Inteligentné nápady, ako navrhnúť úzky priestor v záhrade

úzky priestor v záhrade vonkajšie nápady vchod drevený plotUžitočné tipy, ako využiť úzky priestor v záhrade

Ako môžeme vytvoriť takú čerstvú vonkajšiu atmosféru: Na zablokovanie výhľadu a zvýšenie pohodlia použite kombinácie ako čierny bambus, japonský javor a smrek siskiyou. Vyberte si tie rastliny, ktoré vyzerajú zaujímavo po celý rok: čierna bambusová trstina vyzerá skvele na jar; Japonské javory sa na jeseň ukazujú v oranžovej, červenej a zlatej farbe; vždyzelené rastliny ponúkajú zimné farby a sú tiež atraktívne.

Vyberte si doplnky, ktoré vyhovujú vášmu záhradníckemu štýlu dizajnu.

Zorganizujte si pohodlné posedenie, aj keď je na to vaša záhrada alebo slnečná terasa príliš malá

úzky priestor v záhrade vonkajšie nápady drevené stoličky lakované

Zorganizujte si pohodlné posedenie, aj keď je na to vaša záhrada alebo slnečná terasa príliš malá. Šikovný majiteľ domu plánuje pôdu a do rohu dvora položí vrstvu štrku. Je to perfektný kútik pre niektoré stoličky Adirondack. Ako vytvoriť tento vzhľad: Pomocou vysokých stromov a kríkov urobte otvorený priestor známejším. Pozrite sa na rastliny, ktoré vydržia roky: Japonské javory a horiace kríky majú žiarivé nuansy, zatiaľ čo nádherný biely nosník a žlté ligularie ponúkajú sviežu letnú farbu. Pridajte pohodlný zemný kryt pre skvelý celoročný vzhľad.

Jednoduché, drevené trámy

úzky priestor v záhrade nápady zadarmo drevo rustikálne

Na výsadbu viníc používajte jednoduché drevené trámy. Popínavé rastliny sú ideálnym spôsobom, ako vytvoriť prirodzené a organické súkromie. A môžete ich prispôsobiť akejkoľvek veľkosti, tvaru a hustote, akú chcete! Ako vytvoriť tento vzhľad: Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na purpurový plamienok, skúste ho spárovať s panenským viničom s tromi listami. Kožené listy panenského viniča trojlistého kontrastujú s plamienkom. A brečtan sa stane ústredným bodom jesene, keď začne svietiť na červeno.

Farebný kútik – rozmanitosť zimných textúr v záhrade

úzky priestor v záhrade vonkajšie nápady záhradné druhy rastlín

Myšlienka záhradného dizajnu – úzke a malé plochy

úzky priestor v záhrade červené listy v korunách stromov

Americký štýl – červený, drevený vonkajší nábytok – pohodlné posedenie

úzky priestor v záhrade červený drevený vonkajší nábytok