Záhradná sprcha vám v lete prinesie vítané osvieženie

Všetci sa tešíme na nadchádzajúce letné dni a snívame o tom, že budeme tráviť viac voľného času vonku. Potom silne svieti slnko, vonku je horúco a mladí aj starí si chcú užiť veľa kúpania. Oni tiež? Ste však skutočne pripravení opaľovať sa, kúpať sa alebo sprchovať v záhrade? Alebo radšej chodíte do vonkajšieho bazéna? Pre všetkých, ktorým sa v horúcich dňoch nechce ísť ďaleko, máme v dnešnom príspevku pripravené skvelé nápady na vítané schladenie a 100% osvieženie. Teraz je to o záhradnej sprche a o tom, aké výhody prináša v horúcich letných dňoch. Ukazujeme aj rôzne modely. Od jednoduchej nastaviteľnej sprchy vo vonkajšom priestore cez napevno nainštalovanú sprchu a super praktickú solárnu sprchu až po vonkajšiu kúpeľňu je tu niečo vhodné pre každý vkus. Samozrejme, aj pre každý rozpočet!

Dizajn a rozmery záhradnej sprchy si môžete určiť sami.

Záhradná sprcha, skrytý priestor, veľa zelene naokolo

 Alebo si môžete zariadiť vonkajšiu kúpeľňu s wellness pocitom?

Záhradná sprcha vonkajší kúpeľ vznešený dizajn v smaragdovo zelených bielych kamienkoch

  • Výhody záhradnej sprchy sú zrejmé

Mať záhradnú sprchu vo vonkajšej časti je v lete čistý pôžitok, pretože vám zaručuje požadované ochladenie a rýchle osvieženie v niekedy takmer neznesiteľnom letnom horúčave. Nehovoriac o zábave pri kúpaní, pretože studená voda je zábava pre malých aj veľkých. Môžete ich použiť a osviežiť sa, keď skončíte so záhradou. Ale nielen v tomto prípade potrebujete vonkajšiu sprchu. Môžete ich použiť pred a po kúpaní v záhradnom bazéne alebo v kúpalisku. Najlepšie na tom je, že záhradná sprcha zaberá málo miesta. Môžete si ho postaviť na odľahlom mieste alebo si ho postaviť sami, aby ste sa v lete mohli nerušene sprchovať a ďaleko od zvedavých očí. Ceny záhradných spŕch sa samozrejme veľmi líšia v závislosti od modelu, ale v každom prípade je vonkajšia sprcha lacnejšia ako bazén.

 Nájdite vonku skryté miesto a začnite!

Záhradná sprcha drevená doska na bielych betónových doskách skryté miesto citrónovník

Obklopte sa čo najviac záhradnou zeleňou!

Záhradná sprcha perfektný dizajn veľa zeleného teakového dreva veľmi príjemné

 Nádherný dizajnový nápad je cítiť sa pri sprchovaní ako v tropickom lese.

Záhradná sprcha má počas sprchovania pocit tropického lesa

  • Ktorá záhradná sprcha by bola pre vás to pravé?

To je otázka otázok, na ktoré si musíte úplne sami odpovedať. Chceme vám len predstaviť rôzne možnosti, ale konečné rozhodnutie musíte urobiť sami, v závislosti od vašich vlastných priorít, individuálnych potrieb a finančných možností. Budete mať z čoho vyberať, pretože existujú jednoduché a lacné sprchy, ktoré sa hodia takmer kdekoľvek. Na to potrebujete jednoduché materiály na ochranu osobných údajov a drevený rošt, ktorý je možné umiestniť priamo na trávnik. Nie je tiež ťažké postaviť záhradnú sprchu sami. V tomto zábavnom projekte pre domácich majstrov môžete znova použiť staré položky, ako sú sprchy, nádoby na vodu a podobne, a dať im druhú šancu. Nápady, ako si rýchlo vybudovať záhradnú sprchu, môžete vidieť v nasledujúcom videu:

Chcete mať natrvalo nainštalovanú záhradnú sprchu a používať ju mnoho rokov? V špecializovaných predajniach nájdete rôzne modely vyrobené z veľmi odlišných materiálov. Zvlášť vhodné je tu drevo, nehrdzavejúca oceľ, mosadz a hliník. Záhradné sprchy vyrobené z tropického dreva, napríklad z teaku alebo Shorea, sú obzvlášť žiadané, pretože sú vysoko odolné voči vlhkosti. Na takú záhradnú sprchu si stačí nájsť vhodné miesto vonku. Napríklad inštalácia na panely vedľa bazéna alebo inštalácia záhradnej sprchy na špeciálny nástavec je vynikajúcim nápadom na veľa kúpania v lete.!

Niekedy vám na vytvorenie malej oázy dokonalého pokojného a mokrého osvieženia stačí len málo materiálov, ale veľa fantázie.

Záhradná sprcha podľa východoázijského vzoru, oáza pokoja a osvieženia

Existujú jednoduché verzie ….

Záhradná sprcha na verande jednoduchý dizajn

… okrem tých, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a vo veľmi modernom dizajne.

Záhradná sprcha moderný dizajn zaujímavý dizajnový nápad vysoko kvalitné materiály

Veľkou výhodou modernej záhradnej sprchy je, že ponúka teplú vodu zadarmo. V tejto súvislosti sú obzvlášť žiadané slnečné sprchy do záhrady. Tieto je možné nainštalovať natrvalo, existujú však modely v mobilnej forme. V slnečných dňoch sa voda v zásobníku ohrieva priamo slnečnými lúčmi a môže dosiahnuť teplotu až 60 stupňov C. Takže pri sprchovaní môžete mať dostatok teplej vody, a to zadarmo. Skvelý nápad do exteriéru, nie??

 Tu môžete mať pri sprchovaní vonku skutočný pocit dažďového pralesa.

Záhradná sprcha, pocit dažďového pralesa pri sprchovaní, má rustikálny dizajn s kamennou stenou

Ale aj pod túto napevno nainštalovanú záhradnú sprchu.

Záhradná sprcha natrvalo nainštalovaná, vedľa nej veľa zelene

Namiesto záhradnej sprchy si môžete dopriať väčší komfort vonkajšia kúpeľňa s wellness faktorom.

Záhradná sprcha vonkajšia kúpeľňa v rustikálnom dizajne veľa pohodlia wellness faktor

  • Vonkajší kúpeľ namiesto záhradnej sprchy

V neposlednom rade by sme vám chceli predstaviť ďalšie skvelé nápady pre väčšie pohodlie s vašim osviežením vonku. Vonkajšia kúpeľňa je bezpochyby splneným snom mnohých majiteľov domov a záhrad. Ak máte starú vaňu, ktorú po poslednej rekonštrukcii kúpeľne už doma nepotrebujete, potom môže dostať v záhrade druhú šancu. Musíte si tiež nájsť útulné a opäť odľahlé miesto vonku pre svoju oázu kúpania. Samozrejme potrebujete aj prípojku teplej vody a kanalizačné potrubie. Estetický dizajn je potom úplne na vašej predstavivosti. Napríklad niekoľko kamienkov, drevených stojanov na osušky a ďalšie doplnky vás bez stresu a zhonu prenesie do sveta. Každý, kto by si mohol dopriať tento zvláštny wellness pocit, sa môže považovať za šťastného. Osviežiť sa na čerstvom vzduchu obklopenom zeleňou je čistý pôžitok.

 Tu môžete nechať svoju myseľ blúdiť!

Záhradná sprcha Vonkajšia vaňa Vaňa Vonkajší kúpací raj

 A úplne zabudnite na stres každodenného života!

Záhradná sprcha Vonkajšia vaňa Vaňa Vonkajšie nápady raja na kúpanie

Každý sa však môže sám rozhodnúť, čo si môže dovoliť – záhradná sprcha alebo vonkajšia kúpeľňa. Je dôležité, aby ste sa v lete nechceli zaobísť bez mokrého a veľmi príjemného osvieženia pod holým nebom. Našťastie vám naše záhradné sprchy a nápady na vonkajšie kúpanie pomôžu nájsť najlepšie riešenie pre váš životný štýl a rozpočet. Bavte sa pozerať a prechádzať obrázky nižšie!

 Doprajte si viac pohodlia vonku!

Záhradná sprcha Vonkajšia kúpeľňa rustikálna a moderná zároveň

 Niekoľko ďalších nápadov na vonkajšiu kúpeľňu.

Záhradná sprcha vonkajšia kúpeľňa zodpovedajúca osvetlenie vo večerných hodinách kúpať sa vonku

Záhradná sprcha, vonkajšia kúpeľňa, vonkajší kúpací raj, moderný dizajn

 A užite si pôžitok zo sprchovania v záhrade!

Vonkajšia záhradná sprcha sa cíti dobre uprostred záhradnej zelene

Záhradná sprcha vonkajšia sprcha špeciálne navrhnutý sprchovací kút uprostred zelene

Záhradná sprcha vonkajšia sprcha záhradná zelená

Záhradná sprcha vonkajšie nápady

Záhradná sprcha jednoduchý dizajn malý priestor

Záhradná sprcha jednoduchý dizajn, malé nápady na priestor

Záhradná sprcha vo výklenku so vstupom do záhrady