15 myšlienok moderného dizajnu terasy – príklady a obrázky

Moderné nápady na dizajn terasy nábytok podlahy drevené

Príklady dizajnu terasy a záhrady

Strešná terasa je sama osebe pokladom a takmer nemusíte robiť nič, aby ste si tam užili voľný čas. Ale s niekoľkými skvelými nápadmi sa vaše potešenie vonku môže stať neporovnateľne útulným.

Prírodné predĺženie – nápady na dizajn modernej terasy

príklady dizajnu terasy sada záhradného nábytku moderné nápady na dizajn terasy

Vytvorte plynulý prechod do vonkajšieho priestoru na sedenie tým, že s detailmi tam budete zaobchádzať s rovnakou pozornosťou, ako by ste používali vo vnútri. Tu rozmanitosť veľkosti vytvára veľmi vzrušujúci vzhľad a jemný vzor. Okrem týchto prvkov máte do činenia s celkom čistým a dobre definovaným vzhľadom. Strop je vyrobený z trámov, ktoré sú položené dohromady, a to dáva celku dodatočnú bohatú textúru. Dva stropné ventilátory osviežia vzduch a urobia miestnosť chladnou a sviežou.

Vpustite svetlo dovnútra

záhradný dizajn drevený kamenný záhradný nábytok sada stoličky moderné nápady na dizajn terasy

Nápady na moderný dizajn terasy – Zvážte osvetlenie, aby terasa terasy vyzerala jasnejšie a tým aj príjemnejšie. Pre lepšie vetranie zvážte nižšie uvedenú konštrukciu. Kombinuje svetlá a ventilátor. Na terase sú tiež predné dvere vyrobené zo skla, a tak vstupuje viac svetla. Preteká a skvele osvetlí miestnosť vo vnútri.

Používajte po celý rok

moderné nápady na dizajn terasy sada záhradného nábytku ratanové vankúše

Ak žijete na mieste, kde sa v noci po celý rok trochu ochladí, mohli by ste to kompenzovať plátnami a krbmi. Moderné nápady na dizajn terasy – tehly svetlých farieb okolo krbu tu odrážajú textúru miestnosti. Je tiež obklopený množstvom miest na sedenie a mnoho hostí si tu môže súčasne užívať teplo.

Vytvorte plány

nápady na moderný dizajn terasy nápady na záhradný nábytok

Ak máte kryté Dizajn terasy vyrobený z dreva mali by ste starostlivo zvážiť ich začlenenie do všeobecného plánu domu. Dôležitá je ich funkcia v tejto oblasti. Chcete plátna, jedálenské stoly, dodatočné osvetlenie? Odpovedanie na tieto otázky vopred vám môže pomôcť určiť veľkosť, tvar a pôdorys strešnej terasy. Ak ide o miestnosť pred fasádou, optimálne by boli rozmery široké 2,5 metra a dlhé 4 až 6 metrov. Na inštaláciu svetiel by ste mali najať odborníka.

Dvorček

Moderné nápady na dizajn terasy, drevený nábytok, dvorček

Vytvorte si podmienky pre skvelú párty vonku. Nádherný dizajn terasy zahŕňa krásne kamenné lišty a tehlové dlaždice, klasické stĺpy a francúzske dvere. S odhalenými nohami vyzerá nábytok celkom vzdušne. Len ťažko si viem predstaviť lepšie vybavenie tejto malej miestnosti.

Hľadaj zdroje inšpirácie – stredomorský dizajn terasy

dizajn krbová terasa dizajn obrázky moderné nápady na dizajn terasy

Pozrite sa zblízka na architektúru svojho domu a integrujte jeho charakteristické prvky do dizajnu terasy. Tu vidíme klasický nábytok, ktorý dokonale dopĺňa štýl tohto domu inšpirovaného talianskou vilou. Okrúhle oblúky a ťažké kamene vytvárajú pohodlný vidiecky dekor. Veľa svetla a veľkých krbov zaisťuje každé stretnutie, ktoré bude pokračovať do noci.

zlúčenie

Moderné nápady na dizajn terasy nábytok z prírodného dreva

 Vychutnajte si krásu lesa vo svojom outfite. Môžete to urobiť s drevenou strešnou terasou, ako je táto, ktorá sa zdá byť dokonale integrovaná do prostredia plného stromov. Zabezpečil to zvetraný drevený strop a nábytok vyrobený z vetvičiek a palíc. Jednoduché textílie zaisťujú, že sa pozornosť zameriava viac na exteriér a menej na dizajn.

Priateľské vybavenie

dizajn terasy drevený konferenčný stolík kvety žlté moderné nápady na dizajn terasy

Strešná terasa je nielen skvelým prepojením medzi vnútornými a vonkajšími priestormi, ale aj so susedstvom. Vytvorte priateľskú a príjemnú atmosféru a bude tu veľa miesta pre vás a vašich priateľov. Táto terasa bola vyzdobená v jasných farbách. Ukazuje tiež hravé vzory. Vedeli by ste si predstaviť nepriateľskejšie miesto stretávania sa so svojou rodinou a susedmi??

Predstavte tému

veranda retro vintage drevený nábytok sada moderných nápadov na dizajn terasy

Svetlé farby a zvetraná patina pozývajú návštevníkov na túto skvelú terasu. Zistenia z blšieho trhu a staré rebríky, detailné zrkadlá a dvojica výkonných stoličiek dodávajú miestnosti eklektický charakter. Aby zhromaždené doplnky spoločne vytvorili jednotný vzhľad, mali by patriť do jednej farebnej palety. Mali by ste to udržať v celej miestnosti.

Určite štýl

Sada ratanového nábytku pre moderný dizajn a nápady na terasu

Máte starší domov? Pozrite sa na štruktúru pôvodných prvkov a nechajte sa nimi inšpirovať pre prvky strešnej terasy. Pohodlný prútený nábytok sa tu perfektne hodí k vodorovnému zábradliu a červenému nábytku. Tento odtieň bol tiež zahrnutý do výberu dekoratívnych vankúšov.

Priestorovo úsporné riešenia

Moderné nápady na dizajn terasy kovové stoličky červený jedálenský stôl

Aj keď máte malú terasu, môže byť veľmi funkčná. To najlepšie z dizajnu terasy bolo vyrobené v tomto úzkom priestore zahrnutím tohto úzkeho stolu a elegantných stoličiek. Okenné steny zaisťujú, že túto terasu je možné používať celoročne bez ohľadu na to, či prší alebo je slnečné počasie.

Prosím, ľahni si

Moderné nápady na dizajn terasy hojdačka dreva

Chcete si ľahnúť a užívať si zvuky ohňa a chladného vánku? Potom pokojný letný deň spite vonku. Aj tu si môžete užiť pohodlie pri zariaďovaní domova pomocou pohodlného nábytku.

Zvážte tiež, či nebude potrebné chrániť sa pred hmyzom a inými vonkajšími vplyvmi.

Všetko je v detailoch

Moderné nápady na dizajn terasy Ratanový nábytok biely

Dajte tomu elegantný vzhľad Dizajn terasy vyrobený z dreva viac osobnosti prostredníctvom správnych detailov. Táto terasa inšpirovaná chatou vďačí za svoj jedinečný vzhľad zarovnanej stropnej konštrukcii. Aby bola zachovaná príjemná atmosféra, elektrické svetlá nahradili závesné lampáše a svietniky.

Vyťažte z toho viac

Moderné nápady na dizajn terasy nábytok podlahy drevené

Nachádza sa váš dom na tichom, odľahlom mieste s chladným podnebím? Potom si môžete užívať okolie po celý rok vďaka slnečnej terase.

Ktorý z týchto nápady moderného dizajnu terasy môže sa vám to ukázať ako užitočné? Skopírujete ich alebo si ich prispôsobíte tak, aby vyhovovali vašim vlastným potrebám?