Útočisko v záhradke – potešenie z leta

 dizajnový záhradný nábytok záhradný gauč

Nápady na záhradu v salóniku

Slnko svieti a dni a noci sú stále teplejšie. Máte už teda letnú náladu? Potom dnes máme najlepšie podmienky na to, aby sme dali dohromady niekoľko príkladov veľkých útočísk v Salónik pozrieť sa na.

Hm … A rozpočet?

Nebojte sa, aj v tomto ohľade máme pár tipov!

Z našich posledných článkov ste sa určite dozvedeli, aké doplnky a nábytok si môžete kúpiť alebo vykonávať ručné práce. Dnes je to skôr o tom, že s vami prediskutujeme, ako to celé spojiť a vytvoriť čistý a čistý vzhľad.

Veľké úkryty v záhrade

salónik nápady na záhradu

Tipy vám môžu pomôcť, či už plánujete novú záhradu alebo sa pokúšate premeniť svoj vonkajší priestor na skvelé letné útočisko. Máte náladu na kreatívne nápady? Potom čítajte ďalej!

Salónik

Keď začnete plánovať ústup, zamerajte sa od začiatku na konkrétny vzhľad. Bude to možno tropické? Alebo možno moderné tropické? Možno budete musieť zvážiť štýl vecí, ktoré už máte?

Príklad: keď teraz začnete plánovať záhradu s posedením, mali by ste presne vidieť, koľko miest na sedenie už máte. Možno vám hneď dôjde, že potrebujete niečo lacné a s jasnými čiarami. Samozrejme, nemáme na mysli niečo, čo vyzerá lacno alebo nie je vôbec pohodlné.

Nižšie vidíme skvelú skladaciu stoličku od spoločnosti Kmart.

Pohodlný sedací nábytok – skladacia stolička

lehátko nápady pre záhradný nábytok

Dielko dokonale zodpovedá základným požiadavkám a bude super zapísané v mnohých rôznych štýloch. To úplne zodpovedá nášmu postoju z posledného obdobia: Ako nájdete jednoduché miestnosti s jasnými líniami? My v Freshideen ich považujeme za úplne inšpirujúcich. Tie sa vyznačujú pocitom relaxácie!

Super uvoľnenú architektúru zažívame aj v Kostarike. Zodpovedá vyššie uvedenému popisu, ale stále očaruje svojimi tropickými dotykmi.

Tropický dotyk

nápady na záhradu v salóniku 2 slnečníky

Tu vidíme ilustráciu modernej vonkajšej oblasti. Charakteristický je salónik, ktorý bol prikrytý bielymi tkaninami. Navyše množstvo prírodných prvkov tu zaisťuje vynikajúcu harmóniu. Toto je mnoho rastlín a nášľapných kameňov, ktoré sú obklopené kamienkami. Dosiahli ste moderný vzhľad bez stresu, ktorý je pokojný a super zaujímavý.

Pohodlné vonkajšie posedenie

vonkajší dizajn moderný salónik záhradné nápady 2 stoličky

My v Freshideen sme vždy boli fanúšikmi pruhovaného dizajnu. Tiež sa mi zdalo veľmi vhodné použitie čalúnených vankúšov ako opierok chrbta. Pozrite sa na marocký salónik pri bazéne nižšie. V skutočnosti je starostlivosť oň obzvlášť jednoduchá. Použitie vzorov na vankúšoch a dlaždiciach však vytvára veľmi zaujímavý vizuálny vzhľad. Máte vo svojom vonkajšom areáli dostatok vzorov? Možno by ste z týchto obrázkov mohli čerpať inšpiráciu pre viac!

Salónik v marockom štýle

spoločenská záhrada v marockom štýle

Porozprávame sa trochu viac o prúžkoch? Vidíme to na plážových uterákoch nižšie a sú to odtiene broskyňovej ružovej a bielej. Aj keď vo svojom dvore nemáte vodné zariadenie, na nápady by ste mohli použiť obrázok nižšie, príp?

Použitie neutrálov je jednoducho neodolateľné. Spolu s okolitou zeleňou vytvárajú veľmi osviežujúci efekt.

Pruhované uteráky

nápady na záhradnú záhradu stoličky na bazén

Miesto, kde by ste mali nechať svoj nápoj

Vyšli sme z cesty, aby sme tento príspevok vyplnili elegantným sedením. Akonáhle ich však budete mať zorganizované, mali by ste myslieť aj na ďalšie prvky. Kam vlastne chcete dať svoj nápoj, knihu alebo podnos? Teraz musíte nájsť vhodný odkladací stolík!

Záhradný salónik

moderný salónik záhradný nábytok ležadlo trávnatá plocha

Vieš čo? Nasledujúca tabuľka je viac než len vedľajší stôl. Chceme vám len pripomenúť, že miešanie betónových blokov s veľkou kreativitou môže priniesť neuveriteľné výsledky. Táto myšlienka bude obzvlášť nápomocná tým z vás, ktorým už dochádza rozpočet.

Nápady na záhradný salónik

miestnosť salónik záhradné osvetlenie trávnatá plocha

Betónové tvárnice sa dajú úžasne využiť na vytváranie sedení. Takýmto prípadom je inzercia vidieckych lavíc pre domácich majstrov. V tomto prípade sa upustilo od bočného stolíka a bola pripevnená veľká rastlina.

Súčasné posedenie s vstavanými kontajnermi na rastliny bolo vytvorené len z troch blokov valcov, dreva a niekoľkých doplnkov.

DIY lavica vyrobená z betónových tvárnic

moderné nápady na záhradnú záhradu s betónovými blokmi

Dokončite ho

záhradný salónik nápady nápady posedenie drevený nábytok terasa

Chceme tému trochu ukončiť rastlinami? Sú jednou z týchto základných vlastností letných úkrytov. Preto nápadov pre nich nikdy nie je veľa.

Niekoľko z nich nájdete nižšie.

Ako sme zdôraznili v mnohých ďalších článkoch, u rastlín môžete zvýrazniť nádherne neutrálne nuansy. Môžete to vidieť aj na obrázku, nie??

Tyrkysové kvetináče

vonkajší dizajn moderný salónik záhradné podlahy betónové dosky rastliny

V dnešnom článku ste si dobre prezreli slnečníky? Existuje niečo lepšie ako malý relax na slnku??

V niektorých prípadoch máte menej problémov so slnkom a viac s komármi! Najhoršie je to skoro ráno a neskoro večer. Ak je to aj váš prípad, zvážte výrobu skvelých moskytiér.

Tropická posteľ s baldachýnom

spoločenská miestnosť záhradný vonkajší nábytok tropická posteľ s baldachýnom

Považovali ste teda dnešné nápady za užitočné? Ako presne bude vyzerať váš letný salónik, keď bude úplne hotový? Alebo už je?