Čerstvé, krásne nápady na výzdobu záhrad z Kanady – sviatočná atmosféra vonku

nápady na záhradnú výzdobu z kvetináča z kanadského býka

Buďte kreatívni a vyzdobte svoj vonkajší priestor – dvor, záhradu alebo terasu inak a svojsky pomocou našich návrhov priamo z Kanady.

Oslava Dňa Kanady je úžasný spôsob, ako sa stretnúť so svojimi blízkymi a prejaviť úctu k tejto nádhernej krajine. Tento špeciálny deň je tiež ideálnou príležitosťou na slávnostné vyzdobenie nášho vonkajšieho priestoru.

Prečo si neurobíme grilovačku alebo tematickú párty na slnečnej terase !

Sú rozmarne estetické a súčasné, takže by mohli byť zábavným doplnkom každého elegantného stola. Vložte do týchto kvetináčov čerstvé a krásne kvety, aby vytvorili nezabudnuteľné ohnisko.

 Červený, nápadný kryt dáždnika – krásne nápady na záhradnú výzdobu z Kanady

nápady na záhradnú výzdobu z kanadského krytu dáždnika z červeného stolového dreva

Prikryte inak obyčajný slnečník týmto elegantným červeným poťahom na dáždnik a dodajte večierku na Deň Kanady farebný a atmosférický nádych.

Sladké, tematické vankúše

nápady na dekoráciu záhrady z Kanady tematicky hodiť vankúše

Monogram je klasický dizajnový akcent, ktorý nikdy nevyjde z módy. Umiestnite niektoré z týchto červeno -bielych vankúšov na elegantný záhradný nábytok, aby ste získali pekné, farebné ohnisko a väčšie pohodlie.

Paličky na koleno – hravý nápad

nápady na dekoráciu záhrady z kanadských paličiek na štipce

Paličky sa používajú zábavnejšie ako vidličky, najmä ak vám dodajú živú, červenú a slávnostnú atmosféru. Tento inovatívny dizajn clothespin uľahčuje manipuláciu s nimi.

Večera – klasika v bielom

nápady na záhradnú výzdobu z kanadského bieleho riadu

Chrumkavé biele taniere spočiatku vyzerajú celkom jednoducho, ale jednoduchá sofistikovanosť dodáva dekorácii stola estetický nádych. Lesklý, biely riad kontrastuje s červeným akcentom.

Ekologické látkové obrúsky

nápady na záhradné dekorácie z kanadských látkových obrúskov šetrné k životnému prostrediu

Vyhnite sa týmto sviatkom neporiadku! Uprednostnite zbierku vidieckych červených ručne vyrobených obrúskov! Použite ich ako ohnisko v strede tabuľky.

Vosková sviečka bez plameňa

nápady na záhradnú výzdobu z kanadských bezplameňových sviečok

Ak večierok pokračuje dlho do noci, otvorený oheň nie je vždy najlepší nápad. Prečo si namiesto toho nevybrať také bezplameňové voskové sviečky? Vyzerajú rovnako pekne ako pravé voskové sviečky a sú bezpečnejšie. Navyše, pretože tieto sviečky v skutočnosti nikdy nespália, môžu byť použité v akejkoľvek domácej dekorácii.

Ukážkové a užitočné kvetináče

nápady na záhradnú výzdobu z kvetináča s kanadským korením

Posedenie v záhrade – farebné záhradné stoličky

Nápady na záhradnú výzdobu z kanadských záhradných stoličiek kovové farebné    Na večierok v záhrade pripravte na Deň Kanady vynikajúci tematický koláč

nápady na záhradnú výzdobu z kanadského koláča

záhradné-dekoračné-nápady-z-kanady-látkových-obrúskov-šetrné k životnému prostrediu