Nevyhnutné, chladné doplnky na záhradnú párty – dobrá nálada a pozitívne pocity

skvelá sada záhradných párty nápadov, súprava nábytku pre mokasíny

Nevyhnutné a chladné doplnky pre záhradnú párty

V tomto ročnom období by ste radšej mali večierky vonku. Tam, kde je teplo a pohodlie a všetky kvety rozkvitli. Bez ohľadu na to, či máte rozsiahlu strešnú terasu alebo veľký dvor, musíte mať niekoľko základných vecí.

Hudobný prehrávač – moderná technológia zvukového systému

cool záhradné párty príslušenstvo nápad hudobné rádio moderné

Hudba vytvára na večierkoch dobrú náladu, takže sa o to presvedčte. Tivoli Audio má nádhernú zbierku vnútorných a vonkajších zvukových systémov a najnovších technológií. Skontrolujte kvalitu prenosného hudobného systému iSongBook Portable iPod.

Funkčný servírovací stôl

chladný záhradný večierok nápad drevený stôl bar nápoje

Organizovanie večierku môže byť skutočne hektické a stresujúce, preto si uľahčite život a používajte servírovací stôl, kde je vystavené jedlo a nápoje. Každý hosť si mohol pomôcť sám. Tento konzolový stôl regaty je taký krásny a funkčný. Povrch stola je v strede oddelený a má kanistre – nápoje uchovávajte v ľade, aby boli v lete dobre vychladené!

Luxusná a elegantná sedačka

cool záhradné párty príslušenstvo nápad biela pohovka záhon

Priestor na sedenie je dôležitý na každej párty, v interiéri aj exteriéri, preto je potrebné na večierok zriadiť vonkajší obývací priestor. Záhradný nábytok je zvyčajne nepohodlný, plastové stoličky. Tie, ktoré tu zobrazujeme, sú väčšie a majú mäkké polstrovanie a vankúše na chrbát.

Vo vzduchu vládnu ružové kovové stoličky a párty atmosféra

ružové záhradné stoličky nápad kovové ružové girlandy

Pohodlné ratanové kreslo s bielym poťahom

potrebné príslušenstvo na záhradnú párty nápad kreslo prekrytie biele

Dôležitú úlohu hrá ochrana pred slnkom

cool záhradné párty príslušenstvo nápad biela ochrana pred slnkom more

Získajte ochranu pred oslnivým slnkom pomocou robustného slnečníka alebo markízy. Dáždnik Tuuci Cantilevel má oceľový rám a je voľne stojaci. Tento dáždnik je vysoko funkčný a nezaberá veľa miesta, nebráni pohybu.

Farebné dekorácie na stôl v mexickom štýle nádherný nápad na doplnky na záhradnú párty, žiarivo farebný Mexičan

Hravé jedlá – farebné poháre

chladne-zahradne-party-doplnky-idea-pohare-riadu-farebne-sklo

Funkčný chladiaci systém vyrobený z dreva

cool príslušenstvo na záhradnú párty nápad chladiaci systém na drevo  Dobre voňajúce farebné čajové sviečky chladné záhradné párty nápady nápady sviečky aromatické

Zaujímavé závesné svetlá – papierové guličky

potrebné príslušenstvo na záhradnú párty nápad lesk guľa zelená modrá   Atmosférické, farebné svetláAtmosférická myšlienka príslušenstva na záhradnú párty Roztomilé loptičky sa rozsvietia  Kompaktné posedenie pre niekoľko ľudízáhradná párty príslušenstvo idea sedačka pohodlná elegantná