Premeňte starý bicykel na úchvatný dekoratívny bicykel pre vašu záhradu!

Perfektná záhradná dekorácia

Hľadáte múdre nápady na originálny dizajn záhrady? Nemáte náhodou starý bicykel, ktorý už nie je potrebný? Namiesto toho, aby ste to zahodili, môžete to oživiť a postaviť do novej a celkom zaujímavej úlohy. Napriek tomu, že začiatkom jari sú obchody s dekoráciami preplnené nespočetným počtom dekoratívnych bicyklov v rôznych farbách a tvaroch, tieto výrobky sa nedajú porovnať s doma vyrobenými záhradnými dekoráciami! Jednoducho vložte svoju dušu do vytvárania jedinečnej dekorácie a rozvíjajte svoj plný umelecký potenciál!

Jednoducho ozdobte bicykel farebnými rastlinami a závesnými kvetináčmi a urobte z neho štýlový a trendový dekoratívny prvok. Aj keď vám zostanú iba jednotlivé diely na bicykel, môžete ich majstrovsky integrovať do dvora.

Tento farebný dekoratívny bicykel slúži ako pútadlo pre oči

dievčenský bicykel ako záhradná dekorácia

Aby motocykel vyzeral ako skutočne originálne a úžasné umelecké dielo, musí byť najskôr dôkladne očistený od usadených nečistôt, prachu a hrdze. Potom ho môžete namaľovať ľubovoľnou krikľavou farbou alebo len odvážne experimentovať s rôznymi farebnými kombináciami. Položte kvetinové koše a hrnce priamo na riadidlá, nosič batožiny a sedadlo a vychutnajte si dosiahnutý výsledok!

Zaujíma vás, čo sa dá robiť so starými pneumatikami na bicykli? Tie je možné nastaviť medzi kvety tak, aby sa zelené rastliny omotali priamo okolo pneumatík a vytvorili úžasný efekt – v tomto nežnom objatí sa prelína príroda a technológia a stávajú sa absolútnym pútavým okom! Okrem toho by ste napríklad mohli vyrobiť pohyblivý záhradný stôl a pozvať všetkých priateľov na nádhernú grilovaciu párty v záhrade!

Tip Extra tip: Predstavujeme vám neobvyklý dizajn anglického výtvarníka Billa W. Saundersa; stôl je vystavený v múzeu umenia Pasedena a je dostupný za „nízku“ cenu 2 050 000 eur! Dizajn sa však dá ľahko napodobniť, obzvlášť pre šikovných a nadaných stolárov medzi vami!

drevený záhradný stôl a diely na bicykle

Tip Extra tip: Ak si neveríte, že vykonáte túto kutilskú úlohu, potom môžete bez väčších starostí získať perfektný záhradný stôl na pneumatiky pre bicykle za férovú cenu. Taliani prihadzujú revolučný dizajn, ktoré je možné integrovať do útulného domova v zime, ako aj do farebnej letnej záhrady. Tieto užívateľsky prívetivé a praktické výrobky najvyššej kvality nájdete v 11 obchodoch v Berlíne a celkovo v 96 obchodoch po celej krajine!

deco stolík na bicykel do domu

Necháme vás čerpať ešte väčšiu inšpiráciu z obrázkov v našej galérii a sme si istí, že všetku svoju kreativitu a inovatívne nápady uvediete do praxe tým najlepším možným spôsobom.!

Zelená je farba prírody, a preto symbolizuje znovuzrodenie okolitej flóry

môže byť integrovaný aj do malej miestnosti

Terénne úpravy nikdy neboli také zábavné!

integrujte bicykel do záhrady

Deco bike – čím farebnejší, tým lepší a atmosférickejší! 

atraktívna dekorácia s bicyklom

Jar je už tu!

kreatívny záhradný dizajn

Deco bike – motýlik, ty maličkosť!

trochu iný bicykel

Deco bike – záhradný dizajn je ľahký!

originálny stojan na kvetináče

biely bicykel v záhrade

bicykel ako originálna záhradná dekorácia

záhrada na dekoráciu bicyklov

ozdobte bicykel a umiestnite ho do záhrady

farebná záhrada s dekoráciou

farebné a atmosférické

ukryté v kvetoch

červený bicykel v záhradezasiahnutý a prikryť bicykel

Záhradný dizajn je ľahký a príjemný

deco bicykel v záhrade

ozdobte bicykel ako kvet

bicyklové pneumatiky ako jedinečná záhradná dekorácia