Znovu postavte verandu – osviežte a prerobte vonkajšiu časť

prestavať vertikálne steny záhradných múrov s myšlienkou verandy

Znovu postavte verandu – osviežte a prerobte vonkajšiu časť

Ak chcete predať svoj dom, mali by ste na potenciálnych kupujúcich urobiť dobrý dojem. To znamená, že celý byt by mal byť veľmi dobre uprataný a zariadený, zvnútra aj zvonku. Preto si zabezpečíte útulný vonkajší priestor.

Každá starostlivosť a vylepšovanie vašej záhrady, dvora alebo verandy stojí za to. Preto neváhajte s redizajnom. Podľa výskumu spoločnosti RE / MAX každá domácnosť investuje 7% svojho príjmu do úpravy terénu. Rekonštrukcia vášho domu je bezpečný spôsob, ako ho predať rýchlejšie … a tiež drahšie.

Svetlé, príjemné predné dvere zdobené zeleným vencom

prestavať predné dvere na verandu

Tu sme pre vás pripravili niekoľko tipov a návrhov, ktoré vám pomôžu urobiť váš vonkajší priestor praktickým a elegantným.

Starý klasický dizajn domu

prestavať myšlienku verandy sú klasickou stavebnou štruktúrou

 Trávnik na prednom dvore

Trávnik pravidelne prerezávajte a ošetrujte, je to najľahší spôsob, ako ho udržať čerstvý. Používajte hnojivá a regulujte rast.

Súčasný dizajn domu – zaujímavá štruktúra

prestavať verandu a osvetlenie krásneho dizajnu

Vstupné dvere, osvetlenie a veranda

Predné dvere by mali pôsobiť príjemne a príjemne. Namaľte dvere čerstvou, svetlou farbou. Uistite sa, že zvolená farba zodpovedá dizajnu interiéru a jeho prvkom; pre sviežosť pridajte črepníkové rastliny a trochu zelene. V prípade potreby zmeňte vonkajšie osvetlenie a dvere a vyberte nové. Ak je k dispozícii dostatok miesta, na verande usporiadajte bočný stôl a niekoľko stoličiek.

Rozmarná a krásna vonkajšia oblasť

prestavať verandu nápad schody terasa fasáda

Záhradný dizajn

Udržujte záhradu a pestujte ľahko udržiavateľné druhy rastlín. Odstráňte burinu a pridajte farebný kôrový mulč. Ak nemáte veľkú záhradu, pridajte na dokončenie celého vzhľadu také kvety, stromy a kríky, ktoré sú vyzretejšie.

Exotická flóra na záhrade – hojdacia sieť

prestavať relaxačnú sieť na verande

Kompaktný dom so žltou fasádou a udržiavaným vonkajším priestorom

prestavať verandu relaxačný dom malý kompaktnýChodník / príjazdová cesta

Chodník zaberá určitý, ale vždy dôležitý, priestor vo vašom nádvorí, takže by mal byť v dobrom stave. Keď je spevnená, pridajte vrstvu tmelu.

Luxusný a elegantný vonkajší dizajn – španielska vila

prestavať myšlienku verandy relaxovať vilu pri bazéne

Strešná terasa / veranda

 Vyčistite verandu a potom ju zafarbite. Niektoré kvetináče rozmiestnené na celom mieste dodávajú vonkajšej časti pekný a svieži akcent. Vytvorte vonkajší obývací priestor, kupujúci budú hľadať domov ako tento.

   Malý dom v americkom štýleprestavať myšlienku verandy ležať slnko americký štýlExtravagantný dizajn domu – skutočné umelecké dielo

veranda znovu vybudovať bazén s nápadmi

Dve biele ležadlá na dvore

prestavať myšlienku verandy ležať slnko mimo domu Dizajnový dom – geometrické tvary a extravagantná fasáda prestavať záhradu s myšlienkou verandy   Starožitný dizajn domu – kamenné múry a čierna drevená lavička, vodná záhrada prestavať staroveký kamenný múr na verande