Posedenie v záhrade – štýlový vzhľad vášho domova

 terasa záhradný krb záhradný nábytok posedenie záhrada

Pohodlné posedenie v záhrade

Podľa mnohých odborníkov je pri navrhovaní perfektného vnútorného i vonkajšieho priestoru vytváranie príťažlivých čapov a vizuálnych a geometrických kontrastov. Príliš veľa toho istého môže nudiť. To je presne to, čo sa deje na dvoroch a na verandách, ktoré sú príliš plytké.

Mali ste niekedy pocit, že priestor na vašej terase potrebuje úplne nové kúzlo? Na úplne novú úroveň sa môžete dostať iba v niekoľkých krokoch. Aj osviežujúca jaccuzi tam môže urobiť značný rozdiel.

To isté platí pre tie pohodlné Posedenie v záhrade, ktoré šíria intímnu, útulnú a súkromnú atmosféru vo vedľajších izbách.

Záhradné nápady s rôznymi miestami na sedenie

záhradné dizajnové sedenie v záhradnom bazéne

Vďaka zníženým a vyvýšeným sedadlám pôsobí vonkajší priestor jedinečne a hravo. Pomáhajú lepšie definovať osobnú oblasť a urobiť z vonkajšieho salónika centrálnu atrakciu v krajine. Tu je pár skvelých, širokospektrálnych inšpirácií. Všetci urobia krok späť, aby predviedli estetiku.

Drevené točité schodisko

Drevené rohové sedačky v záhrade s terasou

Ohnisko v záhrade

záhradné dizajnové rohy na sedenie v záhrade paravánový paraván

Posedenie integrované v bazéne

Posedenie pri bazéne v záhradnom ohnisku

Zelené akcenty

exotické ležadlo rybník posedenie v záhrade

Kamenná výzdoba

Posedenie v záhrade, trávnik, kamenná výzdoba

Radosť pre celú rodinu

záhradné posedenia s drevenou podlahou

Chutné letné vybavenie bazéna

Teraz je veľa o letných večierkoch, uvoľnených a nádherných večeroch na dvore. Nízke sedadlá okolo krbu majú čarovné a takmer drevité kúzlo. Môžete to urobiť ešte horúcejším, ak ním obklopíte svoju kúpalisko. Krb pri bazéne vytvára skvelý vizuálny efekt a oddelené sedenie to ešte umocňuje.

Tu zažívame útulný odľahlý salónik. Vďaka zníženému tvaru je ideálny na posedenie s priateľmi a rodinou a na pitie obľúbených koktailov.

Luxusné záhradné vzory

Miestne sedenie na terase v záhradnom mostíku s ohniskom

Bazén s pohodlným posedením

ležadlá na ohnisko na terase

Posedenie v záhrade s bielym prekrytím

záhradné sedenie na terase pri bazéne

Zapustený salónik tu v srdci bazéna očividne vyžaduje vstupný priestor. Buď môžete použiť nášľapné kamene ukryté pri bazéne, alebo skvelý mostík, aby bolo celé ešte lepšie. Ak radi organizujete večierky, takýto salónik môže slúžiť aj ako jedálenský kút alebo nápojový bar. Tento dramatický salónik je o to úchvatnejší, keď ponúka nekonečný bazén s výhľadom na oceán.

Ideálne pre skvelé večierky

patio, bazén, kamenné posedenie v záhrade

Tiki bar pri bazéne

Tiki bar posedenie so záhradným bazénom

Romantické osvetlenie

záhradné dizajnové sedenie na terase osvetlenie záhradného bazéna

Útulné prostredie vo vonkajšej časti

záhradné dizajnové patio sedenie záhradný bazén pergola

Jemné a rezervované

Znížené sedadlá nie sú vyhradené iba pre salónik. Túto myšlienku môžete rozšíriť vytvorením jemného, ​​ale krásneho posedenia. Je to oveľa praktickejšie a menej dramatické. Malé zmeny v tejto oblasti nebudú pútať veľkú pozornosť. Celé to ale stále hrá hlavnú úlohu v celkovom kontexte nádvoria alebo terasy. Často vám stačí len malá zmena a len niekoľkými krokmi dosiahnete skvelý efekt. Doplňte túto oblasť niekoľkými stoličkami a pridajte ohnisko. Už ste trafili volské oko!

Veľké trávniky sú osviežujúce

záhradné posedenia na terase

Pohodlné ležadlá

záhradné sedenie s posedením v záhradnom bazéne

Použitie moderného vonkajšieho nábytku namiesto vstavaného sedenia má mnoho výhod. Jedným z nich je, že vám ho umožňuje odstrániť alebo znova nasadiť, ak si to prajete a podľa potreby.

Drevené lavice, veľký gauč a dokonca aj ležadlo je možné nádherne skombinovať s niekoľkými stoličkami a vytvoriť elegantné, zapustené posedenie. Pridanie štruktúry štýlu pergoly zlepšuje tvar. Časom sa dá prestavať na vonkajší jedálenský kút.

Exotické palmy

záhradný dizajn patio exotické sedenie v záhrade palmy

Viacúrovňová záhrada

Výsadba viacúrovňového posedenia v záhrade

Hrajte sa s obrysmi

My v Freshideen vždy odporúčame, aby váš domov a jeho pohodlie boli vopred v súlade s konvenciami. Podobne to vyzerá aj s odľahlými obývačkami. Namiesto toho, aby ste sa držali tradičných vzorov, vytvorte vonku trochu viac vzrušenia. To sa dá dosiahnuť inovatívnymi interpretáciami zníženej louge. Niektorí majitelia domov uprednostňujú moderné a minimalistické verzie súkromných zábavných podnikov. Iní milujú divadelné, o niečo honosnejšie zariadenie. Najlepšie je naplánovať zapustené sedenie, ktoré bude slúžiť ako prepojenie medzi inými úrovňami na dvore. Alternatívne by ste mohli vytvoriť nízku úroveň, ktorá vedie do suterénu.

V skutočnosti existuje toľko rôznych možností!

Intímna atmosféra

záhradné dizajnové sedenie na terase v záhradnom schodisku

Posaďte sa okolo krbu

exotická obrazovka na ochranu osobných údajov posedenie záhradný krb

V spodnej časti nájdete posedenie

moderné sedenie v záhradnom krbe

Znížené sedadlá transformujú krajinu a vytvárajú súkromnú atmosféru. Úžasne to funguje aj v otvorených a veľkých miestnostiach. V takom prípade nemusíte kvôli niekoľkým osamelým chvíľam inštalovať vysoké ploty a ničiť celý výhľad. Načerpajte inšpiráciu z odkazu 60. a 70. rokov. Trendy z tých čias sú v dnešnej dobe stále obľúbenejšie. Navrhnite si svoje skvelé miesto na sedenie a strávte tam v lete veľa nezabudnuteľných hodín!

 Kamenná dlažba vyzerá pôsobivo

Terasa, záhradné posedenie, záhradný krb

Sedenie pod slnkom

          sedenie na terase v záhrade, kamenná podlaha

     Presvetlená terasa

       moderné posedenie záhrada krásne osvetlenie