Ako zorganizovať najlepšiu letnú párty?

Leto prináša veľa slnečného svitu a dúfajme, že aj málo dažďa. Mladí i starí sa tešia na teplejšie dni a chcú večer zostať vonku tak dlho, ako to len bude možné. Čas veľkých letných večierkov je tu! Pravdepodobne ste tiež dostali pozvánky na grilovanie alebo večierky na streche. Ale dostali ste aj nápad zorganizovať si vlastnú letnú párty a zorganizovať letnú párty? To by nemal byť problém, ak naozaj chcete stráviť zábavný čas s priateľmi a kolegami pod holým nebom. Čas letí chatovaním a pitím vína! Aby bolo vaše stretnutie skutočným letným zážitkom, existujú jednoduché kroky, ktoré musíte dodržať pri organizovaní vlastnej letnej párty. Nasleduje praktické tipy, ako zorganizovať najlepšiu letnú párty bez ohľadu na dostupné miesto.

Nerobte si starosti s tým, že nebudete mať dostatok vonkajšieho priestoru.

Letná párty malá izba, veľký mestský vyzdobený jedálenský stôl, závesné kvetináče

  • Dohodnite si miesto na letnú párty

Mnoho ľudí si myslí, že vonku nemá dostatok voľného miesta. Ak zdieľate tento názor, mýlite sa. Môžete tiež zorganizovať skvelú letnú párty v obmedzenom priestore na záhrade alebo na verande. Predtým, ako začnete nakupovať vonkajší nábytok a doplnky, si najskôr urobte plán.

Uistite sa, že máte dostatok miest na sedenie a státie pre hostí. Nemusíte si nutne kupovať nový záhradný nábytok, ale najskôr sa presvedčte, čo už máte a ako sa dá na tento účel použiť. Namiesto ratanového gauča potrebujete na letnú párty jednoduchú lavičku. Vaši hostia na ňom budú určite pohodlne sedieť. Veľa vám pomôžu aj niektoré vysoké stoly so stoličkou alebo bez nej. Na párty vonku sú perfektné a nestoja veľa peňazí. Každý sa určite bude mať dobre a nebude sa sťažovať na maličkosti.

 Uistite sa, že máte pre svojich hostí dostatok miest na sedenie.

Letná párty na verande veľa zelene, dostatok miest na sedenie, vankúše, čerstvé ovocie

Teraz môžete prejsť na ďalší krok a začať premýšľať o večierkových dekoráciách. To je obzvlášť dôležité na letnej párty, pretože je to prvá vec, ktorú si všimnete, a vytvára útulnú párty atmosféru. Dekoratívne vankúše na lavičke, vonné sviečky, podnosy na nápoje a niekoľko rozprávkových svetiel sú tým pravým a konečným doplnkom všetkých vonkajších dekorácií pre vašu letnú párty. V závislosti od veľkosti vášho priestoru by ste tam mohli dokonca pridať niekoľko hojdacích sietí, ktoré si hostia zamilujú, najmä v neskorších večerných hodinách.!

 Krásna a vhodná dekorácia je absolútnou nevyhnutnosťou každej letnej párty!

Letná párty v rustikálnom štýle krásna dekorácia stola kvety zelená

A keďže sme stále na výzdobe večierkov, chceme vám dať pár dobrých tipov. Farebný vonkajší koberec by sa napríklad veľmi dobre hodil k celkovej atmosfére letnej párty. Môžete to položiť do stredu verandy a urobiť z toho pútač očí. Retro obsluhujúci vozík na kolieskach by určite pritiahol množstvo zvedavých pohľadov. Ak je miest na sedenie málo, zaobstarajte si pestrofarebné, veľké a veľmi pohodlné vankúše. Tieto na jednej strane ponúknu ďalšie miesta na sedenie a na druhej strane skvele doplnia vaše párty dekorácie. Prečo nie? Na letnej párty to má byť naozaj zábava! A v neposlednom rade potrebujete kvety, veľa kvetov! Môžu byť v hrncoch, vaniach alebo vázach, ale žiadna letná párty sa bez nich nezaobíde!

 Objednávací stôl s nápojmi môže byť pekne ozdobený farebnými kvetmi.

Odkladací stolík na letnú párty pije nádhernú kvetinovú výzdobu

  • Ľahké jedlo a osviežujúce nápoje patria medzi nevyhnutné položky na letnej párty

Každá letná párty musí mať ľahké a zdravé jedlo na prsty. Patria sem napríklad rôzne predjedlá, párty bagety, rolky z lístkového cesta so salámou a smotanovým syrom, zemiakové placky a mnohé ďalšie. Zoznam je skutočne nekonečný, takže si môžete vybrať a pripraviť pre svojich hostí to najlepšie. Chceme však upriamiť vašu pozornosť na ľahko použiteľný trik, konkrétne ozdobiť večierok a nechať ho byť vrcholom letnej párty! Ozdobte kapary, papriku a olivy a dajte predjedlám sviežu a vtipnú nôtu. Všetko podávajte na farebných alebo krásne vzorovaných tanieroch. Tieto na jednej strane vzbudzujú záujem o párty jedlo a na druhej strane stimulujú chuť do jedla. Navyše ozdobte jedálenský stôl čerstvými kvetmi, ktoré sú vždy nádherné a šíria slávnostný nádych.

 Krásne vzorovaný pestrý riad na slávnostne vyzdobenom stole okamžite upúta pozornosť.

Krásne vzorovaný, farebný riad ideálny na letné večierky

Odkladací stolík je na letnej párty absolútnou nevyhnutnosťou. Toto je veľká pomoc pri obsluhe hostí. Môžete na ňom ponúknuť aj rôzne miešané nápoje, aby si vaši priatelia mohli pomôcť sami. A nezabudnite, párty punč je klasika! Odporúčame tiež osviežujúce studené nápoje, ako napríklad jablkovo-malinový kokteil, melónový nápoj, jednoduchú pina coladu, vaječný likér a mnoho ďalších. Okrem ovocných štiav môžete ponúknuť aj čerstvé ovocie, ktoré je na letnej párty veľmi osviežujúce. Zvlášť, keď je teplota vzduchu príliš vysoká.

Vôňa sviečok a kvetov drží ďaleko od komárov a iného hmyzu.

Letné párty sviečky kvety vo vedrách s vodou merajú proti komárom

  • Myslite na detaily, aby bola vaša letná párty úspešnou akciou

V neposlednom rade sa chceme zaoberať niekoľkými detailmi v organizácii večierkov, ktoré sú dôležité pre celý priebeh akéhokoľvek outdoorového podujatia. Dobre vieme, že aj tá najlepšia letná párty mohla spadnúť do vody kvôli otravnému komárovi alebo rozbitému poháru na víno. Je lepšie, keď nedáte komárom šancu a použijete na ich odohratie šikovné triky. Kvetináče s citrónovým balzamom, citrónovou trávou alebo levanduľou umiestnite vonku na rôzne miesta. Tieto rastliny udržujú komáre a iný hmyz mimo spoločenskej miestnosti a nemôžu obťažovať vašich hostí na večierku. Ďalším dobrým trikom by bolo sem -tam rozhádzať vonné sviečky, ktorých aróma zabraňuje nechcenému vstupu malých zvierat a hávede.

Jednoduchý akrylový stolový riad je ideálny na letnú párty.

Letné párty jednoduché párty misky vyrobené z akrylových murárskych nádob ako vázy s mnohými kvetmi

Na letnej párty sa môže stať, že sa rozbije pohár. Ako hostiteľ nenechajte tento malý incident rozčúliť alebo rozrušiť. Spoľahnite sa radšej na lacný večierkový riad, napríklad akrylový. Potom sa nemôžete báť, že sa niečo zlomí a naruší vašu dokonalú zábavu vonku. Navyše, po večierku už nemáte čo upratovať, však?

Redakčný tím Freshideen vám praje skvelý letný čas! Riaďte sa vyššie uvedenými radami a čoskoro zorganizujte najlepšiu letnú párty, na ktorú budú všetci hostia dlho spomínať!

 Spojte funkčnosť a pocit zábavy pri nastavovaní a dobré výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Jedálenský stôl na letnú párty ozdobí zelené listy červenými ružami

 Urobte si pohodlie na krytej verande!

Letná párty na krytej verande, drevený stôl, akrylové stoličky, lavice

 Pokúste sa dosiahnuť jedinečný mix štýlov.

Zorganizujte letnú párty jedinečnou zmesou štýlov, ružové kvetináče dosiahnu množstvo zelených rastlín

Buďte kreatívni a premýšľajte nad rámec!

Organizujte svoju letnú párty kreatívne, aranžujte krásne kvetinové dekorácie

 Letná párty by mohla byť aj rustikálna!

Letná párty

 Letná párty vidiecky rustikálny v záhrade veľa kvetov

Letná párty vidiecky rustikálny jednoduchý, ale štýlový

 Vonkajší priestor letnej párty treba poriadne nasvietiť..

Letná párty osvetlí vonkajší priestor rozprávkovými svetlami

 Vonkajšie osvetlenie je súčasťou dekorácie večierku.

Vonkajšie osvetlenie súčasťou letnej párty dekorácie