Extravagantný, atraktívny redizajn vonkajšej oblasti – originálne tipy a triky

Extravagantný atraktívny vonkajší priestor redizajn slnečníkov na dvore

Extravagantný, atraktívny redizajn vonkajšej oblasti – originálne tipy a triky

Často tam stačí dať pár stoličiek a malý stôl a všetko je pripravené! Tieto krásne vonkajšie priestory sú však často zanedbávané a nemôžete využiť ich plný potenciál. Teraz, keď už máme vonku lepšie počasie, určite by sme mali naplno využiť naše vonkajšie priestory a premeniť tieto vonkajšie priestory na ďalší použiteľný obytný priestor.

Dnes vám chceme ukázať nielen to, ako môžete svoj vonkajší priestor maximálne využiť, ale aj to, ako z neho urobiť veľkolepý vonkajší priestor..

Terasy, verandy, paluby a terasy sú skutočne krásne

extravagantný atraktívny vonkajší dizajn bielych vankúšov záhradného nábytku

Najlepší možný život vonku

V domácom dizajne rastie trend prinášať interiér von, to znamená, že ľudia chcú, aby ich miesta boli vonku a ich vonkajšie obytné priestory boli pohodlné a funkčné. Vďaka starostlivému plánovaniu a premýšľaniu sa to dá ľahko dosiahnuť. Väčšina z nás pozorne počúva počasie každý deň a tiež chce vedieť, aké bude počasie vopred. Aj keď nám teploty umožňujú sedieť vonku, niekedy príde neočakávane silná búrka s veľkým množstvom dažďa a vetra, takže by ste nemohli zostať vonku, pokiaľ nemáte krytú alebo tienenú verandu alebo iný spôsob ochrany pred prúdom. tam.

Čerstvé zelené prostredie v záhrade

Extravagantný, atraktívny vonkajší priestor, svieži a prirodzený redizajn

Teplé počasie, naopak, často prináša so sebou aj veľa vlahy, preto si musíte dobre vybrať, čo umiestnite von. Určitý prútený nábytok, živice a kovy môžu odolávať dažďu a vlhkosti. Existujú látky, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a nevyblednú. Pred premiestnením nábytku von sa však musíte uistiť, že s ním bolo správne zaobchádzané. So všetkým, čo je teraz na trhu, nie je potrebné obetovať pohodlie a štýl.

Ako premeníte svoj vonkajší priestor z obyčajného na mimoriadny

Extravagantný atraktívny vonkajší priestor redizajn nábytku vo vintage štýle

Ozdobte svoj životný štýl

Ako presne chcete používať svoj vonkajší priestor? Bude to hlavne miesto na oddych alebo sa tu budete väčšinu času baviť? Ak je to možné, naplánujte si oddelené jedálenské a sedacie časti. To vám dáva väčšiu voľnosť pohybu, keď máte vonku veľa hostí. Ak ste pozvali iba malú skupinu priateľov, môžete sedieť v jedálni oddelene alebo spoločne. Chcete, aby bolo vaše sedenie maximálne relaxačné, nie? Predtým, ako si spolu sadnete na večeru v jedálni, chcete svojim hosťom ponúknuť víno a prílohy? Áno, preto je tu miesto na sedenie – praktické a veľmi útulné zároveň!

Vychutnajte si rodinnú večeru vonku

Extravagantný atraktívny vonkajší priestor prerobený z ratanového záhradného nábytku

Alebo ak očakávate návštevu veľa priateľov, môžete potom použiť obe miestnosti súčasne. Jedálenská časť by mala byť bližšie k dverám, aby ste pri vynášaní podnosov s jedlom boli menej stresovaní. Súčasťou prípravnej plochy je aj záhradná lavička. Ale vezmite do úvahy aj to, že musí byť v blízkosti grilu a neďaleko od jedálenského priestoru – môže to byť vhodné miesto na ukladanie jedla a môže sa používať aj ako bufet. Čajový vozík je možné tiež valiť dovnútra a von z domu, môže slúžiť ako ďalší úložný priestor alebo ako priestor na rôzne služby.

Letné, zaujímavo zdobené sedadlo na verande

extravagantná atraktívna vonkajšia plocha drevená lavica natretá na modro

Urobte si pohodlie doma!

Pohodlný priestor je príjemným priestorom a príjemný priestor sa vždy dobre používa. Ozdobte vonkajší priestor svojim životným štýlom, urobte ho útulným a útulným! Váš vonkajší priestor musí a môže byť multifunkčný. Pokojné popoludnie môžete stráviť aj čítaním knihy a organizovaním intímnej večere. Zaistite, aby boli vaše sedadlá pohodlné. Nemusíte míňať veľa peňazí a kupovať drahý záhradný nábytok. Niekedy stačí pridať pár vankúšov, ktoré si môžete kúpiť kdekoľvek, dokonca aj objednať online. To isté platí pre záhradný nábytok. Je samozrejme múdre urobiť si prieskum, kde sú najlepšie ponuky. S novozískaným nábytkom môžete dať svojej verande alebo záhrade nový, svieži vzhľad. Choďte o krok ďalej a dajte svojmu vonkajšiemu priestoru nový náter! Skvelé, nie?!

Elegantný, prepracovaný záhradný dizajn – posedenie a krb

Extravagantný atraktívny vonkajší priestor redizajn krbu na záhradný nábytok

Stoličky Adirondack (pohodlné drevené záhradné stoličky) sú ideálne na relaxáciu aj stolovanie. Venujte dostatočnú pozornosť aj svojim zdrojom svetla! V noci by ste mali tiež dobre osvetliť svoj vonkajší priestor. Ak sú v blízkosti elektrické zásuvky, všimnite si umiestnenie žiaroviek a elektrických lampášov. Sviečky vo veľkom pohári poskytujú jemné svetlo a udávajú pokojný tón. Teraz sú na trhu veľké vonkajšie televízne obrazovky, takže môžete televíziu sledovať vonku, ako chcete! Zútulnite svoju terasu alebo palubu, verandu alebo terasu kvetmi a zelenými rastlinami. Prineste veľké nádoby na rastliny s niektorými kvitnúcimi kríkmi a postavte ich okolo. Farebné kvety a zelené rastliny robia vonkajší priestor útulnejším a dodávajú prostrediu veľa farieb, pričom zdôrazňujú náš pocit súkromia. Pretože aj to je dôležité, pretože určite nechcete, aby vás videli vaši susedia, však?

 Dizajnová kompaktná nábytková skupina vyrobená z ratanuextravagantná atraktívna vonkajšia časť skupina ratanového nábytku vonkajšia časť

 Pridajte svoj vlastný osobný dotyk

 Pri vytváraní vonkajšej oázy nezabudnite pridať svoj vlastný osobný dotyk. Čím je vaša vlastná obývačka taká výnimočná? Prineste niektoré z týchto položiek mimo interiérov. Nezabudnite začleniť svoje obľúbené farby a vzory.

Živý dizajn v exteriéri – posedenie

Extravagantná atraktívna vonkajšia plocha s redizajnom postele z baldachýnu

Rastliny, sviečky a rôzne zberateľské predmety, napríklad veľká miska mušlí alebo šišky, môžu skutočne nechať miestnosť vyniknúť a zvýrazniť jej atmosféru. Ak máte vonku / vnútri koberec alebo extra obrus, ktorý zodpovedá farbe ostatných kusov nábytku, je to skvelé.!

Veranda design – čierna polyratanová nábytková zostava

Extravagantný, atraktívny vonkajší dizajn s novým dizajnom záhradného nábytku

Ochrana pred búrkou

Kryté verandy sú podľa nás najlepším vynálezom po bicykli. Sú skutočným rozšírením domu, ale nie všetky vonkajšie priestory majú strechu, ktorá vás chráni pred horiacimi slnečnými lúčmi. Ak nemáte strechu nad verandou, musíte myslieť na svoje zabezpečenie. Na verandu môžete nainštalovať markízu alebo položiť niekoľko slnečníkov. Ďalšou možnosťou by bolo postaviť ochrannú mriežku alebo trvalú markízu. Ale nakoniec, to, čo si dáte na verandu alebo terasu, ako budete svoju terasu alebo palubu chrániť, je úplne na vás, nie?

Elegantné, masívne drevené posedenie – vzdušné závesy      Extravagantný atraktívny vonkajší priestor, prepracovaný nápad s dreveným rohovým sedením

Rozmarný kútik na rekreáciu v prírode – ženské, ružové a fialové farby

Extravagantná atraktívna vonkajšia časť prepracovaná ženská dekorácia