23 farebných nápadov na vonkajšiu výzdobu vo vašej záhrade

23 skvelých a farebných nápadov na vonkajšie dekorácie pre vás

nápady na vonkajšie dekorácie záhradná stolička

Maľujte stoličky vo svetlých farbách a usporiadajte ich okolo stola s neutrálnou maľovanou doskou. Rôzne povrchy dodávajú tejto vonkajšej jedálni ešte väčšiu osobnosť.

Výhľad dopĺňajú akcenty ako lampáše a vankúše

deco nápady vonkajšia záhrada pestrá farba

Táto štruktúra slnečnej terasy je podobná usporiadaniu vo vnútornej obývačke. Látky v krásnych vzoroch zakrývajú plyšové podsedáky. Prízvukom sú tu záclony. Výhľad dopĺňajú ďalšie očné magnety, ako sú lampáše a vankúše.

Plot so závesnými kvetináčmi

nápady na vonkajšiu výzdobu záhradný kvetináč

Pridajte trochu farby a ozdobte tak svoj vonkajší dekor, napríklad plotom so závesnými kvetináčmi. Je to nástenné umenie do vašej vonkajšej miestnosti. Začnite s deviatimi kvetináčmi a podklady natrite farbou v spreji. Potom nakreslite usporiadanie mriežky a pripevnite značky k plotu. Naplňte každú nádobu farebnými kvetinovými zmesami alebo bylinkami.

pekné deky na stôl

vonkajšie nápady dekorácia záhradné aplikácie

Stravovanie vonku je potešením v teplých mesiacoch, takže ho ešte ozvláštnite nádhernými a ferny prikrývkami na stole. Jednoduchý behúň na stôl bude farebným motívom farebných aplikácií. Svetlé jedlá dodávajú stolu šmrnc. Biela markíza poskytuje tieň a presvetľuje vonkajší priestor.

Vonkajšia kuchyňa so svetlými stoličkami

oranžové nápady na dekoráciu dekorácie vonku

Pridajte do vonkajšej kuchyne žiarivými stoličkami šmrnc. V tejto miestnosti sú pestrofarebné kovové stoličky, zelené, ružové a oranžové a kontrastujú s neutrálnou palubou.

Piknikový stôl ideálny na stolovanie vonku

nápady na vonkajšiu výzdobu terasa kuchyňa

Modré francúzske dvere dodávajú tejto terase veľa farieb. Pretože terasa susedí s kuchyňou, piknikový stôl je ideálny na stolovanie vonku.

koberec, modré vankúše a viacfarebný obrus

nápady na vonkajšie dekorácie záhradné farby

Tu pridajte koberec, modré vankúše a viacfarebný obrus, aby ste na palube vytvorili more farieb. Biele stoličky a okenice kontrastujú s inými farbami na zelenom nádvorí. Vysoké okenice dodávajú atmosfére nečakané doplnky, farby a súkromie.

ľahký spôsob, ako rozjasniť vonkajší priestor

deco vonkajšie záhradné nápady lavička kvetináč

Farebné nádoby sú jednoduchým spôsobom, ako rozjasniť vonkajší priestor. Vyberte si kvetináče rôznych farieb, veľkostí a textúr.

Sortiment nábytku a pruhovaných vankúšov

nápady na dekoráciu záhradný pruh vankúš vonkajší

Doplňte pestrú výbavu v spektre farieb príslušenstvom podľa vlastného výberu. Výrobcu nábytku je možné sklopiť a vytvoriť tak priestor na posedenie zdieľaný pruhovanými vankúšmi. Celú atmosféru spája koberec.

rozprávkový letný domček na dvore

deco vonkajšie nápady záhradný exteriér

Skromná záhradná kôlňa sa s novými dverami a novým radom farieb premení na slávnostné ústredné miesto.

botanický motív na povrchu tohto vankúša

deco vonkajšie nápady šablóny na vankúše

Ručne maľované šablóny, podobne ako botanický motív na povrchu vankúša, predstavujú jednoduchý spôsob, ako ukázať svoju kreativitu..

Lucerny s jasnou grafikou

deco vonkajšie nápady záhradný exteriér

Lucerny s jasnou grafikou môžu rozjasniť vonkajšie prostredie skôr, ako zapadne slnko. Po zotmení zapnite žiarovky napájané batériami, aby boli jasnejšie.

Zadný dvor s farebným plotom

deco nápady pre vonkajšiu záhradu farby

Oddeľte záhradu od dvora farebným plotom. Jasné zelené a modré tóny kontrastujú s trávou a rastlinami. Plot ponúka farebný výhľad z každého uhla.

Slnečná terasa s farebným nábytkom

záhradné kreslo farebné outdoorové nápady

Pridajte oomph na slnečnú terasu s farebným nábytkom. Vyberte si stoličky v štýle podobnom širokej škále farieb. Tu uvádzame letné farby.

Vonkajšie látky, farby a štýl okolo bazéna alebo na záhradný nábytok

nápady na výzdobu záhrady atmosféra odtieň

Okolo bazéna alebo na záhradný nábytok používajte vonkajšie tkaniny, farby a štýl. Voľne stojaca strecha v žltej farbe dodáva zeleným listom na pozadí neutrálnej terasy veľa farby.

Naša rada: Outdoorové látky sú ideálnou voľbou do slnečného vonkajšieho priestoru, pretože sú vodotesné a odpudzujú nečistoty.

Pohodlná hojdacia sieť v záhrade

dekoratívna záhradná hojdacia sieť

Na vytvorenie šumivej atmosféry použite nádoby z farebného skla. Farebné vankúše, ktoré sú už dostupné v maloobchodných predajniach, predstavujú jednoduchý spôsob, ako do svojej záhrady pridať farbu.

Osviežujúce nápoje ako nápad na dekoráciu

deco vonkajšie nápady záhradné nápoje

Príslušenstvo, ako je tento pozinkovaný kontajner, je možné rozjasniť lakom, aby získal osobný vzhľad. Pre istotu nedovoľte, aby sa potraviny dostali do kontaktu s povrchom.

Oranžové akcenty, ako sú vankúše a závesné textílie, kontrastujú so zelenou fasádou

vonkajšie nápady dekorácia záhradná kuchyňa vonku

Exteriér vytvára perfektný východiskový bod pre túto farebnú schému terasy. Oranžové akcenty, ako sú vankúše a závesné textílie, kontrastujú so zelenou fasádou. Drevené svietniky a črepníkové rastliny dodávajú prírodným prvkom nádvoria. S dostatkom miesta na sedenie a niekoľkými stolmi je táto terasa tým pravým miestom na vychutnanie si jasných letných dní.

nádherné, letné motívy – prútené kreslá

deco nápady vonkajšia záhradná prútená stolička

Na ozdobenie nových alebo starých prútených kresiel použite krásne letné motívy. Namaľujte každú stoličku žiarivým odtieňom a potom pomocou šablón a akrylových farieb pridajte zábavné prvky.

Akcenty v jasných farbách

nápady na dekoráciu vonkajšie záhradné akcenty

Doprajte svojej záhrade nádych letných farieb s akcentmi odetými do odtieňov inšpirovaných ovocím.

Vytvorte dobrú, letnú náladu – pruhovaný nápad

nápady deco vonkajší záhradný nábytok

Vďaka novému laku už biely nábytok nie je nudný. Vytvorte si nové pútadlá a dajte svojej kreativite voľnú ruku pri maľovaní záhradných stoličiek.

Skvelé záhradné návrhy s ozdobou kvetináčov

Nápady na záhradnú výzdobu vyrobené z lacných plastov a materiálov

Krajinné nápady – praktické a pohodlné posedenie v záhrade

Svetelná inštalácia v záhrade – aby ste tam mohli stráviť fascinujúce a príjemné večery

35 nádherných nápadov na dekoráciu záhrady so sukulentmi

Atraktívne nápady pre útulný a krásny jedálenský kút v záhrade