Inteligentné nápady pre kvetináče, z ktorých prúdi prúd kvetov

kvetináč keramická urna modré fialky

Máte chuť na originálny kvetináč v záhrade??

Už sme vám predstavili mnohostrannú rozmanitosť nápadov pre kvetináče. U nás nájdete rôzne varianty bežných ale aj neobvyklých kvetináčov. Niektoré z nich vyžadujú veľkú predstavivosť a trochu manuálnej zručnosti a iné sú úplne súčasťou prevádzania použitých predmetov.

Upcyklácia je ďalšou témou, ktorá je u nás často prítomná. Myslenie a konanie udržateľne je jednou z našich hlavných zásad.

Dnes vám ukážeme niekoľko šikovných konceptov pre kvetináče, ktoré vyzerajú, že boli vysypané. Vytekajú z neho nádherné kvety a rastliny a lahodia oku svojimi sviežimi farbami. Dobré na tom je, že ako kvetináč môžete jednoducho použiť čokoľvek, čo môžete. Je len dôležité, aby ste zaistili účinok prevrátenia. Ako to funguje? Veľmi ľahko. Jediná vec, ktorú je potrebné zvážiť, je zakopanie kvetináča alebo akejkoľvek položky, ktorú chcete upcyklovať. Na to sú dobré aj zlomené položky, pretože tak môžete skryť zlomené oblasti.

Nadrozmerná olejová farba a kvety nechtíka

kvetináč originálne farebné trubice študentské kvety

Na to sú skvelé aj fúriky. Môžete to ľahko nakloniť dopredu a naplniť zeminou. Je len na vás, ako presne aranžujete kvety a rastliny. Je dôležité, aby aranžmán vyzeral ako prúd kvetov.

Chladný pútač očí v parku

sadzač starý fúrik farebný kvet park

Projektu vysypaného kvetináča sa zúčastňujú aj sukulenty a iné podivné rastliny. Môžete experimentovať s veľkosťou. Nemusí byť vždy veľkolepo veľký. Efektnejšie môžu pôsobiť aj menšie prvky, ako je tento nižšie.

Starý porcelánový hrniec sa prebúdza do nového života

Sadzač starého porcelánového hrnca na vodu, hrnca na sukulenty

Mysleli ste si, že ste už dávno mali vyhodiť rozbitý drevený sud? Teraz máte možnosť ho znova použiť. Veľmi čerstvým nápadom na jar by bol prúd jemných farebných macešiek.

Čím prirodzenejšie, tým lepšie

sadzač starý drevený kontajner sud s vodou farebné macešky

Hľadaj v suteréne alebo navštívte najbližší blší trh. Tam určite nájdete množstvo predmetov, ktoré už dávno slúžia svojmu účelu. Môžete ich však upcyklovať veľmi originálnym spôsobom. Z nádoby na mlieko vyrobenej napríklad z plechu sa stane perfektný kvetináč, ktorý je možné navrhnúť ako rozliaty. Skúste to s bielymi chryzantémami.

Chladná napodobenina rozliateho mlieka

nádoba originálna myšlienka listová nádoba na mlieko

Starý drevený sud so sebou prináša jemnú, rustikálnu notu

sadzač starý drevený sud modrá maceška

Na to sú samozrejme vhodné aj úplne konvenčné keramické hrnce

kvetináč keramický kvetináč modré elegantné kvety

Môžete do nich dokonca umiestniť malé ozdobné figúrky

kvetináč malý kvetináč keramický mulč

Na rustikálny, stredomorský nádych môžete použiť baňaté hlinené urny a sukulenty. Účinok tečenia sa tu dosahuje obzvlášť trvalo, pretože tieto druhy rastlín sa ľahko ošetrujú a sú robustné. Tiež sa šíria veľmi rýchlo a to umožní, aby sa váš tok rastlín neustále rozširoval.

Nádherné rozety Sempervivum obohatia vašu záhradnú výzdobu

Sádzače hlinených kvetináčov

Nájdite v záhrade ten najlepší variant pre svoj pôvodný kvetináč a realizujte svoje kreatívne nápady! Verte nám – nebudete ľutovať.

Modré macešky v tomto prípade pôsobia ako tečúca voda

Sádzač starý vínny sud múčnatý modrý

Pôsobivá inštalácia v parku s petúniami a nákladnými autami

Sadzače Petunia Zalievanie Stacks Nákladné autá

Skromný projekt, ktorý bude stále rásť

sadzač mulčovača kvetov tonurne