10 vonkajších párty doplnkov – skvelé a užitočné tipy

vonkajšie párty príslušenstvo chladný ľad nápad originálne užitočné

10 vonkajších párty doplnkov – riaďte sa našimi tipmi!

Drž sa Dvorská párty pripravená s týmito 10 zábavnými aktivitami, ktoré sú jednoducho nevyhnutné pre nadchádzajúce leto!

Keď je najlepší čas v roku v plnom prúde, ako lepšie si užiť dobré počasie, ako usporiadať vonkajšiu párty s priateľmi a rodinou.

Spustite gril a nechajte dobré časy plynúť! Ale skôr, ako si sadnete relaxovať s osviežujúcim nápojom, uistite sa, že váš dvor je pripravený na večierky.

Od krásnej výzdoby po technické výrobky vám pomôžeme dosiahnuť, aby bola vaša veža úplným úspechom, nasledujúcich 10 položiek je zásadných pre vašu ďalšiu „úlohu“. Pozrite sa na tento zoznam vecí, ktoré potrebujete na dokonalú párty vonku!

Exkluzívny produkt Williams-Sonoma (49,95 dolára) bude zaručene hitom pre deti i dospelých. Je to šikovné zariadenie, ktoré vám pomôže pripraviť mrazené dobroty, ktoré si hostia môžu vychutnať a schladiť v horúcom dni. Nepriľnavé hliníkové formy umožňujú rýchle zmrazenie, takže si môžete urobiť akúkoľvek pochúťku za pár minút. Naplňte formy šťavou alebo skúste vložiť vrstvy rôznych príchutí, aby mali zaujímavý vzhľad a chuť. Nie je to len rýchly spôsob, ako pripraviť dezert, ale vaši hostia sa budú zabávať objavovaním vašich možností.

Prenosný počítač

vonkajšie párty príslušenstvo notebook nápad záhrada vonku

Nastavte si vonkajší prenosný počítač – viete, že ho budete potrebovať! Používajte svoj počítač na prehrávanie hudby, hľadanie receptov na koktaily, okamžité nahrávanie fotografií z večierkov na Facebook alebo na usporiadanie priateľskej debaty medzi otcom a strýkom.

Mozaikový lampáš Hundi

vonkajšie párty príslušenstvo závesné lampáše žiarovky

Táto nádherná lampa (Pottery Barn, 239 dolárov) dodáva štýlu každému vonkajšiemu priestoru a rozjasňuje tie nočné stretnutia. Toto príslušenstvo je vyrobené z mozaiky z ručne fúkaných sklenených dlaždíc a dodáva intímnu atmosféru vášmu večeru, keď je osvetlený.

Flip Mino HD

vonkajšie párty príslušenstvo mino HD

Zachyťte špeciálne okamihy na videu pomocou praktického Flip Mino HD (229,99 dolára). Táto vrecková videokamera má dve hodiny záznamu a je dokonalým zariadením, ktoré zaistí bezpečnosť vašich vzácnych chvíľ s priateľmi a rodinou. Stačí zapojiť zariadenie priamo do portu USB prenosného počítača a zhromaždiť všetkých okolo počítača, aby ste si mohli pozrieť klipy.

Vedierková sviečka Citronella

vonkajšie párty doplnky aromatické sviečky citróny

Nezabudnite dať okolo svojej záhrady citronelové sviečky, aby boli hostia pohodlnejší a zároveň chránili pred otravnými škodcami. Tieto vedrové sviečky (prepravka & Sud, 6,95 dolára) sú tiež krásne dekoratívne akcenty. Zoskupené do určitého tvaru okolo záhrady alebo terasy dodajú celému prostrediu romantický vzhľad.

Cusinart infračervený gurmánsky propánový gril

vonkajšie párty doplnky cool cuisinart

Večierok sa nekoná, kým niekto nezapáli gril! Tento gril (Canadian Tire, 649,99 dolára) má varnú plochu 730 štvorcových palcov s kapacitou 31 hamburgerov, ideálnu pre dobre nasýtených hladných hostí. Nie ste si istí, čo varíte? Inšpirujte sa odborníkmi na potraviny na canadianliving.com a homemakers.com alebo vyskúšajte tieto recepty:

  • Pečieme morku na grile
  • Grilované steaky z bravčovej panenky s gorgonzolou
  • Dymový grilovaný hamburger
  • Pikantná grilovaná kukurica na klasu

 Fotoaparát – fotografujte

kamera na vonkajšie párty príslušenstvo

Nenechajte si ujsť fotky na pamiatku! Majte fotoaparát pripravený zachytiť tie nezabudnuteľné chvíle. Počas večierku nahrajte obrázky na Facebook a uistite sa, že máte všetky e -mailové adresy svojich priateľov, aby ste mohli obrázky odoslať neskôr. Každý je nadšený, že má spomienku na večierok.

 Nahrajte svoj iPod zoznamom skladieb obľúbenej hudby a prehrávajte ho potichu na pozadí

vonkajšie party príslušenstvo ipod hudobné hry

Začnite večierok výberom letných melódií, vďaka ktorým sa vaši hostia postavia a zatancujú! … kým vaši hostia chatujú, a zapnite ich neskôr v noci (nie príliš nahlas, riaďte sa predpismi o hluku, nechcete vyrušovať svojich susedov, však?).

Nabíjateľný bezdrôtový reproduktor HoMedics & Dok pre iPod

príslušenstvo pre vonkajšie párty reproduktor ipod

Ak chcete prehrávať hudbu zo zariadenia iPod, budete potrebovať vonkajšie reproduktory. Tento nabíjateľný bezdrôtový reproduktor a dokovacia stanica pre iPod (HoMedics, 109,99 dolárov) vydrží hrať až päť hodín na plné nabitie. Pretože sú bezdrôtové, sú ideálne pre vonkajšie použitie. Univerzálna dokovacia stanica pre iPod je vhodná pre všetky modely iPod.

Pevné, vzdušné závesy

vonkajšie party príslušenstvo vzdušné záclony ochrana pred slnkom súkromná obrazovka

Vytvorte útulnú a pohodlnú vonkajšiu atmosféru s týmito štýlovými vonkajšími závesmi od West Elm (42- 50 dolárov). Nielenže vytvárajú intímnu atmosféru, ale v horúcich dňoch ponúkajú aj súkromie a ochranu pred slnkom.

    napísal a upravil Borjana