti vienas iš nedaugelio atvejų, kai matėme, kaip Katy atrodo tokia atsipalaidavusi ir atsitiktinė dėl savo išvaizdos. Ji atlieka labai paprastą brunetės ir karamelės ombre darbą ir labai mažai makiažo pagal savo standartus.

ombre katy perry šukuosena

Šaltinis

45. Katy Perry šukuosena su žavingais

Fascinatoriai yra mažos skrybėlės, galvos apdangalai ar apskritai plaukų gabalėliai, kurie dedami vietoj skrybėlės, kad papuoštų plaukus ypatinga proga, pavyzdžiui, išleistuvėse ar vestuvėse. Katy juos dėvi būdama ant raudono kilimo.

žavinga katy Perry šukuosena

Šaltinis

46. ​​„Candy Pink“ Katy Perry šukuosenos

Katy vėl tampa rožinė dėl šios itin futuristinės išvaizdos, kuri, atrodo, įdeda ją į kitą galaktiką. Kaip įprasta, ji sujungė savo rožinius plaukus su ryškiai mėlynais akių šešėliais, kad sukurtų tam tikrą kontrastą ir suteiktų žvilgsniui gylio.

rožinės saldainių katy perry šukuosenos

Šaltinis

47. Violetinė Katy Perry šukuosena

Mes matėme, kaip ji dėvi visas spalvas, kokias tik galima įsivaizduoti. Tačiau turime pripažinti, kad violetinė spalva jai labiausiai tinka. Violetinėje Katy yra kažkas, kas tiesiog patraukia akį.

violetinės katy perry šukuosenos

Šaltinis

48. Trumpas pikselis su „Undercut“

2010 -ųjų pabaigoje Katy taip pat priėmė modernesnę šukuoseną. Tai buvo šis trumpas pikselių kirpimas su ilgu viršumi ir apatiniu pjūviu. Tačiau ji pritarė jai pagal savo įprastą stiliaus jausmą su daugybe blizgučių ir teatro papuošalų.

iškirptos katy perry šukuosenos

Šaltinis

49. „Bubble Fauxhawk“

Katy negalėjo praleisti progos pasimankštinti dirbtiniu šuniu. Ši buvo sukurta iš burbuliukų pynės su daugybe plaukų gelio, kad ji išliktų vietoje ir įsitikintų, jog ji neturi nusileidžiančių plaukų sruogų.

burbulas fauxhawk katy perry šukuosena

Šaltinis

50. Vintažinės Katy Perry šukuosenos

Dar kartą Katy nukreipia savo vidinę retro diva su šia šukuosena, kuri atrodo nuskusta nuo 60 -ųjų. Ji turi didžiulį bityną tiesiai ant galvos ir šoninius kirpčiukus, kurie gražiai uždengia jos veidą.

retro katy perry šukuosenos

Šaltinis

Išvada

Mes matėme 50 įspūdingų Katy Perry šukuosenų, kurių niekas kitas, išskyrus ją, negalėtų dėvėti ir išsisukti. Tačiau pats nuostabiausias dalykas yra tai, kad ji kiekvienoje iš jų atrodė nuostabiai. Štai ką reiškia pasitikėjimas. Žinant, kad gali viską ištraukti. Praneškite mums komentarų skiltyje, kuri iš jų buvo jūsų mėgstamiausia!