Skvelé nápady na dekoráciu balkóna – navrhnite svoj balkón štýlovo

skvelé nápady na dekoráciu balkóna, bambusová obrazovka na ochranu súkromia

Skvelé nápady na dekoráciu balkóna – navrhnite svoj balkón štýlovo

Ak patríte k ľuďom, ktorí trávia dlhé hodiny na balkóne, vedzte, že nie ste jediní. Aby ste sa tam cítili čo najpohodlnejšie a najpríjemnejšie, existuje množstvo variantov a riešení vybavenia pre túto vonkajšiu časť.

Dnes vám predstavujeme zbierku takýchto dizajnov balkónov, ktoré sú inšpiratívne.

Rozmanitosť exotických druhov rastlín zhromaždených v jednom vedre

skvelé nápady na dekoráciu balkónov, nádoby na kvety

Či už žijete v byte s malým balkónom alebo v dome s horným poschodím, naša galéria obrázkov vám poskytne chytré nápady, ktoré si môžete overiť sami. Najčastejšie sa týkajú rastlín, pohodlného sedenia a pútavého dizajnu. Verte či neverte, navrhnúť balkón nie je nič divné.

Skrášlite balkón viacerými rastlinami

skvelé nápady na dekoráciu balkónov kvety kaktus

 Rastliny v hlavnej úlohe

Flóra hrá hlavnú úlohu pri vytváraní vonkajšej plochy: znak prírody! Nie je nič horšie ako nezdobený balkón. Rastliny dodávajú vášmu balkónu prvok prírodnej krásy, ktorý zvyšuje pozitívnu energiu. Nižšie vidíme zbierku črepníkových rastlín na malom balkóne. Kvety dodávajú miestnosti farbu a hĺbku.

Väčší balkón má viac položiek

cool nápady na dekoráciu balkóna kovové kvety klasika

Niekedy môže len niekoľko starostlivo vybraných rastlín urobiť veľký prízvuk. V miestnosti v marockom štýle vidíme nádherný pomaranč, ktorý z kamenného múru robí svieže plátno.

Úžasné sedadlo v lete

chladné nápady na dekoráciu balkónov kvety elegantný rafinovaný dekoratívny ker

Viete o tom, že rovnaký návrhársky nápad môžete použiť aj na svojom malom balkóne, ktorý sa používa vo veľkom dvore? V modernom vonkajšom priestore nižšie vidíme súčasné moderné rastlinné kontajnery ozdobené mnohými zaujímavými konfiguráciami. Všimnite si, ako sú kontajnery umiestnené pozdĺž okna, aby si ich obyvatelia mohli vychutnať z domu. Výsledok: efekt chladnej záhrady!

Elegantné a štýlovo riešené balkónové posedenie

cool nápady na dekoráciu balkóna kvety biele vankúše

Rovnako veľa energie je v monochromatickom! Úzky balkón, ktorý nasleduje, oslavuje krásu červenou farbou, od zavesených lampášov až po ružové kvety, ktoré lemujú každú stranu miestnosti. [Savio * Rupa]

Kompaktné posedenie na balkóne pre dvoch

chladné nápady na balkónové dekorácie kvety rastliny ratanový nábytok

Pohodlné posedenie na balkóne

Rastliny tam sú, ale ako môžeme na balkóne vytvoriť pokojnú atmosféru? Nechcete si užiť voľný čas na svojej oáze balkóna? Rozhodne potrebujete miesto na sedenie, kde by ste sa mohli pohodlne usadiť a relaxovať! Ak máte obmedzený rozpočet, môžete si myslieť, že dobré sedenie by malo byť nevyhnutne drahé. Báječné detaily dizajnu nájdete vo videu od Engineer Your Space.

Krásny balkónový dizajn vo veľkom meste

cool nápady na dekoráciu balkóna kvety farebné textúry

Chladný dizajn balkóna

Nájdite si čas a urobte balkón štýlovým a útulným. Vytvorte si plán, pridajte kvetináče, krásny a kompaktný záhradný nábytok a vyberte zodpovedajúce farby a textúry. Čas na dizajn balkóna sa skutočne vyplatí. Teraz máte k dispozícii súkromné ​​posedenie, kde si popoludní môžete vychutnať posledné slnečné lúče.

 Ratanový balkónový nábytok – okrúhly stôl so sklenenou plochouskvelé nápady na dekoráciu balkónov, kvety, bambusové stolové sklo

Pekné, zelené kreslo z dreva – posedenie na balkóne

cool nápady na dekoráciu balkóna kvety farebná zelená stolička

Farebné, jemné textúry a drevený nábytok na balkóne

skvelé nápady na dekoráciu balkónov, kvety, farebné pruhy, koberec    Sivá stena a kvetináč sa k sebe hodiaskvelé nápady na dekoráciu balkónov kvetinové vane  Funkčný, ale pekný balkónový dizajn – pruhovaný koberec a drevené kresláskvelé nápady na dekoráciu balkónov, kvety, moderné americké  Zaujímavé črepníkové druhy rastlín na balkóneskvelé nápady na dekoráciu balkónov, kvety, zábradlie pre rastliny

Pestujte pomaranč v kvetináči na balkóne

cool nápady na dekoráciu balkóna kvety rastliny pomarančovník  Elegantný, útulný balkón chladné nápady na dekoráciu balkónov kvety rastlina biela tehlová stena

Snehovo biely dizajn balkóna je šikovne pretkaný obývacou časťou

skvelé nápady na dekoráciu balkónov kvety biele farby