Nápady na záhradnú chatku s očarujúcim a štýlovým dizajnom

nápady záhradnej chatky v bielej a šedej farbe s ružovým kríkom

Nápady na záhradný domček – ktorý dizajn je pre vás ten pravý?

Hľadáte nové nápady na záhradný altánok? Možno ste si nedávno prenajali alebo kúpili pozemok a chata ešte neexistuje, alebo nie je postavená podľa vášho vkusu. Alebo máte už dlhší čas peknú záhradu a stavbu záhradného domčeka stále odkladáte.

Vo všetkých týchto prípadoch budú pre vás nápady na záhradný altánok, ktoré by sme vám chceli predstaviť, určite zaujímavé a nápomocné. Stačí sa na ne pozrieť.

Vidieť letohrádok obklopený nádhernými kvetmi alebo ukrytý bujnými kríkmi a stromami je niečo magické. Akonáhle vlastníte takýto záhradný domček, príde na rad útulnosť a relaxácia. Keď je pekné počasie, môžete sedieť na slnku na verande a nasávať teplo, a keď je zlé počasie, môžete si jednoducho posedieť pri príjemnom čítaní a užívať si voľný čas.

Nápady na záhradný domček – ktorý hlavný variant pre vás máme?

  1. Očarujúce, romantické záhradné domčeky
  2. Kreatívne, inovatívne chaty
  3. Elegantné, moderné budovy so sofistikovaným dizajnom

 Ste skôr romantický typ??

nápady záhradnej chatky tmavošedé s bielymi okrajmi a malou verandou

Potom by ste sa mali určite pozrieť na prvé tri záhradné prístrešky. Hore na obrázku predstavujeme očarujúci záhradný domček podľa myšlienky Glenna Partridge Garden Design. Nachádza sa vo Vancouveri, ale má jemnú škandinávsku príchuť. Okolie je malebné, v tesnej blízkosti rieky. Drevená veranda sa perfektne hodí k záhradnej chatke a vedie k mólu, kde sa nachádza čln majiteľa.

Súčasne bola vytvorená krásna záhradná cesta s bujnými, farebnými viacročnými rastlinami z oboch strán

nápady záhradnej chatky v kobaltovej modrej s úzkou drevenou cestičkou

Na sviežej zelenej lúke si môžete v pokoji a štýle dopriať raňajky

nápady záhradnej chatky kované stoličky a okrúhly jedálenský stôl

Táto záhradná chatka vo farbe baklažánu má vonkajší dizajn domu svojich majiteľov. Táto záhradná kôlňa bola veľmi tradične so špicatou strechou a bielo lakovanými dverami a rámom okna prevzatá z rozprávkovej knihy.

Tajomné a snové

nápady záhradnej chatky špicaté strechy a svieže stromy

Ďalšie dva nápady na záhradný domček patria medzi kreatívne projekty z našej zbierky. Dole je bývalá opustená kabína, ktorá bola zrekonštruovaná a zmenila sa na atraktívne, útulné útočisko s vlastnou záhradou. V malej verande sa dokonca nachádza malá bylinková záhrada so semennými záhonmi.

Čerstvé neónovo žlté akcenty rozžiaria tmavý odtieň dreva

nápady záhradnej chatky s bylinkovou záhradou a hviezdičkou

Myšlienka pochádza z Atmoscaper Kuchynský dizajn a je veľmi šetrný k životnému prostrediu a udržateľný – skvelá záhradná kôlňa pre tých, ktorí majú skutočne zelený palec.

Užite si prírodu úplne oddýchnutí na verande

skladacie stoličky a nápady na záhradný prístrešok

Nižšie môžete vidieť Hawk House. Jedinečná chata vyrobená z veľkého sekvoje. Alex Wyndham je dizajnérom tejto kabíny s vonkajším obkladom steny z kôry stromov. Je to úspešná fúzia moderného interiérového dizajnu a rustikálneho vzhľadu.

Na streche rastú pobrežné trávy a pôvodné kvety

bungalov so záhradnou chatkou s obkladom stien z prírodného dreva

Za teplých večerov sa dajú všetky tri steny jednoducho vyklopiť

nápady záhradnej chatky s rozkladacími stenami

Posledné dva nápady na záhradný altánok sú obzvlášť obľúbené u tých z vás, ktorí majú radi moderný a prepracovaný dizajn. Plnia tiež špeciálnu funkciu pre svojich majiteľov.

Prvý letný dom je vlastne štúdio jogy

minimalistické štúdio jogy

Fotografia Graya Crawforda pre Hard Brownlee & Associates Interiérový dizajn

Nápady na záhradný domček v stredomorskom štýle pri bazéne

V tomto luxusnom záhradnom domčeku so stredomorskou atmosférou sa môžete cítiť rovnako pohodlne ako vo vlastnej obývačke a zároveň sa zdržiavať pri bazéne s pocitom prázdnin..

Našli ste niečo pre seba? Chceme v to dúfať. Ak chcete, znova sa na všetko pozrite a znova sa pokochajte týmito nádhernými, štýlovými a originálnymi nápadmi na záhradný domček.