10 dôvodov, prečo by ste si mali postaviť záhradný domček

Bauhütte stavia záhradný domček z dreva

Stavba záhradného domu – 10 obľúbených budov, ktoré poskytujú radosť a potešenie

Moja fascinácia malými predmetmi začala, keď som bol veľmi mladý. Mali sme malý dom a skrine boli tiež skromné. Miloval som svoj malý šatník a naplnil ho všetkými svojimi obľúbenými položkami.

Bola to úplne prvá miestnosť, ktorú som v živote vyzdobil.

Táto miestnosť bola pre mňa veľmi dôležitá a cítil som sa skutočne skvele. Naozaj som nebol vyberavý na to, ako to vyzeralo zamknuté. Milujem myšlienku malých priestorov, ktoré je možné využiť na relaxáciu, koníčky, samotu a skladovanie. Dizajn týchto malých miestností veľa hovorí o majiteľovi domu.

Malé záhradné domčeky majú pre mňa s touto skriňou veľa spoločného. Jedná sa o malé miestnosti, ktoré môžete použiť iba na svoje vlastné veci. Stavebné chaty / záhradné domčeky môžu byť vidiecke alebo luxusné. To naozaj závisí od vás. Keď si prezerám obrázky na webovom sídle dizajnu, užívam si všetky jednotlivé nápady. Vybrala som pre vás niekoľko modelov, ktoré som si zamilovala.

1. Starý nábytok

záhradná kôlňa postaviť izbové rastliny starý nábytok úložný priestor

Záhradná chatka je skvelým miestom pre zastaraný nábytok a lavičky. Tu nutne nepotrebujete lesklé povrchy a látky odolné voči škvrnám. Toto je vaša šanca prehrabať sa v špine a poškriabať nábytok.

2. Záhradné náradie

záhradnícka záhradná kôlňa vybudovať úložný priestor

Stavebná chata je prirodzeným miestom na skladovanie záhradného náradia. Tu môžete premiestňovať rastliny v rôznych kvetináčoch a veľa pracovať v záhrade. Hrnce navyše, lopata a vidlica sú príslušenstvo, ktoré budete musieť skôr alebo neskôr použiť.

3. Čas zberu

drevená záhradná kôlňa budova izbové rastliny záhradnícke náradie záhradníctvo

Tu môžete uložiť všetky položky, ktoré môžete potrebovať počas zberu. Mám na mysli koše, nožnice, obuv na prešľapovanie v špine.

4. Sušiareň

bazuhütte budova záhradný prístrešok sušenie hlinených kvetináčov

Väčšina záhradných prístreškov je suchých a horúcich, čo je ideálne prostredie na skladovanie kvetov a byliniek. Odrežte niektoré svoje obľúbené kvety a zaveste ich z police alebo na háčiky. Potom ich môžete použiť na aranžovanie, varenie a potpourri.

5. Opätovné použitie starých skúmaviek

bazuhütte záhradný prístrešok postavte skladovacie trubice

Ste blázon do vintage predmetov? Konštrukčná kôlňa je ideálnym miestom pre niektoré charakteristické prvky vodovodných potrubí, ako sú staré umývadlá alebo vodovodné batérie, ktoré nájdete v obchodoch so starožitnosťami, v harampádí a na webových stránkach, ako je Ebay..

6. Pohodlná stolička

Úložný priestor záhradnej kôlne Bauhütte je útulný na skladovanie kresiel

Prečo nie? Vytrhávanie buriny, prerezávanie a výsadba môžu byť veľmi stresujúce. Nechajte si na dvore pohodlnú stoličku na spontánny spánok.

7. Armádna uniforma

Záhradný prístrešok Bauhütte stavia dverové háky

Pridajte na dvere motyky na príležitostný vstup a úložný priestor na záhradný klobúk a čižmy.

8. Otvorený vzduch

Otvorený záhradný altánok Bauhütte postavte záhradný domček

Podľa mňa je strecha najdôležitejším prvkom záhradnej chatky. Jedine tak sa dajú všetky objekty chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Do takéhoto zariadenia pod holým nebom sa zmestí väčšina predmetov, ktoré by sa zmestili do tradičného.

9. Odpadkový kôš

Postavte drevenú záhradnú chatku pohodlne svetlú

Otvorené koše vám môžu pomôcť štýlovo si usporiadať svoje veci. Skrine a vodovodné potrubia na mieru sú rozhodne luxusným doplnkom záhradnej chatky. Teplé drevo a drsné povrchy pomôžu udržať ležérny charakter.

10. Miesto pre domáce zvieratá

Bauhütte záhradná chatka budova pre domáce zvieratá psy

Väčšina mačiek vás bude nasledovať kdekoľvek. Uzavrite miestnosť pre svojho čudáka alebo mačku. Tak je pravdepodobnejšie, že si odpočinok užijete.