Chladný záhradný dizajn pre interiéry od Fedora Van der Valka

chladný záhradný dizajn závesná záhrada Fedor van der Valks

Cool záhradný dizajn – závesné záhrady Fedor Van der Valks

Čo môže vyzerať krajšie ako zavesené kvety? Áno, je to skutočne neobvyklé, ale určite obdivuhodné, keď sa pozriete na visuté záhrady Fedora Van der Valka. Fedor Van der Valk vytvoril tieto prírodné kvetináče a potom ich zavesil s kvetmi a rastlinami.

Vyzerajú ako súčasť samotnej rastliny a to je jej veľká milosť.

Cool záhradný dizajn – jedinečný, inovatívny nápad

chladný záhradný dizajn závesná rastlina Fedor van der Valks

Fedor Van der Valk povedal:

“Chvíľu som chcel robiť animované videá s háčkovanými krajinami, ktoré boli akousi trojrozmernou pavučinou porastenou machom a trávou.” Cieľom bolo vytvoriť rastliny podobné bonsajom. Aby interiér zostal skutočne vzdušný, rozhodol som sa pokračovať v práci so závesnými rastlinami. “

Najťažšie bolo nájsť správnu pôdu pre každú rastlinu. Ak teda chcete vo svojom dome vytvoriť skutočne prírodné závesné záhrady, stačí zavesiť jednu alebo dve kvetiny a budú vyzerať krásne..

Napadlo vám, že vaše izbové rastliny môžu vyzerať takto?

chladný záhradný dizajn zavesené kvety Fedor van der Valks

Šnúrka, ktorá vám pomôže zavesiť kvety, je jediná neprirodzená vec, ktorú tu použijete. Na vytvorenie svojej vnútornej záhrady nepotrebujete veľa miesta. Zvyčajné záhradné hrnce môžu zaberať polovicu vašej podlahovej plochy v miestnosti, zatiaľ čo závesné záhrady je možné zavesiť do rôznych dĺžok. Takto „plávajú“ vo vzduchu.

Fedor Van der Valk ponúka aj návod na polievanie závesných záhrad. Každému, kto má záujem, odporúča polievať črepníky iba vtedy, ak sú suché a ľahké ako korok. Pod ne dajte misku s vodou a podržte, kým vzduchové bubliny nezmiznú. Hrniec opäť nejaký čas zaveste nad misku, kým neodkvapká ďalšia voda.

Vitajte jar doma

chladný záhradný dizajn zavesené kvety Fedor van der Valks

Izbové rastliny bez kvetináčov

cool záhradný dizajn fedor van der valks závesné kvety rastliny

Visuté záhrady – očarujúca myšlienka od Fedora Van der Valka

chladný záhradný dizajn závesný kvetináč Fedor van der Valks

Wohlundtoll.de