Sadzače ako prvok dizajnu – kreativite sa medze nekladú

Stále je trochu zima a zima, ale prvé myšlienky o záhradníctve alebo dizajne terás vám už hučia v hlave. Čo bude tento rok vysadené? Kde presne a ako to celé vyzerá ešte krajšie? … Každý vášnivý záhradník premýšľa a koná podľa očakávania a pripravuje si záhradnícku sezónu čo najskôr..

Záhradný dizajn neznamená len starať sa o nádherné rastliny, ale tiež používať inovatívne materiály a moderne ich zdobiť. Dnes by sme vám chceli dať niekoľko čerstvých nápadov, ako napríklad používať kvetináče Dizajn miestnosti alebo terasy môže pôsobiť ešte príťažlivejšie.

drevený kvetináč

Prečo je kvetináč dôležitý?

Na prvý pohľad sú kvetináče niečím veľmi bežným a môžete vidieť iba ich funkčnosť. Ale čo keby ste navrhli svoje obývačky, schody a / alebo terasu pomocou (zasadených) kvetináčov? Môže to byť len krajšie a rozhodne by ste to mali vyskúšať, pretože výber je dostatočne veľký a môžete rýchlo a jednoducho získať akýkoľvek tvar, farbu alebo vzhľad nádoby pre svoj kreatívny projekt..

Čo by ste však ešte mali vedieť o črepníkových rastlinách a kvetináčoch??

kvetináč podľa veľkosti

Čo by ste mali vedieť o kvetináčoch a kvetináčoch??

Nie je vám k ničomu, ak ste do miestnosti umiestnili moderné kvetináče, ale rastliny v nich pôsobia trochu nešťastne. Veľkosť vedra, jeho tvar a poloha by mali byť prispôsobené „preferenciám“ rastlín, ktoré v ňom rastú. Každá kontajnerová rastlina potrebuje optimálne miesto v miestnosti, aby získala potrebné množstvo svetla. Okrem toho by sa mala zvážiť dostatočná vlhkosť a pôda v kvetináči. Tieto kritériá by mali byť splnené, aby kvetináče spolu s rastlinami mohli skutočne skrášliť váš obytný priestor.

kvetináč podľa veľkosti a tvaru

Kreatívne nápady s kvetináčmi

S harmonickou farebnou schémou a poradím podľa veľkosti a tvaru môžete vytvárať rozkvitnuté súbory na schodisku, na plote, na kuchynskej stene alebo dokonca v kúpeľni. Kvetináče a rastliny vytvárajú v miestnosti lepšiu klímu a tým pozitívne pôsobia na nás ľudí. Oblečte kuchynské bylinky do krásnych kvetináčov a žasnite nad veľkými zmenami vo vašej kuchyni.

črepníky kvetináče trblietky

kvetináč podľa veľkosti kuchyne

kvetináč podľa veľkosti

Sadzače a kontajnery môžu vaše pracovisko doslova vylepšiť. Okrem toho, že vaša kancelária môže vďaka modernému vzhľadu kvetináčov vyzerať oveľa lepšie, môžete sa chrániť pred škodlivým žiarením z elektronických zariadení používaním niektorých izbových rastlín..

A pretože sme sa na začiatku obrátili na záhradníkov, vyššie uvedené slová platia aj pre záhradu. Kamenný alebo drevený vzhľad niektorých nádob nie je nápadný, ale záhrada vyzerá upravenejšie a upravenejšie.

Tiež môžete porušiť všetky klasické pravidlá a pôsobiť moderne s nehrdzavejúcou oceľou a sklom vo vašom záhradnom dizajne. Môžete ale tiež dať prednosť exotickým prírodným materiálom alebo urobiť niečo úplne nové a vybaviť svoju záhradu LED vanami.

Ak uvažujete o nejakom osviežení s nástupom jari, vyskúšajte niekoľko možností bez toho, aby ste zabudli, že vaše rastliny nie sú exponáty, ale živé veci.!

kvetináč na plote

Domovy: izbové rastliny