Aké sú výhody vonkajšieho drezu? – Prehľad viac ako 50 nápadov na záhradné drezy

Od záhradníctva po vonkajšie varenie – záhradný drez je v dnešnej dobe taký užitočný. To v skutočnosti ponúka mnoho výhod, na ktoré sa pozrieme v nasledujúcom texte. Tiež sme pre vás zostavili niekoľko vynikajúcich nápadov na záhradné drezy. Existuje mnoho kreatívnych spôsobov, ako môžete svoj vonkajší priestor premeniť na príjemný a funkčný priestor. Nechajte sa inšpirovať …

Nápady na záhradný drez – vytvorte novú inšpiráciu na novú letnú sezónu!

Nápady na záhradný drez Drevená skrinka na umývadlo

Stále bojujeme s Covid-19, takže je lepšie držať si odstup a často si umývať ruky. Možno aj preto si toľko ľudí vyberá záhradný drez. Neslúži len na umývanie rúk, ale má aj mnoho ďalších využití. Bez ohľadu na to, či ste nadšený záhradník, kuchár vonku, kutil alebo milovník domácich zvierat, nasledujúce nápady na záhradné drezy vám prácu v záhrade veľmi uľahčia..

Najprv sa však naučíme navrhnúť a používať drez v záhrade …

Prečo potrebujete vonkajšie umývadlo?

Nápady na záhradný drez vonkajšia časť vonkajšia kuchyňa

18 rôznych nápadov na záhradný drez na prvý pohľad

Existuje mnoho rôznych modelov záhradných drezov, takže výber toho správneho pre vašu záhradu alebo dvor môže byť náročný. To závisí od toho, kam chcete umývadlo umiestniť a na čo ho budete používať. Nasleduje osemnásť rôznych nápadov na záhradné drezy, ktoré môžete jednoducho nainštalovať do svojho vonkajšieho priestoru.

Drez v záhrade by mal byť robustný, funkčný a štýlový

Nápady na záhradný drez Vonkajší betónový drez

 1. Minimalistický dizajn drezu

Táto minimalistická vonkajšia kuchyňa sa nachádza v dome v Miami. K pracovnej doske je pripevnený aj drez. S týmto minimalistickým vzhľadom vyzerá táto vonkajšia kuchyňa sofistikovane a zároveň jednoducho a prakticky.

Čím diskrétnejší bude záhradný drez, tým plynulejšie sa vpíše do vášho vonkajšieho priestoru

Nápady na záhradný drez navrhujú vonkajšie priestory

 1. Moderná vonkajšia kuchyňa vonku

Ďalším skvelým nápadom na vonkajšie umývadlo je tento pod ním. Táto jedálenská paluba má ľahko prístupnú kuchyňu s umývadlom a oknom v štýle snack baru. Rozhodli by ste sa teda pre umývadlo vo vidieckom štýle?

Vonkajšia kuchyňa ponúka mnoho výhod

Nápady na záhradný drez navrhujú vonkajšie priestory Vonkajší nábytok

 1. Záhradné umývadlo v tieni

Táto drezová jednotka do záhrady je pokrytá pergolou. To je perfektné, ak hľadáte umývadlo, ktoré sa hodí k dizajnu terasy vo vidieckom štýle.

Nájdite vo svojom vonkajšom prostredí tienisté miesto!

Záhradné drezy nápady dizajn vonkajšie plochy umývadlá v tieni

 1. Drevená umývadlová stanica

Nie je to vonkajšie umývadlo krásne? Celá táto stanica je postavená z dreva, a preto vo vonkajšom prostredí vyzerá tak dobre. A výsadba vyzerá ešte rustikálnejšie.

Drezový stôl s priestorom na záhradné náradie a črepníkové rastliny

Záhradné umývadlo nápady dizajn vonkajší záhradný drez

 1. Úžasný starožitný drez

Nie, nie, toto nie je skutočný starožitný drez. Nazvali sme ho iba starožitným, pretože je celý vyrobený z kameňa.

Vložte taký obrovský toskánsky kamenný drez do svojej záhrady a vychutnajte si varenie pri pohľade na panenskú krásu prírody.

Masívne kamenné záhradné umývadlo

Nápady na záhradný drez Dizajn vonku Kuchyňa vonku

 1. Premeňte drevený naviják na kábel na atraktívne umývadlo

Tento jedinečný prenosný drez pre domácich majstrov je skutočne vyrobený zo starého dreveného káblového navijaka. Máte v garáži extra alebo starý navijak na kábel? Ak je to tak, môžete ho použiť aj ako umývadlo. DIY záhradné drezy nie sú užitočné len na umývanie rúk, ale tiež dodávajú záhrade rustikálny a nezabudnuteľný vzhľad.

Aký kreatívny nápad?!

Nápady na záhradný drez navrhujú vonkajší nábytok

 1. Záhradný drez vyrobený z kameňa v rustikálnom štýle

Pozrite sa na tento krásny nápad na vonkajšiu umývadlovú stanicu. S betónovými stenami, kvetmi a kvetináčmi to vyzerá ako vo filmovej sade. Aby bolo varenie vonku ešte príjemnejšie, môžete pridať aj vonkajšiu pec na pizzu.

To vám zaručí príjemné letné večery vonku

Nápady na záhradné drezy Vonkajšie umývadlo

 1. Tradičná vonkajšia kuchyňa s umývadlom

Jedná sa o kuchyňu v tradičnom štýle, ktorá sa nachádza v San Franciscu. Tu je umývadlo z nehrdzavejúcej ocele a je hneď vedľa grilu.

Už ste niekedy varili pod holým nebom??

Nápady na záhradný drez Navrhovanie vonkajšej plochy Zahrňte umývadlo

 1. Záhradné umývadlo ako v reštaurácii

Chcete pre svoje vonkajšie párty jedinečnú vonkajšiu kuchyňu? Rozhodnite sa pre túto vonkajšiu splachovaciu stanicu s kriedovou doskou. Od písania denného menu, receptu, zoznamu úloh, cez nákup a pokyny na večierok-s touto tabuľou môžete robiť toľko vecí. Krásna splachovacia stanica je stabilná, pretože je vyrobená z dreva.

Profesionálna vonkajšia kuchyňa

Záhradné umývadlo nápady dizajn vonkajšie plochy dvojité umývadlo

 1. Malá, elegantná drezová jednotka do exteriéru

Chcete vonkajšie umývadlo, ale nemáte dostatok miesta? Nebojte sa, pozrite sa na príklad nižšie. Je ideálny pre tesné priestory alebo oblasti. Urobí vašu prácu a dokonca ani nezaberie veľa miesta.

Malý, ale pekný!

Nápady na dizajn záhradného drezu vonku umývanie rúk vonku

 1. Prenosná drezová jednotka

Nasledujúca drezová jednotka má dizajn z tepaného železa, ktorý do vonkajšej oblasti prináša rustikálne vibrácie. Môžete to umiestniť na dvor alebo na terasu a bude to vyzerať nádherne, však?

Rustikálne riešenie pre vašu záhradu

Nápady na záhradný drez Dizajn vonkajších priestorov Opláchnite záhradné potreby

 1. Drez ako z doby kamennej

Ako chladné bude mať rustikálny, nadčasový záhradný drez vyrobený výhradne z kameňa? Ak chcete dať svojmu vonkajšiemu priestoru výrazný vzhľad, môžete siahnuť po tomto dizajne. Napokon, klasická kombinácia dreva a kameňa nikdy nevyjde z módy. A tiež vytvorí pokojnú, prirodzenú atmosféru.

Robustný a nerafinovaný

Nápady na záhradný drez Dizajn vonkajších priestorov rustikálny drez

 1. Klasický praktický záhradný drez

Je to vlastne kamenný stôl, ale môže skvele fungovať ako umývadlová stanica. Zelené črepníkové rastliny okolo neho dodávajú prirodzený nádych a robia ho atraktívnejším a krajším.

Obklopený kvetináčmi

Nápady na záhradný drez, príklady externých fotografií

 1. Priestorovo úsporný polkruhový drez vyrobený z dreva

Nižšie sa pozrite na ďalší jedinečný dizajn drezu. Namiesto pravidelného obdĺžnikového tvaru sa rozhodnite pre polkruhový dizajn. Táto drezová jednotka má pod sebou aj úložný priestor. Maľované mentolovou zelenou, bude perfektné do každej záhrady.

Priestorovo úsporný a do záhrady vhodný nápad

Nápady na záhradný drez Navrhnite vonkajšie priestory Nainštalujte umývadlo

 1. Priemyselný drez

Tu bolo ako umývadlo použité oválne pozinkované vedro. Je pripojený k priemyselnému potrubiu, ktoré necháva pretekať vodu. Tento jedinečný vonkajší drezový stôl je skutočne kreatívny nápad a určite upúta pozornosť vašich návštevníkov. Jednoduché a napriek tomu atraktívne, však??

Záhradné umývadlo v priemyselnom štýle

Nápady na záhradný drez Dizajn vonkajších priestorov Kuchynský drez vonku

 1. Vonkajšie umývadlo s ďalším úložným priestorom

Ďalším umývadlom v priemyselnom štýle je tento nástenný vonkajší drez. Najlepšie na tom je, že má dostatok úložného priestoru, kam môžete uložiť palivové drevo pre svoj vonkajší krb alebo každodenné potreby v kuchyni.

Drez s úložným priestorom na palivové drevo

Nápady na vonkajšie záhradné drezy

 1. Betónový drez vonku

Tento drez je vyrobený výhradne z betónu, a preto je pevný a odolný. Ak ste si istí priestorom drezu, môžete si nechať tento typ drezu postaviť aj vo svojom vonkajšom priestore.

Betónové záhradné umývadlo

Nápady na záhradný drez Navrhnite vonkajšie priestory s umývadlom

 1. Umývadlo na stenu

Chcete oblasť, kde môžete jednoducho a pohodlne umývať riad? Potom je tento nápad na záhradný drez práve pre vás. S nižšie uvedeným úložným priestorom môžete bezpečne uložiť umyté taniere a misky. Môžete si to nechať postaviť v každom rohu vonkajšieho priestoru.

Ako zmeniť roh na útulné a funkčné miesto na umývanie riadu

Záhradný drez nápady dizajnový vonkajší kuchynský drez

Nápady na záhradné drezy – konečný súčet

Záhradný drez je veľmi užitočný a praktický pre každého, kto chce naplno využiť svoj vonkajší priestor a užiť si ho. To vám skutočne pomôže pri každodenných outdoorových aktivitách, pretože môžete ľahko polievať rastliny, skladovať záhradné náradie, umývať si ruky, umývať riady atď. Ak už teda máte vonkajšiu kuchyňu, zvážte stavbu vonkajšieho drezu. Dôležitou súčasťou je záhradný drez!

Ak chcete vidieť úžasnejšie nápady na záhradné drezy, jednoducho posuňte zobrazenie nadol a získajte ďalšiu inšpiráciu. Užite si s ním veľa zábavy!

Inšpiratívnejšie nápady na záhradné drezy, ktoré je potrebné vyhľadať …

Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Varenie vonkuVonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Vonkajší drezZáhradné umývadlo nápady vonkajšie dvojité umývadlo Nápady na záhradný drez Drevený kuchynský drezVonkajší drez 50 nápadov na záhradný drez vyrobený z dreva Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez mimo baru Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez vonku Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Dizajn vonkajšej kuchyne Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Vonkajšia kuchyňa Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Príklady Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Betón a tehla Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Betónový drez Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Záhradníctvo Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Nápady na záhradu Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Záhradné príslušenstvo Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Drez Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Drevený vedierko zhora Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Drevený vedierko na stôl Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Kovové vedro Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Moderný drez Vonkajší drez 50 nápadov na záhradný drez na navrhnutie vonkajšej kuchyne Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Vonkajšia kuchyňa Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez rustikálne Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Rustikálny drez Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Leto Vonkajší drez 50 záhradných drezov nápady kuchynský drez drevo Vonkajší drez 50 Myšlienky záhradného drezu Kuchynka Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Základná skrinka Vonkajší drez 50 Nápady na záhradný drez Drez

Vonkajší drez 50 nápadov na záhradný drez Výhody vonkajšieho drezu 50 nápadov na záhradný drez