Zvláštne nápady na úpravu krajiny – zvláštny dizajn záhrady

náladové nápady krajinného dizajnu maľba na drevo

Zvláštne nápady na úpravu krajiny – zvláštny dizajn záhrady

Nové položky, ako sú vane, toalety a betónové vedrá, sú skvelé pre záhradné kontajnery. Sú to tiež nečakane pozoruhodné záhradné akcenty, ktoré pôsobia rozmarne a zaujímavo. Využite ich na pestovanie zeleniny, jedlých kvetov a byliniek, ktoré zvýšia váš výnos.

Ďalšie nápady: zásobte sa na koše na bicykle, boxy na náradie, džbány, pozinkované nádoby, vedrá, keramické misky, staré hrnce a vane.

Nádherné ružové kvety – zvláštny záhradný dizajn

náladové nápady krajinného dizajnu kvety ružové

Staré záhradné vybavenie je skvelým doplnkom záhrady. Ak chcete nápad na rozkošný dizajn krajiny, vráťte starý fúrik do rohu alebo zákruty v záhrade a vysaďte ho peknou zbierkou kvetov v rovnakej farbe. Sadzače umožňujú, aby sa koliesko stalo ústredným bodom pri špeciálnych príležitostiach, ako je napríklad záhradná párty.

Tipy na výsadbu: Kovové kontajnery, ako sú kolieska, vyložte vysoko výkonným plastom. Ak je hrdzavý otvor, prevlečte plast a vyrežte otvor na odvodnenie. Potom naplňte zeminou.

Zaujímavé, atraktívne akcenty – vtáčí kúpeľ

náladové nápady krajinného dizajnu prírodné akcenty

Bežný veniec z vinnej révy môže zaujímavo biologicky skombinovať rôzne záhradné prvky vrátane vtáčieho kúpeľa. Tu sa vinič vinie okolo plochej keramickej misy. Smyčky z medeného drôtu držia vanu pre vtáky na vetve. Semená zastrčené ratolesťami prispievajú k prirodzenému vzhľadu.

Tip pre dizajnéra: Nastavte si vtáčí kúpeľ tak, aby ste si ho mohli užiť doma aj na záhrade. Pohľad na striekajúce vtáky vo vode dokáže zahriať aj zimný deň.

Zvláštne objekty by mohli byť skutočnou inšpiráciou

rozmarné nápady na dizajn krajiny rám okna modrý kontajner

Neobvyklé objekty by mohli byť skutočnou inšpiráciou, ktorú potrebujete na zavedenie svojich vlastných náladových myšlienok krajinného dizajnu. Tu zakrivené základne menia trojicu okien v gotickom štýle na krásne jedinečné chladné rámy.

Tip dizajnéra: Bezpečné okná môžu byť užitočné a krásne akcenty v záhrade. Použite ich na to, aby ste sa postavili nad studené rámy. Zaveste okenné rámy na plot alebo stenu ako záhradné umenie. Pridajte poličku k okennému rámu a zamknite ju v záhrade; Na poličku poukladajte črepníkové rastliny.

Rozmarné nápady na dizajn krajiny

náladové nápady krajinného dizajnu plot kov

Rozmarné nápady krajinného dizajnu často pochádzajú z nájdených kúskov a kúskov. Zoskupené tieto objekty majú úžasný efekt. Nezáleží na tom, že majú úplne nezávislé účely. Popínavé rastliny, šliapacie auto a fragment oplotenia dodávajú kráse zbierku pekných kvetov.

Tip pre dizajnéra: Použite také materiály, farby a tvary, aby ste vytvorili silu medzi nesúrodými prvkami.

Záhradné osvetlenie – atraktívne a pútavé

náladové nápady krajinného dizajnu osvetlenie záhrady

Extravagantná a rozmarná dekorácia v záhrade – modré, sklenené fľaše

náladové nápady krajinného dizajnu dekorácie modrých sklenených fliaš

Lesklé modré guličky

bizarné nápady krajinného dizajnu modrá guľa očarujúca Rozmanitosť starých kanví – ohnisko v záhrade náladové nápady krajinného dizajnu ohnisko

Kúzlite – pokračujte v raste !

Rozmarné nápady na dizajn krajiny znamenajú rast

Hravé, farebné motívy

bizarné nápady na úpravu krajiny, farebné, živé, hravé Pridajte nejaké záhradné sochy bizarné nápady na úpravu krajiny, záhradné sochy, sochy bizarné nápady krajinného dizajnu drevený dom starý originál  rozmarné nápady na dizajn krajiny drevené stoličky

Drevený, obyčajný plot – staré, nepoužiteľné rukavice

rozmarné nápady na dizajn krajiny drevené plotové rukavice staré špinavé  bizarné nápady krajinného dizajnu nové objekty pre život

Nefunkčné, ale extravagantné, klasické prvky

nepredvídateľné nápady na dizajn krajiny nefunkčné dekoratívne náladové nápady krajinného dizajnu fungujú Vyberte tému alebo štýl ! rozmarný štýl krajinného dizajnu vyberte tému