Moderné riešenie pre váš vonkajší priestor – WPC DIelen

Vonkajší priestor má v posledných rokoch veľmi praktické riešenie pre takmer všetky oblasti použitia. Výber materiálu WPC sa preto už roky teší rastúcemu záujmu o záhradný dizajn a je považovaný za úspešný produkt. Dosky sú v trende, pretože ich vzhľad je jedinečný a vylepšuje každú vonkajšiu plochu.

Čo vlastne WPC znamená?

Dosky WPC sú veľmi dobre známe v záhradnom a terasovom dizajne, pretože sú najlepšou alternatívou k výberu dreva ako materiálu. Termín WPC pochádza z angličtiny a znamená Wood-Plastic-Composites, čo v nemčine znamená drevo-plastový kompozitný materiál. Dosky sú považované za veľmi ekologické a praktické pre každé použitie v záhradnej oblasti. Medzi najobľúbenejšie oblasti použitia patria vyvýšené postele, obrazovky na ochranu súkromia a podlahové krytiny, všetky sú vyrobené z dosiek WPC. Sú tiež považované za alternatívu k dreveným doskám, ale 60% z nich je vyrobených z dreva, 40% z plastu a prísad. Tento trend začal ako myšlienka už v šesťdesiatych rokoch minulého storočia, ale výrobcovia nemali o výrobky veľký záujem a neboli rozšírené na trhu. Až v roku 1990 sa podlahová krytina stala veľmi známou a dnes sa považuje za vysokokvalitný materiál pre záhradný dizajn.

Výber kvalitného materiálu bez triesok

wpc bazénové dosky

WPC dosky ako obrazovky ochrany osobných údajov

Dosky WPC sú k dispozícii aj ako obrazovky ochrany pred zvedavými očami. Veľký výber farieb je vhodný pre každý dizajn záhrady. Rozdiel medzi palubami je veľký. Tento typ obrazovky na ochranu osobných údajov je ponúkaný ako plotové lamely, ktoré sú vhodné na vlastnú montáž. Z tohto dôvodu by ste mali vopred zostaviť skicu a presne zmerať umiestnenie obrazovky ochrany osobných údajov.

Keď montujete dosky WPC, lamely dosahujú výšku približne 170-180 cm, čo je ideálne na ochranu súkromia. Stĺpiky, ktoré prichádzajú medzi ne, musia byť zabetónované, aby sa dosiahla dobrá stabilita. Systém jednoduchého klikania uľahčuje nastavenie.

Keď sa dosky WPC použijú ako obrazovka ochrany osobných údajov, majú veľký plus, a síce, že je ich údržba veľmi jednoduchá a odolné voči poveternostným vplyvom. Pieskovaný povrch robí plot veľmi prirodzene. Obrazovka ochrany osobných údajov má obrovskú odolnosť voči vplyvom prostredia.

Navrhnite si obrazovku ochrany osobných údajov podľa svojho individuálneho vkusu

panely wpc dosky

WPC dosky ako terasové podlahy

Dosky WPC sa kladú najrýchlejšie ako ostatné paluby a dôvodom je ľahká konštrukcia z hliníka. Vo všeobecnosti je tento typ podlahy vhodný na renovácie, ktoré je potrebné vykonať v krátkom čase. Montáž je veľmi jednoduchá a flexibilná vďaka praktickému zacvakávaciemu systému dosiek. To tiež prináša prírodnému drevu vzhľad dosiek WPC. Vďaka vysokokvalitnému spracovaniu sa povrch ľahko ošetruje a neobsahuje triesky, môžete na ňom teda chodiť bosí, čo je obzvlášť dôležité pre mnohých majiteľov terás..

Užite si vonkajší priestor s príťažlivou podlahovou krytinou

nápady chodby hnedej wpc

Patria do rovnakej kategórie Dosky BPC, ktoré v zásade pozostávajú z bambusu a vizuálne príťažlivým spôsobom splynú so záhradou. Viac informácií o BPC dosky nájdete tu.

použitie dosiek wpc

 

sada doštičiek wpc  podlahy wpc  gabióny a dosky wpc  bazénové dosky WPC ako podlahy  Súprava doštičiek WPC  ochrana podlahových dosiek wpc dosky wpc na ochranu osobných údajov  štýlová bezpečnosť wpc podlahy na terasy  paluby nápady wpc  tipy na nápady pre paluby wpc  nápady chodby wpc  wpc plot  plotové dosky wpc