Krajinné nápady – praktické a pohodlné posedenie v záhrade

nápady na krajinu hnedá veranda

Strešná terasa alebo veranda ponúka improvizovaný priestor na stretnutia priateľov a príbuzných

 Pred umiestnením voľne stojacej požiarnej jamy na strešnú terasu sa uistite, že ste vybrali takú, ktorá ponúka protipožiarnu ochranu konštrukcie, napríklad kovovú základňu a kryt. Pridajte zaujímavé, integrované rastlinné boxy.

Samostatne stojace kontajnery umiestnené v rohoch a na schodiskách pomáhajú vymedziť hranice strešnej terasy, ktorá ponúka zvýšenú intimitu. Ak je to skutočne nevyhnutné, široké sedadlá môžu poskytnúť ďalšie sedenie. Pretože táto veranda nie je spojená s domom ani inou stavbou, stromy a kríky ponúkajú ďalšie pohodlie.

Unikátna mriežka skrášľuje inak bežnú strešnú terasu – nápady na šírku

krajinné nápady podporujú lúče zmiešané prvky

Jedinečná mriežka skrášľuje inak obyčajnú strešnú terasu. Sivá mriežka zasunutá medzi nosné trámy dodáva minimalistický akcent. Korálková doska otočená zvisle chráni priestor pod verandou pred zvedavými očami a lezúcimi zvieratami. Existuje mnoho jednoduchých a lacných spôsobov, ako si užiť viac tieňa, vrátane obalenia vonkajšej textílie. Oranžová polica, ktorá bola vybratá z kovového zábradlia, dodáva množstvo farieb a akcentov. Svetlá v rovnakom odtieni šedej ako zábradlie poskytujú jemné osvetlenie.

 Drevená strešná terasa zariadená v rustikálnom štýle

nápady na krajinu drevo nízky stôl stromová rastlina

Rastliny a štruktúra hore obklopujú strešnú terasu. Pridajte k nosníkom niekoľko vešiakov, na ktoré môžete zavesiť kvetinové koše. Strecha nad lavicou ponúka v tejto oblasti malú ochranu. Chevronový vzor „steny“ poskytuje súkromie. Kvetinová nádoba na nosnom drôte tiež eliminuje potrebu chrániť podlahu strechy pred poškodením vodou.

 Oranžové dekoratívne prvky – závesy a podložky

nápady na krajinu záclony oranžové podsedáky

Minimalistické prvky a detaily na strešnej terase sú typické pre minimalistický štýl. Jednoduchá šnúrka kreslí neobvyklé ťažké oranžové záclony; v prípade potreby môžu byť dodané na obklopenie strešnej terasy. Štruktúry spája výber rovnakej farby ako fasáda domu. Kontajnery, nástenné umenie a textílie dodávajú vynikajúcu farebnosť. Stredne veľká stena ponúka voľný priestor, kde je možné integrovať vysoké rastliny. Séria geometrických svietnikov dodáva verande sochársky prvok.

Trávovo zelený nábytok na strešnej terase – skutočne relaxačné posedenie nápady na krajinu zelená látková sedačka rohová veranda

Praktická a krásna strešná terasa

nápady na krajinu strešná terasa zábradlie drevo

Rozmanitosť živých farieb a textúr

nápady na krajinu strecha terasa podlahová lampa sklo okno ochrana koruny stromov

Moderné vybavenie – vstavaný krb na verande

nápady na krajinu vstavaný krb moderné drevené sedenie

Extravagantná relaxačná zóna – ležadlá a kreslá – béžové vankúše

nápady na krajinu jedinečné zábradlie drevo slnečná clona červená  Príjemný relaxačný priestor vonku nápady na krajinu prútený nábytok kreslo rastliny dobre