Skrášlite svoj dvor – nápady na príjemnú jarnú náladu v záhrade

skrášliť nápad na dizajn záhrady na jar

Skrášlite svoju záhradu pre jarnú náladu

Hľadáte ľahký projekt na navodenie sviežej jarnej nálady vo vašej záhrade? Začnite s návrhom parku! Jednou z obľúbených záhradníckych myšlienok je využiť úzky úsek medzi ulicou a chodníkom. (Poznámka: v mnohých štvrtiach musíte najskôr získať povolenie od mestskej samosprávy a tiež skontrolovať prípadné obmedzenia výšky rastlín a rozstupov rastlín..

)

 Krásne svieže červené a žlté tulipány – jarná nálada v záhrade

jarná nálada v záhrade ružové kvety mriežkový plot kov

Tu v Iowe je tráva v tejto časti záhrady jednou z prvých, ktoré na slnku zhnednú, keď sa začnú horúce letné dni. Aj kosenie môže byť veľmi náročné. Parkovacie pásy naplňte jednoročnými rastlinami alebo trvalkami odolnými voči teplu a suchu. To dodá vašej krajine príjemný pocit.

Rozprávková atmosféra v záhrade – jarná sviežosť a záhradný chodník vedľa rybníkajarná nálada v záhrade jazierko s ružovými kvetmi

Niektorí ľudia veria, že rastliny v parkovacích pruhoch blokujú záhradnú cestu, aby vaši hostia alebo návštevníci nemohli vstúpiť do záhrady. To sa ukázalo pri rozhovore s miestnym záhradníckym klubom.

Je bezpečné, ak navštívite veľa návštevníkov, rozhodnete sa urobiť niekoľko krokov za sebou, aby ste spojili ulicu a chodník. Záhradné chodníky pôsobia očarujúco a vytvárajú príjemnú vonkajšiu atmosféru.

 Chodník spája ulicu s otvorenou záhradoujarná nálada v záhrade ružový vidiecky dom

Rôzne druhy čerstvých rastlín na dvore

jarná nálada v záhrade ružové kvety na dvore

Medzi voňavými kvetmi – malý drevený dom

jarná nálada v záhrade drevený dom ružové kvety   Žiarivé jarné farby osviežujú záhradujarná nálada v záhrade ružové živé farby

Príjemný kútik pred prednými dverami

jarná nálada v záhrade červených tulipánov

Chodník k domu tvorí kamenná doska – červené a žlté tulipány

jarná nálada v záhrade chodník pre červené tulipány jarná nálada v záhrade cesta pouličná záhrada

Krásny záhradný dizajn – biely plot a priechodové schody

jarná nálada v záhrade tipy